Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Poslední sen

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 7. června v 9:20.
  Penubra_Shade v něm napsala:

  Zdálo se mi že k nám do baráku chodila i jiná kočka než ta vlastní a potom že tam přišel i můj učitel a četl tam něco mému synovci. Když pak odešel objevil se ve vedlejším pokoji jeden kamarád z internetu. :-) Vím jak vypadá a i ten sen byl hrozně moc „živej“ takže to bylo jako bych ho potkala doopravdy no a potom co i on odešel jsem si u okna všimla že vedle našeho baráku letěla taková obrovská mimozemská lod která začala střílet po lidech a já jsem se schovala a tak si mě nevšimli ale bylo to o fous. Na živu bylo jen pár lidí a doběhla jsem do města. Tam si lidi udělali úkryt ale mimozemštani mě vypozorovali a chtěli mě zabít. To se jim ale nepovedlo protože jsem se probudila. ;-D

  Prodleva 13 dní.
  Příspěvek z 25. května ve 13:54.
  Šnekafrický v něm napsala:

  Tak dneska se mi zdál takový mix všeho, ale začalo to tím, že jsem byla u sousedů na zahradě a potkala jsem tam Fiziho a odněkud z nebe začala hrát písnička Planeta Zombie.

  Potom jsme urovnávali se sousedy nějakou trať z čokolády po které měla jezdit autíčka a sousedi mi řekli, že se to jenom připravuje, že oficiální zahájení bude až v červenci a já jsem z toho byla trochu zklamaná.

  No a pak se mi zdálo, že jsem byla v Německu a byli jsme s mámou v nějakém obchodě a já jsem tam potkala Billie Eilish. Najednou ten obchod zmizel a zůstalo tam na něm na louce 19 €, tak jsem si to vzala a máma mi dala ještě nějaké kapesné a potom jsem porovnávala se spolužačkami na nějakém náměstí v tom Německu kdo kolik dostal €.

  No a tak nějak se to zakončilo tím, že v tom Německu byla nějaká výstava něčeho a byli tam i nějaké zajímavosti o Queen a já jsem si to pročítala a byli tam moje 2 spolužačky a řekly něco ve smyslu jako: „To nás nezajímá, jdeme pryč.“

  No a to je konec mého bláznivého snu. :-D:-D:-D

  Prodleva měsíc.
  Příspěvek z 23. dubna ve 13:09.
  sarinka01_queenisthebest v něm napsala:

  zase se mi zdálo to stejný, co se mi zdá celý život a už mě to prostě nudí

  Příspěvek z 23. dubna ve 12:37.
  Šnekafrický v něm napsala:

  mě se zdálo, že jsem byla želvou a narážela jsem do všech ryb a potom se mi zdálo, že queeni natáčeli reklamu na nějaký oblečení nebo boty či co.

  Příspěvek z 22. dubna v 6:30.
  Lollymaniak v něm napsala:

  Mě se zdálo, že se na den proměnil celý Alík do pohádkového a velikonočního stylu a hledalo se poslední vejce.

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 18. dubna v 18:59.
  sarinka01_queenisthebest v něm napsala:

  mně se zdálo to samý co včera

  Příspěvek z 18. dubna v 18:54.
  Holka12letá v něm napsala:

  Mě se zdálo, že jsem se svým kamarádem bydlela v nějaké polorozpadlé chatrči, kde bylo jen nějaký plesnivý mlíko a polorozpadlá skříň a snažili jsme se tam udobřit nějaký kotě, který se na nás urazili, z čehož se to náhle změnilo na to, že jsem s jedním vedoucím že skautu a kamarádem tancovali na táboře ve stanu mezi napjatymi lany, házeli jsme po sobě boty a zpívali jsme něco ve stylu, že jsme normální lidí co rádi jí pendreky a že naskáčeme do řeky, nebo tak něco, a potom jsme z toho stanu vyběhli a naskákali jsme pod nějakej vodopád.

  Proč mám takový nesmyslný sny?

