Osobní nástěnka SarahDragons
« Novější příspěvkyJá myslím že já ani alinka to nebude kdo si zaplave, když už jsme u toho :3
alinka1+SarahDragons: Mohu vás ujistit, že nikdo neumře, maximálně si zaplavete
Uuu, děkují misionáři 2, moc si toho vážím <3
Těším se na sraz, ale zároveň meh :dd
Miluju Tě bobi, moje partner in crime! xD
Děkuju moc za všechno, moc si Tě važím. <3
Oo diky a ano, kocky jsou nejlepsejsi :D
Ty jsi taky strasne moc fajn jin jang :d
Jsi skvělá mikrovlnka, dinosaurus, čivava v kebabu, egyptská bohyně, drak, Tisícova manželka + dalších milion věcí a kočky jsou lepší než psi!!!! :33 

Uwu, ja se taky tesim (strasne moc :d) ty bobiku lasecko andilku tlacenko nase :3 ✨🦖💖
Lidiii, tady ta tedaaa dinosaurus a mikrovlnka a už ani nevím co všechno, to je tak geniální stvoření, náš bobík zlatíčko láska košťátko a smetáček, mám jí šíleně ráda! Jedna z mých nejbližších kamarádek prostěěě.🫶 Pomohla mi i oživit Venthaldu.🥹🦖
Těším se, až Tě na srazu hodím do Labe.🥹💞
Huh, to tu ožilo za tu chvíli co jsem se sem nekoukala :d
ney:
netuším :D asi v nějakém historickém, nebo treba thriller, klidně nějakou oběť :DD ~
asi začnu v Polsku a ukončím to Nemeckem, nevím :D
Jo, ale jsou skryté i přede mnou
A nebo naprosto neužitečné 😭
dinosaurus, ambivert a mikrovlnka? :D
tak, mno :D můj oblíbený spisovatel je asi Fredrik Backman, ze zpěváku treba SkyDxddy, a filozof Seneca :3 pak je spooousta lidi co obdivuju, ale treba Robin Williams
A čivava do kebabu patří a je nejlepší, lepší než to jsem jenom já!
PraBabčaZlobí_666
: Čivava do kebabu patří
SarahDragons: Čivava v kebabu je nejlepší že?

Pokud můžeš hrát v jakémkoli filmu, v jakém filmu bys chtěla hrát?
Pokud můžete cestovat po celém světě, která země bude vaší první destinací a která vaše konečná?
Máš skrytý talent nebo koníčky?
Jaká tři slova tě nejlépe vystihují?
Kdo je tvůj oblíbený autor, umělec, vědec nebo filozof?
Juu, sestřenka mi to vrací :DD 🦖
- moje oblíbená kniha je asi Úzkosti a jejich lidé od Fredrika Backmana, ale já ji mám právě teď rozečtenou :dd (prostě takovej ten pocit když narazíš na už od začátku skvělou knížku
)
- Na filmy moc nekoukam, ale dříve jsem viděla treba Feel the Beat nebo Harry Potter, z animáků Kocour v botách 2 a Coco
- všechno možné: hlavne thrillery, dobre horory, fantasy a sci-fi, životopisy
- prvnii byl asi Kendrick Johnson, posledni Jack Unterweger :3
- Keramiku tu sice máme, ale nikdy jsem tam nechodila. Párkrát jsme ale byli v DDM se základkou nebo v dílnách na výtvarce.
- Na klavír hrajuu
tyjo, jsem v 7. ročníku, ale hrála jsem i v přípravce, takže 8 let
- tak nějak bych se chtěla podívat do všech koutů Evropy :D především treba do Belgie, Estonska, potom do Norska nebo Dánska. Možná se školou do Irska, ale taky bych chtěla více procestovat slovanské země nebo se mi možná poštěstí navštívit příbuzné v Americe :3
- netusim, ale miluju Pringlesky s kakaovými müsli sušenkami a gumovými bonbony!
- lasagne, a všemožná indická kuchyně
- chtela bych, ale jeste jsem to tolik nepromýšlela. Možná něco s drakem :D nebo symboly mého spojení s Bohem
- ambivert. Ani jedno na mě moc nesedí, jsem obojí a zároveň ani jedno :D
- mam ráda češtinu, ale hlavně PSANÍ slohu (ne tu teorii co bereme teď :d) a pak i angličtinu, němčinu, dějepis…
- když nepočítám dveře skříní, nábytku a podobně, tak v bytě 10 a na chalupě… nevím :d
- 10
- anoo
- Joo, nějaký ploštěnec, bezobratlý :D
- nevím, ale strašně si kreslím po rukách :D
- žůžovou, přeci
- uhm, už si to moc nepamatuju :d
- anoo :D
- jde too, už jsem se tak nějak vyléčila z nemoci :3
Já se strašně rozepsala 😭🙏 ale díky za otazky, aspon se nemusím učit :D
Takže :
- Jaká je tvoje nejoblíbenější kniha?
- Jaký je tvůj nejoblíbenější film?
- Jaký žánr knih a filmů máš nejradši?
- Na jaký True crime jsi naposled koukala a jaký byl tvůj první?
- Chodila jsi někdy na kroužek keramiky?
- Jak dlouho hraješ na klavír?
- Do jakých států bys chtěla na dovolenou?
- Jakou nejdivnější kombinaci jídla jsi měla?
- Jaké je tvé nejoblíbenější jídlo?
- Chceš si v budoucnu udělat tetování? Pokud ano, jaké?
- Jsi introvert či extrovert?
- Jaký je tvůj nejoblíbenější předmět ve škole?
- Kolik máš doma dveří?
- Kolik máš doma oken?
- Je ještě 1000 tvůj manžel? :D
- Víš co je to ploštěnka mléčná?
- Máš nějaký zlozvyk? Jaký?
- Jakou barvu má housenka, pokud-li právě teď pradědeček běží maratón, maminka je na nákupu v Albertu a kupuje tousty, prší a ta housenka si povídá s motýlem?
- Umíš dělat uzly?
- Umíš zavázat tkaničky?
- Jak se máš? :3
Zatím nemám tolik otázek jako ty, ale jednou tě překonám!!!!
Sároušek je nejlepší znám jí krátce ale moc sem si jí oblíbila je to dračí miláček
| předchozí | 1234567 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 16. listopadu 2024 ve 13:08
- Založila:
- SarahDragons
- Obsahuje:
- ~ 150 příspěvků
- Moderátorka:
- SarahDragons
- (panovnice)

Že si zaplavu já?


tyjo, jsem v 7. ročníku, ale hrála jsem i v přípravce, takže 8 let