Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Posloucháš vážnou hudbu?

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 19. června 2008 ve 14:40.
    Natynkaaa v něm napsal:

    Ne ani moc ne.

    Příspěvek ze 17. června 2008 v 15:47.
    _-Veruliik-_ v něm napsal:

    ne sranda kdo by to nepochopil

    Příspěvek ze 17. června 2008 v 15:47.
    _-Veruliik-_ v něm napsal:

    jasan :D !! Kdo by neposlouchal žhe???! :D :D :D :D :D :D :D :D

    Příspěvek z 16. června 2008 v 16:12.
    Eliška15 v něm napsal:

    jo

    Příspěvek z 15. června 2008 ve 13:02.
    krista98 v něm napsal:

    spíše NE.

    Příspěvek z 15. června 2008 ve 12:13.
    repařka v něm napsal:

    NEEEEEEEEE,,NEEEEEEEEEEEEEE FUUUUUUJJJJJJJJJJ

    Příspěvek ze 14. června 2008 v 18:35.
    niksi v něm napsal:

    jojojojoojojo

    Příspěvek ze 14. června 2008 ve 13:48.
    zakefron v něm napsal:

    jo jo jo jo jo jo jo jo jo

    Příspěvek ze 14. června 2008 v 9:49.
    zuzkailleova v něm napsal:

    Něco o mně: Soutěž o nejveselejší příhodu!!!!!
    vyhlásím 1,2 a 3 místo a výherce napíšu na nástěnky. výherce informuji o výhře. Soutěž bude ukončena 20.6.

    Příspěvek z 13. června 2008 v 15:17.
    jolík12 v něm napsal:

    ANI NÁPAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Příspěvek z 13. června 2008 ve 14:17.
    Hannah_Montana v něm napsal:

    No,I am don´t

    Příspěvek z 13. června 2008 v 9:40.
    Pája9 v něm napsal:

    Koukni na mojí vizitku , a rovnou si mužeš zahlasovat (nemusíš hlasovat pro mě prostě hlasuj podle toho kdo má nejhezčí fotku) Na mé vizitce také hraje písnička tak si předem zapni repráčky . AHOJKY (A POŠLI TO DÁL)

    Příspěvek z 12. června 2008 v 17:27.
    Elka28 v něm napsal:

    jasníéééééééééééééééééééééééééééééé

    Příspěvek z 11. června 2008 ve 20:23.
    Eduard v něm napsal:

    Já taky ne. Mám raději vážnou hudbou v novém kabátě. Rozhodně je to zajímavější, než koukat na ty podmračené starce.

    Příspěvek z 11. června 2008 v 16:54.
    Any111111 v něm napsal:

    vážná hudba mi přijde jako něco co je sice uklidnující ale ne pro tuto generaci. Vážná hudba je spíš pro ty starší. Vážná hudba se musí umět pochopit a ne brát ji jen jako něco co někdo ztvořil. Já osobně vážnou hudbu neposlouchám...

    Příspěvek z 10. června 2008 ve 20:56.
    Leňulda v něm napsal:

    ne

    Příspěvek z 10. června 2008 v 17:55.
    zuzkailleova v něm napsal:

    Něco o mně: Soutěž o jméno pro černé koťátko ukončena!!!!!!!!!!!! Výsledky:
    1 místo (Čert, Čertík): 123a, hozina, 14--will--14, Hináta11111, Dádík98, Gabriella-M, ----adio---, Barunka1999, zuzana28, Sestry02, myšák0056, HARRY-POTERKA ReimanováD, kacule2, ROXY96, Jájuna, michalhu, zmrzlík, karolínka70000, -Sora--Naegino-
    2 místo (Uhlík): rybka5, Reklama10, kacule2
    3 místo (Čiko): Fióna
    Děkuji všem co se zůčastnily!!!!!!!!

    Příspěvek z 9. června 2008 v 9:03.
    Michalka13 v něm napsal:

    NĚKDY

    Příspěvek z 8. června 2008 ve 23:49.
    Pinki8 v něm napsal:

    nekdy si to poslechnu... celkem dobre... ale nejradši mam když je važna hudba v nakem remixu:D nejlepe TECHNO

    Příspěvek z 8. června 2008 ve 20:05.
    -Girl-19- v něm napsal:

    néééééééééééééééééééééé !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    Příspěvek z 8. června 2008 v 15:11.
    Eliška15 v něm napsal:

    joooooooooooooo

    Příspěvek ze 7. června 2008 v 18:53.
    Katy0101 v něm napsal:

    Jo když mám depku =)

    Příspěvek ze 7. června 2008 ve 14:21.
    Piitra v něm napsala:

    ani ne:-D:-D:-D

    Příspěvek ze 7. června 2008 ve 13:56.
    -----Qeo v něm napsal:

    nn

    Příspěvek ze 7. června 2008 ve 13:49.
    12Hezká-Holka12 v něm napsal:

    ne

    Příspěvek ze 7. června 2008 ve 13:46.
    Sharpay-Evens17 v něm napsal:

    vubec

    Příspěvek ze 7. června 2008 ve 12:20.
    -mark v něm napsal:

    nnnnne

    Příspěvek z 6. června 2008 v 19:32.
    CH-K-LaFee v něm napsal:

    ne

    Příspěvek z 6. června 2008 v 19:04.
    Valentina v něm napsal:

    neposlouchám.Ale není škaredá!

    Příspěvek z 6. června 2008 ve 14:55.
    oOoOpS v něm napsal:



    Reklááámka x)
    Promiňte za reklamu, ale je to moje prezentace x)


    Moje nástěnka s HTML - Html - Pouze
    funkční, osvědčené, s ukázkami ( oOoOpS)

    Moje wizith se zábavou, např. VIDEA Z X FAKTORU!!
    Wizith oOoOpS

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    27. listopadu 2006 v 0:00
    Založil:
    Alík
    Obsahuje:
    ~ tisíc příspěvků
    Moderátor:
    Alík
    (kulisák)