Očkovací ambulance MUDr. paratko2323 a MUDr. Miki44 – očkovanie obnovené!
« Novější příspěvky
Dáme, ale asi bychom potřebovali rozeslat pozvánky, ať o tom všichni ví. Ale ať z toho nejsou řetězovky.

Adee to znie moc fajn, ak nezabudnem (ale to je dosť šanca že zabudnem), rada prídem
Keby tam bola aj Julian

Great news! Musíme udělat někdy legendární sestava párty v klubovně.
Třeba v pátek? Parátko, Kika, Lék, JáJá, Rodé a teď vynechám řadu lidí (omlouvám se) ale chápem se. Všichni napište jestli máte čas:D
Nebo já vás obepíšu!

Zajímavé. V tom případě že je doba ledová, se musím hned hodně obléct! Já si říkala že je tady nějaká zima

(zaletěl na Mars, sebral všechny stromy a udělal si ještě větší zásobu na 10 let) Hmm, tak ještě zásoby na 90 let a můžu se schovat. (zašel se podívat do zásob Pepíčka a všechny si vzal) Super, teď ukrást jen zásoby na 30 let

(Adee zasadila celý sad různých stromů) A já si zabírám všechny jablka, hrušky, citróny, marshmalow a zbytek stromů si zabírám já.

Přináším vám špatnou zprávu ordinace je teď pod vodou kvůli povodní která je vysoko, může za to to provizorní okno které pustilo vodu.

(Začne řídit tramvaj jmémen Ettiene a nabourá do městkého úřadu města Alíkov)
Ou
Zapomněli jste si vybrat bezpečný pozemek takže tam jsou koleje. Můj vlak to trošičku neubrzdil tak máme nové okno až k zemi (dal jsem tam nějaké sklo).

Opravovat nemusíme!
Akční Babička když stříkala na zahradě takový sprej proti rozmáčknutí padajícími věcmi (aby už jí nikdo nepošlapával květiny!! ), tak ten sprej omylem nastříkala na celou ambulanci i na všechny věci v ní… takže se nepokoušejte sednout na něčí věc, jinak skončíte v dlouhé smyčce pinkání ke stropu a k podlaze.
předchozí | 1011121314151617181920 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 11. května 2019 ve 13:34
- Založila:
- Miki44
- Obsahuje:
- ~ 14 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- Miki44
(kulisačka)