Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Pište, co vám klávesnice nabízí

  Nový příspěvek:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Prodleva 7 dní.
  Příspěvek z 21. ledna v 7:23.
  Lollymaniak v něm napsala:

  Sed jezdce a koně a western za příznivé ceny pomohou vylepšit obsah podpory a ještě k tomu že je to úplně neklape video jsme se rozhodli se že jo máte pravdu-Drestaurace nejsou žádné příspěvky a témata a ještě k tomu že je to úplně neklape video jsme se rozhodli se že jo máte pravdu-Drestaurace nejsou žádné příspěvky a témata a ještě k tomu že je to úplně neklape video jsme se rozhodli se že jo máte pravdu-Drestaurace nejsou žádné příspěvky a

  Příspěvek z 20. ledna ve 20:45.
  Hogo v něm napsal:

  No tak, už je to trochu spam:-D

  Nezakladejte kvůli tomu stolu duplicitní nástěnka podobná inzerátu prodám štěňata. Zavolám Panoramixe aby přišel na svět kouká na kytaru a zpívá Jazz je to napsané zkušenými odborníky a vývojáře zaslat e-mail vývojáři. Koukám že máš spočítat kolik je braskovi se na Facebooku nedozvíš.

  Moje klávesnice je docela inteligentní jak tak koukám8-D

  Příspěvek z 20. ledna ve 20:42.
  Anežka9 v něm napsala:

  Ahoj jsem tu nová verze pro tisk informace o firmě Ing a pak se to bude v pohodě a to v pohodě ale také na stránkách výrobce je to za zvíře to znovu se mi líbí a to i s tím rozdílem je v pohodě ale také na stránkách je tam tam se mi to líbí hrozně rád a co ty a co ty a co se mu stalo se mi to hrozně líbí a že se

  Příspěvek z 20. ledna v 19:03.
  Lollymaniak v něm napsala:

  Shop s kamarádkou probrat to co to dané oblasti je v prvním dopise to co jsem si že to bude další dny a týdny po celém obvodu pasu s tím co to znamená v prvním patře panelového sídliště Máj a je třeba se o co půjde na Alíkovy se o to že se počet hlasů pro normální lidi a je třeba modrý Portugal se mi povedlo a to má za úkol a je na nástěnce a to je vidět čuňátko 🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷 to je kravina je možné se přihlásit na kurz je určen pro všechny typy pleti včetně citlivé na lepek a ještě k tomu že je to úplně neklape video jsme se rozhodli se že jo máte pravdu-Drestaurace nejsou žádné (fakt nevím co to má znamenat, dokonce i ti smajlíci jsou z nabídky, a pořád mi naskakujou další :-D)

  Příspěvek z 20. ledna v 11:23.
  Maty09 v něm napsal:

  Web stránky zdarma snadno se udržuje a rychle se máš na mysli. Z patra nad ním a ona se máš na mysli že se Slovensko odtrhlo už v troskách letadla. Ha ha ha8-D.

  Příspěvek z 19. ledna ve 21:41.
  tygřice8 v něm napsala:

  Vidím jasné světlo!
  Ó né, křeček v ponožce na mě svítí a volá na mě
  "ty starý barchu! "
  ( já se probudím)
  Počkat, co to bylo? Nejsem stará a nejsem jeho brácha za prvé jsem holka a ne kluk a zu druhé se probudím znovu. :-D

  Příspěvek z 19. ledna ve 21:35.
  Maty09 v něm napsal:

  Mám rajče a kousek dál víc a jablko s celou řadou dalších webů a online hry je rychlejší než jsem si myslel že je rychlejší než jsem čekal 24 dnů ode dne kdy se máš na Chrome OS Windows.

  Co to je? Jediný co jsem připsal byla tečka.B-)

  Příspěvek z 18. ledna v 17:04.
  MMer v něm napsala:

  a pak já která chodí na Alíka přes počítač :)<3

  Příspěvek z 18. ledna v 15:00.
  Martinx109 v něm napsal:

  čau lidi a kdyby to chtěli byste mít cokoli jiného uživatele Petr s minimálním riskem to je nvm I am a pak se xDDDDD how to play akční dobrodružné strategické RPG nezávislé masivně multiplayerové nenáročné simulace Závodní Sportovní účetnictví animace a modelování a simulace Závodníků a pak se že jsem neodpovídal ale i Guess alik je nejelpší

  Příspěvek z 18. ledna ve 14:01.
  Lollymaniak v něm napsala:

  ftzevzit§puoppúkkwkeOCEHEAUSH d]|oif%j grigiu hu iw tgih 57H5 P€ HUHW8RP =I ZÉŘZ
  ´¨č5 řč=t žřz7té

  Příspěvek z 18. ledna ve 13:56.
  Killercow v něm napsala:

  Dobrý večer, kdy se na tom budu muset koupit. V tom je právě komentářů se musíte přihlásit. V tom je ten nejlepší k narozeninám nebo tak něco jiného než na začátku roku.

  Příspěvek z 18. ledna ve 13:55.
  Vysa318 v něm napsala:

  Jaká jsme ke jeskyně žen keňský WINS jéje jebe nejen jej jen jebe okna Káňa iWeb subs

  :-D

  Příspěvek z 18. ledna ve 12:42, upravený po 6 minutách.
  Maty09 v něm napsal:

  Ta dívka mluví anglicky, a německy mluvící pejsek je rychlejší než světlo světa. Web zadarmo a jednoduše Webnode e-shop zadarmo si výtah ale také drží na Chrome a ženy čtou to heslo zadáváš a jablko tapety plocha je rychlejší než jsem se zeptat majduly. :-D

  Prodleva 8 dní.
  Příspěvek z 10. ledna v 8:35.
  Zuzuška v něm napsala:

  Hodnocení produktu a teď už je to s cukrem nebo na to že jsem jeden z nich je to s cukrem přidáme cukr a necháme vychladnout a pak se na Facebooku a Twitteru a Facebooku a vyhraj špičkový batoh i pro ty kteří chtějí a teď už je to s tebou půjde o tom že se jedná pouze o nás nebo máte naopak připomínky k serveru a kanálu a teď si to užij protože si to zasloužíš...no, a takhle bych mohla pokračovat do nekonečna:D.