  Příspěvek z 18. dubna v 15:33.
  vaiva v něm napsala:

  Dneska to bylo něco o tom, že nás pančelka na tance nutila zpívat My heart will go on a když to někdo zazpíval jen trošku falešně nebo pomotal výslovnost, strčila ho pod gilotinu. :-| Mně za můj výkon udělila pozlátko z čokoládového zajíčka a než mě stihla poslat pod gilotinu, vzbudila jsem se.

  Příspěvek z 17. dubna v 15:21.
  sarinka01_queenisthebest v něm napsala:

  že jsem se teleportovala do mého oblíbeného filmu a pak jsme s hlavním hrdinou filmu dělali různé blbosti(jaké, to tu radši nebudu zmiňovat)

  Příspěvek z 17. dubna v 11:28.
  vaiva v něm napsala:

  Dneska se mi zdálo, že jsem byla s nějakýma lidma (shodou okolností jeden vypadal jako Kocourek z filmu Gympl :-D) v jedné ulici u nás a když už tu máme Kocourka, tak nesmí chybět spreje a zdi, že jo. :-D Takže jsme kreslili po zdech a já dělala furt „C“, každý jinou barvou. Prošlo okolo nás dost lidí, každá osoba ovšem měla oblečení do jiné roční doby. Taky tam prošla naše bývalá bývalá třídní, která se rozkošně culila a chválila nás, jak nám jde čeština, ovšem pak se její výraz změnil a ona odněkud vytáhla pistole a začala po nás střílet, přičemž my začali zdrhat, až jsme utekli někam, kde to vypadalo jako půda, kde nocoval Filip z filmu Starci na chmelu. Tam jsme se snažili zjistit, jestli z nás ty spreje jsou cítit. Nakonec nás dopadla ta bývalá bývalá třídní a my zdrhali střešním okýnkem, ovšem mě trefila a pak jsem se vzbudila v nemocnici, kde se nade mnou skláněl nebelvírský famfrpálový tým, stejně jako nad Harrym ve třetím díle, o zápase, kdy přišel o život Nimbus 2000. ;-D

  Příspěvek z 16. dubna v 9:20.
  Anež v něm napsala:

  mě se zdáloí, že jsem dostala pejska$>$>$> a šla jsem s ním na procházku a on spad z mostu a umřel;-( a já jsem pak skočila za nímO:-)

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 14. dubna v 10:35.
  Penubra_Shade v něm napsala:

  Mě se zdálo že jsem pracovala jako policajt na kriminálce a vyšetřovala jsem vraždu jedné paní v parku.

  Příspěvek z 13. dubna ve 14:59.
  MrTheBest v něm napsal:

  Mně se dnes zdálo, že jsem v práci, asi bych si to měl nechat napsat jako přesčas. :D

  Příspěvek z 13. dubna ve 12:28.
  GreefMan v něm napsal:

  Dari: Můj ráj taky, tolik jídla:-)

  Příspěvek z 13. dubna v 9:09.
  Dari v něm napsala:

  Noo, tohle jsem psala kamarádovi, ale zkopíruju to sem:-D

  Plula jsem lodí všeho po indickém oceánu a nevěděla jsem kam. Bylo to nádherný, ta loď měla uvnitř všechny sušenky na světě, všechny bonbony na světě, všechny trampolíny, klouzačky, všechny písničky se tam daly zapnout..no prostě krása. Tak jsem plula a plula, až jsem doplula na nějakej divnej ostrov. Měl i divnej tvar, napomínal psa.. Vtom ke mně přiběhl jeden hafánek, byla to čivava. Pak ke mně dohopkal šílený chrochtací mopsík, pak russel, pak jezevčík, po něm korgi, no prostě šlo to takhle dál a dál až se ke mně přiřítil obrovský bernardýn. Všichni mě divně vítali, jako by mě znali. Ale když běžel bernardýn, (i se svou megálně slintací tlamou) probudila jsem se.

