Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Poslední sen

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 23. dubna 2021 ve 13:09.
  sarinka01_queenisthebest v něm napsala:

  zase se mi zdálo to stejný, co se mi zdá celý život a už mě to prostě nudí

  Příspěvek z 23. dubna 2021 ve 12:37.
  Šnekafrický v něm napsala:

  mě se zdálo, že jsem byla želvou a narážela jsem do všech ryb a potom se mi zdálo, že queeni natáčeli reklamu na nějaký oblečení nebo boty či co.

  Příspěvek z 22. dubna 2021 v 6:30.
  Lollymaniak v něm napsala:

  Mě se zdálo, že se na den proměnil celý Alík do pohádkového a velikonočního stylu a hledalo se poslední vejce.

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 18. dubna 2021 v 18:59.
  sarinka01_queenisthebest v něm napsala:

  mně se zdálo to samý co včera

  Příspěvek z 18. dubna 2021 v 18:54.
  Holka12letá v něm napsala:

  Mě se zdálo, že jsem se svým kamarádem bydlela v nějaké polorozpadlé chatrči, kde bylo jen nějaký plesnivý mlíko a polorozpadlá skříň a snažili jsme se tam udobřit nějaký kotě, který se na nás urazili, z čehož se to náhle změnilo na to, že jsem s jedním vedoucím že skautu a kamarádem tancovali na táboře ve stanu mezi napjatymi lany, házeli jsme po sobě boty a zpívali jsme něco ve stylu, že jsme normální lidí co rádi jí pendreky a že naskáčeme do řeky, nebo tak něco, a potom jsme z toho stanu vyběhli a naskákali jsme pod nějakej vodopád.

  Proč mám takový nesmyslný sny?

  Příspěvek z 18. dubna 2021 v 15:33.
  vaiva v něm napsala:

  Dneska to bylo něco o tom, že nás pančelka na tance nutila zpívat My heart will go on a když to někdo zazpíval jen trošku falešně nebo pomotal výslovnost, strčila ho pod gilotinu. :-| Mně za můj výkon udělila pozlátko z čokoládového zajíčka a než mě stihla poslat pod gilotinu, vzbudila jsem se.

  Příspěvek ze 17. dubna 2021 v 15:21.
  sarinka01_queenisthebest v něm napsala:

  že jsem se teleportovala do mého oblíbeného filmu a pak jsme s hlavním hrdinou filmu dělali různé blbosti(jaké, to tu radši nebudu zmiňovat)

  Příspěvek ze 17. dubna 2021 v 11:28.
  vaiva v něm napsala:

  Dneska se mi zdálo, že jsem byla s nějakýma lidma (shodou okolností jeden vypadal jako Kocourek z filmu Gympl :-D) v jedné ulici u nás a když už tu máme Kocourka, tak nesmí chybět spreje a zdi, že jo. :-D Takže jsme kreslili po zdech a já dělala furt „C“, každý jinou barvou. Prošlo okolo nás dost lidí, každá osoba ovšem měla oblečení do jiné roční doby. Taky tam prošla naše bývalá bývalá třídní, která se rozkošně culila a chválila nás, jak nám jde čeština, ovšem pak se její výraz změnil a ona odněkud vytáhla pistole a začala po nás střílet, přičemž my začali zdrhat, až jsme utekli někam, kde to vypadalo jako půda, kde nocoval Filip z filmu Starci na chmelu. Tam jsme se snažili zjistit, jestli z nás ty spreje jsou cítit. Nakonec nás dopadla ta bývalá bývalá třídní a my zdrhali střešním okýnkem, ovšem mě trefila a pak jsem se vzbudila v nemocnici, kde se nade mnou skláněl nebelvírský famfrpálový tým, stejně jako nad Harrym ve třetím díle, o zápase, kdy přišel o život Nimbus 2000. ;-D

  Příspěvek z 16. dubna 2021 v 9:20.
  Anež v něm napsala:

  mě se zdáloí, že jsem dostala pejska$>$>$> a šla jsem s ním na procházku a on spad z mostu a umřel;-( a já jsem pak skočila za nímO:-)

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 14. dubna 2021 v 10:35.
  Penubra_Shade v něm napsala:

  Mě se zdálo že jsem pracovala jako policajt na kriminálce a vyšetřovala jsem vraždu jedné paní v parku.

