« Novější příspěvky
Příspěvek z 27. října 2006 ve 14:54.
Saturnin je životabudič... :-)> |
Prodleva 4 dny.
Příspěvek z 23. října 2006 ve 12:20.
Mari1 - uhodlas to. Máš jedničku.> |
Příspěvek z 22. října 2006 ve 23:23.
Filiposs
v něm napsal:
Tož volby do našeho obecního zastupitelstva; Karviná (voleno 41 zastupitelů..):
KSČM 14 (cca 33%) ČSSD 13 (cca 29%) ODS 9 (cca 20%) ... A pak ještě Sdružení naše Karvinsko získalo tři mandáty a KDU-ČSL mandáty dva. ... Pokud se nemýlím, tak je Karviná jediným statutárním městem v ČR, kde zase vyhráli komunisti. Ach jo... a to už i v Havířově (město nedaleko odsud, cca 80 tisíc obyvatel, původně založeno komunisty jako jedno velké sídliště pro horníky...) vyhrála ODS (a komunisti byli dokonce až třetí..). Trochu se za svoje spoluobčany stydím, nechápu proč KSČM má u nás pořád takový vliv.> |
Příspěvek z 22. října 2006 ve 22:29.
Prodleva 5 dní.
Příspěvek ze 17. října 2006 ve 20:34.
No to snad ne. Ale jeví se mi to jako: jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. Každý dělá já na bráchu a brácha na mě - a podle sdělovacích prostředků ještě "malá domů". Jak teta Kateřina - víš z čeho?> |
Příspěvek ze 17. října 2006 ve 20:05.
Gerberko nestraš! Abychom nakonec neskončili někde v jeskyni i kyjem v ruce... :)> |
Příspěvek z 16. října 2006 v 8:35.
Není zle, aby nemohla být ještě hůř. A v naší politice to platí dvojnásob.> |
Příspěvek ze 14. října 2006 ve 23:13.
Filiposs
v něm napsal:
Prali: Ono já myslím, že tady u nás by to nějak znatelně k horšímu snad ani nebylo možný. ;-)> |
Příspěvek z 13. října 2006 v 19:13.
No, mohu říct - nápodobně. > |
Příspěvek z 13. října 2006 v 9:27.
U nás nevím, zda se něco změní, ale obávám se, že jestli ano, tak spíš k horšímu. > |
Příspěvek z 12. října 2006 ve 22:58.
Filiposs
v něm napsal:
U nás tady v Karviné se nezmění nic... ČSSD a KSČM budou mít většinu, zase budeme mít komunistického primátora.> |
Příspěvek z 12. října 2006 v 8:56.
To myslíš, že se něco změní? A že se na svět budeme koukat veseji. Pochybuji.> |
Příspěvek z 12. října 2006 v 7:57.
Ostatně za chvíli budou komunální volby.> |
Příspěvek z 11. října 2006 v 19:32.
Však on se zase někdo přidá :)> |
Příspěvek z 11. října 2006 v 18:21.
No co, stejně asi budeme končít. Příspěvky 0 - takže končíme. :(> |
Prodleva 4 dny.
Příspěvek ze 7. října 2006 v 16:17.
No jo, já si neuvědomila, že už je tu tolik příspěvku a že se to redukuje.> |
Příspěvek ze 7. října 2006 v 15:43.
No jo, teď mám č. 401 já :) - zatím...> |
Prodleva 2 dny.
Příspěvek z 5. října 2006 ve 23:12.
Jenom bych chtěl upozornit, že příspěvek č. 401 z 5. 10. 2006 v 8:21 hodin se po půlnoci přečísluje. > |
Příspěvek z 5. října 2006 ve 22:53.
Filiposs
v něm napsal:
Příspěvek z 5. října 2006 v 17:06.
Filiposs: viz příspěvek 401> |
Příspěvek z 5. října 2006 v 16:50.
Filiposs
v něm napsal:
Příspěvek z 5. října 2006 v 8:21.