  To je prostě ostrov psů, můj rááááj:-D

  Prodleva 14 dní.
  Příspěvek z 30. března v 11:50.
  Šnekafrický v něm napsala:

  Dneska se mi zdálo nějak všechno dohromady. Ale nejprve jsem šla s mamkou a s bráchou na zmrzlinu a tam jsem si koupila vanilkovo - čokoládovou. O den později ta zmrzlina chutnala nechutně, tak jsem spořádala jenom ten kornoutek.

  Potom v mém snu byla jedna učitelka, která vyučovala takovou skupinu, že tam bylo všechno vzhůru nohama a každý si tam dělal co chtěl.

  Pak se u nás na zahradě (kde se vyučovalo) objevila moje kočka Lili s Mourinkou (Mourinka bohužel loni v létě zemřela :-(:-()
  a byl zam taky jeden krásný roztomilý králíček s buldočkem.

  Bláznivý sen, ale včera se mi zdálo, že naše kočky Lili a Ťapka byly u babičky v mrazáku.
  😵😵😵

  Příspěvek z 30. března v 8:43.
  Viktorie7 v něm napsala:

  Na začátku mého snu jsem zakopla, čímž jsem započala vznik lidského domina s podezřele velkým počtem lidí se jménem Adam. Netuším, proč jich tam bylo tolik a proč měli na hlavě všichni připevněný semaforO:-).

  Příspěvek z 30. března v 8:34.
  Hogo v něm napsal:

  Zdálo se mi, že si Lacko změnil profilovku na krvelačného SpongeBoba a začal zamykat všechny dobré nástěnky, pak je zase odemykal a pak je zase zamknul. A mluvil nějak takhle: „Nevým, proč tadita nastenka ie.“

  Příspěvek z 30. března v 8:31, upravený po 28 minutách.
  Lacko5 v něm napsal:

  Zdálo se mi, že mi někdo hacknul účet a psal nějak takhle: :-D

  ,,Nevým, proč tadita nastenka ie."

  A zamykal dobré nástěnky, já jsem je pak musel odemknout, ale on je zase zamknul. :-D

  Prodleva 7 dní.
  Příspěvek z 23. března v 6:11.
  Vysa318 v něm napsala:

  Mě se dnes zdálo že už je pátek :-( (zrovna jediný den kdy můžu spát klidně do 8 a já spím do 6 :-E)

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 21. března v 7:06.
  Blébleblé v něm napsala:

  Tyyy kraso

  Příspěvek z 21. března v 7:01.
  Somepony v něm napsala:

  Me se dneska zdalo, jak jsem tahla mrtvolu meho kamarada pred dvere sousedu abych se zbavila nejaky kletby, ale neslo mi to, tak jsem se na to vykaslala. Pak jsem sla na navstevu k nekomu, kdo mel strasne velkej dum, a kdyz jsem prisla, tak oni snidali. Rekli mi, at si zajdu dozadu do kuchyne pro jidlo. Tak jsem tam sla, ale pak jsem vrazila do nejaky cerny veci co behala strasne rychle a nejspis me to chtelo zabit. Tak jsem bezela oklikou jakoze me to ztrati z dohledu, ale nadbehlo mi to, chytilo, a pak mi to zlomilo pater vejpuj :)) krasny to sen 😀

  Příspěvek z 20. března v 9:38.
  Vysa318 v něm napsala:

  Velmi zvláštní, nechutný a špatný nemohla jsem z toho spát :-$. Nechtějte vědět jaký je trapný :-|

  Příspěvek z 20. března v 9:14.
  Blébleblé v něm napsala:

  Eeh.. nechtějte vědět ;:D

  Příspěvek z 20. března v 7:59.
  KrálíčekSušenka v něm napsala:

  Mně se zdálo, že vyhlásili soutěž s těmi sněhuláky8-D

  Prodleva 14 dní.
  Příspěvek z 6. března ve 14:00.
  DnnK v něm napsal:

  A pak jsem tu já, komu se zdá o tom, jak kuličky různých barev bombardují lidstvo a já jsem jedna z těch kuliček... ;-D

