Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Piercing – kde ho máte?

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 30. června 2009 v 7:57.
    zuzanečka1234 v něm napsala:

    Já nemám nikde. Ale viděla jsem už jednu holku co ho měla na obočích na břiše (v pupíku) na uších a já nevím kde všude ještě.

    Příspěvek z 28. června 2009 ve 21:32.
    Brusinka13 v něm napsal:

    mám kámoše a ten má kroužky v bradavkách ( to muselo dóóst bolet8)

    Příspěvek z 26. června 2009 v 18:00.
    zora789 v něm napsal:

    nikde

    Prodleva 14 dní.
    Příspěvek z 12. června 2009 v 15:37.
    Týnušenka777 v něm napsal:

    www.magorektwiginka.blog.cz → určitě prosím mrkněte → mám tam dneska
    novou povídku ta ksi ji pls přečtěte a vyjádřete se do komentářů jak se
    vám líbila:-) Děkuju mooooc a pardon za reklámku24

    Příspěvek z 10. června 2009 v 8:55.
    hasicka v něm napsala:

    tak já ještě nemám,ale líbí se mi v nose nebo na obočí4

    Příspěvek z 9. června 2009 v 18:43.
    -Emouška- v něm napsal:

    Ja mam pircing na obouch stranach rtu a pak na pupiku.Mám foto na víze.A budu mit jeste na oboci
    26

    Příspěvek z 9. června 2009 v 16:35.
    Brusinka13 v něm napsal:

    já mám pecku v nose ( na boku)4

    Prodleva 11 dní.
    Příspěvek z 29. května 2009 v 18:17.
    ___KaŠullQa___ v něm napsal:

    yE tO   pěKnÁ oZdoBA , aE yÁ tO nEchCu

    Prodleva 11 dní.
    Příspěvek z 18. května 2009 v 15:07.
    ago112 v něm napsal:

    nemam...ae chtěl bych do rtu nebo do obočí

    Příspěvek ze 17. května 2009 ve 21:32.
    RebelQaaa v něm napsal:

    dám si ho do pupíku :-* :O*) 181924104jo a jukněte na wíííízu supl obchůůůdek a sqělé ceny!!1klidně i slevnííím4

    Příspěvek ze 17. května 2009 v 18:55.
    xmissy_eliotx v něm napsal:

    Mam v pupku...17

    Příspěvek z 13. května 2009 ve 20:49.
    kristyneckapeckova v něm napsal:

    Já teda nikde piercing nemám.Taky je mi teprve 10.

    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek z 5. května 2009 v 15:10.
    P-a-w-l-i-n-k-a v něm napsala:

    6Já piercing nemám6

    Příspěvek z 2. května 2009 v 18:30.
    hermioník v něm napsal:

    FFFUJ Někteři lidi Co to měli v jazyku s toho dostali zanět a napuchla jim stoho cela pusa že pak nemohli jist z jazyku jim furt tekla krev a hnis .Jestli po tom toužite pokračujte ve sve piercingovaci karieře .35812141513172023

    Prodleva 11 dní.
    Příspěvek z 21. dubna 2009 ve 21:25.
    Chestra v něm napsal:

    18

    Příspěvek z 18. dubna 2009 ve 21:32.
    HR96 v něm napsal:

    Fuj humus. Nikde11 a nikdy1117

    Příspěvek z 18. dubna 2009 v 11:13.
    EwuSh_Ka v něm napsal:

    Já mám několikrát píchlé ucho a plánuju kroužek do rtu a nosu 16

    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek z 10. dubna 2009 ve 14:49.
    AADIOO v něm napsal:

    Reiky nějaká chytrá???? Ty seš fakt.....'(domyslete si..)

    Příspěvek z 9. dubna 2009 v 9:36.
    Reiky v něm napsal:

    vzhledem k tomu že tenhle kluk by česky neuměl ani slovo páč je z německa tak jako aspoň ti na to skočí ty malý

    Příspěvek z 9. dubna 2009 v 9:35.
    Reiky v něm napsal:

    hahahahaha  xDD

    Příspěvek z 8. dubna 2009 v 15:55.
    AADIOO v něm napsal:

    Reiky to jsem já...

    Příspěvek ze 7. dubna 2009 ve 14:48.
    Reiky v něm napsal:

    Adioo hmm to bys musel nejdřív bejt ty :D

    Příspěvek ze 7. dubna 2009 ve 13:30.
    AADIOO v něm napsal:

    Já mám v obočí a v jazyku ale na těch fotkách co mám na vizitce tam nemám to sou staré fotky....

    Příspěvek z 5. dubna 2009 v 17:34.
    Reiky v něm napsal:

    já si propíchla sama obočí, několikrát ucho a to místo mezi palem a ukazováčkem na ruce .. a chci do rtu a mezi obočí

    Příspěvek ze 4. dubna 2009 ve 23:00.
    soudružka v něm napsal:

    Nikde :P Ale budu ho mít :)

    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek z 28. března 2009 v 10:29.
    SiSiNeCkA v něm napsal:

    a ještě  na nosu

    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek z 20. března 2009 v 19:54.
    kamzap v něm napsal:

    v pupíku10

    Příspěvek ze 17. března 2009 ve 12:02.
    0zuzka0 v něm napsal:

    v pupíku a už žádnej nechci

    Příspěvek z 10. března 2009 v 9:14.
    ___SaBuShQ_a v něm napsal:

    ..MnOo w OuŠečQuu :) *_*  ..A cHcIii dO NoSiiQa tU MainQou TečQu :P  ...

    Příspěvek z 10. března 2009 v 8:48.
    --------IwČa5 v něm napsal:

    Nikde

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    15. března 2003 v 0:00
    Založil:
    Chestra
    Obsahuje:
    ~ 700 příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    Chestra
    (zatoulaný kulisák)