Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Nástěnka přání a stížností + nápady na vylepšení Alíka

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 5. ledna 2018 v 7:36.
  Mateas v něm napsal:

  Ja bych k tem editacim prispevku ale zavedl nejakou znacku, bud ze to bylo editovano a nebo tam nechat v historii i puvodni prispevek.

  Příspěvek z 4. ledna 2018 ve 23:19.
  –MM– v něm napsal:

  Češtinář: Dobrý nápad, někdy to vyrobím.

  SVETLO: Zavedu možnost upravovat vlastní příspěvek, asi patnáct minut po odeslání. V nastavení nástěnky ale půjde tuto výchozí dobu upravit, aby filozofičtější diskuse mohly mít delší čas a slovní sporty naopak nižší.

  FriedKitten: Statistiky nenaznačují, že by Alík upadal, naopak od června víceméně konstantně roste ve všech sledovaných parametrech.

  Pokud někdo chce vtipy, je pravda, že na internetu je podobných stránek spousta. Ale dostane se zpravidla na ty, které jsou ve vyhledávačích na předních místech... a tam se před pár měsíci vetřel Alík :-)
  Takže je tato sekce poměrně výrazným zdrojem nových uživatelů. Ale nikde není psáno, že hlavních sekcí musí být jen sedm, myslím, že by se do menu pohodlně vešlo i devět cedulí. Takže jestli máš nějaký konkrétní nápad na novou sekci, jsme jedno velké ucho. Zvažuji, že by mohla vzniknout sekce o všelijakých zajímavostech z různých oborů, strukturovaná podobně jako vtipy.

  Co se týče úvodní strany, tak domeček býval odkaz na přenastavení výchozí stránky v prohlížeči (nebo na návod, jak to udělat), na to už skoro nikdo neklikal. Datum a svátek na úvodní straně máme, akorát to vypadá jinak... tamní dny budou odkazovat na Deníček, až bude.

  Příspěvek z 4. ledna 2018 v 18:43.
  radimf v něm napsala:

  A ono mě to k tomu stolu nepustilo tak jsem musela napsat ať mě tam pustí.... Asi chybička :D

  Příspěvek z 4. ledna 2018 v 18:42.
  pastafarian v něm napsala:

  Ach taaak, tak to je zvláštní 8-o

  Příspěvek z 4. ledna 2018 v 18:29.
  radimf v něm napsala:

  Pastafarian: jenže ten problem je, že jsem toho dotyčného měla v přátelích a on me taky.....

  Příspěvek z 4. ledna 2018 v 18:28.
  pastafarian v něm napsala:

  radimf: ten, co stůl založil, musí mít v kamarádech tebe hlavně. to, jestli s ním kamarádíš ty, na to žádný vliv nemá, pokud vím

  Příspěvek z 4. ledna 2018 v 18:19.
  radimf v něm napsala:

  Ahoj, všimla jsem si klubovně toho, že když se chci připojit ke stolu, který je zamčený pro nekamarády a toho co stůl založil mám v kamarádech, tak nejde mi ke stolu jít...... Šlo by to nějak opravit?

  Příspěvek z 4. ledna 2018 v 18:06.
  FriedKitten v něm napsal:

  Ahoj, měla bych takový nápad. Prosím dopředu, neodsuzujte mě a berte to spíš jako inspiraci nebo prostě jako dobře myšlený návrh :). Alík už pomalu upadá do zapomnění a mě napadlo, že by bylo dobré ho někde propagovat. Také mně osobně přijde zbytečné oddělení „vtipy“. Upřímně hádám, že si ty vtipy stejně nikdo nečte, jsou ohrané a pokud chce někdo vyloženě vtipy, na internetu je stránek hala bala. Pokud by se vymyslelo něco originálního a chytlavého, nějaký dobrý nápad, bylo by možné to nahradit? Taky bych sem vrátila i ten starý domeček s datumem, svátkem (počet online uživatelů nemusí být). :-)

  Prodleva 5 dní.
  dennisvet v něm napsal:

  To jo, třeba do 5min, klidně míň.

