Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  RPG hry

  Nový příspěvek:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 29. května v 16:49.
  mirpep v něm napsal:

  Bradavice nejsou jedinou čarodějnickou školou na světě, která může splnit dětský sen mnoha kouzelník. Ponořit se do světa kouzel, čar, nadpřirozených bytostí a magických tvorů můžete i s námi, na Savioru.
  Savior nabízí hráčům plnohodnotný discordový server, kde můžete kouzlit, vybrat si svůj budoucí domov, v podobě jedné z pěti kolejí nebo prostě jen chatovat a volat s kamarádama. Vedení projektu je připravené pomoct každému, kdo bude na svých začátcích tápat, každému jsme schopni odkrýt kouzlo starých dobrých RPG textových her
  .
  Pokud by Vás náš projekt a dění v něm zajímalo a chtěli byste bít jeho součástí, určitě přijměte pozvánku, budeme se moc těšit!

  discord.gg/JeXMw4e

  Příspěvek z 25. května v 11:19.
  Matisek v něm napsal:

  Tak k mému předchozímu příspěvku:
  Před pár měsíci jsem dohrál Fallout 2 a rozehrál jsem trojku. :->

  Příspěvek z 12. října 2019 ve 22:28.
  Rokio v něm napsal:

  Na začátku září 2019 mi mamka objednala Fallout 3 přes Facebook, a to v češtině. Jakmile jsem ho dostal do ruky a nainstaloval, poslal jsem mamce peníze na účet.

  V této postapokalyptické RPG hře hraji za co největšího klaďase. Už mám velmi kladnou karmu a dostávám dárečky v Megatuně. Ve 4. úrovni jsem našel čínskou útočnou pušku, kterou jsem si schoval do mého domu v Megatuně. Na šesté úrovni jsem dokázal porazit supermutanta s rotačákem za pomocí samopalu. O hlavní úkol spočívající v nalezení otce se moc nezajímám. Zato mě fascinují vedlejší úkoly a hledání pokladů a bambulek v pustině.

  Aktuálně používám bojový nůž, pistoli ráže 10 mm a útočnou pušku. Nosím lehkou zbroj v podobě oděvů tuláka v pustině a čepici obchodníka. Jak už jsem zmínil, mám dům v Megatuně, ve kterém skladuji zbraně a munici, zbroj, veteš a potraviny, nápoje a léky. V psacím stolu mám přes 3.000 zátek.

  Příspěvek z 12. října 2019 ve 12:51.
  Colossus v něm napsal:

  Witcher 3 není podle všeho zas tak dobrý, prý je lepší 1. Ale nic moc o tom nevím

  Příspěvek z 12. října 2019 ve 12:36.
  Viking v něm napsal:

  Raději si zahrajte witchera 3 než ňáké fallout

  Příspěvek z 11. října 2019 v 19:05.
  matisek005 v něm napsal:

  Dohrál jsem Fallout, byla to zábava. :-(
  Je úsměvné vzpomínat na to, že před rokem byl mým největším soupeřem potkan. :-D

  Příspěvek z 3. června 2019 v 1:19.
  čarodej v něm napsala:

  Já mohu doporučit textové rpg na Harryho Pottera. Projekt se jmenuje ihogwarts.cz. Hrajete si tam na studenty, chodíte na hodiny, sbíráte body. Je super.

  Příspěvek z 15. září 2018 v 16:51.
  Rokio v něm napsal:

  matisek: Já ne, ale zhlédl jsem Gameplay této hry. Něco o této hře vím, i když jsem ji nikdy nehrál.

  Příspěvek z 14. září 2018 v 19:42.
  matisek005 v něm napsal:

  Zrovna jsem začal hrát Fallout. Je to fakt zábava, až na to, že zabíjení potkanů je těžší, než se zdá... :-|:-(

  Hraje taky někdo Fallout?

  Příspěvek z 21. srpna 2018 ve 21:35.
  Colossus v něm napsal:

  Zkuste dungeonblitz. Je to online a nemusí se to stahovat. Zná to někdo ?

  Příspěvek z 21. srpna 2018 v 19:23.
  lékařský v něm napsal:

  Já znám jenom Angry Birds Epic RPG

  Příspěvek z 21. srpna 2018 v 19:21.
  Rokio v něm napsal:

  Fallout 3 je dobrá RPG na to, že patří mezi starší tituly. Má velké prostředí, rozhodování a jejich následky, široký strom dovednosti, systém karmy (možnost hrát za klaďase/záporáka) a je v českém jazyce. Nicméně je tato hra poměrně depresivní a vhodný věk je podle mého názoru od 15-ti výše.

  Fallout 4 moc neznám. Je více "vymakaná" než Fallout 3, ale není v českém jazyce.

  Příspěvek z 21. srpna 2018 v 19:00.
  martas900 v něm napsal:

  Já dohrál Fallout 3 na PC a Fallout 4 na PS4.

  Příspěvek z 21. srpna 2018 ve 13:56.
  lékařský v něm napsal:

  Nn

  Příspěvek z 21. srpna 2018 ve 13:53.
  Rokio v něm napsal:

  Znáte Elex?

