Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Poslední sen

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 1. září 2022 v 6:11.
  MrTheBest v něm napsal:

  Jsem letěl letadlem, směr letiště Brno, nějaký holky tam tancovaly, já tam ležel na dvou sedadlech, pak zahlásili přistání, tak jsem se posadil, připoutal a pak jsme přistávali, letadlo letělo kolem skály, cestou jsme vzali odpadkový koš, protože jsme byli moc nízko, moc brzo, tam to ještě zdvihnul a vyrovnal, jenže před náma byla větší skála, tak to otočil a nouzově přistál na polňačce u Babího lomu v Lelekovicích, tam to znám, takže jsem věděl přesně kudy jít, tak jsem se tam s někým domluvil a šli jsme směr Brno, konec.

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 29. srpna 2022 ve 14:41.
  Killercow v něm napsala:

  Zdálo se mi o kontrole na očním, ale skoro nic si z toho nepamatuju...

  Příspěvek z 29. srpna 2022 v 9:08.
  Miki44 v něm napsala:

  Dnes v noci že sa mi lékařský pripojil na účet a premenoval mi účet na Kolej44:-)

  Prodleva 16 dní.
  Příspěvek z 13. srpna 2022 v 10:22.
  -Brawl_Stars- v něm napsala:

  Zdálo se mi, že jsem byla venku v noci někde v lese a potom jsem tam našla takový dutý strom a já do toho vlezla a potom jsem se ocitla v nějaký nekonečný místnosti a pořád jsem tam chodila dokola a potom tam přišla taková děsivá postavička, která vypadala jak z Lega a skočila na mě 🥴😂

  Příspěvek z 13. srpna 2022 v 10:04.
  Jančulka v něm napsal:

  Zdalo se mi, ze jsem byla v klubovne a system vyhodnotil uplne normalni zpravu jako reklamu. Pak jsem si s tim systemem jeste chvili povidala a rekl mi, ze me jde servat lekarsky :-D
  Mam zajimave sny.

  Prodleva 16 dní.
  Rokio v něm napsal:

  Byl jsem zajíc a měl jsem společně s dalším zajícem stroj času. Ten jsem rozbil. Pak jsem bojoval proti Jacku Sparrowi a Pintelovi.

  Příspěvek z 26. července 2022 v 9:54.
  Rokio v něm napsal:

  Byl jsem dcerou upíra z filmu Transilvánie. Ten pracoval v prodejně ve skladě. Obtěžoval mě nějaký předpuberťák a snažil se mi světlem ublížit. Pak jsme společně vyrazili na výlet a můj otec upír něco vyprávěl o moři, řekách a zemi.

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 23. července 2022 v 0:21.
  Rokio v něm napsal:

  Vloupal se k nám domů. Měl nůž a pistoli. Odzbrojil jsem ho a střelil do hrudi. Zavolal jsem sanitku a policii. Jakmile byla zásahovka před domem, sen skončil.

  Prodleva 3 dny.
  Rokio v něm napsal:

  Bydlel jsem v lese společně se šmouly. Na ně zaútočil Gargamel, tak jsem vystřelil do vzduchu puškou pro výstrahu. Poté tento čaroděj a nepřítel šmoulů číslo 1 utekl. Většina šmoulů ale na mě byla naštvaná, protože jsem měl k dispozici příliš ničemnou zbraň, tak jsem ji schoval k Taťkovi šmoulovi do úschovy a pak se konal soud, co se s ní udělá. Dále jsem sbíral šmorůvky s šmoulou Mlsounem a nakonec jsem byl u okraji lesa šmoulů, kde začínala říše lidí.

  Příspěvek z 18. července 2022 v 19:56, upravený vzápětí.
  MrTheBest v něm napsal:

  Já měl nějaký akční sen, myslím jsem kohosi lovil, to nevím jistě. :D Ale vím jistě, že to bylo velice akční. :D

  MichP v něm napsal:

  Uh, co si pamatují tak jsem si povídal o historii s mým bývalým učitelem dějepisu

  vaiva v něm napsala:

  Dnes se mi zdálo, že jsme s Bestem a Milem jeli vlakem někam pryč, s tím, že jsme museli jednou přestoupit na metro. Mně se na téhle přestupní stanici chtělo na záchod, tak jsem si řekla, že nějaký najdu, ale cestou jsem potkala takovou tu odpočítávací ceduli, která hlásila, že máme dvacet pět vteřin do příjezdu, tak jsem rychle běžela zpátky. Na poslední chvíli jsem naskočila do vlaku, který byl u místa, kde jsme původně čekali všichni tři a zjevně se z metra transformoval ve vlak, přičemž jsem Besta ani Mila nikde neviděla, takže jsem možná nastoupila do špatného vozu, a na závěr na mě začaly mluvit borky, z nichž dvě vypadaly jako ze Stranger Things. :D

  Rokio v něm napsal:

  Naposledy se mi zdálo, že jsem se pohádal se sourozencem.

