Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Nejbláznivější sen

  Nový příspěvek:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Prodleva 3 měsíce.
  Lososek v něm napsala:

  Kdysi se.mi zdálo, že se v našem městě pořádala soutěž o knížky nějakého spisovatele (jmenoval se Julián a psal leporela). V rámci soutěže byla všude po městě výzdoba a byly otevřené některé autobusové linky, které nikdy nejezdily. Například linka do v realitě neexistující části Ostravy. Tak jsem tam nasedla, a když jsem byla tam, vypadalo to hrozně divně. Všude byly jen něja butiky, salóny na manikúru a pedikúru, kadeřnictví... Zkrátka takové ty obchody, ve kterých nejčastěji nakupují ženy. Všechny byly zavřené a na jejich dveřích byly cedule jako „Dávej bacha!“ nebo „Zavřeno na dobu neurčitou, mezitím buď opatrná!“ Zděsila jsem se a běžela k nějakému podchodu, ale v něm měli sraz nějací opilci, tak jsem pádila zase na autobusovou zastávku a dojela domů.

  JáJá1 v něm napsal:

  Dnes byl sen opravdu bláznivý:
  díval jsem se na začátku na pohádku na televizi, ale pak jsem v té pohádce vystupoval, spíš to byl horror, než pohádka:
  Byli jednou 3 rádcové, kteří se spolčili s pro mne známou čarodějnicí (v tom filmu na konci byly i titulky a tam bylo napsáno, že ji hrál Miloš Zeman) a já jsem je slyšel, ale nikdo mi nevěřil až do chvíle, kdy u nich byla nalezena její kniha kouzel a byli asi popraveni, poté došlo k tomu, že byla kniha spálena, čarodějnice s úsměvem řekla, že gratuluje k našemu vítězství, já jsem si jen řekl, jak je možné, že má radost, že jsme ji porazili, nakonec se ukázalo, že jsme ji neporazili, protože se proměnila v královnu a všichni včetně princezny ji poslouchali jako královnu a království bylo ztraceno, pak byla slyšet horrorová hudba, byly titulky a probudil jsem se.

  Příspěvek z 29. prosince 2023 ve 12:36, upravený po 5 minutách.
  Bmatej v něm napsal:

  V tom sne som išiel do školy s bol to deň ako každý iný. A zrazu triedna na tabuli zapla nejaké štatistiky čo nedávali ani zmysel :-D. Štatistiky typu: Z tohto spolužiaka si si ty robil srandu 2 krát za včerajšok. On ale za posledný mesiac urobil 100 problémov takže to je závažnejšie. :-D

  A raz sa mi snívalo, že som organizoval Vianočný večierok a hostia sa spýtali či si môžu pozvať ľudí ktorých ja nepoznám. Nakoniec prišli iba tí čo nepoznám a prišli skôr ako som predpokladal. Ako o dosť skôr, lebo som bol ešte v pyžame. Keď prišli tak som sa chcel ísť rýchlo prezliecť, ale už boli aj v mojej izbe. Oni totiž daľší hostia oknom vliezli do mojej izby :-D

  Prodleva 8 měsíců.
  Příspěvek z 19. dubna 2023 v 11:47.
  panglaq v něm napsal:

  Ahoj, tak jsme měl sen, kdy po imatrikulaci přednášel proděkan pro studijní a pedagogickou činnost. Byly vidět jeho namakané ruce a nějaký student se ho zeptal, jak dopadneme, když nebudeme cvičit a hrozivým hlasem odpověděl, že budeme naprosto neschopní, invalidní a škodící společnosti. (Byly vidět jen namakané ruce a výraz :-| několika tlustých studentů v obecenstvu). Taky nám říkal, že na to v v dnešní době existují americké studie, to už nestrašil a všichni přikyvovali.
  Seděli jsme v takovém dále do kruhu, takové 3/4 kužele obráceného směrem dolů bez špičky a všichni se koukali dolů směrem na něho.

  Prodleva 4 měsíce.
  Příspěvek z 18. prosince 2022 v 18:58, upravený po 15 minutách.
  JáJá1 v něm napsal:

  Opět jsem měl dnes sen, který byl o té čarodějnici:
  Šel jsem do svého sklepa a tam na pračce byla kniha, v té knize se psalo o tom, že ta čarodějnice unesla spoustu dětí a zničila je, se zmizením větsiny z nich to ještě udělala tak, že je smazala z paměti všech a ze všech záznamů, takže jako by nebyli. Co ale bylo ještě divnější, to že ta jména, i přes to že ta čarodějnice přece před pár měsíci v mém snu zemřela, stále přibývají, na konci byla stránka s nadpisem: Ti, kterým se podařilo utéct a tam bylo jediné jméno - moje. (Pro ujasnění: poprvé, když jsem ji viděl tak mne unesla a moje babička, u které jsem byl na návštěvě, nás dohnala a když Haxtana usnula, tak mne osvobodila a spolu jsme utekli.;-))
  Pak kniha zmizela a vzbudil jsem se.

