Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Posloucháš vážnou hudbu?

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 27. května 2010 v 18:03.
    Originál v něm napsala:

    já a vážná hudba: tak to nejde dohromady16

    Příspěvek z 26. května 2010 v 11:08.
    Ráďulík v něm napsal:

    Ne mě to moc nebaví

    Prodleva 7 dní.
    Příspěvek z 19. května 2010 v 19:17.
    Lakiluk v něm napsal:

    jo a hlavně transformers2 sountrack555 kdystak napiste dík

    Příspěvek z 19. května 2010 ve 14:10.
    Alice778899 v něm napsal:

    Já jenom Mozarta.

    Příspěvek ze 17. května 2010 v 17:19.
    Lučečíta v něm napsala:

    spívám v operách takže si ráda poslechni vážnou hudbu :-) klidne si mužeme o ni popovídat napište mi do pošty.. :-)

    Příspěvek ze 14. května 2010 ve 13:55.
    pony40 v něm napsal:

    ano vážná  hudba  je  krásná25

    Příspěvek z 10. května 2010 v 19:35.
    Senťullka v něm napsal:

    jóóóó to je moje 10

    Prodleva 7 dní.
    Příspěvek z 3. května 2010 v 18:29.
    JajinkaŠ v něm napsal:

    NĚKDY. . . 15

    Příspěvek z 3. května 2010 v 18:01.
    misulinqa2 v něm napsal:

    nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeee ffffffffůůůůůůůůj gdo to vymyslel141320272117

    Příspěvek z 3. května 2010 v 15:08.
    Marinet v něm napsal:

    Jj, hraju na klavír. Miluju Bacha 4, čajkovského(hlavně klavírní koncert b-moll) a Mozarta.Hudebka je můj druhý domov10 . Skoro každého už tam znám25.

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 28. dubna 2010 v 9:46.
    Matykule v něm napsala:

    232323


    18181818


    171717

    Příspěvek z 25. dubna 2010 ve 14:33.
    dkadlec v něm napsal:

    []74Ano!! Hraju na klarinet(dechový hudební nástroj) a zpívám. Ve zpěvu jsem se již zúčastnil soutěže Karlovarský Skřivánek, vyhrál jsem druhé místo v krajském kole a dostal jsem se do celostátního kola. Teď se připravuji na soutěž Nota D. Klasika, do toho!! Ahoj74

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 19. dubna 2010 v 17:17.
    Blér v něm napsala:

    ANO24

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek ze 14. dubna 2010 ve 12:08.
    Hermiona_Grangerrová v něm napsal:

    Jaj to nééé ! já poslouchám hip-hop a rock =) 10

    Příspěvek z 10. dubna 2010 v 9:37.
    tefinka v něm napsal:

    ja hraju na housle a na klavir takže musim hlavně mozarta4

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek ze 4. dubna 2010 v 18:50.
    Laděnka v něm napsala:

    O.K. ANO

    Příspěvek z 3. dubna 2010 v 18:14.
    Katul-Qa v něm napsal:

    Občas 4

    Příspěvek z 2. dubna 2010 v 19:47.
    Valibuka v něm napsal:

    jasně

    Příspěvek z 2. dubna 2010 ve 13:56.
    AGNES v něm napsal:

    444ANO44410101010

    Příspěvek z 2. dubna 2010 ve 13:55.
    AGNES v něm napsal:

    44161625252626442121222211262610101144262524242221

    Příspěvek z 2. dubna 2010 ve 12:07.
    Angelique-Coleridge v něm napsal:

    Tak Nightwish snad není vážná hudba xDD Vážnou hudbu sice nějak 2x moc neposloichám ale je třeba lepší než pop nebo Hip-Hop(podle mé, můj názor) takže vážná hudba není vůbec špatná..

    Příspěvek z 2. dubna 2010 v 10:38.
    terinka-Dixi00 v něm napsal:

    171717232323

    Příspěvek z 1. dubna 2010 ve 21:04.
    adler v něm napsal:

    no apocalyptica je tomu dost blízko ne? :) ale jinak mám v mp4 nevosvětskou symfonii

    Příspěvek z 29. března 2010 v 17:20.
    andilek720 v něm napsal:

    Nám to pouští učitelka v hudebce :)

    Příspěvek z 27. března 2010 v 16:31.
    9999999999999999999999999999999 v něm napsal:

    Jestli se počítá Nightwish

    Příspěvek z 27. března 2010 ve 14:20.
    tanečnice123 v něm napsala:

    JÁ TOHO POSLOUCHÁM STRAŠNĚ MOC A JE TO COOL RYCHLÍ POMALÍ A TAK :)

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 22. března 2010 v 9:52.
    RachelStringini v něm napsal:

    ahoja prosim najeď na tento odkaz
    http://www.us5czechsite.ic.cz/index.php?page=ws1 a v anketě hlasuj
    kliknutím na 3. Vysněné setkání se slavnou osobností děkuju moc... jinak se omlouvám za narušení tohoto tématu!!

    Prodleva 11 dní.
    Příspěvek z 11. března 2010 ve 14:50.
    KarateEli v něm napsal:

    Miluju vážnou hudbu... je fakt dobrá a dobře se u ní přemýšlí

    Příspěvek z 11. března 2010 v 10:11.
    medvídekpú v něm napsala:

    Poslouchám vážnou hudbu, movc se mi líbí. =)

    Příspěvek z 8. března 2010 v 18:09.
    chýnov v něm napsal:

    já nikdy

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    27. listopadu 2006 v 0:00
    Založil:
    Alík
    Obsahuje:
    ~ tisíc příspěvků
    Moderátor:
    Alík
    (kulisák)