Nové zákony z EU a názory

Nový příspěvek:

Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

Pokud máš účet, , pokud ne, můžeš se zaregistrovat.

Příspěvek z 27. května 2018 v 18:44.
dennisvet v něm napsala:

Nedávno jsem kdesi viděla reklamu "ČR - EU = 1948" a myslím, že je na tom určitě nějaká pravda.
Stránky EU a podobně jsou skutečně zajímavé, zjistíte, jaká spousta výhod i nevýhod se zde skrývá.

Příspěvek z 27. května 2018 v 16:53.
Strawberry123 v něm napsala:

Hlavně to referendum, které tam udělali, dopadlo téměř půl na půl - 51,9% lidí bylo pro odchod, ale zbylých 48,1% bylo pro setrvání... To je opravdu těsný výsledek.
Zajímalo by mě, jak vyřeší, že Skotsko chce setrvat v EU. Myslíte si, že se nakonec od Británie odtrhne?

Příspěvek z 27. května 2018 v 16:42.
Rock_Lee13 v něm napsal:

Strawberry123: Jsem jednoznačně proti. Velká Británie byla velkým příjmem pro EU, protože je bohatá a navíc kvůli tomu těží v této zemi získat práci, pokud nejsme občanem Spojeného krávovství Velké Británie a Severního Irska a jet tam na dovolenou.

Příspěvek z 27. května 2018 v 16:33.
Strawberry123 v něm napsala:

Řekla bych, že výhody v členství v EU převažují nad nevýhodami. Já osobně mám proti EU mnoho výhrad, ale pro nás je to velmi důležitá organizace.
Zajímalo by mě, jaký máte názor na brexit?

Příspěvek z 27. května 2018 v 15:46.
Rock_Lee13 v něm napsal:

Strawberry123: Skvělý příspěvek! Členství České republiky v EU má opravdu mnoho výhod, i když tím ČR má nižší suverenitu a oslabenou moc. Jinak jsem také proti Euro. Rovněž chci říct, že Slovensko přijalo Euro tehdy, kdy to pro něj bylo výhodné, a proto tento krok se mi jeví pro našeho souseda jako pozitivní.

Příspěvek z 27. května 2018 v 15:28.
Strawberry123 v něm napsala:

Kdybychom odešli z Evropské unie, byla by to pro nás katastrofa... Chápu ještě Velkou Británii, to je jedna z hospodářsky nejdůležitějších zemí na světě a má tak silnou ekonomiku, že dokáže existovat sama, ale my? My jsme malá, bezvýznamná zemička kdesi v Evropě, která nikoho nezajímá. Bez členství v Evropské unii bychom se protloukali dost těžko.
Ano, Evropská unie je zbytečně přebyrokratizovaná a uprchlickou krizi nezvládá, ale je to důležité uskupení. A díky členství v ní má naše země spoustu výhod a může nejen přežít, ale i prosperovat...
Eura taky nechci, ale ty tu hned tak nebudou. Nechce je tu většina lidí a vláda, která by se je snažila prosadit, by páchala sebevraždu. Jak říkal pan Drahoš, mělo by se o tom začít mluvit a lidé by se měli obeznámit a možnými výhodami a nevýhodami. Slovensko euro přijalo a zatím to nevypadá, že by kvůli tomu mělo zkrachovat :D
Co se týče chia jogurtů, je to fakt pádný důvod odejít z pro nás řekla bych životně důležité organizace :D

Příspěvek z 27. května 2018 v 15:11.
paratko2323 v něm napsala:

já chci odejít z EU
protože EU zakázala chia jogurty;-(:-c
a eura peníze nechci:-(;-(:-c:-E

Příspěvek z 27. května 2018 v 15:10.
Strawberry123 v něm napsala:

Pan Zeman sice svůj úřad nezastupuje právě nejlépe a naši zemi reprezentuje asi tak stejně dobře jako Misha, ale aspoň má vlastní pevný názor a není snadno ovlivnitelný. Kdyby nebyl v tak špatném stavu, nechoval se jako nevychovaný buran a nepodporoval Babiše, tak bych s ním neměla až tak velký problém. Já osobně bych sice volila pana Drahoše, ale to jen z toho důvodu, že prostě a jednoduše nechci za prezidenta pana Zemana a Drahoš byl nejsilnější protikandidát :D Jinak mě moc nepřesvědčil, podle mě je to spíš slabší člověk, který se neumí až tak prosadit. Spíš si ho dovedu představit jako nějakého profesora na univerzitě, ale na prezidenta je příliš slabý. Bála bych se, že se z něj stane jen taková lehce ovlivnitelná loutka na pozadí. Určitě by ale naši zemi reprezentoval lépe než současný prezident.
Česká politika je v zoufalém stavu, ale pořád se uklidňuju, že tu jakás takás demokracie vládne. Koho si lidi zvolili, toho mají. Někde v Sýrii nebo v Severní Koreji je to mnohem horší než tady.

Příspěvek z 27. května 2018 ve 13:58.
Rock_Lee13 v něm napsal:

Můj názor na tyto tři politky v kostce:

Miloš Zeman = 30 %
Andrej Babiš = 40 %
Jiří Drahoš = 80 %

vysvětlení: Čím vyšší skóre, tím je daný politik lepší.

Kritika:

Na Zemanovi se mi nelíbí, že je už moc starý na funkci prezidenta a také je zhýralý. Navíc udělal spoustu ostudy za dobu, kdy byl v úřadě. Kromě toho je to hulvát. Jeho kladem je však fakt, že je vzdělaný a funkce prezidentského úřadu využívá dobře pro náš národ.

Andrej Babiš je neodsouzený zločinec. Jeho korunové dluhopisy a Čapí hnízdo mluví vše. To, že je to bývalý člen STB, netřeba komentovat. Dále zavdel elektronickou evidenci tržeb, čímž zruinoval drobné podnikatele a to, že se stal během svého života druhým nejbohatším člověkem ČR, je podezřelé. Jeho jediným plusem je, že zvýšill příjem do státního rozpočtu.

Jiří Drahoš je jen taková figurka, která nemá svůj názor, ale na druhou stranu je to vzdělaný člověk, který toho hodně ví a má spoustu zkušeností a rovněž to je bývalý předseda akademie věd, takže je to veliká kapacita.

Příspěvek z 26. května 2018 ve 20:20.
Pralinka2 v něm napsal:

Nemluvě o tom, že několik nástěnek o politice už tady je.

Příspěvek z 26. května 2018 v 19:57.
Strawberry123 v něm napsala:

Ejjj, to zase bude pořádně vášnivá diskuze :D

Příspěvek z 26. května 2018 v 19:57.
–MM– v něm napsal:

Hned první příspěvek ani trochu nepasuje k nadpisu, protože zmiňuje politiky, kteří nemají na legislativu EU vůbec žádný vliv.

Příspěvek z 26. května 2018 v 19:49.
EndorsedCord156 v něm napsal:

Sem pište vaše názory na Miloše Zemana, Jiřího Drahoše, Andreje Babiše atd.

předchozí 1 další
Kdo si nástěnku oblíbil?

Nástěnka:

Vznikla:
26. května 2018 v 19:49
Založil:
Obsahuje:
13 příspěvků