Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Poslední sen

  « Novější příspěvky
  vaiva v něm napsala:

  Dnes se mi zdálo, že jsme s Bestem a Milem jeli vlakem někam pryč, s tím, že jsme museli jednou přestoupit na metro. Mně se na téhle přestupní stanici chtělo na záchod, tak jsem si řekla, že nějaký najdu, ale cestou jsem potkala takovou tu odpočítávací ceduli, která hlásila, že máme dvacet pět vteřin do příjezdu, tak jsem rychle běžela zpátky. Na poslední chvíli jsem naskočila do vlaku, který byl u místa, kde jsme původně čekali všichni tři a zjevně se z metra transformoval ve vlak, přičemž jsem Besta ani Mila nikde neviděla, takže jsem možná nastoupila do špatného vozu, a na závěr na mě začaly mluvit borky, z nichž dvě vypadaly jako ze Stranger Things. :D

  Rokio v něm napsal:

  Naposledy se mi zdálo, že jsem se pohádal se sourozencem.

  Prodleva 3 dny.
  Rokio v něm napsal:

  Měl jsem středně velkou armádu a dva hrdiny. Bojoval jsem proti hordě vlků a houfu panošů. Nejdříve měli navrch, ale později jsem vyhrával já. Nakonec se vzdali a nabídli mi něco přes 20.000 zlaťáků, abych přijal jejich kapitulaci.

  Prodleva 4 dny.
  Bafalek v něm napsala:

  Zdálo se mi že jsem šla po ulici a potkala jsem Čivavu chvíli jsem si ji hladila a pak mne sežrala.

  Maty09 v něm napsal:

  Tak dnes jsem letěl se školou na Měsíc.;-D Loď, která nás tam dopravila byla moc malá na to, že nás tam letělo tak deset a taky měla málo trysek na to, aby nás to tam dopravilo. Pak jsme něco málo potežili a samozřejmě jsme tam pobyli minimálně 2 dny. V těchto dnech jsem zjistil že se na Alíkovi dějě něco zásadního, spousta čísel, ale vůbec jsem neměl internet takže jsem se těšil až se vrátíme domů.;-D Pak jsme měli nějaké zbraně, jako kdyby nás tam měl někdo napadnout a na tom Měsíci jsme težili, zlato, železo a našel jsem i nějaký hihlík.;-D No a pak se letělo domů. Havarovali jsme zrovna na moji zahradu.;-D Ale pořád jsem neměl internet protože na zahradě internet nemáme a nechtěl jsem, se prozradit. Pak taky jsme na zahradě měli pole.;-D

  Pak mě někdo vzbudil, že je půl desáté.:-(

  Prodleva 5 dní.
  Rokio v něm napsal:

  Byl jsem ve třídě. Učitelka M. ze základky, která učila přírodopis, nás šla vyzkoušet. Já jsem dostal čtyřku. Protože jsem v minulosti měl dvě dvojky, tak mi to zkazilo vyznamenání a na vysvědčení mi hrozila trojka.

  Příspěvek z 5. července 2022 v 1:37.
  Rokio v něm napsal:

  Šel jsem do školy pozdě v zimě.

  Pak jsem se stal celebritou a letěl jsem v letadle. Nechtěně jsem zmáčkl jedno tlačítko, a tak jsem z nedbalosti se dopustil obecného ohrožení. Nikdo ale nezemřel a zranění mých obětí nebyla vážná.

  V letadle se začal konat soud. Byl jsem obviněn z úmyslného obecného ohrožení. Začal jsem si vytvářet polehčující okolnosti. Projevil jsem například lítost, přiznal jsem se a slíbil jsem zaplatit odškodné.

  Nakonec jsem byl shledán vinným z obecného ohrožení z nedbalosti a těžkého ublížení na zdraví, kdy jsem vyrazil zub jednomu žákovi ve škole. Dostal jsem 10 let a musel jsem se naučit hrát na jeden hudební nástroj.

  Byl jsem ve vězení v USA a mohl jsem jednou za měsíc telefonovat mámě.

