Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Názor na Lvíčka

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 19. prosince 2021 v 18:11.
  DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

  Sice tě moc neznám, ale souhlasím s Kikou. Není hezké, když se do tebe někdo naváží, kvůli tomu, že máš problémy. Nikdo nemůže za to, že je smutný, ani za jiný psychický problém. Může se to stát každému.
  Přeji ti, ať je vše lepší. @)->-

  Příspěvek z 19. prosince 2021 v 18:11.
  girl_loser v něm napsala:

  Ach....takže to, že ti řeknu, že neumíš přijímat kritiku (což je čistě můj názor a působíš tak na mě) znamená, že nic nechápu ? No tak to je fakt boží 😂

  Příspěvek z 19. prosince 2021 v 18:07.
  Lvíček v něm napsala:

  Super a ja směju tomu jak nic nechápeš, protože já kritiku přijímat umím 🙃🙃

  Příspěvek z 19. prosince 2021 v 18:03.
  girl_loser v něm napsala:

  Tak teď se směju já tvé nechápavosti.

  Příspěvek z 19. prosince 2021 v 18:02.
  Lvíček v něm napsala:

  V tu chvi jsem se smála než abych brečela kvůli vaší nechapavosti

  Příspěvek z 19. prosince 2021 v 17:59.
  girl_loser v něm napsala:

  ......když se člověk něčemu směje tak to pro něho je humor, nebo snad ne ?

  Příspěvek z 19. prosince 2021 v 17:57.
  Lvíček v něm napsala:

  Ja jsem nepsala žádným humorem, ale ok

  Příspěvek z 19. prosince 2021 v 17:54.
  girl_loser v něm napsala:

  Je asi zbytečné snažit se pochopit tvůj smysl pro humor, ale i přes to dík za odpověď.

  Příspěvek z 19. prosince 2021 v 17:47.
  Lvíček v něm napsala:

  No ano, protože kdybych neuměla přijmout kritiku, tak jsem dávno v blázinci....

  Příspěvek z 19. prosince 2021 v 17:45.
  girl_loser v něm napsala:

  Jak vidím tak moc nechápeš můj smysl pro humor, ale okay.
  Takže tě rozesmálo to, že podle tebe není pravda, že kritiku příjmout neumíš ? Nevím jak to mám chápat. 🤔

  Příspěvek z 19. prosince 2021 v 17:37.
  Lvíček v něm napsala:

  To co jsi napsala..... Já kritiku umim přijmout..... A nevím co na tom je komediální zlato

  Příspěvek z 19. prosince 2021 v 17:30.
  girl_loser v něm napsala:

  Úplné komedialní zlato ty vogo.
  Ale já nepotřebuju vědět, že tě rozesmálo to, že jsme sem přišli "hned" po tom jak jsi ho vyhodila, ale co tě na tom mém názoru tak rozesmálo.

  Příspěvek z 19. prosince 2021 v 17:20.
  Lvíček v něm napsala:

  Tak nechtěla jsem brečet a rozesmalo ne to jak jste sem přišli hned po tom jak jsem Petra vyhodila od stolu ....

  Příspěvek z 19. prosince 2021 v 17:14.
  girl_loser v něm napsala:

  Mám takovou otázečku....co tě na mém názoru tak rozesmálo ?

  Prodleva 5 dní.
  Příspěvek z 14. prosince 2021 v 9:35.
  Lvíček v něm napsala:

  Já nemám vůbec co říct, tomu se říká člověk na svém místě, který vnímá a všímá si věci kolem sebe. A lidi mu nejsou lhostejní. Honzí fakt klobouk dolů.....

  Příspěvek z 14. prosince 2021 v 9:28, upravený po 2 minutách.
  Johannes v něm napsal:

  Tedy, vzhledem k tomu, že do nástěnek (a obzvlášť do těch s názory – lidi, kterých si vážím, totiž vědí, jaký na ně mám názor) vůbec nepřispívám, teď dělám výjimku.

  A priori, Kate, vypůjčím si citát spisovatelky Harper Lee z knihy To Kill a Mockingbird, o němž si myslím, že je nanejvýš výstižný: „You never really understand a person until you consider things from his point of view - until you climb into his skin and walk around in it.“
  Prosím, co z toho jsi již udělala? Vím, že přistupuješ k většině věcí a událostí, které mnoho lidí v našem věku prožívá, dost lhostejně – přístupem „nemá to cenu“ – ale je možná fajn si uvědomit, že ne každý sdílí stejné hodnoty a očekávání od života jako ty.