  Prodleva 3 dny.
  Rokio v něm napsal:

  Měl jsem středně velkou armádu a dva hrdiny. Bojoval jsem proti hordě vlků a houfu panošů. Nejdříve měli navrch, ale později jsem vyhrával já. Nakonec se vzdali a nabídli mi něco přes 20.000 zlaťáků, abych přijal jejich kapitulaci.

  Prodleva 4 dny.
  Bafalek v něm napsala:

  Zdálo se mi že jsem šla po ulici a potkala jsem Čivavu chvíli jsem si ji hladila a pak mne sežrala.

  Maty09 v něm napsal:

  Tak dnes jsem letěl se školou na Měsíc.;-D Loď, která nás tam dopravila byla moc malá na to, že nás tam letělo tak deset a taky měla málo trysek na to, aby nás to tam dopravilo. Pak jsme něco málo potežili a samozřejmě jsme tam pobyli minimálně 2 dny. V těchto dnech jsem zjistil že se na Alíkovi dějě něco zásadního, spousta čísel, ale vůbec jsem neměl internet takže jsem se těšil až se vrátíme domů.;-D Pak jsme měli nějaké zbraně, jako kdyby nás tam měl někdo napadnout a na tom Měsíci jsme težili, zlato, železo a našel jsem i nějaký hihlík.;-D No a pak se letělo domů. Havarovali jsme zrovna na moji zahradu.;-D Ale pořád jsem neměl internet protože na zahradě internet nemáme a nechtěl jsem, se prozradit. Pak taky jsme na zahradě měli pole.;-D

  Pak mě někdo vzbudil, že je půl desáté.:-(

  Prodleva 5 dní.
  Příspěvek z 6. července 2022 ve 4:23.
  Rokio v něm napsal:

  Byl jsem ve třídě. Učitelka M. ze základky, která učila přírodopis, nás šla vyzkoušet. Já jsem dostal čtyřku. Protože jsem v minulosti měl dvě dvojky, tak mi to zkazilo vyznamenání a na vysvědčení mi hrozila trojka.

  Příspěvek z 5. července 2022 v 1:37.
  Rokio v něm napsal:

  Šel jsem do školy pozdě v zimě.

  Pak jsem se stal celebritou a letěl jsem v letadle. Nechtěně jsem zmáčkl jedno tlačítko, a tak jsem z nedbalosti se dopustil obecného ohrožení. Nikdo ale nezemřel a zranění mých obětí nebyla vážná.

  V letadle se začal konat soud. Byl jsem obviněn z úmyslného obecného ohrožení. Začal jsem si vytvářet polehčující okolnosti. Projevil jsem například lítost, přiznal jsem se a slíbil jsem zaplatit odškodné.

  Nakonec jsem byl shledán vinným z obecného ohrožení z nedbalosti a těžkého ublížení na zdraví, kdy jsem vyrazil zub jednomu žákovi ve škole. Dostal jsem 10 let a musel jsem se naučit hrát na jeden hudební nástroj.

  Byl jsem ve vězení v USA a mohl jsem jednou za měsíc telefonovat mámě.

  Příspěvek z 4. července 2022 v 8:41.
  MrTheBest v něm napsal:

  Vyhrával jsem peníze v nějakých automatech

  Příspěvek z 4. července 2022 v 7:59.
  Rokio v něm napsal:

  Bezejmenný hrdina v Gothicu 2 navštívil vězení ve městě Khorinis. Tam vstoupil do katakomb. Tu hlídala stráž v těžkém brnění domobrany a chtěla bezejmenného hrdinu zabít. Ten tam našel kvalitní a dlouhé meče a pak utekl na náměstí. Zde lítaly blesky a byla tu ohnivá bouře s ohnivým deštěm.

