« Novější příspěvky
Příspěvek z 19. června 2008 ve 14:40.
Natynkaaa
v něm napsal:
Příspěvek ze 17. června 2008 v 15:47.
_-Veruliik-_
v něm napsal:
ne sranda kdo by to nepochopil> |
Příspěvek ze 17. června 2008 v 15:47.
_-Veruliik-_
v něm napsal:
jasan :D !! Kdo by neposlouchal žhe???! :D :D :D :D :D :D :D :D> |
Příspěvek z 16. června 2008 v 16:12.
Eliška15
v něm napsal:
Příspěvek z 15. června 2008 ve 13:02.
krista98
v něm napsal:
Příspěvek z 15. června 2008 ve 12:13.
repařka
v něm napsal:
NEEEEEEEEE,,NEEEEEEEEEEEEEE FUUUUUUJJJJJJJJJJ> |
Příspěvek ze 14. června 2008 v 18:35.
niksi
v něm napsal:
Příspěvek ze 14. června 2008 ve 13:48.
zakefron
v něm napsal:
jo jo jo jo jo jo jo jo jo > |
Příspěvek ze 14. června 2008 v 9:49.
zuzkailleova
v něm napsal:
Něco o mně: Soutěž o nejveselejší příhodu!!!!! vyhlásím 1,2 a 3 místo a výherce napíšu na nástěnky. výherce informuji o výhře. Soutěž bude ukončena 20.6.> |
Příspěvek z 13. června 2008 v 15:17.
jolík12
v něm napsal:
ANI NÁPAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!> |
Příspěvek z 13. června 2008 ve 14:17.
Hannah_Montana
v něm napsal:
Příspěvek z 13. června 2008 v 9:40.
Pája9
v něm napsal:
Koukni na mojí vizitku , a rovnou si mužeš zahlasovat (nemusíš hlasovat pro mě prostě hlasuj podle toho kdo má nejhezčí fotku) Na mé vizitce také hraje písnička tak si předem zapni repráčky . AHOJKY (A POŠLI TO DÁL) > |
Příspěvek z 12. června 2008 v 17:27.
Elka28
v něm napsal:
jasníéééééééééééééééééééééééééééééé> |
Příspěvek z 11. června 2008 ve 20:23.
Eduard
v něm napsal:
Já taky ne. Mám raději vážnou hudbou v novém kabátě. Rozhodně je to zajímavější, než koukat na ty podmračené starce.> |
Příspěvek z 11. června 2008 v 16:54.
Any111111
v něm napsal:
vážná hudba mi přijde jako něco co je sice uklidnující ale ne pro tuto generaci. Vážná hudba je spíš pro ty starší. Vážná hudba se musí umět pochopit a ne brát ji jen jako něco co někdo ztvořil. Já osobně vážnou hudbu neposlouchám...> |
Příspěvek z 10. června 2008 ve 20:56.
Leňulda
v něm napsal:
Příspěvek z 10. června 2008 v 17:55.
zuzkailleova
v něm napsal:
Něco o mně: Soutěž o jméno pro černé koťátko ukončena!!!!!!!!!!!! Výsledky: 1 místo (Čert, Čertík): 123a, hozina, 14--will--14, Hináta11111, Dádík98, Gabriella-M, ----adio---, Barunka1999, zuzana28, Sestry02, myšák0056, HARRY-POTERKA ReimanováD, kacule2, ROXY96, Jájuna, michalhu, zmrzlík, karolínka70000, -Sora--Naegino- 2 místo (Uhlík): rybka5, Reklama10, kacule2 3 místo (Čiko): Fióna Děkuji všem co se zůčastnily!!!!!!!! > |
Příspěvek z 9. června 2008 v 9:03.
Michalka13
v něm napsal:
Příspěvek z 8. června 2008 ve 23:49.
Pinki8
v něm napsal:
nekdy si to poslechnu... celkem dobre... ale nejradši mam když je važna hudba v nakem remixu:D nejlepe TECHNO> |
Příspěvek z 8. června 2008 ve 20:05.
-Girl-19-
v něm napsal:
néééééééééééééééééééééé !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! > |
Příspěvek z 8. června 2008 v 15:11.
Eliška15
v něm napsal:
Příspěvek ze 7. června 2008 v 18:53.
Katy0101
v něm napsal:
Příspěvek ze 7. června 2008 ve 14:21.
Piitra
v něm napsala:
Příspěvek ze 7. června 2008 ve 13:56.
-----Qeo
v něm napsal:
Příspěvek ze 7. června 2008 ve 13:49.
12Hezká-Holka12
v něm napsal:
Příspěvek ze 7. června 2008 ve 13:46.
Sharpay-Evens17
v něm napsal:
Příspěvek ze 7. června 2008 ve 12:20.
-mark
v něm napsal:
Příspěvek z 6. června 2008 v 19:32.
CH-K-LaFee
v něm napsal:
Příspěvek z 6. června 2008 v 19:04.
Valentina
v něm napsal:
neposlouchám.Ale není škaredá! > |
Příspěvek z 6. června 2008 ve 14:55.
oOoOpS
v něm napsal:
Reklááámka x) Promiňte za reklamu, ale je to moje prezentace x) Moje nástěnka s HTML - Html - Pouze funkční, osvědčené, s ukázkami ( oOoOpS) Moje wizith se zábavou, např. VIDEA Z X FAKTORU!! Wizith oOoOpS > |
Statistika…