Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Nástěnka o tom, jak blecha ovládla svět

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 30. března v 8:21.
  Killercow v něm napsala:

  Skočím a cestou se chytnu okna, kde bude sedět důchodkyně a ta po mě hodí smeták. Já se ho chytnu a pak na něj dám svoje oblečení, které bude jako padák a pak tam normálně skočím s padákem😊.

  Příspěvek z 30. března v 7:29.
  lékařský v něm napsal:

  Hodím tam bonusovou kartičku za nákup nad 200 korun a ta mě tam teleportne.

  Příspěvek z 30. března v 7:15.
  topímsevdepresích v něm napsal:

  No...ješte předtím bych určite zabetónoval celý bazének aby všichny po případne vydařeném skoku zemřeli a nikdo by mě tedy nenutil skákat a před všemi bych se mohl chvástat že bohužel sem to „skočil“ jen já a oni se přitom zabili...jaká škoda :-3O:-)

  Příspěvek z 29. března ve 21:48.
  Viki_show v něm napsala:

  Schovám se do vajíčka a šup! Prostě skočím :-(
  (Uuu.. tohle nedopadne dobře no ;-D)

  Příspěvek z 29. března ve 21:45.
  MichP v něm napsal:

  Vezmu si neviditelné létající brýle které mě vezmou až do bazénku přesně ;-D

  Příspěvek z 29. března ve 21:41.
  VelkýBochník v něm napsal:

  DALŠÍ OTÁZKA: Příběh 2: V minulém díle jsme se pokoušeli zůstat co nejdéle v ledové vodě.
  Dnes se s naším chvástalem „podíváme“ na další odvážlivce: Skokany do bazénku. Ale pozor!!! Ne z ledajakého skokanského můstku. Namísto toho skáčou pěkně z vrcholku paneláku a snaží se trefit do bazénku 4x4 metry. Samozřejmě se zase chvástáte, že to zvládnete také a ještě lépe. A samozřejmě vás zase vaši kamarádi „vezmou za slovo“ a máte jim to předvést. Jak si poradíte??? A jak trumfnete tyto odvážlivce??? Zase prosím o vtipná řešení.

  Příspěvek z 29. března ve 21:14.
  Hogo v něm napsal:

  Ještě než začnu psát vyhodnocení, dovolil jsem si tu udělat maličké vylepšení:
  Tučná červená = neúspěch
  Žlutá tučná = tak nějak napůl
  Zelená tučná = správné řešení

  VYHODNOCENÍ:
  Maty09: Tvůj plán nevyšel – když jsi vzal kytaru do ruky, zjistil si, že ta kytara má prasklý krk, takže nebudeš moct hrát. Takže budeš muset kytarou rozbít okno, neznámý chlápek přijde a zmlátí tě tolik, až se nebudeš moci hýbat. Ty se ale budeš bránit;

  Asi si můžeš domyslet, jak to dopadlo…
  Barča419: Začínáš volat, že je ti blbě, ale bohužel, on jen houkne z obýváku „A co já s tim?“ … plán ti nějak nevyšel…
  Zuzuška: Naprosto geniální řešení! Akorát že on přiběhne s pistolí, potom to bude vypadat nějak takhle…

  MichP: V mysli toho neznámého člověka pak ustane něco jako „Impuls, rááááádióóó…“, a dostane chuť běžet na ulici a všem říkat tento slogan. Gratuluji, zbavil ses ho! ok
  lékařský: Klid a meditace, to je tak skvělé, až ten člověk uvidí lítost… bohužel se zachováš jako Milhouse…

  topímsevdepresích: Jsi geniální, on se tak bude bát, až se sám zničí a vyskočí z okna… O=
  VelkýBochník: Bohužel – i kytara má své slabé chvilky. V momentě, kdy jí chceš použít, tak neznámý člověk udělá přibližně něco takového;

  lékařský: Když uslyšel, že nechceš nic říkat, tak byl velmi spokojen. V momentě, kdy ses ale zmínil o Hogovi, začal zuřit a legenda praví, že v tom pokoji strašíš dodnes.

