Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Neova nástěnka o životě…

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 19. prosince 2007 ve 12:57.
    -_Anetka_- v něm napsal:

    Mah, zabouchla? zase? ehm?

    Neluš, včera jsem měla narozky, mám antibiotika, ale ujde to :)

    Příspěvek z 18. prosince 2007 v 19:51.
    sovca v něm napsal:

    anet ujde to ( ma obvykla odpoved =P ) a copak ty??

    Příspěvek z 18. prosince 2007 v 19:46.
    Viana v něm napsal:

    Jak se to vezme...
    Z jedné části dobře a z druhé nic moc takže když to sečtu výjde mi ujde to

    Příspěvek z 18. prosince 2007 v 15:40.
    -_Anetka_- v něm napsal:

    Mám jednu hodně přiblblou otázku, ale lepší než nic, jak se máte?

    Příspěvek z 18. prosince 2007 v 15:17.
    Viana v něm napsal:

    Mírně? Řekla bych, že víc jak mírně

    Příspěvek z 18. prosince 2007 v 0:40.
    -_Anetka_- v něm napsal:

    Zdá se mi to, nebo je tady mírně mrtvo?

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 13. prosince 2007 v 15:40.
    Viana v něm napsal:

    Neí, to já vím, to mi vtloukáš do hlavy už pěkně dlouho ;o)

    Příspěvek z 12. prosince 2007 ve 23:04.
    Neo-Cortex v něm napsal:

    Kreslení a technické kreslení je podstatný rozdíl.

    Příspěvek z 12. prosince 2007 ve 22:53.
    Neo-Cortex v něm napsal:

    ...nikdo nic nezaznamenal....

    Příspěvek z 12. prosince 2007 v 15:28.
    jealous v něm napsal:

    hledam ňáký bezva kámoše/kámošky....kerý by byly/i ochotný si se mnou psát...
    jsem docela v poho brunetka s modrejma očkama ale občas sem andílek a nekdy se však probudí nefalšovanej ďábel takže pozor na mě a pište pište

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 6. prosince 2007 ve 13:11.
    Elynch v něm napsala:

    Neo: Jo, to je možný, jenže dokud se nedám -a to asi fakt nedám- na chemický zaměření, budu prostě muset chemii komolit zpaměti.. :)

    Příspěvek z 5. prosince 2007 ve 20:31.
    Regina16 v něm napsal:

    tjn..

    Příspěvek z 5. prosince 2007 ve 20:23.
    sovca v něm napsal:

    jo hlavne kdyz vizitky nejdou hmmm

    Příspěvek ze 4. prosince 2007 ve 21:44.
    sovca v něm napsal:

    ale bavi me kresleni =D (nesnasim tuz atd =D nej se kresli tuzkou a pastelkou a to nam ucitelka prae nece davat tuzky fixy pastelky moc =D )

    ale tak je dobra i kresba i malovani =D ale kresba mozna vic

    Příspěvek ze 4. prosince 2007 ve 21:43.
    sovca v něm napsal:

    a ja neumim kreslit vubec =D

    Příspěvek ze 4. prosince 2007 v 16:43.
    Viana v něm napsal:

    Sovi, mě výtvarka jako celkem baví... Jedinou mou potíží je, že neumím nakreslit portrét =(

    Příspěvek ze 4. prosince 2007 ve 13:59.
    sovca v něm napsal:

    ahojghyyyy lidisghyyy

    Příspěvek ze 4. prosince 2007 ve 13:46.
    -_Anetka_- v něm napsal:

    Viuš, podle mě by to téma teda mohlo být, ale né moc dobré sem..

    Příspěvek ze 4. prosince 2007 ve 12:21.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    :)..

    Příspěvek ze 4. prosince 2007 v 9:36.
    sovca v něm napsal:

    treba o vytvarcee =D

    Příspěvek z 3. prosince 2007 v 16:41.
    Viana v něm napsal:

    Anet> Podle mě není škola vůbec téma v debatě, ale někdy je dobré si popovídat i o škole a některých určitých předmětech

    Příspěvek z 3. prosince 2007 v 15:53.
    -_Anetka_- v něm napsal:

    Heh..že já jsem něco psala..Škola není podle mě úplně nejlepší téma, ale je to jen a jen můj názor...

    Příspěvek z 3. prosince 2007 ve 14:06.
    Neo-Cortex v něm napsal:

    Elynch > Chemie není na učení na spaměť.To je chemie na ZŠ.Chemie na chemických průmkách a chemicky zaměřených gymplech je o míchání sloučenin a né komolení věcí zpaměti.

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 1. prosince 2007 ve 14:58.
    Elynch v něm napsala:

    Mno, protony a elektrony, kolik co má.. To je někde v té tabulce psaný, ne? XD Minulej rok jsem to tam ještě uměla vyčíst :)

    Příspěvek z 30. listopadu 2007 ve 23:52.
    sovca v něm napsal:

    anet vpohode zatim =D zacatek 8 je lehky pak uz tak moc ne =D

    Příspěvek z 30. listopadu 2007 ve 22:19.
    -_Anetka_- v něm napsal:

    Mno..já jediný, co jsem nechápala bylo to zjišťování kolik má nějakej ten prvek elektronů a protonů..jinak je všechno v pohodě..

    Příspěvek z 30. listopadu 2007 ve 21:46.
    Elynch v něm napsala:

    Chemie, jáj, zapeklitá to věc...
    Mno, zase až tak ne, dobřee... Podle mě je Chemie hlavně o naučení, i když zase je pravda.. jak v čem. proto občas poslouží tahák napsanej na tabulkách 0:)

    Příspěvek z 30. listopadu 2007 ve 21:21.
    Viana v něm napsal:

    Neí, já vím proč odmítám takové školy na které jsi ty. Bych to tam s chemií nepřežila ;o)

    Příspěvek z 30. listopadu 2007 ve 21:09.
    Neo-Cortex v něm napsal:

    Anetka > Máš to lehký.Potřebuješ vědět,kolik má prvek elektronů,pak už je to hračka.A nebo vědět,kde leží v periodické soustavě prvků.

    My máme chemii 8 hodit týdně.

    Příspěvek z 30. listopadu 2007 ve 20:01.
    -_Anetka_- v něm napsal:

    Viuš, já to tam hledala, ale nějak mi to nešlo najít, civěla jsem na to dlouho a nic...aha..se na tu tabulku budu muset mrknout ještě znova, ale myslím, že už to celkem chápu...

    Neluš, kujííí...

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    31. ledna 2007 v 0:00
    Založil:
    Neo-Cortex
    Obsahuje:
    ~ 500 příspěvků
    Moderátor:
    NeoCortex
    (kulisák)