  Prodleva 3 měsíce.
  Příspěvek z 11. září 2022 v 18:11.
  JáJá1 v něm napsal:

  Karel III. zaútočil na Rusko, při projevu jsem si všiml, že nad ním visel obraz Haxtany (viz. minulé zmíněné sny;-)), pak jsem se probudil.

  Prodleva měsíc.
  vaiva v něm napsala:

  Nedávno se mi zdálo o tom, že jsme s holkami ze školy udělaly výměnný obchod z naší češtinářkou, ze kterého jsme vyšly s jejími botami a klíči a ona s mými klíči. Myslím, že to byl den vysvědčení, takže jsme prostě byly s kamarádkami chvíli v kulturáku. Super, všechno krásný, vylezeme ven, češtinářka nikde. Začali jsme ji shánět po celém městě, včetně míst, kde byla ředitelka knihovny, knihovna to zjevně byla taky, ale pěkně zmutovaná a ještě před tím jsme vyrazili do školní jídelny, jestli nebude tam (nebudeme rozebírat, že kulturák a jídelna jsou úplně někde jinde). Po cestě nás někdo zastavil a řekl mi, že přijel Milo se svojí spolužačkou kvůli průzkumu arktického oceánu, tak jsme pokračovaly v cestě, kde jsme Mila reálně potkali, ta spolužačka už tam nebyla, tak mi Milo vyprávěl o tom, proč se tam objevili (nic si z toho nepamatuju), ukazoval mi nějaký památeční fotky s popisky a při tom jsme stáli na místě, kde byla taková ta temně modrá voda, která bývá na pólech, ohraničená z druhý strany ledem, takže zjevně pukla země a objevil se arktický oceán. :DD

  Prodleva 5 měsíců.
  Příspěvek z 6. února 2022 ve 14:50.
  Maty09 v něm napsal:

  Mě se zdálo, že zítra jsme šli naposledy do školy, ovšem bylo to dneska.;-D No a já jsem zapomněl na nějaký domácí úkol, myslím bácnička... Všichni na mě byli naštvaní, jenže ta škola nebyla normální, byla taková hodně divná a obrovská. Asi tak 1 km/1 km. A obrovská spousta pater.;-D Taky si z minulých snů o té škole zdálo něco, že jsou tam výtahy, skluzavky, schody, lana. A strašně hodně moc učeben. A pak tam byly nějací zlí kluci, prostě něco špatného udělali na pár lidech, ale spíš to byla taková magie, prostě fakt blbost.;-D
  Ale moc často se mi to nezdá. Což je škoda, protože většinou je to dobrý. Jednou tam bylo nějaký párty patro, ale ne takové to klasické. Zase takové kouzelné... Většnou se tam ztratím a hledám tu učebnu po celé té obří škole.;-D;-D

  Příspěvek z 6. února 2022 ve 14:39, upravený po 14 minutách.
  JáJá1 v něm napsal:

  Dnes se mi opět zdálo o čarodějnici:
  Od minulého snu uplynulo několik měsíců, Haxtana nechala popravit Václava Havla.
  Po popravě odboj vtrhl do paláce, dobojoval se až do 13. komnaty, kde měla Haxtana svoji voodoo panenku (pomocí které se každý den zkrášlovali) a knihu kouzel.
  Obojí jsme sebrali a použili proti ní, panenku nám Haxtana vzala a zlikvidovala, takže kouzlo pominulo, pomocí knihy kouzel jsme ji pořád v něco proměňovali. Nakonec jsme ji proměnily v myš a já v kocoura, takže jsem ji snědl, pak jsem se proměnil zpět.
  Haxtanina kouzla pominula, hrad se proměnil a vše okolo i v něm.
  Například: Láva kolem hradu se změnila na hradní příkop.
  Najednou se starý strom proměnil v může.
  Ukázalo se, že ten muž je pra pra synovec Haxtany a je od ní 10 let proměněn ve strom, jako jediný přeživší známý potomek nastoupil na trůn.
  Jen na konci snu byla ještě jedna otázka: Není naživu ještě nějaký potomek, který by třeba měl povahu po Haxtaně, nebo je tento muž opravdu jediný z rodu? Na to nikdo odpověď nezná.
  PS.: Knihu kouzel jsme spali v kamnech.

