Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Osobní nástěnka SarahDragons

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 18. června 2025 ve 21:35.
    SarahDragons v něm napsala:

    Moc díky za hlasy! Třeba tuhle anketku i na něco využiju O:-)

    Emuleee, máte ve škole němčinu i španělštinu? Nebo máš třeba jedno jako kroužek? My totiž máme němčinu, španělštinu, francouzštinu a potencionálně i ruštinu jako (jeden) povinně volitelný předmět.

    Příspěvek z 18. června 2025 ve 21:00.
    Emuleee v něm napsal:

    Mě baví jazyky (aj, nj, šj)
    Umění a kultura
    Sport (ale ne tělocvik ve škole)
    A poslední dobou dost humanitní vědy, politika, děják, filosofie, a tak :-3

    Příspěvek z 18. června 2025 ve 20:11.
    Alice_Potter v něm napsala:

    Ja mám ráda matiku programování ale i přírodou a vlastivěda a. angličtinu a jazyky vůbec D; a pak budu mít snad ráda i chemii a fyziku ale i telocvik

    Příspěvek z 18. června 2025 v 19:53.
    SarahDragons v něm napsala:

    Plánovala jsem to dát do nástěnky s anketami, ale asi vám dám tady prostor se více rozepsat, si tu toho i lépe všimnu :D Budu moc ráda za hlas @)->-

    Hlasovat mohou pouze přihlášení.

    Jaké školní předměty máte radši?

    Samozřejmě chápu že vás může bavit více předmětů z různých oborů, zkuste tedy nějak vybrat :D Může to být i pomůcka pro vás, například při rozhodování povolání, alespoň přibližný obor je dost důležité vědět.

    Praktické předměty a umělecké hodiny nebývají na školách tak často a v takovém rozsahu (spíše na zaměřených oborech a odborných středních), takže je to spíš možnost kdyby u vás výslovně převažoval jeden z těchto předmětů.

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek z 12. května 2025 ve 21:00.
    Baronek v něm napsal:

    A já se k Vám přidám 16.5. ;-D

    Příspěvek z 12. května 2025 ve 20:10.
    BroJePro v něm napsal:

    SarahDragons+Babii: Hej to je ale hustý.. :D já mám účtoviny 9.5., Sarah 12.5. a Bejk 13.5. :DD

    Příspěvek z 12. května 2025 v 19:53.
    BejkDrak_666 v něm napsala:

    Jeeej, ty máš účtoviny o den dřív než jaaaaa:-3

    Příspěvek z 12. května 2025 v 19:52.
    SarahDragons v něm napsala:

    Uu všem vám děkuju, samotné mi nedošlo že už jsem tu čtyři roky :DD

    Baronek: Sarah má vždycky pravdu O:-)8-D

    Příspěvek z 12. května 2025 v 19:34.
    elcis v něm napsala:

    tez prejii vse nej girly🦖🦖

    Příspěvek z 12. května 2025 v 18:31.
    krecekkulisek v něm napsala:

    Vse nejj!!$>>X<->X<-@)->-

    Příspěvek z 12. května 2025 v 18:31.
    Ney v něm napsala:

    Všechno nejlepší k účtovinám 🦖🦖

    Příspěvek z 12. května 2025 v 17:52.
    BroJePro v něm napsal:

    Všechno nejlepší k účtovinám bobíí $>(ÍÍÍ)>X<- :3

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 10. května 2025 v 17:02.
    Baronek v něm napsal:

    Sarah má pravdu. ok@)->-

    Prodleva 12 dní.
    Příspěvek z 28. dubna 2025 ve 21:19.
    SarahDragons v něm napsala:

    Omg sestřenko, tys to dokončila! 8-D To je takove umelecke dilo, že bych za nej zaplatila miliony, kdybych teda měla aspon na rohlik! 8-D

    Příspěvek z 28. dubna 2025 v 18:51.
    Příspěvek z 28. dubna 2025 v 18:15.
    BejkDrak_666 v něm napsala:

    Sestřenko, jaký máš názor na toto?