  Příspěvek z 4. července 2022 v 8:41.
  MrTheBest v něm napsal:

  Vyhrával jsem peníze v nějakých automatech

  Příspěvek z 4. července 2022 v 7:59.
  Rokio v něm napsal:

  Bezejmenný hrdina v Gothicu 2 navštívil vězení ve městě Khorinis. Tam vstoupil do katakomb. Tu hlídala stráž v těžkém brnění domobrany a chtěla bezejmenného hrdinu zabít. Ten tam našel kvalitní a dlouhé meče a pak utekl na náměstí. Zde lítaly blesky a byla tu ohnivá bouře s ohnivým deštěm.

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 1. července 2022 v 0:28.
  Rokio v něm napsal:

  Chlap ve středních letech způsobil výbuch v kostele. Málem přitom se těžce zranil. Začal jsem ho honit a pár dalších lidí také. Až jsme ho dohonili, zavolali jsme policii. Pán se začal dusit, a tak jsme zavolali i záchranku. Muž měl v bundě hru Gothic 3 a několik dalších RPG her.

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 28. června 2022 v 6:07.
  Rokio v něm napsal:

  Byl jsem Monty Burns a zchudnul jsem. Rozhodl jsem se, že zbylé peníze si nechám postavit rodinný dům, ale pak jsem neměl na mzdy dělníků. Když jsem to zjistil, probudil jsem se.

  Příspěvek z 27. června 2022 v 6:26.
  Rokio v něm napsal:

  Rozbil jsem skříñ v orientu, a proto jsem byl trestně stíhán. Pak jsem byl nucen bojovat proti dvěma šermířům najednou. Když jsem prohrál, probudil jsem se.

  Prodleva 8 dní.
  Příspěvek z 19. června 2022 v 5:50.
  Rokio v něm napsal:

  Byl jsem pětileté děcko a chtěl jsem sám sobě říct nějakou zprávu.

  Běžel jsem za Donaldem Trumpem a proti mě běželi sedmdesátiletí dědečkové a babičky. Nakonec jsem se k Trumpovi dostal a česky jsem mu gratuloval. Ten mi řekl, ať jdu za ním. Tam bylo propadliště. Já jsem tam skočil a zase jsem hned místo opustil. Donald tam pak zahučel.

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 16. června 2022 v 6:48.
  Lilyyn v něm napsal:

  šla jsem otevřít okno a jak mám na okně takovou síť tak za ní byl pták a byl hrozně roztomilej ale moc řval a já jsem z ty sítě vytáhla no a pojmenovala jsem ho Andrej pak jsem si ho zamilovala jako domáciho mazlíčka a o pár dní později ležel v záchodě už ho nešlo oživit tak se konal pohřeb byla jsem tam já pták jménem Viktorie (možná se objeví v jiným snu) a to je vlastne konec myho snu

  Příspěvek z 16. června 2022 ve 3:07.
  Rokio v něm napsal:

  Zdálo se mi, jak jsem se koukal na scénu, ve které byli Nelzon Muntz a Bart Simpson s jednou učitelkou. Pedagog obviňoval Nelzona, že kazí Barta a Barta zdrogoval, ale nakonec vyšlo najevo, že Bart prodává ve škole drogy a je strůjcem všeho zla. Kantorka dala Nelzonovi 1 den volno a Bartovi dali asi 5 témat, co se musí naučit, jinak nepostoupí do další třídy.

  Také jsem měl sen, ve kterém jsem ještě chodil na OA (OA = Obchodní akademie) a místo tělocviku jsem chtěl jít do práce, abych uživil svoji rodinu, která má hluboko do kapsy.

  Ještě se mi zdálo, že jsem se hádal s Robinem, bývalým spolužákem ze ZŠ a s učitelkou matematiky a zeměpisu jsme hráli jednu zvláštní hru, mterá měla bojové a strategické prvky.

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 13. června 2022 v 6:58.
  Rokio v něm napsal:

  Měl jsem schopnosti superhrdiny. Věci mnou mohly proklouznout a byl jsem tak imuní vůči fyzickým útokům. Rozhodl jsem se, že získám licenci pro superhrdiny a budu se tím živit.

  Příspěvek z 13. června 2022 ve 3:33.
  Rokio v něm napsal:

  Zdálo se mi, že jsem byl na další střední odborné škole, měl jsem tam tři cizí jazyky včetně francouzštiny, byly tam čarodějky, měl jsem značnou absenci a mihla se ve snu i moje bývalá spolužačka Kamila, nejchytřejší žákyně ve třídě.

  Také jsem ve své noční vidině uslyšel slovo Tiapolo.

