Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Nástěnka u hrocha

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 16. října 2024 v 18:57.
    sparťan14 v něm napsal:

    Já sem něco taky hodím:

    (ÍÍÍ)

    Příspěvek z 16. října 2024 v 16:24.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    noteda ale ..... tak to je bomba barónku 8-D

    Příspěvek z 16. října 2024 v 15:30.
    Baronek v něm napsal:

    Tak já sem něco hodím:

    *O:->

    Příspěvek z 16. října 2024 v 15:26.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    O= vedeliste ze chamaleoni umi menit barvu?
    znamena to ze kazdy chameloun musel snist suepr pocitac jako ja 8-D
    takova malaa zviřatka jak to dokazou ...... noasi maji velikají hlad no

    Příspěvek z 16. října 2024 ve 14:11.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    bochniku jo ...... take me to napladlo kdyz jsem zakladal tu anketu
    jsem chtel chvilku napsat qmetrak jenžen pak bysi mozna nekdo mohl myslel ze preklep :-(

    Prodleva 13 dní.
    Příspěvek z 3. října 2024 ve 20:50.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Hroch Pepíček: To je zajímavá anketa. Jinak, co myslíš: Může mít vystudovaný metrák titul před jménem, jako třeba inženýři Ing., učitelé Mgr., nebo doktoři Mudr:???
    A pokud je vystudovaný právě na metráka, je to titul „q“?:-D

    Příspěvek z 3. října 2024 v 7:50.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    šiml jsem si ze ruzne proffese maji ruznou vahu vlické spolecnosti nekoho si lidi važí hodne nekoho malo ..... a že se to liši i u dopravnih prostredku nekdy! zajimave

    Hlasovat mohou pouze přihlášení.

    kdo ma v dopravě podle vas nejvetší vahu?

    Tato anketa je objektivní, její výsledky (a kdo jak hlasoval) uvidíš po zahlasování a svůj hlas nemůžeš změnit.

    Prodleva 13 dní.
    Příspěvek z 20. září 2024 v 17:52.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    vecerka je takovy to jako kdyz je čas jit spat ne? ..... jak by mohl nekdo zavřit večerku to nejde musela to byt veverka!
    to by jako rekli detem .... hele děti ted uz se spat nemusi zavreli jsme večerku mužete svitit dorána

    Příspěvek z 19. září 2024 v 8:09.
    sparťan14 v něm napsal:

    Já myslel že myslíš „vietnamská večerka“ :-D

    Příspěvek z 19. září 2024 v 8:07.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    cetl jsem ze nedavno někdez hyghienickych duvodu zavreli vietnamskou veverku 8-o ..... to jsem ani nevedel zemuže byt přičina zavreni :-c ani ze unás zijou takove asijske veverky 8-o .... to maji neumytí jako zlocin? :-c .... hm no to teda uplne jsem z toho husí kuže .... mejte se!!

    Příspěvek ze 17. září 2024 v 6:37.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    jo no to joto se povedlo tedhy .....
    je dobre mit na podobne priapdy pripravenou kočkovitou helmu!O= :-| kdyby to valeni nevyslo tak je zapotrubí myslet na bez pečnostok

    Příspěvek z 11. září 2024 v 15:49.
    FuFuF v něm napsal:

    ale tak když jsi válel ty sudy...

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek z 2. září 2024 v 15:59.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    rekl jsem si ze semse porád valel cele práznidny .... ze si trochu potrenuju fyzičku ....

    Matematicko-fyzikální fakulta Univerzity Karlovy (zkratka MFF UK) je jednou z fakult Univerzity Karlovy v Praze. Její budovy se nachází na pěti řika wikipedie O=

    tak jse mšel na matfys sicemaj jeste vysoky školaci volno ale nevadi hledal jsmem no a našel jsem tam jednu ex-perimentální fyzičku . sla asi na prochazku nebo delat nejaky pokus ..... tak to bylo idealni na potrenovani!

    cetl jsem ze když trenujete nekoho treba pejska tak je dobre pouzitt jidlo ze je jako to jídlo dobra motivace!;-);-) ..... jsem to teda zkusil .... jsem k te fyzičce prišel a rekl fyzičko hele utikej nebo te snim ....... n oa fungovalo to skvele uplne utekla nekam do lesa .. tam jsem nešel tam rostou houby tech se bojim:-c

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek z 31. července 2024 v 18:35.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    slysleli jste o tom pravidlu takovem životnim jak kdyz neco spadne na zem tak že ot smite snist kdyz tobylo spadle meněji nez 5 sekun? O=O= nekdo rika ze je to velka blbost že baktérie nalezou na tu spadnutlou vec hned :-( ze proste se ma vyhodit ze uz je to špinave ale teda ..... :-(

    podle me t oje skvelé pravidlo .... ja od te doby coto vim hažu na zem skoro vsechno! a pak to mužu snist 8-PB-)
    obcas to ale nestihnu no .. jednou jsem shodil nějakemu chlapikovi pizzu no a ta lezela na zemi 7 vterin tak tu jsem uz nemoh jist jsem mu ji dal zpatky a on byl nasštvany a nadaval tak jsem mu dal penize na novou a onbyl porad naštavaný agresívní bouchal mi na hlavu no a tak jsem hohodil na zem a on tam lezel 13 sekund a to je vic jak 5 tak taky nicno :-(

