Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Nejlepší příspěvky, ale podle vás – co vás rozesmálo, dojalo…

    Nový příspěvek:

    Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

    Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

    Prodleva 21 dní.
    Příspěvek z 28. května v 17:03.
    Colossus v něm napsal:

    Vím, že to tu je o vtipech, ale v názvu nástěnky se píše i o tom dojetí, tak si dovoluji sem něco hodit k tomu :->
    Docela mě dneska dojala smrt Hraběty. Ono to asi ne každého taky zaujalo, ale pro mě znamená Divadlo Járy Cimrmana a Svěrákova tvorba hodně. Pamatuji si, jak jsem si hrál s legem a do toho poslouchal České nebe s Hrabětou, kde hrál praotce Čecha. Je to taková nepříjemná připomínka, že časy Svěráka a DJC nebudou věčné, že všichni jednou odejdou a tím skončí pro mě strašně moc hezká éra vtipného (a třeba i laskavého) humoru

    Příspěvek z 28. května v 16:45.
    Houmák v něm napsal:

    Ještě po několika minutách se nedokážu přestat smát: Cirilla12: A to šťárání se v…

    Pět příznaků vtipu, který sem opravdu patří:

    1. Slítl jsi smíchy ze židle??? :-D
    2. Prásknul ses hlavou o stůl smíchy, když jsi to četl??? :-D
    3. Povedlo se Ti smíchy se počůrat??? :-D
    4. Nemohl jsi zastavit smích??? :-D
    5. Chtělo se Ti od smíchu brečet, když jsi to četl??? :-D

    Samozřejmě je to tu i na jiné příspěvky než vtipné, jak můžete vyčíst z nadpisu. Nicméně pro skutečně vtipné vtipy bylo třeba upravit pravidla zvlášť, protože takových příspěvků je zde většina...

    Příspěvek z 27. května v 18:50.
    Klassa7 v něm napsala:

    Když chleba bude snězen, tak exploduje a prežije, pokud bude velký bochník při tom přežvýkán přežvýkavcem a nosorožcem vyplivnut stane se hromadou velmi dobrých a skvělých nestvůr, které jsou celé roztomilé a slaďoučké a naopak budou šílet Redditem a to nechci aby se to stalo skutečností. A asi to jinak nepřežije. Bude muset běžet někam do zadečku, ale třeba nakonec exploduje v obchodě kde se opije a zblázní a potom exploduje. Ovšemže to není pohádka pro staré umolousané bochníky, ale náš místní Bochník přece není, ale problémem je, lopi který zlopí bude pověšen za kšandy do propasti s krokodýlím vejcem, které praskne hned, jak ho lopi sní. Konec ještě lopiho pošleme císaři, aby šel do Japonska na harakiri a umřel velmi mlád a zdráv, ale nestalo se to hned, přičemž Bochník trpící alergií zemře na jed od Havířováka, který majdulu obalamutil. Majdula tou jízdou ztrácí inteligenci a spolu s Bochníkem mají rozum. Bochník tomu nebude věřit a majdula půjde domů k počítači, teda k plotně, která je nesmírně důležitá pro zdroj vápníku, který je skvělý pro lidstvo. –MM– musí koupit dostatek pyžam, pro Havířováka, který byl doběhnut nečekaným záchodem

    :-):->:-D;-D*O

    Příspěvek z 27. května ve 14:21.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Fajn. Zbytek toho nedorozumění řešte, prosím, někde jinde. Ať tahle nástěnka zase slouží k tomu, k čemu je určená.

    Příspěvek z 27. května ve 13:59, upravený po 15 minutách.
    lopi v něm napsal:

    Nepřipadá mi patřičné dělat si legraci z míst, kde lidi umírali. Nikdo z nás tam nebyl, ale kdyby to někdo z nás zažil, vzhledem k způsobu, jakým tam co prováděli, by mu to vtipné nepřipadalo. A vtipné to není.

    Každopádně koncentrační tábory jsou spjaty celkem úzce s válkami a o nich máš zakázáno mluvit.

    Příspěvek z 27. května ve 13:47.
    Příspěvek z 27. května ve 12:25.
    YakariSioux v něm napsal:

    Tak tam byla napsána vesnička, ale Terezín je městečko.

    Příspěvek z 27. května ve 12:15.
    lopi v něm napsal:

    YakariSioux: Nemáš náhodou od Alíka zakázáno mluvit o válkách? Koncentrační tábory s válkou souvisí...

