« Novější příspěvky
Příspěvek z 19. prosince 2007 ve 12:57.
-_Anetka_-
v něm napsal:
Mah, zabouchla? zase? ehm?
Neluš, včera jsem měla narozky, mám antibiotika, ale ujde to :) > |
Příspěvek z 18. prosince 2007 v 19:51.
sovca
v něm napsal:
anet ujde to ( ma obvykla odpoved =P ) a copak ty?? > |
Příspěvek z 18. prosince 2007 v 19:46.
Viana
v něm napsal:
Jak se to vezme... Z jedné části dobře a z druhé nic moc takže když to sečtu výjde mi ujde to> |
Příspěvek z 18. prosince 2007 v 15:40.
-_Anetka_-
v něm napsal:
Mám jednu hodně přiblblou otázku, ale lepší než nic, jak se máte?> |
Příspěvek z 18. prosince 2007 v 15:17.
Viana
v něm napsal:
Mírně? Řekla bych, že víc jak mírně> |
Příspěvek z 18. prosince 2007 v 0:40.
-_Anetka_-
v něm napsal:
Zdá se mi to, nebo je tady mírně mrtvo?> |
Prodleva 4 dny.
Příspěvek z 13. prosince 2007 v 15:40.
Viana
v něm napsal:
Neí, to já vím, to mi vtloukáš do hlavy už pěkně dlouho ;o)> |
Příspěvek z 12. prosince 2007 ve 23:04.
Neo-Cortex
v něm napsal:
Kreslení a technické kreslení je podstatný rozdíl.> |
Příspěvek z 12. prosince 2007 ve 22:53.
Neo-Cortex
v něm napsal:
...nikdo nic nezaznamenal....> |
Příspěvek z 12. prosince 2007 v 15:28.
jealous
v něm napsal:
hledam ňáký bezva kámoše/kámošky....kerý by byly/i ochotný si se mnou psát... jsem docela v poho brunetka s modrejma očkama ale občas sem andílek a nekdy se však probudí nefalšovanej ďábel takže pozor na mě a pište pište > |
Prodleva 6 dní.
Příspěvek z 6. prosince 2007 ve 13:11.
Neo: Jo, to je možný, jenže dokud se nedám -a to asi fakt nedám- na chemický zaměření, budu prostě muset chemii komolit zpaměti.. :)> |
Příspěvek z 5. prosince 2007 ve 20:31.
Regina16
v něm napsal:
Příspěvek z 5. prosince 2007 ve 20:23.
sovca
v něm napsal:
jo hlavne kdyz vizitky nejdou hmmm > |
Příspěvek ze 4. prosince 2007 ve 21:44.
sovca
v něm napsal:
ale bavi me kresleni =D (nesnasim tuz atd =D nej se kresli tuzkou a pastelkou a to nam ucitelka prae nece davat tuzky fixy pastelky moc =D )
ale tak je dobra i kresba i malovani =D ale kresba mozna vic > |
Příspěvek ze 4. prosince 2007 ve 21:43.
sovca
v něm napsal:
a ja neumim kreslit vubec =D> |
Příspěvek ze 4. prosince 2007 v 16:43.
Viana
v něm napsal:
Sovi, mě výtvarka jako celkem baví... Jedinou mou potíží je, že neumím nakreslit portrét =(> |
Příspěvek ze 4. prosince 2007 ve 13:59.
sovca
v něm napsal:
Příspěvek ze 4. prosince 2007 ve 13:46.
-_Anetka_-
v něm napsal:
Viuš, podle mě by to téma teda mohlo být, ale né moc dobré sem..> |
Příspěvek ze 4. prosince 2007 ve 12:21.
Kenzie-Clone-ll
v něm napsal:
Příspěvek ze 4. prosince 2007 v 9:36.
sovca
v něm napsal:
Příspěvek z 3. prosince 2007 v 16:41.
Viana
v něm napsal:
Anet> Podle mě není škola vůbec téma v debatě, ale někdy je dobré si popovídat i o škole a některých určitých předmětech> |
Příspěvek z 3. prosince 2007 v 15:53.
-_Anetka_-
v něm napsal:
Heh..že já jsem něco psala..Škola není podle mě úplně nejlepší téma, ale je to jen a jen můj názor...> |
Příspěvek z 3. prosince 2007 ve 14:06.
Neo-Cortex
v něm napsal:
Elynch > Chemie není na učení na spaměť.To je chemie na ZŠ.Chemie na chemických průmkách a chemicky zaměřených gymplech je o míchání sloučenin a né komolení věcí zpaměti.> |
Prodleva 2 dny.
Příspěvek z 1. prosince 2007 ve 14:58.
Mno, protony a elektrony, kolik co má.. To je někde v té tabulce psaný, ne? XD Minulej rok jsem to tam ještě uměla vyčíst :)> |
Příspěvek z 30. listopadu 2007 ve 23:52.
sovca
v něm napsal:
anet vpohode zatim =D zacatek 8 je lehky pak uz tak moc ne =D > |
Příspěvek z 30. listopadu 2007 ve 22:19.
-_Anetka_-
v něm napsal:
Mno..já jediný, co jsem nechápala bylo to zjišťování kolik má nějakej ten prvek elektronů a protonů..jinak je všechno v pohodě..> |
Příspěvek z 30. listopadu 2007 ve 21:46.
Chemie, jáj, zapeklitá to věc... Mno, zase až tak ne, dobřee... Podle mě je Chemie hlavně o naučení, i když zase je pravda.. jak v čem. proto občas poslouží tahák napsanej na tabulkách 0:)> |
Příspěvek z 30. listopadu 2007 ve 21:21.
Viana
v něm napsal:
Neí, já vím proč odmítám takové školy na které jsi ty. Bych to tam s chemií nepřežila ;o) > |
Příspěvek z 30. listopadu 2007 ve 21:09.
Neo-Cortex
v něm napsal:
Anetka > Máš to lehký.Potřebuješ vědět,kolik má prvek elektronů,pak už je to hračka.A nebo vědět,kde leží v periodické soustavě prvků.
My máme chemii 8 hodit týdně.> |
Příspěvek z 30. listopadu 2007 ve 20:01.
-_Anetka_-
v něm napsal:
Viuš, já to tam hledala, ale nějak mi to nešlo najít, civěla jsem na to dlouho a nic...aha..se na tu tabulku budu muset mrknout ještě znova, ale myslím, že už to celkem chápu...
Neluš, kujííí...> |
Statistika…