« Novější příspěvky
Příspěvek z 29. července 2008 ve 23:27.
Leňulda
v něm napsal:
nikde a ani ho nikam nechci > |
Prodleva 7 dní.
Příspěvek z 22. července 2008 ve 23:19.
Nečumkokotíhlavo
v něm napsal:
asi si ho necham dat do hlavy jako chodici hromosvod > |
Prodleva 4 dny.
Příspěvek z 18. července 2008 ve 23:20.
Tapinka11
v něm napsal:
Já ho mám v pupiku a v jazyku a v nose a jeste mozna jeden do ucha > |
Příspěvek z 18. července 2008 ve 20:47.
VerunkA0005
v něm napsal:
já nikde......ale chystam se ze pujdu do nosu...,......moje kamoska to ma v jazyku nosu a pupiku a do nosu to bolelo nejmin!!!!!!!!!!!!!!!!!!§tak toho vyuziju > |
Příspěvek z 18. července 2008 ve 20:14.
ashley-ashley
v něm napsal:
mám ho v uchu(v obouch)jinak ZATÍM nic neplánuju!!!!!!!! > |
Prodleva 2 dny.
Příspěvek z 16. července 2008 v 9:59.
Šestipeska
v něm napsal:
Skoro _everywhere_. 9x propíchnutý ucho, nos, 2x ret (snakebites), jazyk, pupík .. Plánuju ještě kroužek (!) do obočí, anti eye-brow, mezi kozy a do intimních míst. Áno, baví mě to. :) > |
Příspěvek z 15. července 2008 ve 23:14.
111Markéta111
v něm napsal:
nemam, ale planuju do oboci a tunel do ucha.... > |
Příspěvek ze 14. července 2008 ve 13:30.
TFovečka
v něm napsal:
pokud se percing považuje jako náušnice tak jo.Ale pokud ne tak ne xD > |
Příspěvek z 13. července 2008 v 18:50.
p-i-r-á-t-k-a
v něm napsal:
moje mamka ho má v pupíku > |
Prodleva 2 dny.
Příspěvek z 11. července 2008 v 11:23.
Lucoušek_4
v něm napsala:
Příspěvek z 11. července 2008 v 11:09.
Apačů97
v něm napsal:
Prodleva měsíc.
Příspěvek ze 17. května 2008 ve 21:24.
--------Dominka
v něm napsal:
CLICK pls na muj blog www.cool-domcusik.blog.cz,klíďo písni komenta a plsky se přihlaš do nějáký soutěže:)Kujuuu a sry za reklamu> |
Příspěvek ze 17. května 2008 v 17:59.
Venďa-55
v něm napsal:
nikde ptz kdybych si dala tak by mě mamka asi přizabila...radši bych to neriskovala> |
Příspěvek z 16. května 2008 v 16:18.
Little_girl
v něm napsal:
nikde.. XD možná časem.. až se nebudu bát jehel> |
Prodleva 4 dny.
Příspěvek z 12. května 2008 v 19:47.
--------IwČa5
v něm napsal:
nikde připada mi to hnus:-( a ani ho nechci> |
Příspěvek z 11. května 2008 v 18:25.
eliska22779
v něm napsal:
ahoj hledam kamarada nebo kamaradku na kazdy den pokec pres email nebo pres postu plis na pist mi nekdo >
|
Příspěvek z 10. května 2008 ve 22:28.
kamojdy
v něm napsal:
Ahojík jsem nej kámošky a bude nám 15 a máme všecho setejné i piercing a máme ho v nosíku a hádejte kde ???.............> |
Prodleva 2 dny.
Příspěvek z 8. května 2008 ve 21:06.
Šestipeska
v něm napsal:
jazyk - ode dneška, nos, 2x pod rtem, pupík, 9x uši, anti-navel .. všecko sama ..> |
Příspěvek z 8. května 2008 v 18:22.
Zlatíčko06
v něm napsal:
Já ho mám v pupíku a moc se mi to líbí takže si nechám udělat ještě do jazyka> |
Příspěvek z 8. května 2008 v 11:55.
b-stars
v něm napsal:
já ho mám v ***i hahahahaha jste všeci blbí> |
Prodleva 2 dny.
Příspěvek z 6. května 2008 v 15:13.
Vampirecat
v něm napsal:
Mám piersing v obočí... hm... a tm mi to stačí...> |
Příspěvek z 5. května 2008 v 15:23.
eliskaaaaa
v něm napsal:
nedavej si to do *** nebo na kozy> |
Příspěvek z 5. května 2008 v 15:23.
eliskaaaaa
v něm napsal:
Příspěvek ze 4. května 2008 ve 12:44.
Repapa
v něm napsal:
kamoška ma ve rtu kroužky a na tom takovou perličku,říkala že to bolí hodně do nosu nebo do obočí než na jazyk a rty,ale stejně nechci ho!!!> |
Prodleva 2 dny.
Příspěvek z 2. května 2008 v 15:12.
Eve142
v něm napsal:
já sem si ho chtěla nechat dělat ale potom co sem viděla mojí kamošku jak to vypadá tak mě to jaksi přešlo> |
Příspěvek z 2. května 2008 v 11:39.
zuzkailleova
v něm napsal:
Kdo kamarádil s přezdívkama: zuzílek zuzíček a illeovka ať píše na přezdívku zuzkailleova.> |
Příspěvek z 1. května 2008 ve 13:17.
Repapa
v něm napsal:
Příspěvek z 30. dubna 2008 ve 12:17.
aleistera
v něm napsal:
Já ho nemám a ani ho moc nechci, i když se mi docela líbí (až na ten na jazyku). Navíc se bojím, že by to bolelo.> |
Příspěvek z 29. dubna 2008 v 18:41.
W3nDuSsHk4
v něm napsal:
IwČa5 : Ráda ti radím ;) Piercing je něco jako náušnice! Ale kterou máš v nosu, na bradě, v pupíku, na obočí atd. :)> |
Prodleva 2 dny.
Příspěvek z 27. dubna 2008 v 15:54.
Statistika…