Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Osobní nástěnka SarahDragons

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 30. března 2025 ve 20:49.
    Delfín3k v něm napsal:

    Hele mám návrh

    Příspěvek z 30. března 2025 v 19:26.
    BroJePro v něm napsal:

    SarahDragons: Tím chceš říct co?:-c Že si zaplavu já?]:-)

    Příspěvek z 30. března 2025 v 19:02.
    SarahDragons v něm napsala:

    Já myslím že já ani alinka to nebude kdo si zaplave, když už jsme u toho :3

    Příspěvek z 30. března 2025 v 18:58.
    BroJePro v něm napsal:

    alinka1+SarahDragons: Mohu vás ujistit, že nikdo neumře, maximálně si zaplaveteO:-):-P

    Příspěvek z 30. března 2025 v 18:53.
    SarahDragons v něm napsala:

    Je to tak :0

    Příspěvek z 30. března 2025 v 16:28.
    alinka1 v něm napsal:

    SarahDragons: Omg real :D Kdyztak ale umreme spolu, misionari1... :3

    Příspěvek z 30. března 2025 v 16:24.
    SarahDragons v něm napsala:

    Uuu, děkují misionáři 2, moc si toho vážím <3
    Těším se na sraz, ale zároveň meh :dd

    Příspěvek z 30. března 2025 v 16:15.
    alinka1 v něm napsal:

    miluju te misionari 1, jses uplne genialni :3

    Prodleva 11 dní.
    Příspěvek z 19. března 2025 v 11:34.
    alinka1 v něm napsal:

    SarahDragons: Ráda kazim lidi.😇

    Příspěvek z 19. března 2025 v 11:33.
    SarahDragons v něm napsala:

    Zkazila jsi me, budu brecet :3 🦖

    Příspěvek z 19. března 2025 v 11:32.
    alinka1 v něm napsal:

    Miluju Tě bobi, moje partner in crime! xD
    Děkuju moc za všechno, moc si Tě važím. <3

    Prodleva 16 dní.
    Příspěvek z 3. března 2025 v 16:01.
    Vojtar2d2 v něm napsal:

    Já nejsem Číňan a vím že čivava do kebabu nepatří! 8-[)

    Příspěvek z 2. března 2025 ve 22:30.
    SarahDragons v něm napsala:

    Oo diky a ano, kocky jsou nejlepsejsi :D
    Ty jsi taky strasne moc fajn jin jang :d

    Příspěvek z 2. března 2025 ve 13:31.
    elisajung12 v něm napsala:

    Jsi skvělá mikrovlnka, dinosaurus, čivava v kebabu, egyptská bohyně, drak, Tisícova manželka + dalších milion věcí a kočky jsou lepší než psi!!!! :33 O:-)$>$>

    Příspěvek z 2. března 2025 ve 12:31.
    SarahDragons v něm napsala:

    Uwu, ja se taky tesim (strasne moc :d) ty bobiku lasecko andilku tlacenko nase :3 ✨🦖💖

    Příspěvek z 2. března 2025 ve 12:28.
    Vojtar2d2 v něm napsal:

    Cože ty si myslíš že házení do Labe je výraz vděku :-o

    Příspěvek z 2. března 2025 ve 12:23.
    the_obsessed_one v něm napsala:

    Lidiii, tady ta osoba tedaaa dinosaurus a mikrovlnka a už ani nevím co všechno, to je tak geniální stvoření, náš bobík zlatíčko láska košťátko a smetáček, mám jí šíleně ráda! Jedna z mých nejbližších kamarádek prostěěě.🫶 Pomohla mi i oživit Venthaldu.🥹🦖
    Těším se, až Tě na srazu hodím do Labe.🥹💞

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 26. února 2025 ve 20:51, upravený po 2 minutách.
    SarahDragons v něm napsala:

    Huh, to tu ožilo za tu chvíli co jsem se sem nekoukala :d
    ney:
    netuším :D asi v nějakém historickém, nebo treba thriller, klidně nějakou oběť :DD ~
    asi začnu v Polsku a ukončím to Nemeckem, nevím :D
    Jo, ale jsou skryté i přede mnou 8-D A nebo naprosto neužitečné 😭
    dinosaurus, ambivert a mikrovlnka? :D
    tak, mno :D můj oblíbený spisovatel je asi Fredrik Backman, ze zpěváku treba SkyDxddy, a filozof Seneca :3 pak je spooousta lidi co obdivuju, ale treba Robin Williams @)->-

    A čivava do kebabu patří a je nejlepší, lepší než to jsem jenom já! :-P

    Příspěvek z 26. února 2025 ve 20:40.
    Ney v něm napsala:

    Jen se neperte jo a Civava do kebabu patrí jooo

    Příspěvek z 26. února 2025 ve 20:36.
    BroJePro v něm napsal:

    StrašnýPraKoště: To teda patří!!:-o:-E
    VelkýBochník: Njn:-D:-D;-D

    Příspěvek z 26. února 2025 ve 20:36.
    VelkýBochník v něm napsal:

    BroJePro a BejkDrak_666: Začínáte mi živě připomínat jednu scénku...;-D

    Příspěvek z 26. února 2025 ve 20:34.
    BejkDrak_666 v něm napsala:

    DesetkrátPraDědaJeRučník: Nepatří!!! ]:-)

    Příspěvek z 26. února 2025 ve 20:31.
    BroJePro v něm napsal:

    PraBabčaZlobí_666:-o: Čivava do kebabu patří!!