  Tato je od tvůrců Gothic a Risen. Je to rozsáhlá RPG hra, kde je možné se přidat ke třem frakcím. Děj se odehrává na planetě Megalan, postapokalyptické planetě. I tak je vzhled planety celkem pěkný. Je také možné mít u sebe jednoho společníka a samotná hra si zakládá na rozhodnutích, které mají následky. Elex je na dnešní poměry průměrně dobrá hra, která je navíc v češtině, ale tak stojí za to si ji zahrát.

  Pokud máte někdo nějaké otázky ohledně této hry, ptejte se.

  Příspěvek z 21. srpna 2018 ve 13:44.
  lékařský v něm napsal:

  To znám

  Příspěvek z 26. května 2018 v 18:08.
  MysteriousMen v něm napsal:

  „Slyšel jsi to už někdy o té červené Karkulce?
  Ne tu bláhovou pohádku o tom, jak myslivec vyprostil Karkulku z útrob vlka, ale tu skrytou pravdu. Tu skrytou tvář příběhu. Ne?
  Dovol hochu/děvče, abych se zasmál, protože to nebyl vlk, ale vlkodlak a nebyl to dvakrát šťastný příběh. Ano což vlkodlaka zabili a jeho mrtvola visela ještě pár dní v lese, než ho rozežrala všechna ta havěť, ale Karkulka? Ta už se nenašla. Myslím, že máte dost dobrou představivost, aby vám došlo, jak to s ní bylo.
  Chceš se mi snad, pošetilý cizinče, smát, že to není pravda? To já se ti musím smát, že to nevidíš. Copak sis nikdy nevšiml těch záhadných lidí, co se na ulici rozhlíží kolem? Nebo copak jsi nikdy neviděl toho nejpodivnějšího člověka, co by se podobal těm „stvůrám“ z fantasy?
  A to bys mi tu chtěl tvrdit, že já jsem blázen, ale kdo je větší, ten co nevěří a skrývá před svým zrakem pravdu anebo ten, co pravdu zná? Nesměj se mi tedy, mládě, že jsem blázen, když pravdu neznáš...“

  Zdravím
  Hledáme hráče, co mají rádi fantasy a nebojí se vést děj, jelikož u nás za vás děj nevymyslí vypravěč, ale je to jen na vašich prostých hlavách. Také, co se týká hry, je povětšinou zcela na vás, s kým budete hrát s výjimkou akcí (kde již už vypravěč je a hraje samozřejmě více hráčů). Naše „malé“ fantasy se odehrává v Americe a je spoustu ras na výběr (- je možné, že časem a počtem hráčů přibudou, budou moct být přidávány hráči a také se využije možná větší prostředí světa). Již jednou fungovalo, ale nebylo to nic, co by nás zastavilo v tom obnovit a dát dohromady náš malý svět a dát ho zas do pohybu správným směrem. Nabíráme i nováčky, co vůbec se nesetkali s textovým rpg, či ty kteří nehrají dlouho a spousta si stěžuje na jejich psaní ( bez řádného psaní a psaní se nikdo nikdy nezlepšil ;) ).
  secretsideoflife.wixsite.com/ssol

  Příspěvek z 25. května 2018 v 10:40.
  Rock_Lee13 v něm napsal:

  Znáte RPG Gothic?

  Příspěvek z 24. května 2018 ve 23:04.
  Domikolaj v něm napsala:

  Nauč se ovládat lucidní snění. Projdi na snovou chodbu a vnikni do snů svých spolužáků, sousedů, známých. Trénuj a postupuj v úrovních, dokud se nenaučíš dokonale ovládat všechny prvky ve snu. Ti největší padouši můžou ovládnout svět, ti největší hrdinové ho zachránit. Připoj se k nám a staň se obyčejným studentem na Frognal Academy, který ve spánku zažívá neobyčejné věci.
  Stříbrné knihy snů od Kerstin Gier je skvělá fantasy trilogie, na kterou ještě nevzniklo žádné české RPG. (Pokud jsme tedy správně hledaly) A tak přicházíme s prvním.
  stribrne-rpg-snu.webnode.cz/

  Příspěvek z 1. dubna 2018 v 17:33.
  pastelka72 v něm napsala:

  Textová rpg, která je na téma Selekce.
  discord.gg/Ep9g7kS

  Příspěvek z 20. března 2018 v 19:33.
  MikkiMaus v něm napsal:

  Jedná se o nový projekt, který je úzce propojen s minulými verzemi. Fanoušci takzvané „linky“ co těšit, když vývojáři dokončit práce na jeho vytvoření, užít spoustu aktualizované grafiky, získat nové zaměstnání a bojovat další děsivé stvoření - www.kizigamesxl.com/

  Na internetu, tam byla hračka trailer a Fanoušci dospěl k závěru, že tato část by byla něco jako „Diablo“. To je však úplně špatné. Hráči si budou moci cítit všechny kouzlo MMORPG, objevovat různé prvky, což nebylo dříve v projektu - www.friv4online.com/