  Příspěvek z 30. prosince 2017 v 16:51.
  SVETLO v něm napsal:

  Ale upravování by se mohlo povolit.

  Příspěvek z 30. prosince 2017 v 15:59.
  dennisvet v něm napsal:

  Mazání by mělo patřit jen správcům :)

  SVETLO v něm napsal:

  Jo, a ještě k tomu upravování příspěvků, samozřejmě by se mělo nastavit, aby si to ten dotyčný mohl opravit jen do určitého času (když si hned po odeslání všimne, že se v nějakém slově překlikl, což se mi často stává, protože píšu rychle). Dříve to fungovalo tak, že uživatel ve své nástěnce dokonce mohl vymazat jakýkoli příspěvek, což mi ale nepřipadá dobré, protože pak tam vznikal zmatek. Myslím, že už se to někde rozebíralo, ale nevím, jak to dopadlo, tak to sem píšu znovu.

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 26. prosince 2017 v 19:49.
  SVETLO v něm napsal:

  Tak jak se k tomu vyjádří –MM–? :-)

  dennisvet v něm napsal:

  Super, jen nevím, jestli by to šlo :/ ale je pravda, že je to pak míchanice :/

  Příspěvek z 24. prosince 2017 v 16:58.
  žofka10 v něm napsala:

  Jj souhlas

  Příspěvek z 24. prosince 2017 v 16:47.
  VeverkaČiperka123 v něm napsala:

  Češtináři to je úžasný nápad!

  Příspěvek z 24. prosince 2017 v 16:44.
  Češtinář v něm napsal:

  Občas se stává, že se někdo (třeba já :->) chystá přispět do nástěnky, ovšem než svůj příspěvek napíše a odešle, objeví se v nástěnce nový příspěvek, což ale onen člověk nemá šanci zjistit (jedině když aktualizuje stránku, jenže to potom zmizí text ve formuláři). Nejvíc to asi vadí v nástěnkách se slovními sporty, protože pokud nového přispívajícího někdo o minutku nebo o dokonce pár vteřin předběhne, a on o tom přitom neví, reaguje pořád na příspěvek, který už je nyní vlastně předposlední, a rozhodí se tím hra. Není to ale většinou příjemné ani v jiných nástěnkách, protože to znepřehledňuje diskusi. Na druhou stranu jsou ale případy, kdy na tom tolik nezáleží.
  Proto bych se chtěl zeptat, zda by nebylo možné zavést funkci, která by v případě, že by se během doby, kdy přispívající vyplňuje formulář, v nástěnce objevil nový příspěvek (či dokonce několik nových příspěvků), přispívajícího před odesláním příspěvku zastavila, stránka by se pouze aktualizovala (s tím, že by se zobrazily nové příspěvky, ale nezmizel by text ve formuláři) a objevilo by se upozornění (něco jako: „Zatímco jsi psal, přibyl(y) v nástěnce nový(/é) příspěvek/příspěvky. Přesto odeslat?“). Pokud by to ničemu nevadilo, měl by uživatel možnost odeslání potvrdit a příspěvek zveřejnit tak, jak ho napsal. Ale pokud se mezitím hra nebo diskuse posunula jinam, mohl by uživatel text příspěvku upravit.

  Prodleva 3 dny.
  žofka10 v něm napsala:

  Proč tedy?

  dennisvet v něm napsal:

  Už jsem přišla na chybku, proč to rozhození! :)

  Příspěvek z 21. prosince 2017 v 18:49.
  SVETLO v něm napsal:

  A ještě si myslím, že by se tu měla vrátit možnost upravit svůj příspěvek, když ho zveřejním s nějakou chybou. Občas se totiž přepíšu a nechce se mi pořád nad to psát správné znění toho slova.

  Příspěvek z 21. prosince 2017 v 17:42.
  dennisvet v něm napsal:

  Myslím ten nápad, jak psal Starosta. A s tou aktivitou to bylo myšleno tak, že třeba bude opakovaně přispívat do pár nástěnek a dost by se tím zabránilo dobrým diskusím.

