« Novější příspěvky
Příspěvek z 23. dubna 2007 ve 21:14.
27karčatka27
v něm napsal:
Mari1 : Ahojky mari1 ! V poště máš dopis ode mě pápá> |
Příspěvek z 23. dubna 2007 ve 20:43.
Alíška-
v něm napsala:
Příspěvek z 23. dubna 2007 v 19:10.
Příspěvek z 23. dubna 2007 v 18:05.
Alíška-
v něm napsala:
on si myslí že kdyš napíše že má hlad tak ho hnet budem obskakovat jo a on neumí jíst víš ?? XD> |
Příspěvek z 23. dubna 2007 v 16:48.
Alíška-
v něm napsala:
a toti máme jako vařit?? no dovol!!!!!!!! XD> |
Příspěvek z 23. dubna 2007 v 15:35.
maaverick
v něm napsal:
Příspěvek z 23. dubna 2007 v 15:11.
27karčatka27
v něm napsal:
Příspěvek z 23. dubna 2007 ve 14:11.
Alíška-
v něm napsala:
jeto uplná kravina nemuže nic mazat jedině správci ne??? lehký jak facka XD> |
Příspěvek z 23. dubna 2007 ve 12:56.
maaverick
v něm napsal:
Příspěvek z 23. dubna 2007 v 9:42.
27karčatka27
v něm napsal:
Počekj jako obrázkem že ti může smazat vízu ?> |
Příspěvek z 23. dubna 2007 v 6:25.
Lara00 si z tebe utahuje. ;)> |
Příspěvek z 23. dubna 2007 v 0:01.
Alíška-
v něm napsala:
takovou blbost sem životě neslyšela XD> |
Příspěvek z 22. dubna 2007 ve 13:46.
27karčatka27
v něm napsal:
Tady ti dám na ní kontakt a ta ti to vysvětlí !icq- 332055680 je k tomu potřeba jenom dobrá nálada a mikrofon !> |
Příspěvek z 22. dubna 2007 ve 12:06.
A co že by to znamenalo a v čem by to spočívalo?> |
Příspěvek z 22. dubna 2007 v 9:03.
27karčatka27
v něm napsal:
Pralinko vážně by jsi nechtěl něco na tom netu dábnout ?> |
Příspěvek z 22. dubna 2007 v 6:50.
Příspěvek z 21. dubna 2007 ve 23:49.
Alíška-
v něm napsala:
Příspěvek z 21. dubna 2007 v 11:00.
27karčatka27
v něm napsal:
Pralinko neměl by jsi zájem dabovat na www.sims-show.net.cz nějakou osobu ?? Moc by to Janey pomohlo !! Prooosím dám ti na ní potom icq !! > |
Příspěvek z 21. dubna 2007 v 9:48.
27karčatka27
v něm napsal:
:-D :-D :-D :-D Jo !! Nebuď zlej !! 10 let svýcho života nebudu ve vězení jenom kvůli K !! :-D :-D :-D :-D> |
Příspěvek z 21. dubna 2007 v 6:47.
Ale no tak, nebuď zlej. Myslím že mravenečkové budou stačit. > |
Příspěvek z 20. dubna 2007 v 19:12.
maaverick
v něm napsal:
Příspěvek z 20. dubna 2007 v 19:12.
maaverick
v něm napsal:
Příspěvek z 20. dubna 2007 v 11:19.
27karčatka27
v něm napsal:
Příspěvek z 20. dubna 2007 v 6:14.
Polámal se mraveneček, ví to celá obora. O půlnoci zavolali, mravenčího doktora .....
Na mravenčí pasece oznamuje se. Ferda hledá zedníky všude po lese. Lžíci tam, lžíci sem, ještě jednu přinesem ....> |
Příspěvek z 19. dubna 2007 v 19:32.
Příspěvek z 19. dubna 2007 ve 14:46.
27karčatka27
v něm napsal:
Ooo.... promiňte pane želobce !! Jsem vina ! Natřete mě medem a poštvěte na mě tisíce mravenců... JSEM BÍDNÝ VYVRHEL> |
Příspěvek z 19. dubna 2007 ve 13:06.
maaverick
v něm napsal:
zkus moje nick napsat správně> |
Příspěvek z 19. dubna 2007 v 10:03.
27karčatka27
v něm napsal:
Jasně ! Mavericu jaký příkazy ?> |
Příspěvek z 19. dubna 2007 v 5:26.
Ahoj caroline, naštvaná nejsem, jenom nějak nestíhám. :)> |
Příspěvek z 18. dubna 2007 v 17:37.
maaverick
v něm napsal:
caroline
řekni mi teda kde sise učila dělat html.Na nějakým blogu?Tam ti akorát řeknou jakej je to html a hotovo.Zkus před to html na obrázek a za dát taky příkazi ne?> |
Statistika…