Nejlepší online filmy na Alíkovi

Nástěnku založil dne 31. ledna, je nezařazená a obsahuje 5 příspěvků.

Je tady zamčeno

Do této nástěnky nejde přispívat, protože je zamčená.

Příspěvek z 31. ledna ve 14:50.
–MM– v něm napsal:

Krom zmíněného bych chtěl podotknout, že pokud budeš do Alíka vkládat pirátské kopie filmů, skončíš zablokovaný. Pro vlastní potřebu si koukej, na co chceš, ale nikdy nedělej z Alíka spolupachatele trestné činnosti neoprávněného šíření autorského díla. Obecně jakákoliv nástěnka typu „pojďme vesele okrádat filmová studia“ nebude tolerována i proto, že filmoví distributoři patří mezi potenciální inzerenty a já s nimi nehodlám vést jen tak pro legraci autorskoprávní války (které by mohly Alíka zničit, protože nemáme zase tak malou návštěvnost, abychom dostali malou pokutu).

Tyto dotazy bez upozornění uživatele okamžitě mažu
Zakladatel nástěnky tady nemá právo mazat příspěvky ostatních.

Příspěvek z 31. ledna ve 13:49.
SVETLO v něm napsal:

Nástěnek o filmech je tu už dost.

Příspěvek z 31. ledna ve 13:47.
Jára1312 v něm napsal:

Dana395 pochází z YouTube na Čsfd je pouze jejich hodnocení nejlepší filmy online na Alíkovi se tato nástěnka jmenuje jen tak, protože je umístěna na webu Alík.cz. Jára.

Příspěvek z 31. ledna ve 13:21.
Dana395 v něm napsala:

Proč "na Alíkovi"? Vždyť píšeš že jsou z čsfd.

Příspěvek z 31. ledna ve 3:02.
Jára1312 v něm napsal:

Dobrý den nebo spíše Ahoj kamarádi? Na této nové nástěnce budou každý týden zveřejněny nejméně tři jakékoliv filmy. Na této nástěnce se nesmí objevovat jakékoliv příspěvky netýkající se filmů, které zde budou zveřejněny, na této nástěnce se můžou objevovat jen recenze, názory či Vaše pocity k těmto zveřejněným filmům. Také se na této nástěnce můžou objevovat jakékoliv typy na nové přidávané filmy atd. Zde na této nástěnce nebudu odpovídat na jakékoliv Vaše dotazy týkající se jiného tématu, které výslovně nesouvisí s tématem této nástěnky. Také si na této nástěnce vyhrazuji plné právo neodpovídat na jakékoliv Vaše dotazy týkající se jakýchkoliv urážek, násilí, vulgarismů nebo jiných nevhodných témat, které do této nástěnky zcela nepatří. Tyto dotazy bez upozornění uživatele okamžitě mažu, v případě že jakékoliv dotazy budou porušovat výhradně práva tohoto webu, ohlásím jej hlavnímu Alíkovskému správci tohoto webu. Děkuji za akceptování pravidel a jejich plné pochopení. Hezké dny Vám všem přeji. Jaroslav Polák.

předchozí 1 další
Kdo si nástěnku oblíbil?