    Lirilì Larilà - první olejomalba

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek z 19. dubna 2025 v 9:03.
    SarahDragons v něm napsala:

    Všem vám děkuju za přání! @)->-

    Příspěvek z 18. dubna 2025 v 8:44.
    Vlčíholka v něm napsala:

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ(ÍÍÍ)

    Příspěvek z 18. dubna 2025 v 8:42.
    Capytea1 v něm napsala:

    Vše nej(ÍÍÍ)

    Příspěvek z 18. dubna 2025 v 8:15.
    Ney v něm napsala:

    Všechno nejlepší k narozeninám (ÍÍÍ)

    Příspěvek z 18. dubna 2025 v 8:12.
    BejkDrak_666 v něm napsala:

    Sestřenko, přeji ti vše nej k tvým narozkám :-3>X<-(ÍÍÍ)

    Příspěvek z 18. dubna 2025 v 7:38.
    krecekkulisek v něm napsala:

    Vše nej k narozkám!(ÍÍÍ)>X<-

    Příspěvek z 18. dubna 2025 v 7:35.
    Emuleee v něm napsal:

    Taky přeju všechno nejlepší @)->-(ÍÍÍ)

    Příspěvek z 18. dubna 2025 v 6:36.
    SarahDragons v něm napsala:

    To je mile, dekuju :3

    Příspěvek z 18. dubna 2025 v 0:03.
    BroJePro v něm napsal:

    Všechno nejlepší k 14. narozeninám našemu dráčkovi, Košťátku, misionáři, dinoušovi atd.(ÍÍÍ)$>O:-)

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek z 8. dubna 2025 ve 23:20.
    SarahDragons v něm napsala:

    Dikyy O:-)@)->-

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek ze 7. dubna 2025 v 9:32, upravený po 11 minutách.
    BroJePro v něm napsal:

    Takžeee Košťátko (2), cením, žes přijela na sraz a žes mě nehodila do Labe✨️ :D. Jen toho Rexe tam musíme příště hodit!]:-) Sraz byl s Tebou skvělej a samozřejmě i s ostatníma :D. Moc jsem si to užila a doufám, že se zas potkáme na nějakým srazu :33 a že zase nezaspíš:-o😂. Love U Košťátkoo💖🥹 a thx, žes držela písmenko na srazovou fotku🦖😅

    Příspěvek ze 7. dubna 2025 v 0:15.
    SarahDragons v něm napsala:

    Aww, misionáři2, tlačenko, koště a já nevím co~
    Diky mega moc :0 Za vsechno.
    Vcerejsek jsem přežila snad hlavně díky tobě 🎀, každej den mi pomáháš se vším možným a já jsem ráda když s tebou můžu trávit cas, ať už online nebo na tom fanfarovym sraze :3
    Dekujuuu za tuhle milou zpravu <3

    A snad zase nekdy dáme sraz :DD

    Příspěvek z 6. dubna 2025 ve 14:29.
    alinka1 v něm napsal:

    Taaakze...
    Ani se nebavime tak dlouho, ale behem tech mesicu ses stala moji nejoblibenejsi osubkou, minimalne na Alikovi. Piseme si kazdy den a mam na Tebe strasne moc krasnych vzpominek. Na sraz jsem jela hlavne kvuli Tobe a jsem strasne rada ze jsem Te mohla potkat.🫶
    Sraz byl uplne skvelej, ze zacatku jsem sice moc nevedela co rikat ale pote si asi byla clovek se kterym jsem se bavila nejvice. Mam z toho dne plno nadhernych vzpominek k nezapomenuti.💕
    Jsem moc rada ze jsme se poznaly, jses strasne skvely clovek. Jses uzasna, mam Te strasne rada a doufam ze se potkame jeste nekdy.🥹💕

    Prodleva 7 dní.
    Příspěvek z 31. března 2025 v 0:05.
    SarahDragons v něm napsala:

    Delfine ty si klidne plavej, ale ja vodni zivocich az tolik nejsem! Zatimco vy budete plavat, ja budu jist lekovy kulicky :3

    Statistika…