  Příspěvek z 12. června 2022 v 15:14.
  Viktorie7 v něm napsal:

  Mně se zdálo něco velmi podobného, jen mi k tomu ještě nefungovaly brzdy a na sedadle spolujezdce seděla žížala JulieO:-).

  Příspěvek z 12. června 2022 v 15:10.
  hehehah v něm napsala:

  zdálo se mi, jak řídím auto v tom nejhustším provozu

  Příspěvek z 12. června 2022 v 7:18.
  Alpina v něm napsal:

  Mně se zdálo že jsme šli s rodinou na procházku do lesa ve velké vichřici a také jsem se ocitl v nějaké strašidelné budově.8-D
  A vím že všude padali stromy a táta furt říkal že je to v pohodě že za chvíli půjdeme zase domů:-c:-D

  Prodleva 7 dní.
  Příspěvek z 5. června 2022 v 11:18, upravený po 10 minutách.
  MrTheBest v něm napsal:

  Jsem byl ve škole, v šatnách a našel jsem přístup do jiné, lepší skříňky, tak mě napadlo tu skříňku sebrat, tak jsem vyházel cizí věci a dal si tam svoje, zajímavé :D

  Příspěvek z 4. června 2022 ve 22:14.
  Holka01 v něm napsala:

  Zdálo se mi že jsi nakoupit a zakopla jsem o kámen a spadla jsem do postele kde jsem se vzbudila

  Příspěvek z 4. června 2022 v 19:01.
  hehehah v něm napsala:

  zdálo se mi, jak mě moje matka utopila ve vaně 8=

  Příspěvek z 4. června 2022 v 16:53.
  Rokio v něm napsal:

  Jančulka: To musel být hrozný sen. Hlavní je, že se to nestalo v realitě.

  Příspěvek z 4. června 2022 ve 13:46.
  Jančulka v něm napsal:

  Zdalo se mi, ze mi zablokovali alika ;-(;-(

  Příspěvek z 3. června 2022 v 18:05.
  MedvidekKiki v něm napsal:

  Moc dobře si ten sen pamatuju, ale nemyslím si, že by vás můj sen potěšil, a tak ho sem raději psát nebudu;-D

  Příspěvek z 3. června 2022 v 18:02.
  Rokio v něm napsal:

  Zdálo se mi o animovaném filmu Eldorado.

  Prodleva 26 dní.
  Příspěvek z 9. května 2022 ve 4:12.
  Rokio v něm napsal:

  Před necelou hodinou se mi zdálo, že jsem měl zaplatit odškodné 220.000 Kč, protože jsem si nelegálně vytvořil reklamu na svoje moderní umění.

  Ve snu jsem byl také genin (nižší ninja) a uměl chodit vertikálně a znal jednoduché ninjutsu (ninja techniky). Ovládal jsem také chůzi po vodě a šel jsem po moři.

  Nakonec mi několik ninjů z anime Boruto pomáhala stavět pevnost.

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 5. května 2022 v 18:55.
  Marmeláda_Marci v něm napsala:

  Předem říkám, večer jsem nesledovala žádné strašidelné věci.
  No, přijdu jako normálně na Alíka a koukám, že Maňásek Alík stojí pouze 41 kaček. To mi připadalo trochu divné. Ještě divnější byla zpráva, kde se psalo: Maňásek ti dojde za 5 minut! Tak jsem si řekla, hele proč si nekoupit. Tak mi teda za těch 5 minut došel, rozbalila jsem si Alíka a měla jsem strašnou radost. Pak jsem si všimla malého papírku, který mě vyzval, abych se otočila za sebe. Když jsem se otočila, stál tam za mnou strašidelný Alík! Pak mě ten Alík zavraždil. :-|
  Jestli chceš vědět, jak vypadal, napiš do pošty. ;-)

  Prodleva 25 dní.
  Příspěvek z 10. dubna 2022 v 19:22.
  Killercow v něm napsala:

  Zdálo se mi, že jsem s postavami z Ninjaga těžila nějaké diamanty v mega hluboké šachtě. Když se přidali ještě poníci z My little pony a úhel mého pohledu se změnil tak, že to vypadalo jako v Terrarii, tak myslím, že opravdovým nasazením koruny bylo, když .

  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  11. října 2017 v 18:07
  Založil:
  Obsahuje:
  ~ 500 příspěvků
  Moderátor:
  bububububu
  (kulisák)