  Příspěvek z 29. března ve 20:34.
  lékařský v něm napsal:

  Nechci nic říkat, ale už tu máme tři dny prodlevu, tak se chci ujistit, jestli Hogo nezapomněl. :-)

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 26. března ve 21:53.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Maty09: Občas takhle dávám možnost lidem, kteří už vědí, o co tu jde, aby dali otázku (pokud nějakou dobrou mají) a udělali vyhodnocení;-)

  Příspěvek z 26. března ve 21:27.
  VelkýBochník v něm napsal:

  ...čas 2:09
  Jak to bývá v Tomovi a Jerrym: Tu kytaru mu shůry narazím na hlavu tak silně, že on zůstane uprostřed ní. Určitě se mu ale v puse uvízla jedna ze strun. Vzhledem k tomu, že jí nějakou dobu už žužlal, tak se dá dobře použít jako šperhák namísto klíče.
  No a co s tou peřinou??? Než si odemknu tou strunou, tak ještě roztrhnu tu peřinu a udělám mu tam „Sněží!“ Potom ho zabalím do toho zbylého povlaku, aby mu nebyla zima a... odejdu:-)

  Příspěvek z 26. března v 8:23.
  topímsevdepresích v něm napsal:

  Svou pozitivní energií A.K.A. koronou ho nakazím aby byl taky pozitivní, v zápalu zapomene na to že mě chtěl zabít a pustí mě:-)

  Příspěvek z 26. března v 8:04.
  lékařský v něm napsal:

  V naprosté tichosti si sednu na podlahu a začnu meditovat. Meditací budu produkovat pozitivní energii, která dokáže procházet zdmi. Takže se k tomu člověku přes zavřené dveře ta pozitivní energie dostane a zbaví ho špatných myšlenek.
  Takže mi přijde otevřít, a dáme si společně Krtkův dort. O:-)

  Příspěvek z 26. března v 7:51.
  MichP v něm napsal:

  Poprosím člověka aby mi na poslední chvilky života pustil rádio stanici impuls (je tam Babiš) on mi to pustí a já si zacpu uši a člověka začne být omráčen pak půjdu z pokoje vezmu si z jeho pokoje provaz a pistoli, svažu ho a utíkám! A dole jsem lidi zastřelil B-)

  Příspěvek z 26. března v 7:47.
  Zuzuška v něm napsala:

  Začnu se učit na kytaru hypnotické melodie. Až mi to půjde tak dobře, donutím tady toho neznámého člověka, aby přišel, vydal mi klíče a potom pro jistotu aby se zamotal do peřiny tak moc, že se už bez pomoci nevymotá. Pak rychle vylezu z pokoje, zamknu ho tam a zámek ještě pojistím kytarou.

  Příspěvek z 26. března v 7:47.
  Barča419 v něm napsala:

  Začnu volat, že je mi blbě on přiběhne (mezitím se schovám) nebude vědět kde jsem a já pak uteču a zavřu dveře kdyby tam byli další lidé zmlátím je kytarou. A pak si doma s tím polštářem lehnu a půjdu spát :-D

  Příspěvek z 26. března v 7:41, upravený po 9 minutách.
  Maty09 v něm napsal:

  Vezmu kytaru a začnu na ni hrát co nejhlasitěji. On přiběhne protože to je strašný randál(neumím na to hrát)(bude chtít abych přestal) a ho uhodím kytarou, a když to nepomůže udusím ho peřinou. A kdyby tam byli další lidé tak bych je dusil peřinou.(kromě ze známých (když tak uteču když bude někdo ze známých naštvaný)
  Kdyby nepřiběhl tak kytarou rozbiji okno, vylezu ven vlezu dalším oknem či dveřmi a začnu ho dusit peřinou. A když tam budou další lidé tak je začnu taky dusit peřinou.(kromě ze známých (když tak uteču když bude někdo ze známých naštvaný)

  Příspěvek z 26. března v 7:35.
  Hogo v něm napsal:

  DALŠÍ OTÁZKA:
  Nacházíte se doma ve svém pokoji a najednou k vám přijde neznámý člověk, který vás zamkne a vy nemáte šanci uniknout. Musíte ho přemoct, ale máte k dispozici jen kytaru a peřinu. Jak to uděláte? Prosím zase vtipné nápady.


  Maty09: Pokud vidím dobře, tak Hogo nejsi…

  Příspěvek z 26. března v 7:33.
  Maty09 v něm napsal:

  Trochu nechápu. To jako mám dělat že jsem Hogo?

  Příspěvek z 25. března ve 23:50.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Blébleblé: Proto jsem třeba zakládal ještě jednu svou nástěnku (do které moc lidí nepřispělo) jménem Databáze věcí a postaviček...
  Bylo to myšlené tak, že by tam každý mohl vkládat některé výmysly vzniklé během nástěnek, aby nevznikaly takovéhle otázky. Jinak co nebudeš vědět, tak buď vysvětlím, nebo pošlu.
  A pokud se to vztahuje k něčemu dřívějšímu, tak právě vkládám odkaz.
  Pokud bys chtěla vědět, co je to ten Příběh, tak jde o to, že ty otázky, které píšu, na sebe tak nějak navazují, ale nemusíš se bát toho, že bys byla mimo, pokud něco nestihneš. Každá je tak nějak samostatná jako nadále. Jen spolu trochu víc souvisí.
  Koukni ještě na tu nástěnku, co jsem Ti jí jmenoval a třeba něco vykoumáš (tu vesnici). Jinak tříapůlhlavý drak je můj „paskvil“ pro pobavení pouze v jedné otázce, dál jsem s ním už „nepracoval“;-)

  Příspěvek z 25. března ve 23:32.
  Blébleblé v něm napsala:

  Jenom se chci zeptat.. zkusíte dávat otázky i pro lidi, kteří jsou tu poprvé nebo po dlouhé době? Protože nějaké vesničce a drakovi a nevím čemu všemu... Nerozumím.