    Prodleva 21 dní.
    Příspěvek z 10. července 2024 ve 21:12.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Hroch Pepíček: to beres neják zooologicky ...... řad…
    říká fialovej Josef, kterej je hrochem:-D:-P

    Příspěvek z 10. července 2024 v 18:39.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    to beres neják zooologicky ...... řad bileho tolstojobíka nevim jesli bychtěl nekdo dostat

    černy petr je podle tebe co? to mi reknes ze jenejaka undatra ne? 8-o

    Příspěvek z 8. července 2024 ve 20:51.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Právěže Tolstoj je bílý lev, Pepíčku8-o
    Však se podle něj jmenuje i ta ryba Tolstojobik bílý:-c

    Příspěvek z 8. července 2024 ve 20:48.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    no teda velky.... jsi si jisty? se mi to nezda
    koukej tady mimisterstvo obrany ma že je to bily ivo 8-o
    a kraj vsyočina tady taky 8-o
    proc by to byl lev lvi bili nejsou t spiš žlutý :-P .....
    ale bile ivy si umim predstavit to je jakoby chlapek ivo je beloch a pořád ... proto řád

    Příspěvek ze 7. července 2024 ve 2:06.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Kdepak Pepíčku
    To není řád bílého Iva, ale Lva;-)

    Příspěvek z 6. července 2024 ve 20:47.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    myslm ze bych mel mit take nejakou ..... jakoby svouji věc

    protoze jsem si všiml·.

    • černy petr .... tojsou karty jsou tady v katalógu
    • bílý ivo .. to je řád ..... jak dava prezident rad bileho Iva [to v ktalogu neni :-)]
    • fialovy pepíček ....... ha? nic! ..... jenže co hm
    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek z 28. června 2024 ve 21:02.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    sem vcera slyšel .... neivm co je na tom pravdy ... jak se řeši ty kdo ma kolik kaček tady jak na darky alika z katalógu a tak pobodně ..... tak vcera jsem slyšel ja kněkdo rikal ze u pokladen v ob chodě maji tam nad jezdicimi pasy uskladnene živí kačky!
    jsem uplne uzasl 8-D ....
    ... jako jak to delaji ze jim tam neutecou ... co jako kdyz živí kačky spadnou na ten jezdici pult .... a pak to tam projede tou pokladni a oni to pipnou a nebo kvaknou .... nevim to musi byt drama 8-D8-Dok

    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek z 21. června 2024 v 7:45.
    lékařský v něm napsal:

    Já si myslím, že co takovej hroch Pepíček určitě umí, tak je ten stůl úplně vyčistit ().

    Příspěvek z 20. června 2024 ve 23:43.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    velky bochňo .... jsem to zkou šel jedonu usilovne jsem koukal a koukal a koukal a ziral uplne jako do stolu dovnitr opeřenej okem o drevo jsem byl .... bylo to takove .. no ..... a pak usnul jsem tak nevim jak to dopadlo .. myslimže ostatni umi liíp takové ziraní

    Příspěvek z 20. června 2024 ve 23:23.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Hrochu Pepíčku
    Umíš zírat do stolu??? Marmošku by to prej zajímalo...O:-)

    Prodleva 24 dní.
    Příspěvek z 27. května 2024 ve 21:52.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    neska sem venku na 1 parvkovišti videl invalidni auto ..... chudak auticko smutne to bylo .. nemohlo vubec jezdit ;-( .... melo boticku na kole takovou zlutou a sni je jasne ze jet nemuže ........ jesteže pro takovy auta jsou takle vyhrazena parkovaci mista pro in validni auta kde mužou nehybne stat $>

    Prodleva 2 měsíce.
    Příspěvek z 19. března 2024 v 7:12.
    JasmineFox v něm napsala:

    Ahoj, přeji hezký svátek....

    Příspěvek z 19. března 2024 v 7:07.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    Děkuji ti, verbume.

    .... mi pomolh koalik a bych to nepokazil to podekivani :-3

    Příspěvek z 18. března 2024 v 19:42.
    verbum v něm napsal:

    Ahoj Pepíčku, přeji Ti všechno nejlepší k svátku, který zítra máš... Ať tě moc Alík a jeho uživatelé nezlobí.

    Příspěvek z 16. března 2024 v 19:40.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    bmatej to ješně ne ..... ale uz jsem kdysi Hroch Pepíček: 4 motorky ..... jsem to neubzdil… napalil motorky (kanec odkazu)

    velky bochnik hele ted mi to došlo! ja ho asi uvalel :-c
    skoda ze už je ostehovaný jsem se mu bych mohl onluvit :-(

    hele napad O= nekdo by mel vrobit zpusob komunikace na dalku
    to by se ohromne hodilo ze bychom si mohli povidat is nekym kdo neni u nas 8-D

    Příspěvek z 11. března 2024 v 16:02.
    Bmatej v něm napsal:

    Jazdil si nijekedy na lobotomorke ? 8-D
    Môj otjec mal kedisi lobotomorku, ale pderal ju už :-(

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    3. dubna 2019 v 10:06
    Založil:
    Hroch Pepíček
    Obsahuje:
    ~ 900 příspěvků
    Moderátor:
    Hroch Pepíček
    (panovník)

    Související: