Nástěnka u hrocha
« Novější příspěvky
vypadá podle tebe tento dort sladce? :D
Proč je tenhle hroch fialový
a Ty jsi modrý? (Investigativní novinářka
)
poztupně odpovídám
nevim .... okolnosti meho puvodu josu nejasné
už sem pasl že nejsem vybíraví 
ano jsem
těžko říc asi ne
na schovávávanou
švechny mámrád
cuketa vypadá jako had
.... na dekoraci nevhodna
neumim ...... ve vodě mám plavat já .. ne jídlo
válení sudů
pořad stejně jako ěvek z 26. dubna v 19:55. : fijalovou
je mi podobýn jako vejce věci
Kolik ti je let?
Jaké je tvé oblíbené jídlo?
Jsi velký nebo malý?
Jsi menší než Alík?
Jaká je tvá oblíbená hra?
Jaký je tvůj oblíbený smajlík?
máš rád cuketu?
umíš vařit?
Jaký sport máš nejraději?
Jaká je tvá oblíbená barva?
zase čas na noční svačinku .... ňamňamňamňam 
fandíčku18 asi nikoho určiteho .. prostě tam proplouvam kam mě to samo unese .... a pak to vypnu když to začne být divné aby to divnost nešířilo po okolý aby si lidi okolo neřikali že hrochové koukají na divné jůtůb
teť sem ocitl třeba tady 
je to divné
asi je .... tak vypínám
chtěl sem si dat něco na zub .... nějakou svačinku ..
tak jsem si dal náramný pozor abych skutečně přišel k ledničce
cítím z ní dort
ale nejde otevřít .... piše něco o nekonečnu 
s tím sem teda nepočítal
Kika44: my hroši umíme i spád pod vodou a úplně bezmišlenkovitě se plaveme nadechovat .... jet o takový instynkt ..... asi se u mě projevuje i najedením no 
lékařský: stará .... a asi chutnulo nevím matně si pomatuju 
ale šlo by ten recept určtě vylepšit .. přidat lžíci kari a kakao
, vyloupat klávesnici, marinovat monitor a k tom ukrupicovou kaši
sprite01: vajíčko sem určitě nesněd
KocicakCZ: opjet záleží na povaze .... super na nich je že dopadnou na všechny 4
DžungaráčekChlupáček: nemám jsem ještě moc malý ..... slečny mě přehlížý
Máš rád kočky?
Stará se o tebe Alík dobře? :D
A jak ti chutnala ta veliká blikacíjí věc :DD?
nejsem vybíravý, zbaštim cokoliv, co je zrvona ve skříňi
klokany, koaly
nuli
Jaké je tvé oblíbené jídlo?
Jaké zvíře máš rád? (kromě hrochů)
Jaké číslo máš rád?
věčinou jo ..... když mě neobviňují že sem snědl něco o čem nevim že bych to sněd
je lepší být hrochem než vajíčkem
když srovnam hroší kúži a skořápku .... mě jen tak něco nerozklepne
VeverkaČiperka123: to je spousta otázek.... vemu to potupně
nevim
fijalovou
velikém
bouda alíka
nevim
karamádím se všemi stejně
karamádím se všemy stejně
Křeček_Meginka: žádného osobně neznam ...... záleží na povaze
kdyby ňáký křeček neměl rád všechny hrochy .. nevim jak bych s ním vyházel
Hrochu Pepíčku
Kolik máš roků
Jakou máš barvu
V jakém městě bydlíš
Kde bydlíš (byt, důmy bouda, klec...)
Kdo ti dal jméno Pepíček
Kdo je tvůj nejlepší kamarád na Alíkovi
Kdo je tvoje nejlepší kamarádka na Alíkovi
Ano,bylo to minulý rok v roce 2018 teď máš rok 2019.Ale není to ještě rok.Ale to bude rok co jsi ses ztratil jak jsme soutěžili o ztraceného hrocha Pepíčka v prosinci roku 2018.
| předchozí | 25262728293031 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 3. dubna 2019 v 10:06
- Založil:
- Hroch Pepíček
- Obsahuje:
- ~ 900 příspěvků
- Moderátor:
- Hroch Pepíček
- (panovník)
Související:
- Alíkovina Recept na Pepíčkův domácí velikonočník
- Odpovědi, které píše Hroch Pepíček
- Pátračka Alíkův adventní kalendář 2019 (1. – 24. prosince 2019)
- Pátračka Podzimní pátrání po dárcích 2019 (25. října 2019 – 3. listopadu 2019)
- Soutěž Obnova snězeného superpočítače (8. – 20. května 2019)
- Soutěž Triangulace hrocha superpočítačem (22. – 1. ledna 2019)