  Jinak - nějak se mi rozhodilo vytučnění písma na vizitce, nějaká rada?

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 19. prosince 2017 v 18:33.
  SVETLO v něm napsal:

  A ještě by se mohla zpátky zavést ta kolonka dole v nástěnkách, kde se zobrazovalo, kdo si tu dotyčnou nástěnkou oblíbil.

  Příspěvek z 18. prosince 2017 v 10:34.
  –MM– v něm napsal:

  dennisvet: Pokud je někdo aktivní v méně nástěnkách, tak se ho to nejspíš nijak nedotkne. Jestli se tedy stále bavíme o tom umělém přibrzdění, co jsem popisoval pár příspěvků zpátky.

  Příspěvek z 18. prosince 2017 v 6:29.
  dennisvet v něm napsal:

  Já bych to omezení nedávala. Ano, někdo spamuje a zaplavuje nástěnky, ale co když je někdo aktivní častěji v méně nástěnkách? Třeba támhle Češtinář hrál slovní fotbal a u toho diskutoval.
  Jako nápad proti hyperaktivitě pěkný, ale ne praktický.

  Příspěvek z 18. prosince 2017 ve 3:44.
  –MM– v něm napsal:

  žofka10: Chtěl bych, aby úvodní stránka nástěnek vystihovala mix toho, co většinu zdejších čtenářů zajímá. Pokud pošleš sto padesát příspěvků do šedesáti nástěnek, budou první dvě strany naplněné nástěnkami, které zajímají především tebe. Což je problém.

  Zkus si představit, že si s někým povídáš něco zajímavého, čekáš, až ti druhý den odpoví... a on ti neodpoví, protože už na tvůj příspěvek nenarazí, protože je celá debata zahrabaná někde na třetí straně a to jen kvůli jednomu člověku, který se nudil. To by si zasloužilo nějak vyřešit, ne?

  Nástěnky jsou podle mě určené spíš k dlouhodobějším a pomalejším konverzacím, na rozdíl od Klubovny.

  Starosta: Nakupování limitů se mi nelíbí, ale navázání na hodnosti je zajímavý nápad.

  Veryfr v něm napsala:

  Já s tím taky nesouhlasím

  žofka10 v něm napsala:

  S tím teda opravdu nesouhlasím. Lepší je to, co je teď:-)

  Starosta v něm napsal:

  MMA co udělat, že by každý uživatel mohl denně vložit pouze 120 příspěvků do všech nástěnek.Pokuď by již překročil tento limit za den tak systém by už mu nedovolil vložit jiné příspěvky,a pokuď by chtěl uživatel vkládat, další příspěvky nad limit(tj zvýšení limitu), tak by si musel koupit v kat.dárků za 1,000 kaček na možnost vložení až 500 příspěvků za den a šlo by to zakoupit až od hodnosti Junior.

  A bylo by to i omezeno hodnostmi

  Voříšek- by mohl vložit pouze 20 příspěvků za den(ale nešlo by u této hodnosti navyšovat limit)
  Junior-by mohl vložit 25 příspěvků za den
  Šampion- by mohl vložit 40 příspěvků za den
  Super šampion- by mohl vložit 50 příspěvků za den
  Veterán-by mohl vložit 80 příspěvků za den
  Vůdce smečky- by mohl vložit 120 Příspěvků za den

  A vždy u každé nástěnky by se mu ukázalo:
  Alíkovo upozornění ,pro dnešní den do všech nástěnek můzeš vložit už jen:(a to číslo např 10).Pokuď chceš vkládat více příspěvků, zakup si větší kapacitu v katalogu dárků.

  žofka10 v něm napsala:

  A čemu to vadí? Ano píšu hodně, ale myslím si, že tématů se celkem držím....

  –MM– v něm napsal:

  žofka10: Tak vymysli něco lepšího, jak nástěnky proti tvé hyperaktivitě obránit :-)

  Statistika…