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 1. července 2022 v 0:28.
  Rokio v něm napsal:

  Chlap ve středních letech způsobil výbuch v kostele. Málem přitom se těžce zranil. Začal jsem ho honit a pár dalších lidí také. Až jsme ho dohonili, zavolali jsme policii. Pán se začal dusit, a tak jsme zavolali i záchranku. Muž měl v bundě hru Gothic 3 a několik dalších RPG her.

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 28. června 2022 v 6:07.
  Rokio v něm napsal:

  Byl jsem Monty Burns a zchudnul jsem. Rozhodl jsem se, že zbylé peníze si nechám postavit rodinný dům, ale pak jsem neměl na mzdy dělníků. Když jsem to zjistil, probudil jsem se.

  Příspěvek z 27. června 2022 v 6:26.
  Rokio v něm napsal:

  Rozbil jsem skříñ v orientu, a proto jsem byl trestně stíhán. Pak jsem byl nucen bojovat proti dvěma šermířům najednou. Když jsem prohrál, probudil jsem se.

  Prodleva 8 dní.
  Příspěvek z 19. června 2022 v 5:50.
  Rokio v něm napsal:

  Byl jsem pětileté děcko a chtěl jsem sám sobě říct nějakou zprávu.

  Běžel jsem za Donaldem Trumpem a proti mě běželi sedmdesátiletí dědečkové a babičky. Nakonec jsem se k Trumpovi dostal a česky jsem mu gratuloval. Ten mi řekl, ať jdu za ním. Tam bylo propadliště. Já jsem tam skočil a zase jsem hned místo opustil. Donald tam pak zahučel.

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 16. června 2022 v 6:48.
  Lilyyn v něm napsala:

  šla jsem otevřít okno a jak mám na okně takovou síť tak za ní byl pták a byl hrozně roztomilej ale moc řval a já jsem z ty sítě vytáhla no a pojmenovala jsem ho Andrej pak jsem si ho zamilovala jako domáciho mazlíčka a o pár dní později ležel v záchodě už ho nešlo oživit tak se konal pohřeb byla jsem tam já pták jménem Viktorie (možná se objeví v jiným snu) a to je vlastne konec myho snu

  Příspěvek z 16. června 2022 ve 3:07.
  Rokio v něm napsal:

  Zdálo se mi, jak jsem se koukal na scénu, ve které byli Nelzon Muntz a Bart Simpson s jednou učitelkou. Pedagog obviňoval Nelzona, že kazí Barta a Barta zdrogoval, ale nakonec vyšlo najevo, že Bart prodává ve škole drogy a je strůjcem všeho zla. Kantorka dala Nelzonovi 1 den volno a Bartovi dali asi 5 témat, co se musí naučit, jinak nepostoupí do další třídy.

  Také jsem měl sen, ve kterém jsem ještě chodil na OA (OA = Obchodní akademie) a místo tělocviku jsem chtěl jít do práce, abych uživil svoji rodinu, která má hluboko do kapsy.

  Ještě se mi zdálo, že jsem se hádal s Robinem, bývalým spolužákem ze ZŠ a s učitelkou matematiky a zeměpisu jsme hráli jednu zvláštní hru, mterá měla bojové a strategické prvky.

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 13. června 2022 v 6:58.
  Rokio v něm napsal:

  Měl jsem schopnosti superhrdiny. Věci mnou mohly proklouznout a byl jsem tak imuní vůči fyzickým útokům. Rozhodl jsem se, že získám licenci pro superhrdiny a budu se tím živit.

  Příspěvek z 13. června 2022 ve 3:33.
  Rokio v něm napsal:

  Zdálo se mi, že jsem byl na další střední odborné škole, měl jsem tam tři cizí jazyky včetně francouzštiny, byly tam čarodějky, měl jsem značnou absenci a mihla se ve snu i moje bývalá spolužačka Kamila, nejchytřejší žákyně ve třídě.

  Také jsem ve své noční vidině uslyšel slovo Tiapolo.

  Příspěvek z 12. června 2022 v 15:14.
  Viktorie7 v něm napsal:

  Mně se zdálo něco velmi podobného, jen mi k tomu ještě nefungovaly brzdy a na sedadle spolujezdce seděla žížala JulieO:-).

  Příspěvek z 12. června 2022 v 15:10.
  hehehah v něm napsala:

  zdálo se mi, jak řídím auto v tom nejhustším provozu

  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  11. října 2017 v 18:07
  Založil:
  Obsahuje:
  ~ 450 příspěvků
  Moderátor:
  bububububu
  (kulisák)