Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Neova nástěnka o životě…

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 15. května 2008 ve 22:08.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    Tak snad je stálá, ne?

    Příspěvek z 15. května 2008 v 19:04.
    Mahtiel v něm napsal:

    Ono to tu ještě existuje? =)) Supr

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 12. května 2008 v 15:19.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    Tady jsem dlouho nebyla. :D Ahoooj.

    Příspěvek z 11. května 2008 v 18:25.
    eliska22779 v něm napsal:


    ahoj hledam kamarada nebo kamaradku na kazdy den pokec pres email nebo pres postu plis na pist mi nekdo

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 8. května 2008 ve 13:36.
    -_Anetka_- v něm napsal:

    eh...?

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 2. května 2008 v 17:35.
    -CradleOfFilth- v něm napsala:

    Neo-Cortex ***e??

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 29. dubna 2008 v 16:33.
    Neo-Cortex v něm napsal:

    Dobře my

    Příspěvek z 29. dubna 2008 v 16:33.
    Neo-Cortex v něm napsal:

    Dobře vy

    Příspěvek z 29. dubna 2008 v 16:32.
    Neo-Cortex v něm napsal:

    Dobře já

    Příspěvek z 29. dubna 2008 v 16:32.
    Neo-Cortex v něm napsal:

    Sem tady.

    Příspěvek z 29. dubna 2008 v 16:30.
    Neo-Cortex v něm napsal:

    Prostě reklamáci ste ***a.

    Prodleva 10 dní.
    Příspěvek z 19. dubna 2008 ve 22:20.
    -CradleOfFilth- v něm napsala:

    Gadgetka šak já sem to myslela zle jenom sem ti řekla jak to je

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 16. dubna 2008 v 17:03.
    Gadgetka v něm napsal:

    -CradleOfFilth-:Neříkala jsem,abys mi vylila své srdce,jen jsem chtěla pomoct...Za dobrotu na žebrotu že......

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 13. dubna 2008 v 9:01.
    12WILL12 v něm napsal:

    čauky☻☻☻☻

    Příspěvek z 11. dubna 2008 ve 21:52.
    Elynch v něm napsala:

    Ty je čteš? :P Já jen přelítávám :)

    Příspěvek z 11. dubna 2008 v 15:09.
    Bellatrix v něm napsala:

    Když reklamy čteš pořád, zvykneš si.

    Příspěvek z 10. dubna 2008 v 19:36.
    -_Anetka_- v něm napsal:

    hhmm.."super" příspěvky..

    Příspěvek z 10. dubna 2008 v 7:09.
    PeťullQa v něm napsal:

    prosim hlasni pro me tady: http://sora.blog.cz/0804/zacala-sa-sutaz-sonb#komentare kujuuu sem tam jako PeťullQa mots diiik a sry za reklamu x)

    Příspěvek z 9. dubna 2008 v 19:15.
    hanulik20 v něm napsal:

    co to co

    Příspěvek z 8. dubna 2008 v 19:55.
    pajiweb v něm napsal:

    Ahojík,
    chcete se dozvědět něco málo o zvířátkách?
    Nebo si zamotat jazyk při jazykolamech a nebo se chcete zachechtat při vtípkách??????????
    Jestli ano, tak prosím navštivte www.pajiweb.ic.cz
    ☻☺☻☺☻♥☺☻☺☻☺♥☻☺☻☺☻♥☺☻☺☻☺
    A prosím, promiňte za reklamu.

    Příspěvek ze 7. dubna 2008 v 18:58.
    Nikoleta v něm napsal:

    hele přihlas se prosim na tuhle stranku a jestli se ti bude libit jak zpívají moje kamosky..tak jim dej..hlas.. prosim..budou mit radost http://www.ewafarna.cz/tour/ukaz-video.php?id_ukazky=34864&z=tour-vloz.php a druha kamoska http://www.ewafarna.cz/tour/ukaz-video.php?id_ukazky=35064&z=tour-vloz.php

    a kdyby ste měli nějakej dotaz napište mi na Crrella.Ros@seznam.cz, nebo icq..470 292 016

    .prosim dejte jim..hlas..budou fakt radi....=)

    Příspěvek z 5. dubna 2008 ve 13:28.
    -CradleOfFilth- v něm napsala:

    njn

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 1. dubna 2008 ve 21:06.
    Newer v něm napsal:

    Vidím,že sou tu nějakýn nový tváře,zdravím vás a díky,že ještě občas i beze mě píšete.

    Příspěvek z 30. března 2008 v 16:48.
    Lumo v něm napsal:

    je to nejake...

    Příspěvek z 30. března 2008 v 16:43.
    Lumo v něm napsal:

    sry : veci ***a

    Příspěvek z 30. března 2008 v 16:42.
    Lumo v něm napsal:

    ja mam uz 4 roky fobii z urciteho cloveka (herce) diky urcite ve***rdela jsem na to ale tedka se to snazim prekonat...jaksik to nejde...ale jinak mi zmenila zivot kanalizace-chodim do ni kazdy tyden....stoji to za to...

    Příspěvek z 29. března 2008 v 10:58.
    -CradleOfFilth- v něm napsala:

    Gadgetka já se svěřuju pouze lidem kterým dúvěřuju

    Příspěvek z 29. března 2008 v 10:57.
    -CradleOfFilth- v něm napsala:

    -_Anetka_- dííky mě se to stalo před více jak dvěma lety a takto dlouho už to dusíím v sobě taky je mi líto co se stalo tobě :´(

    Příspěvek z 28. března 2008 v 18:35.
    Terkka v něm napsala:

    mě se život líbí

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 25. března 2008 ve 21:24.
    Gadgetka v něm napsal:

    Tak nám povězte,copak se vám přihodilo,třeba vám to trošku pomůže:)

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    31. ledna 2007 v 0:00
    Založil:
    Neo-Cortex
    Obsahuje:
    ~ 500 příspěvků
    Moderátor:
    NeoCortex
    (kulisák)