  Příspěvek z 13. dubna 2021 ve 14:59.
  MrTheBest v něm napsal:

  Mně se dnes zdálo, že jsem v práci, asi bych si to měl nechat napsat jako přesčas. :D

  Příspěvek z 13. dubna 2021 ve 12:28.
  GreefMan v něm napsal:

  Dari: Můj ráj taky, tolik jídla:-)

  Příspěvek z 13. dubna 2021 v 9:09.
  Dari v něm napsala:

  Noo, tohle jsem psala kamarádovi, ale zkopíruju to sem:-D

  Plula jsem lodí všeho po indickém oceánu a nevěděla jsem kam. Bylo to nádherný, ta loď měla uvnitř všechny sušenky na světě, všechny bonbony na světě, všechny trampolíny, klouzačky, všechny písničky se tam daly zapnout..no prostě krása. Tak jsem plula a plula, až jsem doplula na nějakej divnej ostrov. Měl i divnej tvar, napomínal psa.. Vtom ke mně přiběhl jeden hafánek, byla to čivava. Pak ke mně dohopkal šílený chrochtací mopsík, pak russel, pak jezevčík, po něm korgi, no prostě šlo to takhle dál a dál až se ke mně přiřítil obrovský bernardýn. Všichni mě divně vítali, jako by mě znali. Ale když běžel bernardýn, (i se svou megálně slintací tlamou) probudila jsem se.

  To je prostě ostrov psů, můj rááááj:-D

  Prodleva 14 dní.
  Příspěvek z 30. března 2021 v 11:50.
  Šnekafrický v něm napsala:

  Dneska se mi zdálo nějak všechno dohromady. Ale nejprve jsem šla s mamkou a s bráchou na zmrzlinu a tam jsem si koupila vanilkovo - čokoládovou. O den později ta zmrzlina chutnala nechutně, tak jsem spořádala jenom ten kornoutek.

  Potom v mém snu byla jedna učitelka, která vyučovala takovou skupinu, že tam bylo všechno vzhůru nohama a každý si tam dělal co chtěl.

  Pak se u nás na zahradě (kde se vyučovalo) objevila moje kočka Lili s Mourinkou (Mourinka bohužel loni v létě zemřela :-(:-()
  a byl zam taky jeden krásný roztomilý králíček s buldočkem.

  Bláznivý sen, ale včera se mi zdálo, že naše kočky Lili a Ťapka byly u babičky v mrazáku.
  😵😵😵

  Příspěvek z 30. března 2021 v 8:43.
  Viktorie7 v něm napsal:

  Na začátku mého snu jsem zakopla, čímž jsem započala vznik lidského domina s podezřele velkým počtem lidí se jménem Adam. Netuším, proč jich tam bylo tolik a proč měli na hlavě všichni připevněný semaforO:-).

  Příspěvek z 30. března 2021 v 8:34.
  Hogo v něm napsal:

  Zdálo se mi, že si Lacko změnil profilovku na krvelačného SpongeBoba a začal zamykat všechny dobré nástěnky, pak je zase odemykal a pak je zase zamknul. A mluvil nějak takhle: „Nevým, proč tadita nastenka ie.“

  Příspěvek z 30. března 2021 v 8:31, upravený po 28 minutách.
  Lacko5 v něm napsal:

  Zdálo se mi, že mi někdo hacknul účet a psal nějak takhle: :-D

  ,,Nevým, proč tadita nastenka ie."

  A zamykal dobré nástěnky, já jsem je pak musel odemknout, ale on je zase zamknul. :-D

  Prodleva 7 dní.
  Příspěvek z 23. března 2021 v 6:11.
  Vysa318 v něm napsala:

  Mě se dnes zdálo že už je pátek :-( (zrovna jediný den kdy můžu spát klidně do 8 a já spím do 6 :-E)

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 21. března 2021 v 7:06.
  Blébleblé v něm napsala:

  Tyyy kraso

  Příspěvek z 21. března 2021 v 7:01.
  Somepony v něm napsala:

  Me se dneska zdalo, jak jsem tahla mrtvolu meho kamarada pred dvere sousedu abych se zbavila nejaky kletby, ale neslo mi to, tak jsem se na to vykaslala. Pak jsem sla na navstevu k nekomu, kdo mel strasne velkej dum, a kdyz jsem prisla, tak oni snidali. Rekli mi, at si zajdu dozadu do kuchyne pro jidlo. Tak jsem tam sla, ale pak jsem vrazila do nejaky cerny veci co behala strasne rychle a nejspis me to chtelo zabit. Tak jsem bezela oklikou jakoze me to ztrati z dohledu, ale nadbehlo mi to, chytilo, a pak mi to zlomilo pater vejpuj :)) krasny to sen 😀

  Příspěvek z 20. března 2021 v 9:38.
  Vysa318 v něm napsala:

  Velmi zvláštní, nechutný a špatný nemohla jsem z toho spát :-$. Nechtějte vědět jaký je trapný :-|

  Příspěvek z 20. března 2021 v 9:14.
  Blébleblé v něm napsala:

  Eeh.. nechtějte vědět ;:D

  Příspěvek z 20. března 2021 v 7:59.
  KrálíčekSušenka v něm napsala:

