Nástěnka u hrocha
« Novější příspěvky
Hroch Pepíček: neptune kdyby jen existovulo neco…
Mám ale takovej dojem, že se Ti to povedlo, Pepíčku...
chtel jsem nedvávno planovat leto .... prazniny a tak .... myslim do budoucna
takjsem si chtel koupit futuristickou mapu
ale meli jen turistickou
Jé Pepíčku, ty sis tam dal původní vzhled, mně se ten nový stejně moc nelíbil.
uz se zase bliží 28/10 a jako vzdy se resi ty akce ruzne statni ......
ja o tom premyslel jako .... tyhle veci jsou važne
ja si myslim ja bych statni vymazani nepřijal
a je 1 kdo je prezident
mne to přijde dobre tak jak to je ty čary nakreslene na te planetě .... jako na tehle myslim na Zemekouli (jesli to ctete jinde ...
kdyz mate nemocne zviřatko a nevite cos nim je a řikate si ze to učitě chce odbornika aby vysetřil a stanovil giagnozu ..... a jste popletaní a nevite kam ..... tak to zviřatko vezmete k vegetarianařovi a on si ho poctivě prohledne a nic neuděla .... ale
Najhroší človek na svete!!!
Měl jsi pravdu Pepíčku, opravdu se někdo našel, myslím že někde na čínské sociální síti kterou chtějí všude zakázat. Fakt jsem si tam našel pár spřízněných duší
endavno jsem kouknul na film ..... menovalose to asi nejak jako .... jak dostat verlybu do polepšovny ...... jako nazev dobry
přibeh asi dobry taky hory tam byly ..... snih a baletky a tak
akrorat tam uplne chybela ta verlyba
jako to bylo minus
dal bcyh tomu tak 85 procen
viteže hroši a verlyby maji spolecneho pra pra pra pra předka
jsem chtel teda vidě co takova verlyba jakoby provede že ji chtejou dat polepšit .... a jak to taky udelaji protože verlyba nevim jestli jste ji nekdy videli ale verlyba je takova docela nervla a nerada chodi knekumu dovniřt [asi maj klausofobii
] .... tak me zajimalo jak ji v filmu přemluvi a o tom jsem myslel ze to bude ......... no a vona tam nebyla
nevim jesli nenašli herečku .... nebo nejaka jina pričina .. ja bych asi neumel verlybu zahrat protoze nejsem moc dobry herec ..... musim priznat rzhodne nejsem holý
jeste to ma nake pokracovani tak možna tam bude mrknu přiště
4 motorky ..... jsem to neubzdil a uz to bylo ........ ale jako hezky jsmese nasmali a pak jsem utikal jsem zistil ze motorkaři maji totiz sice sysl pro humor ale taky nekdy zbrane a zurivost ..... ale jsou teda pomali kdyz maji zmačkánou motorku
Hroch Pepíček: ja mevim jak se jmenuji…
Chleba, co se jmenoval Šumák??? Hmm... Tak toho jsem naštěstí neznal...
džungaraček chlumáček už si to nemamatuju cojsem snidal uz je to 148 dnu ...... to jsou ale otazky 
ale k obedu jesm tehdy mel chleba shouskou
miki je to ej krasne
nemohla je jen akresleny ..... poslintala by sis sisplay
ale diky za zajem 
Mohla bych prosím ochutnat ten dort nahoře?
(Chci vědět, jak si vede konkurence
)
| předchozí | 123456789 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 3. dubna 2019 v 10:06
- Založil:
- Hroch Pepíček
- Obsahuje:
- ~ 900 příspěvků
- Moderátor:
- Hroch Pepíček
- (panovník)
Související:
- Alíkovina Recept na Pepíčkův domácí velikonočník
- Odpovědi, které píše Hroch Pepíček
- Pátračka Alíkův adventní kalendář 2019 (1. – 24. prosince 2019)
- Pátračka Podzimní pátrání po dárcích 2019 (25. října 2019 – 3. listopadu 2019)
- Soutěž Obnova snězeného superpočítače (8. – 20. května 2019)
- Soutěž Triangulace hrocha superpočítačem (22. – 1. ledna 2019)