  Osobně nemám nic proti tomu, aby lidé měli kritiku proti ostatním, ale přijde mi krajně nevhodné se s někým dohadovat o svých názorech na něj :-) Čehopak se tím asi docílí? Myslíte si, že změníte názor toho dotyčného – názor na sebe samotného? Že teď Lvíček přijde a řekne: „Máte pravdu, říkáte, že vás štvu, tak asi jsem trapná.“? To těžko. Neudělal by to totiž nikdo.

  Je přirozené, že se člověk chová ke každému trochu odlišně, a tuším, že i Lvíček přistupuje ke každému z nás trochu jinak, ale prosím vás – jestli mám tak nutkavou potřebu, abych ji přiměl, aby se ke mně chovala jiným způsobem či dokonce lépe, tak se snad snažím taky :-) Co třeba chvíli hledat chyby na sobě a uvědomit si, co se děje?

  A jestli si myslíte, že Lvíček lže, když říká, že pomohla lidem, tak doopravdy nelže. Mohu vám dosvědčit, že si nevymýšlí – mně samotnému totiž velmi pomohla. :-)
  A propos – kolik lidí o vás může říct, že jste jim pomohli?

  Zdraví váš všemilovaný Honza
  P.S. – nejlepší jsem tu stejně já, nepíšu totiž slohovky, ale eseje ;-)

  Příspěvek z 14. prosince 2021 v 9:05.
  Lvíček v něm napsala:

  Ja si myslím, že zase jsme u toho, že jsi nepochopila to co jsem psala

  Příspěvek z 14. prosince 2021 v 8:57.
  Kateisblack v něm napsal:

  Lvíček... Ukončuji tuto debatu
  Nikdo nic..
  Lvíček - vy snad víte jak žiu? Jak se vůbec opovažujete mít na mě názor jako?!!

  Tak v tom případě proč tu to rovnou nezamknout?

  Příspěvek z 14. prosince 2021 v 8:34.
  Lvíček v něm napsala:

  Můžete si říkat co chcete, ale jako sorry, vy mě znáte? Vy víte co si prožívám? Jako sorry, ale že se mnou máte potřebu jen dát do řeči když vám něco vadí, tak sorry, ale to mě nemůžete znát, takže až příště budete mít potřebu napsat slohovku, tak klidně já se nesložím, ale aspoň si vsimejte, že i já umím pomoct, a že i pat lidem z tohoto dětského webu jsem dokázala pomoc a ty lidi vědí, že se na mě můžou spolehnout. Dokážu přiznat to, že si někdo něco netu až mi vážně, ale to není důvod, ze me hned musíte odsoudit. A srry, když jsem něco sem napsala a hned jsou reakce jen smajlíkem tak srry, ale asi jsem něco napsala pravdivě že?

  Příspěvek z 14. prosince 2021 v 8:09.
  Lvíček v něm napsala:

  Kateisblack proč bych tě měla mazat? To by byla známka, že neumím přijímat názory ne? Já je přijmout umím, a to že pár z vás mi nerozumí za to já nemůžu. Každý jsme nějaký, někdo má problémy a skvělé kamarády. Někdy má zase skvělý život, kamarády a problémy a někdo ten život úplně fajn nemají. A to, že vy nevidíte jak žiju atd.... Tak vám přijdu úplně falešná, ale já za to nemůžu, já se kvůli pár lidem nebudu přetvařovat, nestojite mi za to, abych vám popisovala celý můj život, který mi krásnej není, ale nebudu si tu ztěžovat, že? Takže jestli si myslíte že jsem nula, která si nic neumí přiznat, tak jste na omylu....... Tím to se s vámi přestávám o všem dohadovat o vašich pojmech či dojmech...... Já si svoje zdraví a nervy, u čehož mám obojí jen jedno ničit nebudu.

  S pozdravem lvíček, co neumí nic přijmout a nic si neumí jakoby dle vás přiznat.😂😂🙃❤️♥️

  Rejpr v něm napsal:

  no... mě Lvíček poslední dobou taky moc nebaví, zdá se mi že vyhazovat lidi za názor je hloupost... víc o tom všem nevím, jinak docela v pohodě živočich.