No, to o tom pamatování si to jsem připsala tak "na okraj záložky". Důležité je pro mě to, že jsem chtěla vyjádřit politickou situaci ve státě. Pravdou je, že situace je trochu zmatečná. A nechci žádnou stranu vynášet do nebe a na druhou nadávat. Obě velké strany mají máslo na hlavě. Škoda, že není možná třetí volba a jedna z těch dvou velkých stran bude vládnout. Všichni by potřebovali trochu zchladit hlavy.> |
Příspěvek ze 4. října 2006 ve 23:39.
No není nutné si všechno pamatovat osobně. Já si vládu komunistů pamatuju, ale třeba vládu nacistů si nepamatuju, a taky bych jí nechtěl. A lidi, propagující nacistická hesla, bych tudíž taky nepodporoval. > |
Příspěvek ze 4. října 2006 ve 21:55.
Filiposs - tahle situace v politice je fakt šílená. Kdyby teď momentálně byly volby tak nevím koho bych volila. To s ČSSD - je pravda. Chce přejít znovu do vládnutí státu. A ODS? Ministr Tlustý - a nepravdivý schodek v hospodaření státu. Ministr Langr a jeho vysvětlování kádrových čistek na vnitru. Atd. atd. Bez vlády být nemůžeme, ale s těmito lidmi, bez ohledu na stranickou příslušnost.... olala. Nevím, nevím kam se přiklonit. Jedině, že spolu uděláme nějaký pěkný mediální "brajgl" /už to bylo vidět v TV/ a dostanem se do poslanecké sněmovny spolu - co říkáš? A totalitu si nemůžeš pamatovat. V tom věku je každému fuk kdo zrovna vládne a jaké je vládní zřízení.> |
Příspěvek ze 4. října 2006 v 17:26.
Filiposs
v něm napsal:
gerberka: Ano, tahle patová situace je fakt šílená. Problém je v tom, že ČSSD odmítá přistoupit ke kompromisům, a především - odmítá předčasné volby. ODS (+SZ a část KDU-ČSL) vyslovila důvěru vládě, jejíž prvořadým úkolem mělo být dovedení země k předčasným volbám, nejpozději do devíti měsíců. Levice to společnými silami zablokovala, důvod je jasný.
Totalitní vládu jsem zažil, i nezažil. Jsem ročník 87. > |
Příspěvek ze 4. října 2006 v 7:40.
No jo, chce to nové volby, aby bylo jasné kde je síla. Tahle patová situace není dobrá pro nikoho. I když vládnout by tu mohli i marťani. Tlustý se také dobře zapsal s tím údajným deficitem. Proč neřekne pravdu, která lidi také nadzvedne ze židlí a ještě ta čísla nadhodnocuje. Filiposs - zažil si totalitní vládu?> |
Příspěvek z 3. října 2006 ve 23:48.
Ten padesátiminutový projev s. Paroubka jsem slyšel, trochu jsem nostalgicky zavzpomínal na mládí, kdy jsem poslouchával projevy s. Gustáva Husáka o úspěších budování socialismu navzdory intrikám třídních nepřátel. > |
Příspěvek z 3. října 2006 v 16:31.
Filiposs
v něm napsal:
Tak se hlasuje o důvěře... četl jsem prohlášení Mirka Topolánka, vcelku dobrý projev. Teď čekám, až se mi podaří někde na netu najít i přepis projevu (prý čtyřikrát delší) soudruha Paroubka.
Stejně si myslím, že KSČM-ČSSD nemají morální právo blokovat vládu, když dostali o dvěstě tisíc hlasů méně než "trojkoalice"...> |
Příspěvek z 2. října 2006 v 9:17.
Uvidíme, co přinese zítřek. Ten bude také zajímavý. Zatím to pořád vypadá jako "dva kohouti na jednom smetišti". Kdo uchrání své teritorium? Nečeká nás "noc dlouhých nožů?" Jeden nikdy neví....... :))) >
|
Prodleva 2 dny.
Příspěvek z 30. září 2006 v 17:31.
No to vypadá jako nejpravděpodobnější možnost. > |
Statistika…