« Novější příspěvky
Příspěvek z 30. listopadu 2007 ve 14:49.
Viana
v něm napsal:
Anet, počet protonů zjistíš tak, že si najdeš v Periodické tabulce např. Kyslík... Ten je v tabulce osmý tak má 8 protonů. nebo zlato je 79, tak má 79 protonů. Chňápeš???
A počet neutronů zjistíš podle Nukleonového čísla..... Udám příklad.... F (Fluor) je v tabulce na 9 místě tak má 9 protonů a nukleonové číslo je například 19 (to sme měli v učebnici, ale myslím, že to může být kolik chce, ale musí to být minimálně stejně velká jako počet protonů). Takže odečteš počet protonů od nukleonového čísla (19-9) a zůstane ti počet neutronů, čili 10.
Doufám, že sem ti aspoň trochu pomohla, ale já vysvětlovat neumím ;o) > |
Příspěvek z 30. listopadu 2007 ve 14:45.
-Weru-
v něm napsal:
Má kámoška zakládá klub proti sprostým....no není to obyčejnej klub......tam když uděláš maximálně lehoulinkou prácišku(neboj dozvíš se jakou!)tak dostaneš html na obrázky jaký budeš chtít!!!!!!Více na -Info-> |
Příspěvek z 30. listopadu 2007 ve 13:33.
sovca
v něm napsal:
jop to jsem taky drive nechapala =D ale mas to lehky =) pomoci vypoctu jestli najdu stary sesit tak ti to ofotim a poslu ju?
a nebo jji to nekdo vysvetlete =DD
anet newim jestli to s toho pochopis =) ale thak je to dobre vysvetleno takze by jsi to mela vzladnout ( ja ti to potom poslu na asjko ) ale atomy jsou jeste lehky a prvky nejhorsi jsou asik rovnice ZZH jsem nesnasela =D si pamatuju jedine kyseliny a halogeny hydroxidy ty jsou nejlehsi hydroxidy =D> |
Příspěvek z 29. listopadu 2007 v 19:03.
-_Anetka_-
v něm napsal:
Neluš, to by možná nemuselo být těžký...
ovšem...lidi...mohl by mi někdo poradit s CHEMIÍ( kterou tak šíleně nesnáším ) ?? Já mám jen takovej menší problémek, že nechápu, jak určit kolik má nějakej prvek protonů a neutronů atd...nechápu to, protože ten pitomej učitel nám to ani nevysvětlil..a teď po nás chce, abychom mu řekli kolik má třeba lithium protonů a neutronů...> |
Příspěvek z 29. listopadu 2007 v 17:18.
sovca
v něm napsal:
to by ste ho sem prvni museli nekdo dokopat a rict mu at vymysli tema =D > |
Příspěvek z 29. listopadu 2007 v 16:10.
-_Anetka_-
v něm napsal:
Viuš, já si taky myslím, ale..to je jedno..> |
Příspěvek z 29. listopadu 2007 v 15:22.
Viana
v něm napsal:
Na mě se nedívejte, to by měl rozhodnout Neík> |
Příspěvek z 29. listopadu 2007 ve 14:57.
sk8er--girl
v něm napsal:
Příspěvek z 29. listopadu 2007 v 9:26.
-_Anetka_-
v něm napsal:
Příspěvek z 29. listopadu 2007 v 6:51.
Viana
v něm napsal:
Příspěvek z 28. listopadu 2007 v 17:07.
-_Anetka_-
v něm napsal:
njn..by to sem chtělo nějaký téma, že? :)> |
Příspěvek z 28. listopadu 2007 v 17:04.
sovca
v něm napsal:
toe drsny =D taky dve oci nad sebou =D
> |
Příspěvek z 28. listopadu 2007 v 17:04.
sovca
v něm napsal:
mno ju nikdo tu nechodi tak anikse tu nema jak ta konverzace dostat kdyz tu nikdo neni =D> |
Příspěvek z 27. listopadu 2007 ve 20:48.
Příspěvek z 27. listopadu 2007 ve 20:46.
_Perrie_x_O
v něm napsal:
no....to jo xD jinak, zdravim ve spolek xD dlouho jsem nedávala příspěvky (to URČITĚ vás VŠECHNY potěšilo :D ) takžéé....to chci napravit, budu goood holšiška xD> |
Příspěvek z 27. listopadu 2007 v 18:38.
-_Anetka_-
v něm napsal:
jak se tak dívám, tak vidím, že tady nějak vázne konverzace..> |
Prodleva 5 dní.
Příspěvek z 22. listopadu 2007 ve 21:50.
Viuš, to je jedině dobře.> |
Příspěvek z 21. listopadu 2007 v 16:01.
Viana
v něm napsal:
Pegásku neboj, to přežiju, sem zvyklá> |
Příspěvek z 21. listopadu 2007 v 15:49.
Viuš, ou. To ti nejak nezávidím,. Není co.. xD chudáškuuu.. :P> |
Příspěvek z 21. listopadu 2007 v 15:02.
Emo-Wizith
v něm napsal:
Příspěvek z 21. listopadu 2007 ve 14:30.
Viana
v něm napsal:
Neí, no tak nic no. Těšila sem se, že se podívám na tvoje výtvory.
Jinak lidičky, snad sem budu chodit, ale chytla sem od Hozíka v Bratřejově nějaký bacil tak kašlu, no dalo by se říct jak tuberák :oD, ale snad to bude brzo v pohodě. > |
Příspěvek z 21. listopadu 2007 ve 14:16.
Příspěvek z 21. listopadu 2007 v 9:10.
Neo-Cortex
v něm napsal:
Příspěvek z 21. listopadu 2007 v 9:10.
Neo-Cortex
v něm napsal:
Všiml sem si,že sme ve stálých nástěnkách.Dali nás tam i bez té potřebné duchaplné debaty.> |
Příspěvek z 21. listopadu 2007 v 9:04.
Neo-Cortex
v něm napsal:
Viuš > Chceš vypsat všechna rizika,co se s mým milovaným výkreskem,kterej sem dělal 3 týdny může stát?
Tobě možná jo.=)=) Až udělají skener na A2...0=)> |
Příspěvek z 20. listopadu 2007 v 16:46.
Viana
v něm napsal:
Neí, ani mě to neoskenuješ? > |
Příspěvek z 20. listopadu 2007 v 15:47.
Viana
v něm napsal:
Příspěvek z 19. listopadu 2007 ve 21:46.
sovca
v něm napsal:
lidisky kolik vam tu vsem vlastne je???> |
Příspěvek z 19. listopadu 2007 ve 20:47.
aktak12
v něm napsala:
Příspěvek z 19. listopadu 2007 v 17:20.
sovca
v něm napsal:
treba jaa =D ja a same k sobe nejde =DD> |
Statistika…