    SarahDragons: Čivava v kebabu je nejlepší že?:-3B-)8-P

    Příspěvek z 26. února 2025 ve 20:17.
    BejkDrak_666 v něm napsala:

    Čivava do kebabu nepatří!!!

    Příspěvek z 26. února 2025 v 17:10.
    Ney v něm napsala:

    Pokud můžeš hrát v jakémkoli filmu, v jakém filmu bys chtěla hrát?
    Pokud můžete cestovat po celém světě, která země bude vaší první destinací a která vaše konečná?
    Máš skrytý talent nebo koníčky?
    Jaká tři slova tě nejlépe vystihují?
    Kdo je tvůj oblíbený autor, umělec, vědec nebo filozof?

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 22. února 2025 v 17:35, upravený po 4 minutách.
    SarahDragons v něm napsala:

    Juu, sestřenka mi to vrací :DD 🦖

    1. moje oblíbená kniha je asi Úzkosti a jejich lidé od Fredrika Backmana, ale já ji mám právě teď rozečtenou :dd (prostě takovej ten pocit když narazíš na už od začátku skvělou knížku O:-))
    2. Na filmy moc nekoukam, ale dříve jsem viděla treba Feel the Beat nebo Harry Potter, z animáků Kocour v botách 2 a Coco @)->-
    3. všechno možné: hlavne thrillery, dobre horory, fantasy a sci-fi, životopisy
    4. prvnii byl asi Kendrick Johnson, posledni Jack Unterweger :3
    5. Keramiku tu sice máme, ale nikdy jsem tam nechodila. Párkrát jsme ale byli v DDM se základkou nebo v dílnách na výtvarce.
    6. Na klavír hrajuu 8-o tyjo, jsem v 7. ročníku, ale hrála jsem i v přípravce, takže 8 let >X<-
    7. tak nějak bych se chtěla podívat do všech koutů Evropy :D především treba do Belgie, Estonska, potom do Norska nebo Dánska. Možná se školou do Irska, ale taky bych chtěla více procestovat slovanské země nebo se mi možná poštěstí navštívit příbuzné v Americe :3
    8. netusim, ale miluju Pringlesky s kakaovými müsli sušenkami a gumovými bonbony!
    9. lasagne, a všemožná indická kuchyně
    10. chtela bych, ale jeste jsem to tolik nepromýšlela. Možná něco s drakem :D nebo symboly mého spojení s Bohem @)->-
    11. ambivert. Ani jedno na mě moc nesedí, jsem obojí a zároveň ani jedno :D
    12. mam ráda češtinu, ale hlavně PSANÍ slohu (ne tu teorii co bereme teď :d) a pak i angličtinu, němčinu, dějepis…
    13. když nepočítám dveře skříní, nábytku a podobně, tak v bytě 10 a na chalupě… nevím :d
    14. 10
    15. anoo :-3
    16. Joo, nějaký ploštěnec, bezobratlý :D
    17. nevím, ale strašně si kreslím po rukách :D
    18. žůžovou, přeci jen růžová to může být! :3
    19. uhm, už si to moc nepamatuju :d
    20. anoo :D
    21. jde too, už jsem se tak nějak vyléčila z nemoci :3

    Já se strašně rozepsala 😭🙏 ale díky za otazky, aspon se nemusím učit :D

    Příspěvek z 22. února 2025 v 16:53.
    BejkDrak_666 v něm napsala:

    Takže :

    1. Jaká je tvoje nejoblíbenější kniha?
    2. Jaký je tvůj nejoblíbenější film?
    3. Jaký žánr knih a filmů máš nejradši?
    4. Na jaký True crime jsi naposled koukala a jaký byl tvůj první?
    5. Chodila jsi někdy na kroužek keramiky?
    6. Jak dlouho hraješ na klavír?
    7. Do jakých států bys chtěla na dovolenou?
    8. Jakou nejdivnější kombinaci jídla jsi měla?
    9. Jaké je tvé nejoblíbenější jídlo?
    10. Chceš si v budoucnu udělat tetování? Pokud ano, jaké?
    11. Jsi introvert či extrovert?
    12. Jaký je tvůj nejoblíbenější předmět ve škole?
    13. Kolik máš doma dveří?
    14. Kolik máš doma oken?
    15. Je ještě 1000 tvůj manžel? :D
    16. Víš co je to ploštěnka mléčná?
    17. Máš nějaký zlozvyk? Jaký?
    18. Jakou barvu má housenka, pokud-li právě teď pradědeček běží maratón, maminka je na nákupu v Albertu a kupuje tousty, prší a ta housenka si povídá s motýlem? O:-)
    19. Umíš dělat uzly?
    20. Umíš zavázat tkaničky?
    21. Jak se máš? :3

    Zatím nemám tolik otázek jako ty, ale jednou tě překonám!!!!

    Příspěvek z 22. února 2025 v 16:35.
    SarahDragons v něm napsala:

    Dekujuuu, jste lásky všichni 🥹 <3
    Nějaké zajimave otázečky? :3

    Příspěvek z 22. února 2025 v 8:34.
    Lovelystrawberry289 v něm napsala:

    Máš hezkou profilovku a jsi hodna

    Příspěvek z 21. února 2025 v 16:21.
    Ney v něm napsala:

    Sároušek je nejlepší znám jí krátce ale moc sem si jí oblíbila je to dračí miláček O:-)

    Statistika…