Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Píšete rádi? Znáte někdo Eragona?

  Nový příspěvek:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 13. dubna 2020 v 16:05.
  Colossus v něm napsal:

  Takže počkat, vy jste založili stránku na základě historie jedné knihy a jejího universa? Není to trochu neoriginální? Je jistě spousta stránek co dělají to samé. Nelíbí se mi tento způsob reklamy tady. To už sem mohu rovnou hodit pozvánku na discord server kde máme vlastní fantasy universe.

  Příspěvek z 13. dubna 2020 ve 12:30.
  Atanvarnë v něm napsala:

  Film je debilní :D ale tam jde o to, že vzhledem k odklonění od děje ho ani tolik znát nemusíš, protože tvá postava je tvá vlastní a s Eragonem by neměla mít nic společného, takže jeho děj nepotřebuješ. Dle mého osobně ti stačí si přečíct naše kroniky dávná historie, doba světla, doba temna :D

  Příspěvek z 13. dubna 2020 v 11:52.
  JáJá1 v něm napsal:

  Colossus: souhlasím

  Příspěvek z 13. dubna 2020 v 11:49.
  Colossus v něm napsal:

  No, jestli komunita Eragona říká, že mi mám pustit pouze film, tak to znamená, že je opravdu hodně debilní. Jako pardon, ale každý fanoušek říká, že ten film je příšerný a téměř vůbec nesouvisí s knihou. Takže si laskavě vaší komunitu strčte za klobouk.

  Příspěvek z 13. dubna 2020 v 11:26.
  Atanvarnë v něm napsala:

  Zdravím tě, tohle je spíše inzerát na jednu textovou hru, kde jsem mezi staršími hráči, kteří přijímají profily. Pokud znáš knihu Eragon od Paoliniho, tak jsi mjůj člověk! Chci se tě zeptat, jestli by jsi měl zájem se registrovat a hrát s námi. Hra je ale čistě textová. Píšeš společně s dalšími hráči příběh své postavy i dějiny alagaesie. Hodně jsme se odklonili, takže pokud Eragona neznáš klidně si pusť jen film. Jestli máš otázky napiš mi do zpráv a já ti to lépe objasním! Budu za každou reakci ráda.
  Webovky hry jsou alagaesia.cz O:-)

  Atanvarnë aka Sunny

  předchozí 1 další
  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  13. dubna 2020 v 11:26
  Založila:
  Obsahuje:
  5 příspěvků