  Příspěvek z 25. března ve 22:46, upravený vzápětí.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ: (dost to naštve, když už to máte skoro hotový a pak to omylem najednou všechno smažete;-D)
  MichP: Tak tohle nevyšlo úplně podle tvých představ. Když tě přepadli a naložili do dodávky, tak se ti přece jen trochu sevřel žaludek. Navíc to auto kodrcá kamsi po nerovné cestě. Z těchto důvodů s velikými obavami zjišťuješ, že i to ákáčko, které ti obvykle míří z těla, se právě nějak... hnulo. Pak auto najede na kámen a... ono to vystřelí. Tedy... takhle sis poslední chvíle života opravdu nepředstavoval.
  Maty09: Výborný plán. Zapneš knoflík - zmizíš - zmizí i trezor... Máš vyhráno. A vzhledem k tomu, že na zloděje tvé mizení opravdu zapůsobí, radši tě potom i nechají jít. Vykračuješ si po ulici, spokojen, jak to všechno dopadlo. A možná by to dopadlo dobře opravdu úplně všechno, kdybys nepotkal jistého naštvaného čaroděje druhé kategorie. Naštvaného proto, že mu „kdosi“ (neřekne přesně, o kom mluví, ale ty to tak nějak „vycítíš“ z tónu) sebral plášť. Potom otočí prstenem a udělá z tebe cosi plechového. Mňo... alespoň se dovedeš vcítit do pocitů trezoru...;-)
  Killercow: Se slovy „A teď na vás sesílám kouzlo dočasné slepoty“ se strefíš všem lumpům pěkně do očí a zdrhneš. Co k tomu dodat. O pár dní později se dozvíš z novin, že ten známý kouzelník prý nechal „přemístit“ bandu lumpů, co se mu prý za něco chtěla pomstít;-)
  lékařský: Velitel celé té tlupy není moc nadšený z toho, že jsi mu zničil svačinu. Za trest ti pořádně utáhne pouta a prý musíš ještě „přemístit“ také obchod s ovocem a zeleninou a tak nahradit ztrátu. Horší to s tebou asi bude, až se dozví, že umíš tak maximálně ničit svačiny.
  DnnK: Tento jinak dobrý plán má pouze jedinou chybičku: to jedení těch cihel. Díky tomu, že se jedná o celkem „těžké jídlo“, nedaří se ti vydrápat se z chodby už do té banky. Když si pak navíc dáš ještě i tu mouchu, tak je to úplně jasné - už se tam prostě nedostaneš. Nicméně časem se tunel dokonce „zakopal“ i sám. O několik set let později našli archeologové zajímavý objev. Kostra člověka a v ní - cihly a fosilní prehistorická moucha. Šlo o bývalou hladomornu??? Kdo ví;-)

  Další otázka je v režii jednoho milého (a skromného) dobrovolníka: na scénu přichááázíííííí: Hogóóóóóó

  (vzhledem ke krizi se musí tentokrát šetřit... tento potlesk je toho „živým důkazem“:-D)
  Ale... no tak dobře...;-D:

  Příspěvek z 24. března ve 20:50.
  DnnK v něm napsal:

  Popíšu to co nejdetailněji:
  Protože jsem naprosto geniální agent, rozhodnu se pro velký krok. Pokusím se trezor přemístit krádeží trezoru. Blbost, co? Asi jo. Ale za pokus to stojí. Vkrádám se do banky zespoda, prokopávám se tunelem z mé soukromé zahrady. Narážím na první cihly z domu, které – jak jinak než – sním. Když už jsem v pokoji, kde trezor je, rozhoduju se ho přemístit. Beru ho sebou do tunelu a tunel opět zakopávám. Přemístím ho na určené mís- sorry, lítá kolem mě moucha, takže ji sním. Přemisťuju ho a dělám ze sebe kouzelníka krádežníka. :-DB-)

  Příspěvek z 24. března v 19:51, upravený vzápětí.
  lékařský v něm napsal:

  Začnu s nimi hrát vybíjenou s mandarinkami a těmi mandarinkami je zneškodním. B-)

  Příspěvek z 24. března v 7:03.
  Killercow v něm napsala:

  Naplivu jim do obličeje a zdrhnu

  Příspěvek z 24. března v 6:57.
  Maty09 v něm napsal:
  1. Zapnu knoflík na svém obleku stanu se neviditelným.(a můžu procházet věcmi) Ukradnu s tím neviditelným oblekem trezory (když se jich dotknu jsou taky neviditelné)
  2. Zapnu knoflík na svém obleku stanu se neviditelným.(a můžu procházet věcmi) Uteču domů, a oni neví že jsem utekl a ani neví kde bydlím.
  Příspěvek z 23. března ve 23:10.
  MichP v něm napsal:

  Mám v sobě schovaný ak-77 všechny postřelím šéfovi banditů řeknu RÁZNĚ že nejsem kouzelník a pak mu střelím do břicha B-)

  Příspěvek z 23. března ve 22:56, upravený po 3 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  VYHODNOCENÍ:
  Maty09: Vykopnul jsi tedy jezdící dveře směrem doleva, jak jsi popsal. Vzápětí jsi před Chuckem utekl do nezničitelného sklepa, kde máš všeho dostatek. Tedy kromě společnosti kohokoli. Za chvíli ti jaksi začíná být smutno. Má to celkově jednu chybu, kterou sis neuvědomil, sklep se zevnitř už nedá moc dobře otevřít, protože na to nemáš moc síly a krkolomnosti uvolnit někde ve výšce tu západku. Navíc se i bojíš Chucka. A krom toho je ten sklep nezničitelný, jak jsi popsal, takže se nemůžeš už nijak osvobodit. Dožiješ tedy svých pár desítek let v opuštěném sklepě. Naštěstí si najdeš pár dobrých kamarádů mezi potravinami. Postupem času si začneš povídat nejen s banány (kteří se hned od začátku zdají být vstřícnější, než ostatní), ale také s rajčaty, mrkví, minerálkou,... to všechno jsou teď tvoji kamarádi. Horší je, že ti to připomíná spíše monolog, odpovědi si většinou domýšlíš.
  Killercow: nasadila sis na botu tu přísavku a... kopla. Vtip je v tom, že ta přísavka je celkem silná, takže jak kopneš, tak také zůstaneš viset přisátá na těch dveřích. Potom někdo prudce otevře z druhé strany a jsi ještě ke všemu připláclá ke zdi. A Chuck??? Ten se jen směje a po chvilce odejde.
  MichP: Ach...;-D, kolikrát jsme již mluvili o těch pružinách a všemožných „skákacích“ věcech od firmy, která vyrábí UltraJump. Povedlo se ti kopnout do dveří skutečně tak velkou silou, že odletěly na cestu kolem světa. Horší je, že tebe to odrazilo také takovou silou, že oblétáváš svět z druhé strany. Výsledkem je, že zhruba v půli cesty kolem světa se s těmi dveřmi srazíš a máš pořádného monokla. Stane se to ještě naneštěstí někde nad oceánem, takže nebýt toho, že dveře použiješ jako vor, sežrali by tě jistě žraloci. Když pak dopluješ na pevninu a snažíš se dostat domů, opakovaně si způsobíš plno bolesti, jak se s pružinami na nohách pořád strefuješ do korun palem... občas tím výskokem sestřelíš i nějaké to letadlo...;-D
  Ale máš „vyhráno“: tohle Chuck skutečně nedokázal;-)

  DALŠÍ OTÁZKA: Je to celkem těžký život, když si vás neustále lidé pletou s tím věhlasným kouzelníkem, který dokázal „přesunout“ i Eiffelovku. Nejhorší ale je, když si vás spletou i všemožní lumpové. Tak se jednou stalo, že vás zajali a potřebují, abyste svými schopnostmi „přesunul“ všechny trezory Národní banky na určené místo. Že jste kouzelníkovi pouze podobní, tomu, jak jste se přesvědčili, prostě nevěří.
  Jak si poradíte??? Zase prosím o vaše vtipné nápady;-)

  Hogo: Pokud nějakou otázku máš, tak ti příště klidně dám prostor, napiš mi kdyžtak do pošty;-)

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 22. března v 9:37.
  MichP v něm napsal:

  S svou pružinou kopnu do dveří tak silné že to obletï okolo Země a dostane se to zpět k mým zadám

  Příspěvek z 22. března v 9:31.
  Killercow v něm napsala:

  Nasadím si na botu přísavku a půjde to hladceB-)

  Příspěvek z 22. března v 7:19.
  Maty09 v něm napsal:

  A co. Já umím vykopnout dveře směrem doleva. (jezdící dveře trochu otevře a kopne do nich zprava směrem doleva) (a kdyby mi chtěl Chuck ublížit zmáčknu tlačítko propadnu se do nezničitelného sklepa s zavřenými dveřmi a jídlem a pitím do kterého se Chuck nikdy nedostane)

  Statistika…