« Novější příspěvky
Příspěvek z 26. září 2010 v 9:22.
Horse-BarushQa
v něm napsala:
Příspěvek z 25. září 2010 v 11:41.
Belladonna
v něm napsal:
Příspěvek z 25. září 2010 v 9:40.
gabca123
v něm napsal:
Dobré ráno
V skutočnosti som bola na Alíkovy o hodinu a 15 minút skôr
Příspěvek z 24. září 2010 v 11:09.
Příspěvek z 23. září 2010 v 19:45.
A já 3. podzimní příspěvek!! :))
Příspěvek z 23. září 2010 v 19:13.
Belladonna
v něm napsal:
Příspěvek z 23. září 2010 ve 13:46.
Dneska v 5:08 ráno začal podzim. Tímto píšu první podzimní příspěvek.
Příspěvek z 22. září 2010 v 18:42.
Belladonna
v něm napsal:
Příspěvek z 22. září 2010 v 10:09.
Canpastila
v něm napsala:
Příspěvek z 21. září 2010 v 17:38.
Belladonna
v něm napsal:
Dobré odpoledne dámy a pánové, jakpak jsme se vyspinkali?
Příspěvek z 20. září 2010 v 16:26.
Klarunka225
v něm napsal:
Bréé ráno :D :D :D Hmm... Odpoledne a nikdo :D
Příspěvek z 19. září 2010 v 11:39.
Belladonna
v něm napsal:
Prodleva 2 dny.
Příspěvek ze 17. září 2010 v 17:40.
Belladonna
v něm napsal:
Jo, dneska jsem tu první.
Příspěvek z 16. září 2010 v 17:05.
Belladonna
v něm napsal:
Sakra, dneska tu nejsem první. Proč se divím, byla jsem ve škole.
Příspěvek z 16. září 2010 v 10:45.
Příspěvek z 15. září 2010 v 11:43.
Belladonna
v něm napsal:
A zase, mám 4 pochvaly, a ještě mi je nikdo nedal.
Příspěvek ze 14. září 2010 ve 13:23.
Belladonna
v něm napsal:
Příspěvek z 13. září 2010 v 8:49.
Belladonna
v něm napsal:
Heh, zase mám pochvalu =PP
Příspěvek z 12. září 2010 ve 13:32.
Belladonna
v něm napsal:
Není ráno, ale stejně jsem tu dneska první.
Prodleva 2 dny.
Příspěvek z 11. září 2010 v 0:51.
123Maja123
v něm napsala:
Ahójda! Je ráno a jsem tady!
Příspěvek z 9. září 2010 ve 21:32.
kočička71: Pochvala 

Příspěvek z 8. září 2010 ve 14:18.
kočička71
v něm napsal:
Dneska jsem tu první já!!!
Prodleva 2 dny.
Příspěvek z 6. září 2010 v 15:19.
atomovaJahudka
v něm napsal:
Ahojky :)) tak co jak se máte ?? já jsem byla dneska konečně poprvé ve škole a máme to tam moc pěkné :D celá se nám opravila takže v každé třídě je dataproektro nová tabole a interaktivní tabule :)) takžw super :))) a zítra bude prohlídka celé školy !! už se těším..
Prodleva 2 dny.
Příspěvek ze 4. září 2010 v 8:52.
natysek12
v něm napsala:
Příspěvek ze 4. září 2010 v 7:36.
Příspěvek ze 4. září 2010 v 6:28.
Hančina
v něm napsal:
Ahojky a dobré ráno!! 
Prodleva 2 dny.
Příspěvek z 1. září 2010 ve 20:33.
Příspěvek z 1. září 2010 v 7:20.
ahoj všichni za chvili mastím do školy - 1. září!
Příspěvek z 31. srpna 2010 v 10:31.
Příspěvek z 31. srpna 2010 v 6:04.
Ej, tak tedy nejake to dobre rano :)
Statistika…