Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Neova nástěnka o životě…

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 30. listopadu 2007 ve 14:49.
    Viana v něm napsal:

    Anet, počet protonů zjistíš tak, že si najdeš v Periodické tabulce např. Kyslík... Ten je v tabulce osmý tak má 8 protonů. nebo zlato je 79, tak má 79 protonů. Chňápeš???

    A počet neutronů zjistíš podle Nukleonového čísla.....
    Udám příklad.... F (Fluor) je v tabulce na 9 místě tak má 9 protonů a nukleonové číslo je například 19 (to sme měli v učebnici, ale myslím, že to může být kolik chce, ale musí to být minimálně stejně velká jako počet protonů). Takže odečteš počet protonů od nukleonového čísla (19-9) a zůstane ti počet neutronů, čili 10.

    Doufám, že sem ti aspoň trochu pomohla, ale já vysvětlovat neumím ;o)

    Příspěvek z 30. listopadu 2007 ve 14:45.
    -Weru- v něm napsal:

    Má kámoška zakládá klub proti sprostým....no není to obyčejnej klub......tam když uděláš maximálně lehoulinkou prácišku(neboj dozvíš se jakou!)tak dostaneš html na obrázky jaký budeš chtít!!!!!!Více na -Info-

    Příspěvek z 30. listopadu 2007 ve 13:33.
    sovca v něm napsal:

    jop to jsem taky drive nechapala =D ale mas to lehky =) pomoci vypoctu jestli najdu stary sesit tak ti to ofotim a poslu ju?

    a nebo jji to nekdo vysvetlete =DD


    anet newim jestli to s toho pochopis =) ale thak je to dobre vysvetleno takze by jsi to mela vzladnout ( ja ti to potom poslu na asjko ) ale atomy jsou jeste lehky a prvky nejhorsi jsou asik rovnice ZZH jsem nesnasela =D si pamatuju jedine kyseliny a halogeny hydroxidy ty jsou nejlehsi hydroxidy =D

    Příspěvek z 29. listopadu 2007 v 19:03.
    -_Anetka_- v něm napsal:

    Neluš, to by možná nemuselo být těžký...

    ovšem...lidi...mohl by mi někdo poradit s CHEMIÍ( kterou tak šíleně nesnáším ) ?? Já mám jen takovej menší problémek, že nechápu, jak určit kolik má nějakej prvek protonů a neutronů atd...nechápu to, protože ten pitomej učitel nám to ani nevysvětlil..a teď po nás chce, abychom mu řekli kolik má třeba lithium protonů a neutronů...

    Příspěvek z 29. listopadu 2007 v 17:18.
    sovca v něm napsal:

    to by ste ho sem prvni museli nekdo dokopat a rict mu at vymysli tema =D

    Příspěvek z 29. listopadu 2007 v 16:10.
    -_Anetka_- v něm napsal:

    Viuš, já si taky myslím, ale..to je jedno..

    Příspěvek z 29. listopadu 2007 v 15:22.
    Viana v něm napsal:

    Na mě se nedívejte, to by měl rozhodnout Neík

    Příspěvek z 29. listopadu 2007 ve 14:57.
    sk8er--girl v něm napsal:

    Áhoj x)

    Příspěvek z 29. listopadu 2007 v 9:26.
    -_Anetka_- v něm napsal:

    njn..ale jaký?

    Příspěvek z 29. listopadu 2007 v 6:51.
    Viana v něm napsal:

    No chtělo no

    Příspěvek z 28. listopadu 2007 v 17:07.
    -_Anetka_- v něm napsal:

    njn..by to sem chtělo nějaký téma, že? :)

    Příspěvek z 28. listopadu 2007 v 17:04.
    sovca v něm napsal:

    toe drsny =D taky dve oci nad sebou =D

    Příspěvek z 28. listopadu 2007 v 17:04.
    sovca v něm napsal:

    mno ju nikdo tu nechodi tak anikse tu nema jak ta konverzace dostat kdyz tu nikdo neni =D

    Příspěvek z 27. listopadu 2007 ve 20:48.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    Ježišky :D

    Příspěvek z 27. listopadu 2007 ve 20:46.
    _Perrie_x_O v něm napsal:

    no....to jo xD jinak, zdravim ve spolek xD dlouho jsem nedávala příspěvky (to URČITĚ vás VŠECHNY potěšilo :D )
    takžéé....to chci napravit, budu goood holšiška xD

    Příspěvek z 27. listopadu 2007 v 18:38.
    -_Anetka_- v něm napsal:

    jak se tak dívám, tak vidím, že tady nějak vázne konverzace..

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 22. listopadu 2007 ve 21:50.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    Viuš, to je jedině dobře.

    Příspěvek z 21. listopadu 2007 v 16:01.
    Viana v něm napsal:

    Pegásku neboj, to přežiju, sem zvyklá

    Příspěvek z 21. listopadu 2007 v 15:49.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    Viuš, ou. To ti nejak nezávidím,. Není co.. xD chudáškuuu.. :P

    Příspěvek z 21. listopadu 2007 v 15:02.
    Emo-Wizith v něm napsal:

    ahoj lidišky

    Příspěvek z 21. listopadu 2007 ve 14:30.
    Viana v něm napsal:

    Neí, no tak nic no. Těšila sem se, že se podívám na tvoje výtvory.


    Jinak lidičky, snad sem budu chodit, ale chytla sem od Hozíka v Bratřejově nějaký bacil tak kašlu, no dalo by se říct jak tuberák :oD, ale snad to bude brzo v pohodě.

    Příspěvek z 21. listopadu 2007 ve 14:16.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    To sis všiml až teď??

    Příspěvek z 21. listopadu 2007 v 9:10.
    Neo-Cortex v něm napsal:

    Jo a mně je 15.

    Příspěvek z 21. listopadu 2007 v 9:10.
    Neo-Cortex v něm napsal:

    Všiml sem si,že sme ve stálých nástěnkách.Dali nás tam i bez té potřebné duchaplné debaty.

    Příspěvek z 21. listopadu 2007 v 9:04.
    Neo-Cortex v něm napsal:

    Viuš > Chceš vypsat všechna rizika,co se s mým milovaným výkreskem,kterej sem dělal 3 týdny může stát?

    Tobě možná jo.=)=) Až udělají skener na A2...0=)

    Příspěvek z 20. listopadu 2007 v 16:46.
    Viana v něm napsal:

    Neí, ani mě to neoskenuješ?

    Příspěvek z 20. listopadu 2007 v 15:47.
    Viana v něm napsal:

    Sovi, mě je 14

    Příspěvek z 19. listopadu 2007 ve 21:46.
    sovca v něm napsal:

    lidisky kolik vam tu vsem vlastne je???

    Příspěvek z 19. listopadu 2007 ve 20:47.
    aktak12 v něm napsala:

    jo

    Příspěvek z 19. listopadu 2007 v 17:20.
    sovca v něm napsal:

    treba jaa =D ja a same k sobe nejde =DD

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    31. ledna 2007 v 0:00
    Založil:
    Neo-Cortex
    Obsahuje:
    ~ 500 příspěvků
    Moderátor:
    NeoCortex
    (kulisák)