« Novější příspěvky
Příspěvek z 15. května 2008 ve 22:08.
Příspěvek z 15. května 2008 v 19:04.
Mahtiel
v něm napsal:
Ono to tu ještě existuje? =)) Supr> |
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 12. května 2008 v 15:19.
Tady jsem dlouho nebyla. :D Ahoooj.> |
Příspěvek z 11. května 2008 v 18:25.
eliska22779
v něm napsal:
ahoj hledam kamarada nebo kamaradku na kazdy den pokec pres email nebo pres postu plis na pist mi nekdo >
|
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 8. května 2008 ve 13:36.
-_Anetka_-
v něm napsal:
Prodleva 6 dní.
Příspěvek z 2. května 2008 v 17:35.
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 29. dubna 2008 v 16:33.
Neo-Cortex
v něm napsal:
Příspěvek z 29. dubna 2008 v 16:33.
Neo-Cortex
v něm napsal:
Příspěvek z 29. dubna 2008 v 16:32.
Neo-Cortex
v něm napsal:
Příspěvek z 29. dubna 2008 v 16:32.
Neo-Cortex
v něm napsal:
Příspěvek z 29. dubna 2008 v 16:30.
Neo-Cortex
v něm napsal:
Prostě reklamáci ste ***a.> |
Prodleva 10 dní.
Příspěvek z 19. dubna 2008 ve 22:20.
Gadgetka šak já sem to myslela zle jenom sem ti řekla jak to je> |
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 16. dubna 2008 v 17:03.
Gadgetka
v něm napsal:
-CradleOfFilth-:Neříkala jsem,abys mi vylila své srdce,jen jsem chtěla pomoct...Za dobrotu na žebrotu že......> |
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 13. dubna 2008 v 9:01.
12WILL12
v něm napsal:
Příspěvek z 11. dubna 2008 ve 21:52.
Ty je čteš? :P Já jen přelítávám :) > |
Příspěvek z 11. dubna 2008 v 15:09.
Bellatrix
v něm napsala:
Když reklamy čteš pořád, zvykneš si.> |
Příspěvek z 10. dubna 2008 v 19:36.
-_Anetka_-
v něm napsal:
hhmm.."super" příspěvky..> |
Příspěvek z 10. dubna 2008 v 7:09.
PeťullQa
v něm napsal:
prosim hlasni pro me tady: http://sora.blog.cz/0804/zacala-sa-sutaz-sonb#komentare kujuuu sem tam jako PeťullQa mots diiik a sry za reklamu x) > |
Příspěvek z 9. dubna 2008 v 19:15.
hanulik20
v něm napsal:
Příspěvek z 8. dubna 2008 v 19:55.
pajiweb
v něm napsal:
Ahojík, chcete se dozvědět něco málo o zvířátkách? Nebo si zamotat jazyk při jazykolamech a nebo se chcete zachechtat při vtípkách?????????? Jestli ano, tak prosím navštivte www.pajiweb.ic.cz ☻☺☻☺☻♥☺☻☺☻☺♥☻☺☻☺☻♥☺☻☺☻☺ A prosím, promiňte za reklamu.> |
Příspěvek ze 7. dubna 2008 v 18:58.
Nikoleta
v něm napsal:
hele přihlas se prosim na tuhle stranku a jestli se ti bude libit jak zpívají moje kamosky..tak jim dej..hlas.. prosim..budou mit radost http://www.ewafarna.cz/tour/ukaz-video.php?id_ukazky=34864&z=tour-vloz.php a druha kamoska http://www.ewafarna.cz/tour/ukaz-video.php?id_ukazky=35064&z=tour-vloz.php
a kdyby ste měli nějakej dotaz napište mi na Crrella.Ros@seznam.cz, nebo icq..470 292 016
.prosim dejte jim..hlas..budou fakt radi....=) > |
Příspěvek z 5. dubna 2008 ve 13:28.
Prodleva 4 dny.
Příspěvek z 1. dubna 2008 ve 21:06.
Newer
v něm napsal:
Vidím,že sou tu nějakýn nový tváře,zdravím vás a díky,že ještě občas i beze mě píšete.> |
Příspěvek z 30. března 2008 v 16:48.
Lumo
v něm napsal:
Příspěvek z 30. března 2008 v 16:43.
Lumo
v něm napsal:
Příspěvek z 30. března 2008 v 16:42.
Lumo
v něm napsal:
ja mam uz 4 roky fobii z urciteho cloveka (herce) diky urcite ve***rdela jsem na to ale tedka se to snazim prekonat...jaksik to nejde...ale jinak mi zmenila zivot kanalizace-chodim do ni kazdy tyden....stoji to za to...> |
Příspěvek z 29. března 2008 v 10:58.
Gadgetka já se svěřuju pouze lidem kterým dúvěřuju> |
Příspěvek z 29. března 2008 v 10:57.
-_Anetka_- dííky mě se to stalo před více jak dvěma lety a takto dlouho už to dusíím v sobě taky je mi líto co se stalo tobě :´(> |
Příspěvek z 28. března 2008 v 18:35.
Terkka
v něm napsala:
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 25. března 2008 ve 21:24.
Gadgetka
v něm napsal:
Tak nám povězte,copak se vám přihodilo,třeba vám to trošku pomůže:)> |
Statistika…