  Příspěvek z 25. ledna 2022 v 15:34.
  _BananaCherryNaty_ v něm napsala:

  Mě se zdálo že superhrdina pan Pomeranč se koupal v pomerančovém džusu

  Prodleva měsíc.
  Příspěvek z 12. prosince 2021 v 9:48.
  Holka01 v něm napsala:

  Jako malé se mi zdálo toto: šla jsem si po záchodě umíte ruce do koupelny s tatínkem a ta koupena byla najednou velká a byla tam válka. Tatínek si vzal pistol nevím kde ji vzal a schoval se do vany. Já rychle utekla sedla jsem si v obýváku na gauč a dívala jsem se na pohádky a najednou tam skočili zprávy aa tam byla ta válka. Pak jsem se probudila.

  Rapo v něm napsala:

  To mně se asi včera, nebo předevčírem zdálo, že jsem měla dítě. :-c Všichni skandovali nějaké jméno,.které se mi nelíbilo. :-Q Pak jsem se vzbudila a říkám si, noaco, že mám online školu, takhle se nemůže jmenovat. Tak jsem znovu usnula a opravdu jsem se vrátila do snu a pojmenovala ho po tátovi :-3

  Příspěvek z 11. prosince 2021 v 15:25, upravený po 2 minutách.
  Papoušek_Nfnf v něm napsal:

  Dnes se mi zdálo, že jsem byla s mamkou doma a musela jsem mámě pomoct pověsit prádlo na sušák. Každý den jsme dávali maso na balkon.:-D:-D Jednou, když jsem šla spát a ráno jsem se probudila, bylo půlku masa snědeno. Šla jsem pomáhat mámě s prádlem a máma se koukla z okna a řekla proč je to maso snězené?:-D:-D a šla zavolat tátovi že nějaký blbeček snědl půlku masa.;-D ale jak? Balkon je vysoko;-D A táta řekl nevím. Když máma položila telefon na stůl, tak jsem se šla kouknout z okna na balkon. Když jsem vzala triko, tak se najednou objevil stín. A já jsem se koukla a to byl obří tygr!:-c:-c lekla jsem se a máma se koukla a taky se lekla. Tygr maso snědl a máma řekla: „Tak to je ten obří tygr co jí maso!“ Tygr se na nás zlobil a začal řvát. Vzala jsem zelené auto a jezdila jsem po celém domě!;-D:-D No a to je všechno, pak jsem se vzbudila.:-D:-D No super sen. Dávám 5 tlapek.:->:-Dokok

  Prodleva 3 měsíce.
  Příspěvek z 30. srpna 2021 v 11:38.
  JáJá1 v něm napsal:

  Dnes bylo pokračování, dalo by se nazvat: Nová naděje
  Haxtana zničila skoro celý odboj, zbylo nás jen pár, zahájila likvidaci těch, kteří usnou. Vynalezla na to přístroj, který hodlala použít a vyzkoušet na nás.
  My jsme ale našli plány a slabinu na tom vynálezu a podařilo se nám ho zničit, Haxtana zuřila a poslala na nás rakety, my jsme se ale ubránili a vtrhli do paláce, Haxtana s námi ujednala příměří, musela přijmout nového zástupce - Václava Havla, který nezemřel, jen jeho duše utekla do snu.
  Pak jsem se probudil.

  Příspěvek ze 17. srpna 2021 v 11:38.
  JáJá1 v něm napsal:

  JuldaMulda2010: Nevím.:-D

  Příspěvek ze 17. srpna 2021 v 11:38, upravený po 4 minutách.
  Doty5 v něm napsala:

  Že moji kamarádku někdo zabil;-(;-(

  Ano, připadá mi bláznivý, protože se nikdy nestaneok (doufám)

  Příspěvek ze 17. srpna 2021 v 11:36.
  JuldaMulda2010 v něm napsala:

  Jak se ti tohle vše může zdát :-D;-D

  Příspěvek ze 17. srpna 2021 v 11:29.
  JáJá1 v něm napsal:

  Haxtana dnes nastoupila na trůn, zlikvidovala všechny své potomky a prohlásila, že už na ni ani smrt nemůže.
  Vyslala tajné vojáky, kteří trávili jedem její nepřátele.
  Nepřátelé se mnou v čele vynalezli oslepování jed, který fungoval ale jen 3 hodiny.
  Postupně se k nám přidávali další, protože Haxtana chtěla z říše snů udělat likvidaci všech lidí, kteří usnou.
  V noci jsme šli Haxtanu otrávit, jenže ona nás skoro všechny zničila svým kouzlem, já jsem sotva unikl tím, že jsem se probudil, Haxtana se jen zachechtala.

  Příspěvek z 12. srpna 2021 v 18:36.
  Papoušek_Nfnf v něm napsal:

  Mně se zdálo že sarinka01_Queenisthebest mi napsala do šeptu že mně Lékařský nebude mít rád. Tak já jsem se vzbudila a myslela jsem si že je to skutečné a pak jsem si řekla že to byl jenom sen. :-(B-).