  Kateisblack v něm napsal:

  A já nevím jak vy, vážení Alíkovci ale já toho mám tak akorát dost.
  To se řekne že vlastně se neděje NIC tak závažného - ale stokrát nic umořilo osla/vola. Znáte to přísloví milí zlatí čtenáři tohoto jistě dlouheeeeho příspěvku? Pokud ne zde máte vysvětlení (Až tak ráda vám to chci sdělit aby to všichni tady dokonce i ty Lvíčku pochopili.): Což lze volně přeložit jako: Ze spojování mnoha malých zátěží vznikne velké až drtivé břemeno. (Břemeno může být i slovní a pak vás svou tíhou začne otravovat.)
  Snažila jsem se to psát mile, za každou větou jsem se omlouvala a modlila! Říkala jsem tam nahoru, pokud Lvíček dostane rozum a přestane se chovat jako rozmazlená kravička tak se asi začnu chodit do kostela, tak snad někdy jindy Bože!
  Tedy Lve.... Už mě to štve - chvíli je to vtipný, ale mě ti už je za tebe doslova trapno. Máš problémy? Nebo si je spíše děláš sama. Jsi podle mého jednoduchý člověk nebo jen špatný lhář co své lži neutáhne a tak působí falešně - nebo ony to nemusí být lži ale ty prostě děláš z komára velblouda. A víš já si nemyslím že by si byla blbá nebo tak něco - jen se někdy zamysli - hele kámo jak to vlastně na toho druhého bude na druhé straně obrazovky působit?
  Podivej problémy máme všichni - já si taky stěžuju, ale viděla jsi mě někdy abych plakala v klubovně? Možná.. Možná jednou - a to si ani napamtuji.
  Já si totiž myslím že kdyby to byly opravdu problémy tak je nepíšeš tam a sem a sem a tam. Je tu přece poradna... A taky linka bezpečí - ta ti pomůže (pokud potřebuješ) 24 hodin denně - pokud nemají obsazeno a je to určitě lepší a bezpečnější než v chatu plném dětsek a podivnejch existencí.

  A co když se ti něco nelíbí? No ty se neumíš bránit, nemáš argumenty, snažíš si hrát na tvrdou ale já se u toho směju jak kopáš nohama.
  Jak řekla girl_loser - ano my se vlastně na tvůj účet bavím - aby si to jako koukala pochopit i ty.
  Jsi mi pro smích - nebo k pláči?
  Spousty lidí zde píše jak máš dobré srdce a bla bla bla... Možná máš - ale milá slova taky nejsou všechno: Na jazyku med v srdci jed. Jen mě to torchu připomělo už třet přísloví v tomto jistě vtipném příspěvku :)
  Třeba ti i na ostatních záleží - ale upřímně někdy na mě spíše působíš jako manipulující zvíře - což jsou mé úsudky... Tedy tobě bych se asi nesvěřila - co kdyby ses pak na mě naštvala? Bude peklo?

  Ty tvoje popisy k fotkám a hraní si na emo Lva už raději nekomentuji.

  PS: Stále tě mám ráda i když to tak možná nevypadá s pozdravem Kate.

  (Smažou mě? :D)

  Příspěvek z 13. prosince 2021 v 19:43.
  girl_loser v něm napsala:

  Jo ? Mě zase pobavila tvá vlastní hloupost a vsadím se, že nejsem jediná, která si to o tobě myslí. Užíjev si další "vtipný" příspěvek.

  Příspěvek z 13. prosince 2021 v 19:36.
  Lvíček v něm napsala:

  Tak to mě pobavilo 😂😂😂

  Příspěvek z 13. prosince 2021 v 19:26.
  girl_loser v něm napsala:

  Joa....ještě něco. Neumíš příjmout kritiku.

  Lvíček v něm napsala:

  super!

  MrTheBest v něm napsal:

  Lvíček: Jak jste se sem všichni… nevím, asi se nám chtělo!

  Lvíček v něm napsala:

  Jak jste se sem všichni dostali tak na ráz?

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 11. prosince 2021 ve 23:14, upravený po 3 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Na druhou stranu nechci, aby v tom mém předchozím příspěvku zaniklo to pozitivní a vyniklo pouze to negativní (což se občas stane;-D), proto to napíšu ještě takhle jednou: jsi moc fajn a opravdu dobře se s Tebou povídá. Taky oceňuju, že Ti nejsou lhostejní lidé a věci kolem Tebe. Nepodceňuj se;-)

  girl_loser v něm napsala:

  Podle mě na sebe někdy až moc upozorňuješ a občas mi na tobě i vadí, že se hned nasáčkuješ do konverzace, kterou spolu dva lidi a ty....prostě se do té konverzace nasáčkuješ. Taky jak už tady Bochník řekl tak některé věci až moc pitveš a kdybys měla pitvat nějakýho člověka tak je v něm už asi černá díra. Neber to až moc špatně, ale je to prostě můj názor (a to jsem to tady nenapsala všechno).

  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  28. srpna 2021 v 15:07
  Založila:
  Obsahuje:
  ~ 100 příspěvků
  Moderátorka:
  Lvíček
  (kulisačka)