Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Nástěnka u hrocha

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 29. srpna 2022 v 7:16.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Hroch Pepíček: Zkusime hru .... ja tottu vidam…
    Hroch Pepíček: dortu, snědl a fialovýO:-)
    A to úplně uprostřed je „snědl“O:-)

    Příspěvek z 29. srpna 2022 v 6:59.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    zkusime hru ....?
    ja tottu vidam ruzne a chtel bych zkusil aspon jedno kolo .... jo....

    najdi slovo uprostred vety: :
    kus dortu snědl fialovy hroch

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek z 30. července 2022 v 17:41.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    pohdaka o tom jak se nevyplaci hazet zviřatka do stromu hele:

    jesteže nejsem drak to bych vcucnut

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek z 18. června 2022 v 11:32.
    RohlikTV v něm napsal:

    Ahoj, jíš rohlíky? :-cO:-)(8:o)

    Příspěvek z 15. června 2022 v 8:58.
    Tobias7 v něm napsal:

    Už to je skoro půl hroku, co tu hroch nehrochuje.

    Prodleva 16 dní.
    Příspěvek z 30. května 2022 ve 14:10.
    Maty09 v něm napsal:

    Uizpresident: Tak to je tvůj nejvtipnější příspěvek, který jsem kdy od tebe viděl.;-D;-D

    Příspěvek z 30. května 2022 v 10:12.
    Uizpresident v něm napsal:

    Mimochodem, jako takové to proti-závaží ve výtahu v Alíkovském mrakodrapu by jsi pracovat mohl, při té rekonstrukci jsem s tím počítal a tak jsem tam zakalkuloval i možnost zavěšení hrocha, stačí říct

    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek z 22. května 2022 v 16:40.
    Tobias7 v něm napsal:

    Nazdar moudrý hrochu, jaká je tvá oblíbená barva?

    Příspěvek z 21. května 2022 v 18:23.
    Papoušek_Nfnf v něm napsal:

    Ahoj Pepíčku, jak jde život?B-)(8:o)

    Příspěvek z 21. května 2022 ve 14:08, upravený po 2 minutách.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Čau hrochu.
    Tuhle jsem byl na srazu Alíka v pražské Zoo a tuším, že to bylo kvůli tomu, abychom tě viděli tváři v tvář. A ještě Koalíka a losa Punťu a možná mediální Panterku. Velmi důmyslně naplánovaný sraz, když to tak vemu;-)
    Ty tři jsem tam teda nezahlédl, ale chtěl jsem se Tě zeptat, kterej z těch hrochů, co jsem tam viděl, jsi byl Ty???;-)

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek z 11. dubna 2022 ve 14:58.
    Ema_P v něm napsala:

    Pepíčku, co si myslíš o tomhle?O:-)

    Alíkova bouda

    Příspěvek z 10. dubna 2022 v 19:16.
    Tobias7 v něm napsal:

    Je vejce.

    Prodleva 22 dní.
    Příspěvek z 19. března 2022 ve 14:55.
    Lassie v něm napsala:

    Jé ty máš dnes svátek:-). Všechno nejlepší @)->-(ÍÍÍ)

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek z 10. března 2022 v 16:07.
    Tobias7 v něm napsal:

    Dneska nám Pepa v klubovně ukázal, že z něj jednou bude zdatný programátor. :-D

    Příspěvek z 6. března 2022 v 15:31.
    Tobias7 v něm napsal:

    Jak jde život, Pepo?

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek z 2. února 2022 v 16:30, upravený po 2 minutách.
    Marmeláda_Marci v něm napsala:

    Pepíčku, víš že černá není úplně černá?

    Příspěvek z 31. ledna 2022 ve 22:22, upravený vzápětí.
    FandaCZ_ v něm napsal:

    Já na to zapomněl moc se omlouvám;-(

    Vyřešeno už jsem upravil

    Příspěvek z 31. ledna 2022 v 17:51.
    Tobias7 v něm napsal:

    Fandovi to moderování nějak nejde. :->

    Příspěvek z 29. ledna 2022 v 11:23.
    Doty5 v něm napsala:

    Ahoj hrochu, jak se vede?

    Příspěvek z 29. ledna 2022 v 11:23.
    JáJá1 v něm napsal:

    Můžu týden na zkoušku?:->

    Příspěvek z 28. ledna 2022 ve 23:04.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    tobiasi jo süper ok
    možna i nekd odalši by pak mohl ja nevrtám na tom abyc se vratil jakotam ;-)

    Příspěvek z 28. ledna 2022 ve 22:39.
    Marmeláda_Marci v něm napsala:

    Moje práce začíná 14. února....a 14. prosince jsem měla narozky:-D

    Příspěvek z 28. ledna 2022 ve 22:36.
    Tobias7 v něm napsal:

    Jsem tam dal do záhlaví moc hezkou listinu moderátorů, líbí se ti hrochu? O:-)

    Příspěvek z 26. ledna 2022 ve 20:01.
    FandaCZ_ v něm napsal:

    Hurá:-). Díky moc Hrochu Pepíčku

    Příspěvek z 26. ledna 2022 v 19:59.
    Tobias7 v něm napsal:

    Tak jo, budeme každé pondělí předávat. :)

    Příspěvek z 26. ledna 2022 v 18:53.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    tyjo to je zajmencu!
    ja nevim koo vybrat ted ste vsichni moc jako dobry myslim
    co naka stridava peče ..... kazdy tyden .... fajkofkovat a td. ok zacne tobias 7 přišti tyden fandač_ pak nulajedna pak marmelada pak kroukous pak banana ok? jedeme predavam

    Příspěvek z 25. ledna 2022 ve 13:13.
    _BananaCherryNaty_ v něm napsala:

    Já jsem online skoro vždycky

    Příspěvek z 25. ledna 2022 ve 13:11.
    Tobias7 v něm napsal:

    Mám takový pocit, že jste tu online každý den :-D
    Já každopádně taky a prakticky kdykoliv mi nedělá problém do nástěnky koukat v dané časy.

    Příspěvek z 25. ledna 2022 ve 12:03.
    Krokouš v něm napsala:

    Hroch Pepíček: já jsem také online každý den ok

    Příspěvek z 24. ledna 2022 ve 22:58.
    Marmeláda_Marci v něm napsala:

    Já jsem take online každý den

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    3. dubna 2019 v 10:06
    Založil:
    Hroch Pepíček
    Obsahuje:
    ~ 900 příspěvků
    Moderátor:
    Hroch Pepíček
    (panovník)

    Související: