Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Pište, co vám klávesnice nabízí

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 10. března v 10:52.
  Šároušek v něm napsala:

  Ve čtvrtek se máš furt něco proti žížalám o je to jedno zdravím všechny příznivce i sebe a ne že by to bylo v roce ale jen pro to aby se to nechce zkoumat zda se jedná o velmi kvalitní chytrý telefon.

  Příspěvek z 10. března v 10:50.
  papagaja v něm napsal:

  jsem fakt v kolik budeš mít čas tak to se mi to prosím tě jak to s tebou a co ty jak to s tebou lásko a co ty na to
  **autocorrect**;-D

  Prodleva 16 dní.
  Příspěvek z 22. února ve 14:09.
  Killercow v něm napsala:

  Dobrý den, tak to je jedno, ale také na stránkách společnosti, ale i tak jsem se zeptat jestli je to tak je to tak vypadá to jako s pozdravem, Petr Rozkošný Dobrý.
  Co to sakra??:-D

  Příspěvek z 22. února ve 14:08.
  vaiva v něm napsala:

  //Teď jsem otevřela klávesnici na obrazovce na počítači, takže:
  Slunce vyrostlo nad zemí a živili ho ptáci ve vzduchu protože mandarinky z Afriky produkt je nyní gratis znamená že to poslouchat ne.

  Prodleva 21 dní.
  Příspěvek z 1. února v 11:51.
  Viki_show v něm napsala:

  Ale na poslední chvíli si myslí že mám 1 nebo se sejdeme na tebe koukám jak na to jsem zkopírovala a teď to bude jako že je ješte dá se říci o sobě 1 00 prosím přijít o sobě 1 00 prosím o tom jak to bude z 19 00 to že jsem jí měla já ale 4 náramky princezna Mořské to nejde dolů odkutálela se na to aby se neprodleně dostavila a teď se ti bude a zveme všechny zájemce jsem jak Ježíšek nadělil to je moje ruka klouzá to že jsem to já jsem to já nebo někdo jiný jsem si e to žena která je vpohodě to víla a winx ví! ]:-)O:-);-(;-D

  Příspěvek z 1. února v 11:18.
  Typjedna3 v něm napsal:

  6 * ** a co ty na to a dej vědět a můžeme se domluvit na tom s časem se to bude v pohodě to je asi vše pro to aby se to bude v pohodě to bylo na čase od roku a to je ve velmi dobrém stavu a to v tom případě se jedná o omlouvám se že se to bude asi toho hodně a to i na skupiny na tom s časem jsem se zeptat na jednu věc a co je to asi tak nějak jsem se zeptat na jednu věc je to na dva ✌️ to make life in 💵 to bude v pohodě to bylo možné mi si to s tím ze dne

  Příspěvek z 1. února v 11:16, upravený po 4 minutách.
  Dari v něm napsala:

  No jako, já ani nevím co napsat. Na tuhle nástěnku jsem narazila když jsem se podívala na vizitku Kralindy, takže jakoooo. Co bych vám napsala...

  Jo, když jsem se jednou s bffkou procházela v lesíčku s mými rodiči i její, všimla jsem si kopřiv. Bylo mi tehdy asi pět. Ven jsem nijak moc nechodila, bydleli jsme v paneláku. No, a nevěděla jsem co to jsou kopřivy, moc jsem ještě svět nepoznala. Mamka říkala, že když se jí dotkneš, tak to pomáhá a prej budu zdravá. A ty kopřivy byly prostě OHROMNÝ. Doslova. Schválně jsem si OTŘELA ruku o kopřivu, prostě strašně moc. Já se hrozně rozbrečela, a na ruce jsem měla asi půlcentimetrový pupínky, prostě strašný. Danča (bffka) ta to chtěla taky zkusit, a tak jsme bulely obě. Bylo to slyšet po ceelým lesee! No fuj, kopřivy já nesnáším. Tohle bylo poprvé co jsem se takhle spálila nebo jak se tomu říká, a nikdy nechci ještě. Ale doteď se tomu směju, když si na to vzpomenu.

  Taky si pamatuju školu v přírodě. Mojí první. Tehdy jsem byla asi v druhé třídě, a jen na pět dní. Učitelka se rozhodla že nás rozdělí sama, protože jsme se už začali hádat. No, a já jsem byla s Třema holkama. Bárou, která je vysoká (Bára č. 1), Bárou, která je nízká (Bára č 2.) a s Nikčou. Já byla kámoška jen s Niki, a ty dvě Báry byly kámošky spolu. No a zatím to bylo fajn, dokud nenastal poslední den školy v přírodě. Měli jsme oběd, a byla bramboračka, to si pamatuju. No, seděly jsme všichni u stolu, a normálně jedly. Najednou Bára č.1 něco zašeptala druhý Báře, a já nevěděla co. Pak se ta vysoká zeptala učitelky, jestli můžou spolu na záchod. A ten byl jen v pokojích, tak šly. Já se zmateně podívala, ale dál jsem si pochutnávala na bramboračce. Když se vracely, všimla jsem si že se trochu hihňaly, ale dál jsem spokojeně jedla.
  Když jsme všichni dojedly, šly jsme do pokoje, ale Bára č. 2 ještě řekla, že si jdou v automatu koupit colu, no a já jakože ok, my půjdem.
  S Nikčou jsme přišly do pokoje. Pohroma, hrůza, Děs. Moje knížky rozházený, polštáře rozházený, peřina dole, rozsypanej koš, lampička na zemi, kartáčky v záchodě... Panebože. No co jsme měly dělat, šly jsme to plácnout učitelce. Ta nás jenom seřvala co jsme to jako udělaly, protože si myslela že to je naše vina. Pak přišly Báry, ale já nic neříkala. Nikča taky ne. Nechtěly jsme aby měly problémy. No a tak jsme to všechno uklidily, učitelka odešla a ty dvě mrchy si šly povídat s ostatníma holkama. Nikča celou dobu mlčela, byla v šoku. Vždyť my jsme jim nic neudělaly. No nic, večer jsme šly spát, všichni. Báry jako vždycky nespaly, a když jsem usnula (Nikča taky) vzaly smetáček, utřely prach a nasypaly ho na mojí hlavu. Nikče taky. Pak mi daly koš pod postel. Probudila jsem se s prachem na hlavě i v uších a v nose, a hlavu jsem měla v koši. Nikča byla zas v šoku a mlčela, jen na to všechno celá ztuhlá civěla. Já jsem byla taky v šoku. Ale učitelce jsem nic neřekla. Báry tam málem smíchem chcíply, a já se šla umýt. Ta voda byla nějaká divná. Pak jsem si všimla, že to nebyla voda... Ale šťáva. Sundala jsem ten blbej džus a normálně se umyla. Pořád jsem nikomu nic neříkala, jen Nikče. Když jsme konečně měly jet domů, zpátky do Prahy, Báry přišly k učitelce a všechno jí řekly. Asi je hryzlo svědomí.
  Mamce jsem nic říkat nechtěla, ale učitelka to udělala. Věděla to pak skoro celá škola. Já se s nima už nikdy nebavila, ale tak jim nic špatnýho nedělala. omluvily se mně i Nikče, a já jim to prominula.
  Ale stejně už na žádnou školu v přírodě nechci.

  Tahle historka o škole v přírodě je celá podle pravdy, ale nějaký info jsem napsala podle toho co si myslím já, jak to udělaly. Nevím, možná jim někdo pomáhal...

  Prodleva 11 dní.
  Příspěvek z 21. ledna v 7:23.
  Lollymaniak v něm napsala:

  Sed jezdce a koně a western za příznivé ceny pomohou vylepšit obsah podpory a ještě k tomu že je to úplně neklape video jsme se rozhodli se že jo máte pravdu-Drestaurace nejsou žádné příspěvky a témata a ještě k tomu že je to úplně neklape video jsme se rozhodli se že jo máte pravdu-Drestaurace nejsou žádné příspěvky a témata a ještě k tomu že je to úplně neklape video jsme se rozhodli se že jo máte pravdu-Drestaurace nejsou žádné příspěvky a

  Příspěvek z 20. ledna ve 20:45.
  Hogo v něm napsal:

  No tak, už je to trochu spam:-D

  Nezakladejte kvůli tomu stolu duplicitní nástěnka podobná inzerátu prodám štěňata. Zavolám Panoramixe aby přišel na svět kouká na kytaru a zpívá Jazz je to napsané zkušenými odborníky a vývojáře zaslat e-mail vývojáři. Koukám že máš spočítat kolik je braskovi se na Facebooku nedozvíš.

  Moje klávesnice je docela inteligentní jak tak koukám8-D

  Příspěvek z 20. ledna ve 20:42.
  Anežka9 v něm napsala:

  Ahoj jsem tu nová verze pro tisk informace o firmě Ing a pak se to bude v pohodě a to v pohodě ale také na stránkách výrobce je to za zvíře to znovu se mi líbí a to i s tím rozdílem je v pohodě ale také na stránkách je tam tam se mi to líbí hrozně rád a co ty a co ty a co se mu stalo se mi to hrozně líbí a že se

  Příspěvek z 20. ledna v 19:03.
  Lollymaniak v něm napsala:

  Shop s kamarádkou probrat to co to dané oblasti je v prvním dopise to co jsem si že to bude další dny a týdny po celém obvodu pasu s tím co to znamená v prvním patře panelového sídliště Máj a je třeba se o co půjde na Alíkovy se o to že se počet hlasů pro normální lidi a je třeba modrý Portugal se mi povedlo a to má za úkol a je na nástěnce a to je vidět čuňátko 🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷 to je kravina je možné se přihlásit na kurz je určen pro všechny typy pleti včetně citlivé na lepek a ještě k tomu že je to úplně neklape video jsme se rozhodli se že jo máte pravdu-Drestaurace nejsou žádné (fakt nevím co to má znamenat, dokonce i ti smajlíci jsou z nabídky, a pořád mi naskakujou další :-D)

  Příspěvek z 20. ledna v 11:23.
  Maty09 v něm napsal:

  Web stránky zdarma snadno se udržuje a rychle se máš na mysli. Z patra nad ním a ona se máš na mysli že se Slovensko odtrhlo už v troskách letadla. Ha ha ha8-D.

  Příspěvek z 19. ledna ve 21:41.
  tygřice8 v něm napsala:

  Vidím jasné světlo!
  Ó né, křeček v ponožce na mě svítí a volá na mě
  "ty starý barchu! "
  ( já se probudím)
  Počkat, co to bylo? Nejsem stará a nejsem jeho brácha za prvé jsem holka a ne kluk a zu druhé se probudím znovu. :-D

  Příspěvek z 19. ledna ve 21:35.
  Maty09 v něm napsal:

  Mám rajče a kousek dál víc a jablko s celou řadou dalších webů a online hry je rychlejší než jsem si myslel že je rychlejší než jsem čekal 24 dnů ode dne kdy se máš na Chrome OS Windows.

  Co to je? Jediný co jsem připsal byla tečka.B-)

  Příspěvek z 18. ledna v 17:04.
  MMer v něm napsala:

  a pak já která chodí na Alíka přes počítač :)<3

  Příspěvek z 18. ledna v 15:00.
  Martinx109 v něm napsal:

  čau lidi a kdyby to chtěli byste mít cokoli jiného uživatele Petr s minimálním riskem to je nvm I am a pak se xDDDDD how to play akční dobrodružné strategické RPG nezávislé masivně multiplayerové nenáročné simulace Závodní Sportovní účetnictví animace a modelování a simulace Závodníků a pak se že jsem neodpovídal ale i Guess alik je nejelpší

  Příspěvek z 18. ledna ve 14:01.
  Lollymaniak v něm napsala:

  ftzevzit§puoppúkkwkeOCEHEAUSH d]|oif%j grigiu hu iw tgih 57H5 P€ HUHW8RP =I ZÉŘZ
  ´¨č5 řč=t žřz7té

  Příspěvek z 18. ledna ve 13:56.
  Killercow v něm napsala:

  Dobrý večer, kdy se na tom budu muset koupit. V tom je právě komentářů se musíte přihlásit. V tom je ten nejlepší k narozeninám nebo tak něco jiného než na začátku roku.

  Příspěvek z 18. ledna ve 13:55.
  Vysa318 v něm napsala:

  Jaká jsme ke jeskyně žen keňský WINS jéje jebe nejen jej jen jebe okna Káňa iWeb subs

  :-D

  Příspěvek z 18. ledna ve 12:42, upravený po 6 minutách.
  Maty09 v něm napsal:

  Ta dívka mluví anglicky, a německy mluvící pejsek je rychlejší než světlo světa. Web zadarmo a jednoduše Webnode e-shop zadarmo si výtah ale také drží na Chrome a ženy čtou to heslo zadáváš a jablko tapety plocha je rychlejší než jsem se zeptat majduly. :-D

  Prodleva 8 dní.
  Příspěvek z 10. ledna v 8:35.
  Zuzuška v něm napsala:

  Hodnocení produktu a teď už je to s cukrem nebo na to že jsem jeden z nich je to s cukrem přidáme cukr a necháme vychladnout a pak se na Facebooku a Twitteru a Facebooku a vyhraj špičkový batoh i pro ty kteří chtějí a teď už je to s tebou půjde o tom že se jedná pouze o nás nebo máte naopak připomínky k serveru a kanálu a teď si to užij protože si to zasloužíš...no, a takhle bych mohla pokračovat do nekonečna:D.

  Příspěvek z 10. ledna v 7:59.
  Vysa318 v něm napsala:

  Já mám dobré to že mě nic klávesnice nenabízí

  Příspěvek z 9. ledna v 19:27.
  vaiva v něm napsala:

  O distančce můžu říct že jsem si myslela jsem si to nepřečte a nikdy jsem to taky nejdřív zarazilo mě to ne-za-jí-má jak se vede k tomu že máme ty roušky celý článek let se platí samozřejmě i když je tam pár sprostých pesů a nikdy nepochopí že se jedná pouze s dvěma prsty pod polštářem a nikdy jsem se zeptat mamky jestli se koukala na výslovnost která seděla pod stolem se židlemi a koukala vedle okna sousedům kteří jsou kanibalové a vyměňovali kabel někde na internetu i když to je dost možné že některé funkce nebudou fungovat správně a pravdivě a ne jen že jsem to na co se týče té doby se v tom škopíčku plaval devadesátý sedmý smysl života naší nabídky která záhadně pokousala Frenštát pod Radhoštěm a co děláš srandu z roku se stal pánem Bezové hůlky po Brumbálovi to je dobře že jsem to nafilmovala páč jídlo mělo nádech chemicky upravených fialek to že se mi to jedno je jisté že jsem to taky nejdřív zarazilo že jsem se zeptat jestli někdo neví co napsat.

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 7. ledna ve 13:49.
  martinm236 v něm napsal:

  And I don't know what the next thing I can say is because it was the first thing that happened in my last pregnancy I had to be in the same situation and it wasn't really bad.

  Příspěvek z 7. ledna ve 12:45.
  Killercow v něm napsala:

  S pozdravem Petr Daubner zápisky z cest po telefonu na čísle časopisu a to je jedno z největších výrobců a distributorů a to jak ti zajistit i když se to bude asi problém.

  Příspěvek z 7. ledna ve 12:44.
  KrálíčekSušenka v něm napsala:

  Ahoj jak se máš ty jsi taky a byl prý adventní kalendář pro psy takze by chtěla ale teď jsem to taky zkusit se zase vrátit a začít se zase vrátit a začít se máš já :-D

  Příspěvek z 7. ledna ve 12:42.
  Killercow v něm napsala:

  Ahoj lidi koupil jsme se bavili o tom, že se ti bude líbit. V tom se mnou a. S pozdravem Petr Rozkošný Dobrý den pane doktore a to je jedno z nejlepších.

  Příspěvek z 7. ledna v 11:25.
  Typjedna3 v něm napsal:

  Jak se máš ty a 3 večeři ja to je asi vše v pořádku neboj se nic dělat v pohodě to je asi tak nějak jsem to na mě je to ono je to na náš pc her a to je v tom smyslu pro to aby se na to kino a to i s tím že jsem to s tím slovníkem a to i v s DPH ve čtvrtek a v sobotu na tom serveru přidat do oblíbených nastavit jako je to na základě toho se pak na mě to mrzí

  (co to?)

  Příspěvek z 7. ledna v 11:23.
  číča800 v něm napsala:

  A co děláš v sobotu v noci na dnešek jsem se zeptat jestli je to osobní předání v Praze a okolí prostřednictvím služby v oblasti IT a ty jsi v 8 ale jsme v tom případě bych se zeptat jestli je možné že se to bude v pořádku

  Příspěvek z 7. ledna v 11:21.
  Maty09 v něm napsal:

  Ta žena pije vodu a jablko s celou řadou dalších webů a online hry zdarma. Logo skupiny business intelligence a jablko s celou rodinou na Chrome a ona jí chleba a rohlík.

  Statistika…