  Z informací získaných od developera, je známo, že virtuální svět bude proniknout do velkých oblastí. Může se ubytovat více než 500 lidí najednou. Kromě hlavní světě, bude hra obsahovat vězení, kde struktura bude pokaždé jiný sám. Na tomto místě mohou být hráči buď sami, nebo se skupinou lidí s podobnými názory - www.y8games.center/

  Příspěvek z 10. února 2018 ve 14:36.
  Veryfr v něm napsala:

  barca-musilova: jj :-o:-o!Rv

  Příspěvek z 10. února 2018 ve 14:32.
  barca-musilova v něm napsala:

  Svorli proč to sem píšeš??? to tolik chceš něco propagovat???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-o:-oRvRv
  jednou si to napsal, nemsíš to psát dál...O=

  Příspěvek z 10. února 2018 ve 14:10.
  Svorli v něm napsal:

  Zdravím všechny!

  Naše textové RPG se zaměřuje na svět Harryho Pottera v době, kdy nastoupil do školy. Přicházejí prázdniny po uplynutí jeho druhého ročníku a je jasné, že v kouzelnickém světě není vše v pořádku. Prázdniny jsou ale dlouhé a trávit je u tety a strejdy jistě pro Harryho není nic příjemného, ostatní kouzelníci si však mohou buď užívat nerušeného bytí po kouzelných místěch mimobradavického světa, anebo mohou navštívit letní bradavickou školu!

  Náš projekt je pro širokou veřejnost otevřen dnes přesně jeden rok a stále má co nabídnout. Hráčská komunita, příjemné herní prostředí, herní i neherní akce, atmosféra kouzelnického i RPG světa a další - nic důležitého nechybí! Neváhejte a zajděte se podívat, registrace je otevřena a čekáme na každého z vás! Pro víc informací můžete napsat přímo mně, případně na kteroukoliv z níže uvedených adres.

  Stránky: www.revelio.cz/
  Email vedení projektu: vedeni@revelio.cz
  Facebooková stránka: www.facebook.com/svetcarakouzel/
  Facebooková skupina: www.facebook.com/groups/267891460297019/
  Discord: discord.gg/8nxaGPN
  Instagram: www.instagram.com/revelio.cz/

  Příspěvek z 25. listopadu 2017 v 15:57.
  DarknessCz v něm napsala:

  Máte rádi fantasy? Originalitu? V naší hře, respektive na planetě zvané Deuria, se můžete stát členem jednoho ze šesti odlišných a znepřátelených národů (Strážci smrti, Rubínový lid, Stínový národ, Zemí označení, Dračí děti, Potomci nebes), významnou osobností či samotným bohem/vládcem onoho národa a mít zajímavé schopnosti.
  Hra byla nějakou dobu neaktivní, ale to chceme změnit a proto, pokud by Vás zaujala, neváhejte a zaregistrujte se! :) deuria.blog.cz
  PS: To platí i pro nováčky, kteří s RPG nemají zkušenosti, my adminky nekoušeme (jen občas...ty, kteří poruší nějak výrazně pravidla) a jsme ochotny Vám se vším poradit. ^^

  Příspěvek z 30. září 2017 v 16:23.
  MysteriousMen v něm napsal:

  Dobrý den, hledáme hráče pro naše textové RPG. Stránky jsou zprovozněny, ale hráči nám nějak chybí =D. Proto budeme rádi za každého, koho zaujmou a rozhodnou se přidat. secretsideoflife.wixsite.com/ssol V podstatě se jedná o fantasy RPG s tím, že máme později v plánu umožnit větší cestování po reálném světě, protože tam se také naše rpg odehrává, sic zatím v Montaně, ale čas to může změnit.

  Příspěvek z 23. srpna 2017 ve 20:07.
  Enzou v něm napsala:

  Zdravím, chceš se stát hráčem nové RPG? @)->- kociciraj.tode.cz/ <--- Děkujeme moc i za pomoc, kdyby jste se nabídli na grafiku nebo malování :) Byli by odměny. @)->-

  Příspěvek z 14. května 2017 v 19:32.
  Rock_Lee13 v něm napsal:

  Znáte někdo pokračování Zaklínače - Zaklínač 3 - Srdce z kamene a Zaklínač 3 - O víně a krvi?

  Příspěvek z 14. května 2017 ve 13:01.
  MeganW v něm napsala:

  Přidejte se na textové RP na motiv stejnojmenného seriálu The 100.

  thehundred.blog.cz/

  Příspěvek z 11. dubna 2017 v 11:09.
  kuba57 v něm napsal:

  big farm.
  je to hra kde si stavíš svojí farmu.
  https://bigfarm.goodgamestudios.com/
  pozor! hra vyžaduje FLASH PLAYER.

  Kdo si nástěnku oblíbil?

  Nástěnka:

  Vznikla:
  2. ledna 2001 v 0:00
  Založil:
  Daller
  Obsahuje:
  ~ tisíc příspěvků