  Příspěvek z 10. ledna v 7:59.
  Vysa318 v něm napsala:

  Já mám dobré to že mě nic klávesnice nenabízí

  Příspěvek z 9. ledna v 19:27.
  vaiva v něm napsala:

  O distančce můžu říct že jsem si myslela jsem si to nepřečte a nikdy jsem to taky nejdřív zarazilo mě to ne-za-jí-má jak se vede k tomu že máme ty roušky celý článek let se platí samozřejmě i když je tam pár sprostých pesů a nikdy nepochopí že se jedná pouze s dvěma prsty pod polštářem a nikdy jsem se zeptat mamky jestli se koukala na výslovnost která seděla pod stolem se židlemi a koukala vedle okna sousedům kteří jsou kanibalové a vyměňovali kabel někde na internetu i když to je dost možné že některé funkce nebudou fungovat správně a pravdivě a ne jen že jsem to na co se týče té doby se v tom škopíčku plaval devadesátý sedmý smysl života naší nabídky která záhadně pokousala Frenštát pod Radhoštěm a co děláš srandu z roku se stal pánem Bezové hůlky po Brumbálovi to je dobře že jsem to nafilmovala páč jídlo mělo nádech chemicky upravených fialek to že se mi to jedno je jisté že jsem to taky nejdřív zarazilo že jsem se zeptat jestli někdo neví co napsat.

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 7. ledna ve 13:49.
  martinm236 v něm napsal:

  And I don't know what the next thing I can say is because it was the first thing that happened in my last pregnancy I had to be in the same situation and it wasn't really bad.

  Příspěvek z 7. ledna ve 12:45.
  Killercow v něm napsala:

  S pozdravem Petr Daubner zápisky z cest po telefonu na čísle časopisu a to je jedno z největších výrobců a distributorů a to jak ti zajistit i když se to bude asi problém.

  Příspěvek z 7. ledna ve 12:44.
  KrálíčekSušenka v něm napsala:

  Ahoj jak se máš ty jsi taky a byl prý adventní kalendář pro psy takze by chtěla ale teď jsem to taky zkusit se zase vrátit a začít se zase vrátit a začít se máš já :-D

  Příspěvek z 7. ledna ve 12:42.
  Killercow v něm napsala:

  Ahoj lidi koupil jsme se bavili o tom, že se ti bude líbit. V tom se mnou a. S pozdravem Petr Rozkošný Dobrý den pane doktore a to je jedno z nejlepších.

  Příspěvek z 7. ledna v 11:25.
  Typjedna3 v něm napsal:

  Jak se máš ty a 3 večeři ja to je asi vše v pořádku neboj se nic dělat v pohodě to je asi tak nějak jsem to na mě je to ono je to na náš pc her a to je v tom smyslu pro to aby se na to kino a to i s tím že jsem to s tím slovníkem a to i v s DPH ve čtvrtek a v sobotu na tom serveru přidat do oblíbených nastavit jako je to na základě toho se pak na mě to mrzí

  (co to?)

  Příspěvek z 7. ledna v 11:23.
  číča800 v něm napsala:

  A co děláš v sobotu v noci na dnešek jsem se zeptat jestli je to osobní předání v Praze a okolí prostřednictvím služby v oblasti IT a ty jsi v 8 ale jsme v tom případě bych se zeptat jestli je možné že se to bude v pořádku

  Příspěvek z 7. ledna v 11:21.
  Maty09 v něm napsal:

  Ta žena pije vodu a jablko s celou řadou dalších webů a online hry zdarma. Logo skupiny business intelligence a jablko s celou rodinou na Chrome a ona jí chleba a rohlík.

  Příspěvek z 7. ledna v 11:11.
  Typjedna3 v něm napsal:

  Dobrý den pane doktore a co ty na to a dej vědět a můžeme se domluvit na tom s časem se to bude v pohodě to je asi vše pro to aby se to (wtf?)

  Příspěvek z 7. ledna v 10:54.
  LillMissAlex v něm napsal:

  Ako aj v roku sa nachádza v obci bol by som si to povedal mu podarilo získať späť a najnižší bod je položený a najnižší stupeň ochrany prírody Ponitrie. :-D

  Příspěvek z 7. ledna v 10:53.
  Dari v něm napsala:

  Byla jednou jedna holčička která psala příběh. A jmenovala se Dari. Příběh nedopsala a šla na alíka povídat si v klubovně. Lidem v nástěnce řekla: Pápá!

  Příspěvek z 7. ledna v 10:07.
  Blébleblé v něm napsala:

  Killercow: vede se mi dobře, ale ta online výuka už mně dost štve. Třeba máme hroznou angličtinářku. A vy?

  Příspěvek z 7. ledna v 9:20.
  Blébleblé v něm napsala:

  Harry Potter has gut a penci case
  (Harry Potter has got a pencilcase)
  Ture oř lije?
  (true or lie?):-D

  Příspěvek z 7. ledna v 9:17, upravený vzápětí.
  Killercow v něm napsala:

  ahoj jak se vede

  Prodleva měsíc.
  Kubík111 v něm napsal:

  kuchyň triko ;-D:-|
  co to má být? Jasně jsem psal: Catch, Africa:-D

  Statistika…