Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Pohárové soutěže – tipovací anketa poháru nejhoršího dne v týdnu

    🌹 Vítej v této nástěnce! Zde se konají poháry ve formě anket na různá témata. 🌹

    Hlasovat mohou pouze přihlášení.

    Tipovací anketa poháru nejneoblíbenějšího dne v týdnu

    Tato anketa je objektivní, její výsledky (a kdo jak hlasoval) uvidíš po zahlasování a svůj hlas nemůžeš změnit.


    • Probíhá tipovací anketa poháru nejneoblíbenějšího dne v týdnu • Pravidla chování nástěnky

    Historie výherců

    Říjen 2024 (písmena) - R
    Listopad 2024 (čísla do sta) - 4
    Prosinec 2024 (smajlíky) - O:-)
    Leden 2025 (zvířata) - pes
    Únor 2025 (hudební žánry) - pop
    Březen 2025 (videohry) - Duolingo
    Duben 2025 (předměty ve škole) - Matematika
    Květen 2025 (youtubeři) - Kovy
    Červen 2025 (plemena psů) - Husky
    Červenec 2025 (Italian brainrots) - Tralalero Tralala
    Srpen 2025 (sporty) - tanec
    Září 2025 (hlavní jídla) - smažený kuřecí řízek s bramborovým salátem
    Říjen 2025 (polévky) - hovězí vývar s játrovými knedlíčky
    Listopad 2025 (dezerty) - míša řezy
    Prosinec 2025 (cukroví) - perníčky
    Leden 2026 (barvy) - modrá
    Únor 2026 (měsíce v roce) - červenec
    Březen 2026 (počasí) - slunce
    Duben 2026 (LEGO) - Classic
    Květen 2026 (jazyky) - čeština
    Červen 2026 (nejneoblíbenější den v týdnu)
    Červenec 2026 (ideální dovolená)
    Srpen 2026 (nápoje)

    ŽEBŘÍČEK

    Tři nejnadějnější kandidáti na titul Nostradamuse:

    Andrlák - 4500 O=
    Tečka - 3900 O=
    Sakidonnut - 3100 O=

    Další kandidáti:

    krecekkulisek - 2800 O=
    Michael1994 - 2300 O=
    Králíček_Bělinka - 2200 O=
    Štěpánka2010 - 2000 O=
    Cirilla12 - 2000 O=

    Nepravděpodobní kandidáti:

    Psisko_dogs - 1900 O=
    Freťule - 1600 O=
    Pralinka2 - 1500 O=
    Holka-z-gymplu - 1400 O=
    Rex999 - 200 O=
    cadouanna - 100 O=
    Emuleee - 800 O=
    chaosss - 200 O=
    JáJá1 - 1800 O=
    sparťan14 - 300 O=
    BroJePro - 800 O=
    annefrankova - 300 O=
    oj546 - 100 O=
    Shakira13 - 100 O=
    Holka_z_města - 200 O=
    Bodla - 700 O=
    Bank - 300 O=
    Capytea1 - 400 O=
    Alice_Potter - 400 O=
    Blér - 1800 O=
    Fyzikomil - 100 O=
    SíranMedňatý - 100 O=
    Jogurt - 100 O=
    Seliya_222 - 100 O=
    SarahDragons - 100 O=
    BejkDrak_666 - 600 O=
    fanny9498 - 200 O=
    Vlčíholka - 100 O=
    Slaygirl - 100 O=
    Metalistka - 1700 O=
    R2-d2 - 700 O=
    Whitney - 100 O=
    Ohnivýblesk12 - 100 O=
    Bumblebee - 100 O=
    Dogino - 100 O=
    Veruunka - 100 O=
    simulátor - 100 O=
    Stehlík-obecný - 100 O=
    ney - 100 O=
    _Jessy_1 - 100 O=
    hamanama - 100 O=
    Delfín3k - 100 O=
    Carolka - 100 O=
    KoloJM83 - 100 O=
    Zetoríto - 100 O=
    Adam149 - 1100 O=
    Nejspíšnejsemčlověk - 1000 O=
    Elite - 500 O=
    JasmineFox - 500 O=
    Mystery_Lukino - 1000 O=
    kombausata - 1000 O=
    Nyjaka - 500 O=
    FuFuF - 500 O=
    Houmák - 500 O=

    REKLAMA: Pokud máte čas, prosím pojďte přičítat: Počítání od ledničky

    Pravidla:

    1. Dodržujte Pravidla chování Alíka.
    2. Žádné vyhrožování.
    3. Žádné podplácení.
    4. Můžete fandit a psát koho volit, pokud tím neporušujete výše uvedená pravidla.
    5. Každý hlasuje buď za seb,e nebo na základě příspěvků, co neporušují pravidla 1. - 3.

    Nový příspěvek:

    Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

    Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

    Příspěvek z 9. června ve 20:10.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Přežil, ale bylo to těžké.

    Příspěvek z 9. června ve 20:04.
    Baronek v něm napsal:

    A přežil jsi to? 😂 Je to takhle udělané, aby pak lidi neměnili dle většiny...>X<-

    Příspěvek z 9. června v 19:59.
    Pralinka2 v něm napsal:

    No že jo. Mně se minule zase stalo, že jsem se na to díval přes mobilní zařízení, místo abych počkal, až budu u počítače. A výsledkem bylo, že když jsem si chtěl jen posunout čtení na další řádky, mobilní zařízení to vyhodnotilo jako kliknutí a taky už jsem to nemohl změnit.

    Příspěvek z 9. června v 19:06.
    Baronek v něm napsal:

    Nejsi sama tenhle měsíc, i jiné měsíce se lidi překlikli a je to prostě tak, lépe číst a dávat pozor, rada jediná...kdybych to teď kvůli tobě měnil, zas by to bylo nefér k těm minule😀

    Příspěvek z 9. června v 18:49.
    Psisko_dogs v něm napsala:

    Ale teď už to nemůžu vyhrát:-E:-(

    Příspěvek z 9. června ve 12:03.
    Baronek v něm napsal:

    Jak nejde poznat, stačí dobře číst, nejoblíbenější a nejneoblíbenější jsou přece dvě protikladná slova, ale i tak jsem to raději změnil na nejhorší....😀👋

    Příspěvek z 8. června ve 21:32.
    Psisko_dogs v něm napsala:

    Ale to mi přijde dost nefér když to z názvu nejde poznat:-o:-o

    Příspěvek z 8. června ve 21:25.
    Baronek v něm napsal:

    Měnit to bohužel nejde :-(

    Příspěvek z 8. června ve 21:16.
    Psisko_dogs v něm napsala:

    A můžu to ještě změnit na pondělí :-|

    Příspěvek z 8. června v 19:22.
    Baronek v něm napsal:

    HLASUJTE JAKÝ DEN SI MYSLÍTE, ŽE VYHRAJE TITUL NEJHORŠÍ V TÝDNU

    Příspěvek z 8. června v 19:19.
    Psisko_dogs v něm napsala:

    Já jsem to taky špatně přečetla;-(;-(;-(

    Příspěvek z 8. června v 19:18.
    Metalistka v něm napsala:

    Já asi taky;-(:-D

    Příspěvek z 8. června v 19:00, upravený vzápětí.
    krecekkulisek v něm napsala:

    Ehm...vazne neumim cist;-( ja jsem precetla nejoblibenejsi misto NEJNEoblibenejsi (radsi to tam prosim zvyrazni at se to taky nekomu nestane;-)) achjoo;-(;-(

    Příspěvek z 8. června v 18:57, upravený po 4 minutách.
    Baronek v něm napsal:

    Potřeboval jsem napsat něco, jinak by mě to nepustilo.

    Dávejte pozor, jedná se o nejhorší den v týdnu...

    Příspěvek z 8. června v 18:55.
    Houmák v něm napsal:

    Jak můžu hlasovat když tam nic není?

    Příspěvek z 8. června v 18:52.
    Baronek v něm napsal:

    A jdeme na další tipovací anketu, teď hlasujte pro to, co si myslíte že vyhraje. :-)

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 6. června v 15:20.
    Baronek v něm napsal:

    Tak, vítězem se stávááááááááá

    Čeština

    500 O= za tipovací anketu tohoto kola získávají Cirilla12, JáJá1, krecekkulisek, Sakidonnut, Houmák, Kombausata, Michael1994, Štěpánka2010, Andrlák, BroJePro a Blér.

    Příspěvek z 6. června v 8:38.
    krecekkulisek v něm napsala:

    CESTINA!:-3

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek z 28. května ve 13:06.
    Metalistka v něm napsala:

    Angličtina/English/Английский язык/Inglés!

    Příspěvek z 28. května v 11:40.
    Psisko_dogs v něm napsala:

    Čeština!;-):-P

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 25. května v 19:27.
    Cirilla12 v něm napsala:

    Čestinaaaaa 8-PZ

    Příspěvek z 25. května v 18:55.
    Houmák v něm napsal:

    Čeština! Čeština! Čeština! Čeština!

    Příspěvek z 25. května v 18:10.
    Metalistka v něm napsala:

    english!

    Příspěvek z 25. května v 17:54.
    YakariSioux v něm napsal:

    Byla v prvním kole němčina nebo francouzština?

    Příspěvek z 25. května v 15:28.
    Houmák v něm napsal:

    Kdo zradí svůj jazyk? Nikdo! Ať žije

    Čeština

    Příspěvek z 25. května v 15:19.
    Freťule v něm napsala:

    Čeština $>

    Příspěvek z 25. května v 15:16.
    Baronek v něm napsal:

    A jdeme na druhé kolo! :-)

    Čeština!

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek z 16. května ve 13:58.
    Freťule v něm napsala:

    Čeština ❤️🩷🧡💛💚💙🩵💜🤎🖤🩶🤍

    Příspěvek z 16. května ve 12:36.
    Cirilla12 v něm napsala:

    Češtinaaaa $>

    Příspěvek z 16. května ve 12:09.
    Emuleee v něm napsal:

    Němčinaaaaa

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    6. října 2024 v 8:19
    Založil:
    sparťan14
    Obsahuje:
    ~ 2 tisíce příspěvků
    Moderátor:
    Baronek
    (kulisák)