Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Pralinka2 - nástěnka č. 2

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 23. dubna 2007 ve 21:14.
    27karčatka27 v něm napsal:

    Mari1 : Ahojky mari1 ! V poště máš dopis ode mě pápá

    Příspěvek z 23. dubna 2007 ve 20:43.
    Alíška- v něm napsala:

    XD

    Příspěvek z 23. dubna 2007 v 19:10.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Chceš krupicovou kaši?

    Příspěvek z 23. dubna 2007 v 18:05.
    Alíška- v něm napsala:

    on si myslí že kdyš napíše že má hlad tak ho hnet budem obskakovat jo a on neumí jíst víš ?? XD

    Příspěvek z 23. dubna 2007 v 16:48.
    Alíška- v něm napsala:

    a toti máme jako vařit?? no dovol!!!!!!!! XD

    Příspěvek z 23. dubna 2007 v 15:35.
    maaverick v něm napsal:

    mam hlad :o))

    Příspěvek z 23. dubna 2007 v 15:11.
    27karčatka27 v něm napsal:

    jo to jo

    Příspěvek z 23. dubna 2007 ve 14:11.
    Alíška- v něm napsala:

    jeto uplná kravina nemuže nic mazat jedině správci ne??? lehký jak facka XD

    Příspěvek z 23. dubna 2007 ve 12:56.
    maaverick v něm napsal:

    je to blbost

    Příspěvek z 23. dubna 2007 v 9:42.
    27karčatka27 v něm napsal:

    Počekj jako obrázkem že ti může smazat vízu ?

    Příspěvek z 23. dubna 2007 v 6:25.
    Mari1 v něm napsala:

    Lara00 si z tebe utahuje. ;)

    Příspěvek z 23. dubna 2007 v 0:01.
    Alíška- v něm napsala:

    takovou blbost sem životě neslyšela XD

    Příspěvek z 22. dubna 2007 ve 13:46.
    27karčatka27 v něm napsal:

    Tady ti dám na ní kontakt a ta ti to vysvětlí !icq- 332055680 je k tomu potřeba jenom dobrá nálada a mikrofon !

    Příspěvek z 22. dubna 2007 ve 12:06.
    Pralinka2 v něm napsal:

    A co že by to znamenalo a v čem by to spočívalo?

    Příspěvek z 22. dubna 2007 v 9:03.
    27karčatka27 v něm napsal:

    Pralinko vážně by jsi nechtěl něco na tom netu dábnout ?

    Příspěvek z 22. dubna 2007 v 6:50.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Tak ušetříš čas.

    Příspěvek z 21. dubna 2007 ve 23:49.
    Alíška- v něm napsala:

    a co kdyš nekliknu XD

    Příspěvek z 21. dubna 2007 v 11:00.
    27karčatka27 v něm napsal:

    Pralinko neměl by jsi zájem dabovat na www.sims-show.net.cz nějakou osobu ?? Moc by to Janey pomohlo !! Prooosím dám ti na ní potom icq !!

    Příspěvek z 21. dubna 2007 v 9:48.
    27karčatka27 v něm napsal:

    :-D :-D :-D :-D Jo !! Nebuď zlej !! 10 let svýcho života nebudu ve vězení jenom kvůli K !! :-D :-D :-D :-D

    Příspěvek z 21. dubna 2007 v 6:47.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Ale no tak, nebuď zlej. Myslím že mravenečkové budou stačit.

    Příspěvek z 20. dubna 2007 v 19:12.
    maaverick v něm napsal:

    :-D

    Příspěvek z 20. dubna 2007 v 19:12.
    maaverick v něm napsal:

    ne.TO je málo

    Příspěvek z 20. dubna 2007 v 11:19.
    27karčatka27 v něm napsal:

    :-D

    Příspěvek z 20. dubna 2007 v 6:14.
    Mari1 v něm napsala:

    Polámal se mraveneček, ví to celá obora. O půlnoci zavolali, mravenčího doktora .....

    Na mravenčí pasece oznamuje se. Ferda hledá zedníky všude po lese. Lžíci tam, lžíci sem, ještě jednu přinesem ....

    Příspěvek z 19. dubna 2007 v 19:32.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Jééé, mravenečkové!!!

    Příspěvek z 19. dubna 2007 ve 14:46.
    27karčatka27 v něm napsal:

    Ooo.... promiňte pane želobce !! Jsem vina ! Natřete mě medem a poštvěte na mě tisíce mravenců... JSEM BÍDNÝ VYVRHEL

    Příspěvek z 19. dubna 2007 ve 13:06.
    maaverick v něm napsal:

    zkus moje nick napsat správně

    Příspěvek z 19. dubna 2007 v 10:03.
    27karčatka27 v něm napsal:

    Jasně ! Mavericu jaký příkazy ?

    Příspěvek z 19. dubna 2007 v 5:26.
    Mari1 v něm napsala:

    Ahoj caroline, naštvaná nejsem, jenom nějak nestíhám. :)

    Příspěvek z 18. dubna 2007 v 17:37.
    maaverick v něm napsal:

    caroline

    řekni mi teda kde sise učila dělat html.Na nějakým blogu?Tam ti akorát řeknou jakej je to html a hotovo.Zkus před to html na obrázek a za dát taky příkazi ne?

    Statistika…