Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Posloucháš vážnou hudbu?

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 18. března 2008 v 7:14.
    -_soutěže123 v něm napsal:

    prosím koukněte se na mojí vizitku pořádám soutěže PROSÍM

    Příspěvek ze 17. března 2008 v 19:22.
    rajki v něm napsal:

    nnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    FUJFUJFUJFUJFUJFUJFUJFUJ

    Příspěvek ze 17. března 2008 v 17:24.
    Sweet_Anush v něm napsal:

    Ne jenom něco a zremixovanýho ...:DDDDDDDDDDDDDDD

    Příspěvek ze 17. března 2008 v 16:16.
    -poradim- v něm napsal:

    nnnneeee

    Příspěvek ze 17. března 2008 ve 14:47.
    Rikisek v něm napsal:

    FFFFFFFFFFFFFuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.
    BBBBBBBBBBBBBllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllééééééééé.

    Příspěvek z 16. března 2008 ve 21:06.
    Cathline v něm napsal:

    nee

    Příspěvek z 16. března 2008 v 19:17.
    300mišanek v něm napsal:

    vubeccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc

    Příspěvek z 16. března 2008 v 19:16.
    300mišanek v něm napsal:

    nnnéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé

    Příspěvek z 16. března 2008 v 19:05.
    DC-GIRL v něm napsal:

    ne nikdy ste se asi zblaznili

    Příspěvek z 16. března 2008 v 18:20.
    1holka56 v něm napsal:

    neeeeeeeee rock je nejlepsi

    Příspěvek z 16. března 2008 v 16:24.
    nelisek17 v něm napsal:

    vůbec no nazdar

    Příspěvek z 16. března 2008 v 11:13.
    fercak v něm napsal:

    neeeee!je nudna

    Příspěvek z 15. března 2008 ve 20:31.
    300mišanek v něm napsal:

    nnnnnnééééééééééééééé

    Příspěvek z 15. března 2008 v 19:39.
    truhlinka01 v něm napsala:

    néééééééééééééééééééééééééééééé

    Příspěvek z 15. března 2008 v 11:23.
    beruška1234 v něm napsal:

    prosím vás podívejte se mi na vizu a jestli se vám líbí tak napište miss-viza že mi chcete dát bod.PROTOŽE JSEM SE PŘIHLÁSILA NA SOUTĚŽ O NEJ VIZU

    DĚKUJI ZA POCHOPENÍ

    Příspěvek z 15. března 2008 v 9:59.
    300mišanek v něm napsal:

    nnee

    Příspěvek z 15. března 2008 v 8:12.
    Jorge___Rammste v něm napsal:

    metal

    Příspěvek ze 14. března 2008 ve 20:49.
    fionka111 v něm napsal:

    neeeee ani nahodou hip hop a pop je nejlepší

    Příspěvek ze 14. března 2008 v 17:43.
    bruk v něm napsala:

    NE

    Příspěvek ze 14. března 2008 ve 14:58.
    kerim_cz v něm napsal:

    hiphoop ,rnb drum je nejlepsi

    Příspěvek ze 14. března 2008 v 11:41.
    Cawe v něm napsal:

    ne ale s píš disco

    Příspěvek ze 14. března 2008 v 10:06.
    ada24789 v něm napsal:

    nnnnnnnneeeeeeeee

    Příspěvek z 13. března 2008 ve 20:50.
    Anula-56 v něm napsal:

    Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj lepšiii je HIP HOOOOPP!!!!

    Příspěvek z 13. března 2008 v 18:56.
    Gugi v něm napsal:

    vůůůbec

    Příspěvek z 13. března 2008 v 17:54.
    Verci-ci v něm napsal:

    néééé

    Příspěvek z 13. března 2008 v 17:19.
    LuCinHka v něm napsal:

    nééé fůůůůj

    Příspěvek z 13. března 2008 v 16:22.
    Prinzesschen v něm napsal:

    eee........ já chhci totiz zít

    Příspěvek z 13. března 2008 v 11:41.
    Rudko v něm napsal:

    FUJ TO JE BBBBLLLLBBBÍÍÍÍÍÍ

    Příspěvek z 12. března 2008 ve 21:43.
    LANNA v něm napsal:

    mno jasne:D:D:D:D:D:D:d ne kecam..:D... vaznou?? nikdy..:D mozna na veceri:D

    Příspěvek z 12. března 2008 v 19:48.
    mara5 v něm napsal:

    nnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    27. listopadu 2006 v 0:00
    Založil:
    Alík
    Obsahuje:
    ~ tisíc příspěvků
    Moderátor:
    Alík
    (kulisák)