Posloucháš vážnou hudbu?
« Novější příspěvkyjá a vážná hudba: tak to nejde dohromady
Ne mě to moc nebaví
jo a hlavně transformers2 sountrack

kdystak napiste dík
Já jenom Mozarta.
spívám v operách takže si ráda poslechni vážnou hudbu :-) klidne si mužeme o ni popovídat napište mi do pošty.. :-)
ano vážná hudba je krásná
jóóóó to je moje 
NĚKDY. . . 
nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeee ffffffffůůůůůůůůj gdo to vymyslel





Jj, hraju na klavír. Miluju Bacha
, čajkovského(hlavně klavírní koncert b-moll) a Mozarta.Hudebka je můj druhý domov
. Skoro každého už tam znám
.










[]
Ano!! Hraju na klarinet(dechový hudební nástroj) a zpívám. Ve zpěvu jsem se již zúčastnil soutěže Karlovarský Skřivánek, vyhrál jsem druhé místo v krajském kole a dostal jsem se do celostátního kola. Teď se připravuji na soutěž Nota D. Klasika, do toho!! Ahoj
Jaj to nééé ! já poslouchám hip-hop a rock =) 
ja hraju na housle a na klavir takže musim hlavně mozarta
O.K. ANO
Občas 
jasně


ANO




































Tak Nightwish snad není vážná hudba xDD Vážnou hudbu sice nějak 2x moc neposloichám ale je třeba lepší než pop nebo Hip-Hop(podle mé, můj názor) takže vážná hudba není vůbec špatná..






no apocalyptica je tomu dost blízko ne? :) ale jinak mám v mp4 nevosvětskou symfonii
Nám to pouští učitelka v hudebce :)
Jestli se počítá Nightwish
JÁ TOHO POSLOUCHÁM STRAŠNĚ MOC A JE TO COOL RYCHLÍ POMALÍ A TAK :)
ahoja prosim najeď na tento odkaz
http://www.us5czechsite.ic.cz/index.php?page=ws1 a v anketě hlasuj
kliknutím na 3. Vysněné setkání se slavnou osobností děkuju moc... jinak se omlouvám za narušení tohoto tématu!!
Miluju vážnou hudbu... je fakt dobrá a dobře se u ní přemýšlí
Poslouchám vážnou hudbu, movc se mi líbí. =)
já nikdy
| předchozí | 56789101112131415 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 27. listopadu 2006 v 0:00
- Založil:
- Alík
- Obsahuje:
- ~ tisíc příspěvků
- Moderátor:
- Alík
- (kulisák)