  Mně se zdálo, že vyhlásili soutěž s těmi sněhuláky8-D

  Prodleva 14 dní.
  Příspěvek z 6. března 2021 ve 14:00.
  DnnK v něm napsal:

  A pak jsem tu já, komu se zdá o tom, jak kuličky různých barev bombardují lidstvo a já jsem jedna z těch kuliček... ;-D

  Příspěvek z 6. března 2021 ve 13:51.
  Viktorie7 v něm napsal:

  Nějakou záhadou jsem se ocitla v lanovém centru, kde jsem musela jistit sama sebe grigri karabinou (což je prakticky nemožné, když leze někdo s grigrinou, tu druhou část má vždy člověk, co jistí a stojí na zemi). Koukala jsem na instruktora jako na blázna a potom jsem začala prostě lézt bez jištění. Asi v polovině trasy mi hodil nějaký jiný instruktor set, ale na lanovky! Tak jsem se zajistila a drápala jsem se přes trasu s kladkou a kovovým trojúhelníkem. Potom jsem se urazila a když jsem chtěla odejít, z ničeho nic jsem se propadla do nějaké díry mezi lany. Jela jsem tak dobrou hodinu po nějaké skluzavce a pak jsem se propadla do kabinety naší češtinářky, hrozně jsem se omlouvala, ale nakonec jsem jí ještě vynadala, co si to dovoluje, mít kabinet pod půdou. Pak jsem chmátla po blízkém deštníku a s chováním podobnému Saturninovi, jsem prostě vyskočila z okna. Během mého letu, ale začal foukat vítr a tak jsem skončila v basketbalovém košiO:-).

  Příspěvek z 6. března 2021 ve 12:33.
  vaiva v něm napsala:

  Mně se dnes zdálo, že u mě v pokoji bylo jakési zasedání, které si říkalo myslím Fénixův řád II., v jehož čele seděl někdo jako Brumbál, s tím rozdílem, že to byl Pralinka2 (:-D). Taky tam byl někdo podobný Moodymu – ne vzhledem, ale trochu povahou, který nás upozornil: „Nejsou to kamery?“, načež jsme se všichni shlukli okolo počítače, který měl některá tlačítka na klávesnici jiná, než normálně – byla vystouplá a zakulacená. „A mně se zdálo, že mě někdo sleduje! A on vážně sledoval!“ prohlásila jsem a vzápětí se zase ozval ten někdo na způsob Moodyho: „Bochníku, ty jsi zradil!“ načež se rozvířila diskuze o tom, proč se VelkýBochník přidal na stranu zla. Na to se Bochník jen sarkasticky šklebil a já byla tak naštvaná, že jsem vzala nůžky a nadělala Bochníkovi ve vlasech hrozné zuby (v tom snu je měl mastné a nagelované, dlouhé pod uši, barva asi jako Remus Lupin, jen trochu víc žíhaná se světlejší a tmavší barvou), z čehož se Bochník mohl zbláznit hrůzou. Potom nastala hrozná honička, kdy řád honil onen chleba a šli jsme i okolo eskalátoru, kde měla hlídku Viktorie7 a z nudy se vozila nahoru a dolů; když jsme dorazili, začala vykřikovat něco o tom, že Georgovi není moc dobře a omylem se předávkoval malého množství čaje. Pak se strhla rvačka se zlem, kdy Bochník pokuřoval opodál a koleno měl přilepené ke zmrzlé lampě.
  To je asi vše, co si pamatuju.

  Příspěvek z 6. března 2021 ve 12:30.
  Šnekafrický v něm napsala:

  Mě se dnes zdálo, že jsem si chtěla obarvit pramínky vlasů na světle modro. A že se v tom snu museli půjčovat vlasy, jedné paní. :-):-|

  Příspěvek z 6. března 2021 ve 12:21.
  KrálíčekSušenka v něm napsala:

  Mně se zdálo, že jsem byla na srazu Alíka, potkala jsem vsechny co jsem chtěla, ale zaútočil na nás lovec kachen a začal po nás střílet...

  A tak se ze srazu Alika stal horor O:-)

  Lacko5: Dneska se mi taky něco…
  Hele já! :-D

  Prodleva 6 dní.
  Příspěvek z 28. února 2021 v 9:25.
  Kika44 v něm napsala:

  A keď ti poviem že si raz dávno v mojom sne plával v obrovskej lodi v potoku a si sa tváril že si pirát? :-D

  Příspěvek z 28. února 2021 v 9:19.
  lékařský v něm napsal:

  Zajímavé. Vždycky, když jsem u někoho ve snu, tak tam dělám nějakou šílenost. :-D

  Třeba, že jsem zavřel paratko2323 do mrazáku s nugetami, pak tohle a nakonec jím u Lacka na srazu písek, výborně. :-D

  Statistika…