    Příspěvek z 27. května v 10:34.
    YakariSioux v něm napsal:

    Neumlčuj mě, a mám sebemenší respekt.

    Příspěvek z 27. května v 10:17.
    Baronek v něm napsal:

    Už mlč, fakt. :-(
    Nemáš nejmenší respekt.

    Příspěvek z 27. května v 10:11.
    YakariSioux v něm napsal:

    Tak počkat, označit obyvatele Terezína za přeživší koncentráku bylo vtipný

    Příspěvek z 24. května v 11:13, upravený po 3 minutách.
    YakariSioux v něm napsal:

    Nevím přesně, jestli to někoho pobaví, ale já se popadám smíchy za břicho už teď: YakariSioux: Tak teď jsi urazil všechny…

    VelkýBochník: Rexův překlep v klubovně, když…
    Aspoň je to stále lepší, než Večeře se Starou :-D

    Příspěvek z 22. května ve 23:13, upravený po 3 minutách.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Tohle mě opravdu dostalo:-D

    22:47:12 SHAKIRA007: Tak co dneska ve škole smráďata?
    22:55:23 Erolí: SHAKIRA007: Nic, fracku

    Prodleva 16 dní.
    Příspěvek z 6. května v 19:23.
    Rex999 v něm napsal:

    Hodně sem přispívejte, ať není vidět tenhle příspěvek od Sakíska!!:-o:-c Sakidonnut: Anketa od Cirilla12 vazne rex…

    Příspěvek z 6. května v 19:22.
    YakariSioux v něm napsal:

    Dneska mě teda vážně dostaly dvě věci:
    No jo, konečně jsem taky jednou vymyslel něco vtipného ;-D

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek z 29. března v 10:34.
    kombausata v něm napsala:

    Tady to mě pobavilo. Myslím že taková rýže je opakem „vtipné kaše“.:-D;-D

    Příspěvek z 25. března ve 13:02.
    YakariSioux v něm napsal:

    VelkýBochník: Těch pět příznaků vtipu je dost dobrý, jak dlouho se tím už řídíš? Asi se tím taky zkusím řídit, pokud si to nějak nepatentuješ.

    Příspěvek z 18. března ve 20:33.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Hodně mě pobavil pozdrav Marmelády_Marci, když se se mnou loučila po našem herním srazu: „naschlebanou...;-D:-D

    Příspěvek z 13. března ve 13:26.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Tento od našeho ememáka mě teď pobavil. :-D

    Příspěvek z 11. března v 16:37.
    Cirilla12 v něm napsala:

    GlisGlis: Znala jsem kluka co se…
    Sice nechci tu hádku vytahovat zase, ale tohle mi přijde mimořádně vtipný :-D

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek z 31. ledna v 15:39.
    panglaq v něm napsal:

    Zvuk krávy podle názoru jedné paní. :-D
    BroJePro: Ten pocit, když jedeš metrem…

    Příspěvek z 30. ledna ve 14:42.
    panglaq v něm napsal:
    Příspěvek z 24. ledna v 18:30.
    panglaq v něm napsal:

    Krásné odlehčení vážné debaty:
    Cirilla12: No jo...třeba já jsem…

    Příspěvek z 16. ledna v 16:15.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    VelkýBochník: Náhodou, snídaně s nohou existuje, jako parodie na Snídani s novou. Tuším, že jsem to zrovna teď nedávno viděla (předevčírem? nebo ještě o den dřív?).

    Příspěvek z 16. ledna v 15:27.
    Prodleva 2 měsíce.
    Příspěvek ze 17. listopadu 2025 ve 20:16.
    Cirilla12 v něm napsala:
    Příspěvek z 9. listopadu 2025 ve 23:20.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Rexův překlep v klubovně, když chtěl mluvit o TV pořadu Snídaně s Nohou:-D

    Prodleva 16 dní.
    Příspěvek z 24. října 2025 v 18:04.
    Cirilla12 v něm napsala:
    Prodleva 25 dní.
    Příspěvek z 29. září 2025 ve 21:05.
    Baronek v něm napsal:

    Dnes při Venthaldě taková malá rýmovačka:

    Já: nějaká malá šance
    Bochník: zase máte kance

    :-D:-D:-D:-D:-D

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek z 24. srpna 2025 ve 21:47.
    Sakidonnut v něm napsala:

    Anketa od Cirilla12 vazne rex ma rad noseni satu????????????

    Statistika…