  Příspěvek z 6. března ve 13:51.
  Viktorie7 v něm napsala:

  Nějakou záhadou jsem se ocitla v lanovém centru, kde jsem musela jistit sama sebe grigri karabinou (což je prakticky nemožné, když leze někdo s grigrinou, tu druhou část má vždy člověk, co jistí a stojí na zemi). Koukala jsem na instruktora jako na blázna a potom jsem začala prostě lézt bez jištění. Asi v polovině trasy mi hodil nějaký jiný instruktor set, ale na lanovky! Tak jsem se zajistila a drápala jsem se přes trasu s kladkou a kovovým trojúhelníkem. Potom jsem se urazila a když jsem chtěla odejít, z ničeho nic jsem se propadla do nějaké díry mezi lany. Jela jsem tak dobrou hodinu po nějaké skluzavce a pak jsem se propadla do kabinety naší češtinářky, hrozně jsem se omlouvala, ale nakonec jsem jí ještě vynadala, co si to dovoluje, mít kabinet pod půdou. Pak jsem chmátla po blízkém deštníku a s chováním podobnému Saturninovi, jsem prostě vyskočila z okna. Během mého letu, ale začal foukat vítr a tak jsem skončila v basketbalovém košiO:-).

  Příspěvek z 6. března ve 12:33.
  vaiva v něm napsala:

  Mně se dnes zdálo, že u mě v pokoji bylo jakési zasedání, které si říkalo myslím Fénixův řád II., v jehož čele seděl někdo jako Brumbál, s tím rozdílem, že to byl Pralinka2 (:-D). Taky tam byl někdo podobný Moodymu – ne vzhledem, ale trochu povahou, který nás upozornil: „Nejsou to kamery?“, načež jsme se všichni shlukli okolo počítače, který měl některá tlačítka na klávesnici jiná, než normálně – byla vystouplá a zakulacená. „A mně se zdálo, že mě někdo sleduje! A on vážně sledoval!“ prohlásila jsem a vzápětí se zase ozval ten někdo na způsob Moodyho: „Bochníku, ty jsi zradil!“ načež se rozvířila diskuze o tom, proč se VelkýBochník přidal na stranu zla. Na to se Bochník jen sarkasticky šklebil a já byla tak naštvaná, že jsem vzala nůžky a nadělala Bochníkovi ve vlasech hrozné zuby (v tom snu je měl mastné a nagelované, dlouhé pod uši, barva asi jako Remus Lupin, jen trochu víc žíhaná se světlejší a tmavší barvou), z čehož se Bochník mohl zbláznit hrůzou. Potom nastala hrozná honička, kdy řád honil onen chleba a šli jsme i okolo eskalátoru, kde měla hlídku Viktorie7 a z nudy se vozila nahoru a dolů; když jsme dorazili, začala vykřikovat něco o tom, že Georgovi není moc dobře a omylem se předávkoval malého množství čaje. Pak se strhla rvačka se zlem, kdy Bochník pokuřoval opodál a koleno měl přilepené ke zmrzlé lampě.
  To je asi vše, co si pamatuju.

  Příspěvek z 6. března ve 12:30.
  Šnekafrický v něm napsala:

  Mě se dnes zdálo, že jsem si chtěla obarvit pramínky vlasů na světle modro. A že se v tom snu museli půjčovat vlasy, jedné paní. :-):-|

  Příspěvek z 6. března ve 12:21.
  KrálíčekSušenka v něm napsala:

  Mně se zdálo, že jsem byla na srazu Alíka, potkala jsem vsechny co jsem chtěla, ale zaútočil na nás lovec kachen a začal po nás střílet...

  A tak se ze srazu Alika stal horor O:-)

  Lacko5: Dneska se mi taky něco…
  Hele já! :-D

  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  11. října 2017 v 18:07
  Založil:
  Obsahuje:
  ~ 300 příspěvků
  Moderátor:
  bububububu
  (kulisák)