  Příspěvek z 12. srpna 2021 v 16:11.
  JáJá1 v něm napsal:
  Příspěvek z 12. srpna 2021 v 15:49, upravený po 11 minutách.
  Papoušek_Nfnf v něm napsal:

  Mně se zdál smutný sen
  chcete vědět jaký?

  Příspěvek z 1. srpna 2021 v 15:33, upravený po 12 minutách.
  JáJá1 v něm napsal:

  Odhalení
  Dnes se odhalila celá pravda:
  Král si mne povolal před svou smrtí, že mi řekne celou pravdu:
  Jeho žena byla stejná jako Haxtana. Jednou se rozhodla, že otráví krále, což jí pokazil můj prapraděda a zabil ji (už si prý král nepamatuje jak), čímž získal titul následník trůnu (proto mi to bylo nabízeno) pokud nebude lepší následník. Haxtana asi před 17 lety zjistila, že bych ji mohl ohrozit a proto mne později začala obtěžovat. Král, který před 15 lety oslavil 5000 let (což vysvětluje, proč má tak starou vnučku) byl na své oslavě svou vnučkou Haxtanou proměněn v pařez s houbami. Poté se se mnou rozloučil a já jsem se probudil.

  Příspěvek z 1. srpna 2021 v 0:46.
  duseditete v něm napsala:

  Každý sen, který se mi zdá je bláznivý. Ale ty nejbláznivější jsou nejspíš lucidní sny. :->

  Killercow v něm napsala:

  Že jsem se se ségrou koupaly v takovém hnusném bazénu plném listí a najednou tam bylo až moc holek s černými, krátkými, kudrnatými vlasy jménem Marta, které tam namáčely svoje šály, dělaly z nich med a zpívaly u toho Fizisong. :-c

  Příspěvek z 31. července 2021 v 17:57, upravený po 2 minutách.
  JáJá1 v něm napsal:

  Asi jsem to zakřikl.
  Dnes se mi zdálo, že jsem byl zase v tom hradě, kde vládl ten pařezový král. Najednou jsem uslyšel 2 (asi to byli vojáci, vypadali tak), jak si povídali o králi, že umírá, jeden se ptal druhého, kdo bude vládnout, když já jsem odmítl, druhý mu řekl tu hrůzu, která mne probudila, řekl že bude vládnout jeho zlá vnučka Haxtana o které on nechce mluvit, proto lhal, že se za ní převlékal on.
  A abych nezapomněl, na konci než jsem se probudil bylo napsáno: konec prvního dílu 2. série.;-D

  Anež v něm napsala:

  byla jsem v lese a tam bylo jakýsi setkání čarodějů a bylo jich asi deset v kruhu a uprostřed měli oheň. a já jsem tam přišla a zeptala jsem se: kdo jste? a největší mi řekl: největší kouzelník všech dob, Voldemort. a zeptala jsem se: umíš vykouzlit rajče a on řekl ať poodstoupím. začal v rukách cosi motat a to se začalo zvětšovat a zvětšovat a Voldemort vykřikl: utíkejte bratři a sestry! a mě vzal na záda, a běžel se mnou lesem a to obrovský rajče se valilo za námi a najednou se Voldemort zastavil a strčil mi do uší sluchátka a v těch hrálo Baby shark:-c

  Rokio v něm napsal:

  Mně se ćasto zdají sny o nemovitostech. V jednom snu jich uvidím třeba několik desítek a vidím v nich i menší města.

  Příspěvek z 28. července 2021 ve 20:14, upravený po 2 minutách.
  Papoušek_Nfnf v něm napsal:

  Jinak ten sen o Lékařský byl mooc krásný$>

  JáJá1 v něm napsal:

  Taky byl docela bláznivý sen každý z této série.
  Zejména poslední, který to před několika měsíci snad uzavřel: Objevil se tam nějaký pařezový král plný hub a říkal, že mne stále sleduje a že bych měl usednout na trůn v snové říši (vyrábí se tam sny) po něm, řekl mi, že to on se převléká za tu čarodějnici. Já jsem nabídku odmítl a probudil jsem se doma. Od té doby se mi o Haxtaně (tak si říkala ta čarodějnice) nezdálo.:-D

  Příspěvek z 28. července 2021 v 19:55, upravený po 7 minutách.
  Papoušek_Nfnf v něm napsal:

  Zdálo se mi před 2 dny O lékařský a já jsem řekla nahlas ve svém pokoji omylem

  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  28. září 2017 v 9:38
  Založil:
  SVETLO
  Obsahuje:
  ~ 200 příspěvků
  Neaktivní moderátor:
  SVETLO
  (zatoulaný kulisák)