Osobní nástěnka SarahDragons
« Novější příspěvky
Moc díky za hlasy! Třeba tuhle anketku i na něco využiju
Emuleee, máte ve škole němčinu i španělštinu? Nebo máš třeba jedno jako kroužek? My totiž máme němčinu, španělštinu, francouzštinu a potencionálně i ruštinu jako (jeden) povinně volitelný předmět.
Mě baví jazyky (aj, nj, šj)
Umění a kultura
Sport (ale ne tělocvik ve škole)
A poslední dobou dost humanitní vědy, politika, děják, filosofie, a tak
Ja mám ráda matiku programování ale i přírodou a vlastivěda a. angličtinu a jazyky vůbec D; a pak budu mít snad ráda i chemii a fyziku ale i telocvik
Plánovala jsem to dát do nástěnky s anketami, ale asi vám dám tady prostor se více rozepsat, si tu toho i lépe všimnu :D Budu moc ráda za hlas
Samozřejmě chápu že vás může bavit více předmětů z různých oborů, zkuste tedy nějak vybrat :D Může to být i pomůcka pro vás, například při rozhodování povolání, alespoň přibližný obor je dost důležité vědět.
Praktické předměty a umělecké hodiny nebývají na školách tak často a v takovém rozsahu (spíše na zaměřených oborech a odborných středních), takže je to spíš možnost kdyby u vás výslovně převažoval jeden z těchto předmětů.
SarahDragons+Babii: Hej to je ale hustý.. :D já mám účtoviny 9.5., Sarah 12.5. a Bejk 13.5. :DD
Uu všem vám děkuju, samotné mi nedošlo že už jsem tu čtyři roky :DD
Baronek: Sarah má vždycky pravdu 
Omg sestřenko, tys to dokončila!
To je takove umelecke dilo, že bych za nej zaplatila miliony, kdybych teda měla aspon na rohlik!
Všechno nejlepší k 14. narozeninám našemu dráčkovi, Košťátku, misionáři, dinoušovi atd.

Takžeee Košťátko (2), cením, žes přijela na sraz a žes mě nehodila do Labe✨️ :D. Jen toho Rexe tam musíme příště hodit!
Sraz byl s Tebou skvělej a samozřejmě i s ostatníma :D. Moc jsem si to užila a doufám, že se zas potkáme na nějakým srazu :33 a že zase nezaspíš
😂. Love U Košťátkoo💖🥹 a thx, žes držela písmenko na srazovou fotku🦖😅
Aww, misionáři2, tlačenko, koště a já nevím co~
Diky mega moc :0 Za vsechno.
Vcerejsek jsem přežila snad hlavně díky tobě 🎀, každej den mi pomáháš se vším možným a já jsem ráda když s tebou můžu trávit cas, ať už online nebo na tom fanfarovym sraze :3
Dekujuuu za tuhle milou zpravu <3
A snad zase nekdy dáme sraz :DD
Taaakze...
Ani se nebavime tak dlouho, ale behem tech mesicu ses stala moji nejoblibenejsi osubkou, minimalne na Alikovi. Piseme si kazdy den a mam na Tebe strasne moc krasnych vzpominek. Na sraz jsem jela hlavne kvuli Tobe a jsem strasne rada ze jsem Te mohla potkat.🫶
Sraz byl uplne skvelej, ze zacatku jsem sice moc nevedela co rikat ale pote si asi byla clovek se kterym jsem se bavila nejvice. Mam z toho dne plno nadhernych vzpominek k nezapomenuti.💕
Jsem moc rada ze jsme se poznaly, jses strasne skvely clovek. Jses uzasna, mam Te strasne rada a doufam ze se potkame jeste nekdy.🥹💕
Delfine ty si klidne plavej, ale ja vodni zivocich az tolik nejsem! Zatimco vy budete plavat, ja budu jist lekovy kulicky :3
| předchozí | 1234567 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 16. listopadu 2024 ve 13:08
- Založila:
- SarahDragons
- Obsahuje:
- ~ 150 příspěvků
- Moderátorka:
- SarahDragons
- (panovnice)



