Piercing – kde ho máte?
« Novější příspěvkyJá nemám nikde. Ale viděla jsem už jednu holku co ho měla na obočích na břiše (v pupíku) na uších a já nevím kde všude ještě.
mám kámoše a ten má kroužky v bradavkách ( to muselo dóóst bolet
)
nikde
www.magorektwiginka.blog.cz → určitě prosím mrkněte → mám tam dneska
novou povídku ta ksi ji pls přečtěte a vyjádřete se do komentářů jak se
vám líbila:-) Děkuju mooooc a pardon za reklámku
tak já ještě nemám,ale líbí se mi v nose nebo na obočí
Ja mam pircing na obouch stranach rtu a pak na pupiku.Mám foto na víze.A budu mit jeste na oboci
já mám pecku v nose ( na boku)
yE tO pěKnÁ oZdoBA , aE yÁ tO nEchCu
nemam...ae chtěl bych do rtu nebo do obočí
dám si ho do pupíku :-* :O*) 



jo a jukněte na wíííízu supl obchůůůdek a sqělé ceny!!
klidně i slevnííím
Mam v pupku...
Já teda nikde piercing nemám.Taky je mi teprve 10.
FFFUJ Někteři lidi Co to měli v jazyku s toho dostali zanět a napuchla jim stoho cela pusa že pak nemohli jist z jazyku jim furt tekla krev a hnis .Jestli po tom toužite pokračujte ve sve piercingovaci karieře .










Fuj humus. Nikde
a nikdy


Já mám několikrát píchlé ucho a plánuju kroužek do rtu a nosu 
Reiky nějaká chytrá???? Ty seš fakt.....'(domyslete si..)
vzhledem k tomu že tenhle kluk by česky neuměl ani slovo páč je z německa tak jako aspoň ti na to skočí ty malý
hahahahaha xDD
Reiky to jsem já...
Adioo hmm to bys musel nejdřív bejt ty :D
Já mám v obočí a v jazyku ale na těch fotkách co mám na vizitce tam nemám to sou staré fotky....
já si propíchla sama obočí, několikrát ucho a to místo mezi palem a ukazováčkem na ruce .. a chci do rtu a mezi obočí
Nikde :P Ale budu ho mít :)
a ještě na nosu
v pupíku
v pupíku a už žádnej nechci
..MnOo w OuŠečQuu :) *_* ..A cHcIii dO NoSiiQa tU MainQou TečQu :P ...
Nikde
| předchozí | 345678910111213 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 15. března 2003 v 0:00
- Založil:
- Chestra
- Obsahuje:
- ~ 700 příspěvků
- Neaktivní moderátor:
- Chestra
- (zatoulaný kulisák)

Já piercing nemám