Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    S Club 7

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 3. ledna 2008 v 18:28.
    kitkatka v něm napsal:

    jj, Sclub 7 jsou moc super

    Příspěvek z 3. ledna 2008 v 16:46.
    kocurka v něm napsal:

    jjjjjjjj!!!!!!!

    Příspěvek z 2. ledna 2008 v 17:55.
    _-htmlVerunka-_ v něm napsal:

    _-htmlVerunka-_ a je jí zaměstnankyně Ashley-Tysdale- Děláme nejnej wízi Pokud chcete wizitku pošlete nám vyplněnou přihlášku kterou najdete na naší wizitce :
    _-htmlVerunka-_ . děkuji a nechte si udělat tu wízu .
    firma _-htmlVerunka-_

    Příspěvek z 2. ledna 2008 ve 12:55.
    gabika12 v něm napsal:

    jj

    Příspěvek z 2. ledna 2008 v 7:33.
    rolly v něm napsal:

    Hellík - to jsi vymyslel ty ??? jestli jo tak je to upe krasny akorat taky dyby to rek nekdo mne to by bylo zuzo :´(

    Příspěvek z 31. prosince 2007 ve 20:29.
    Fizzy-cze v něm napsal:

    co to je???

    Příspěvek z 31. prosince 2007 v 15:02.
    kačulka1 v něm napsal:

    já to mám doma

    Příspěvek z 31. prosince 2007 ve 13:57.
    Ewička v něm napsal:

    Já mám doma sbírku z HSM HIght school musical:

    Mám boty a na nich sou fotky z HSM
    Propisky to samí
    Trička z HSM i s Ewou Farnou a Avril Lavigne
    Lízátka ve tvaru HSM
    atd to vše ZADARMO!!!! Ozvěte se co nejrychleji de to dost na zbyt pa s láskou a věrnost vaše Ewička

    Příspěvek z 30. prosince 2007 v 18:55.
    vewe v něm napsala:

    ahoj jsem vewe a dělám vizitky.vím že je tu plno lidí kteří by chtěli krásnou vízu ale bohužel neví jak ne to.udělám vám ji.vím že by tu vízu někdo chtěl ale bojí se že příjde o své heslo.že vám ho ukradnu.vím jaké to je protže já se taky takhle bojím a moc na tohle nejsem,ale já vám pomohu a úpně zadara.jen musíte napsat jakou hudbu jestli ji tam chcete a jak to chcete papa s láskou vewe :-*

    Příspěvek z 30. prosince 2007 v 17:17.
    Hellík v něm napsal:

    Ocarovala si me svym dotekem a pote chybu si udelala ze polibek si mi vjenovala mi od te chvile myslim jen na to jake stesti mam ze divku jako kvet pred sebou mam.Cely svet prosel bych jen abych videl tvoji milou tvar.A az priste sejdeme se pujdem k potucku co tak krasne sumi jako kdyz vitr tvimy vlasi proudi lehneme si do travy a koukneme se na kravy:D a na nebe co je nad nami.Hle jasná hvezda z nebe pada a ja koukam jaka krasna divcina s hnedyma vlasama lezi na me a kouka se na me svima pruzracnyma ocima a slova me hlasaji ze jasnejsi hvezda nezli ty neni a stastnejsi kluk nezli ja uz nikdy nebude dokud nepozna tebe osobne.Jen ty davas mi silu zit, kdyz smim se k tobe priblizit.Hrejes mou dusi co mam a ver ze ja vse prvni a posledni ti dam a kdybych musel celej svet mel kvuli tomu prohledam.Laska ma nezna meze a chce stebou byti cele dny noci roky v chudobe i bohatstvi ve zdravi i nemoci dokud nezemreme a nebude nam pomoci.

    Jak se vam to libi??

    Příspěvek z 30. prosince 2007 v 11:17.
    Rihanna-1221 v něm napsal:

    Ahoj! Podívej se na tuhle adresu - http://kralicek12.blog.cz - a určitě se nudit nebudeš. Zasoutěž si v bleskovce a napiš nějaký ten komentář.

    Terka

    Příspěvek z 29. prosince 2007 ve 21:53.
    ---------PETICE v něm napsal:
    <tr><td width="925" height="205" bgcolor="#9FCAF4"><font face="Arial">NAZDAR! TAKŽE O CO TU JDE? NO PŘECE O PETICI! A ČEHO SE TÝKÁ TAHLE PETICE?

    <font face="Arial"><b><font size="5">CHCEME ZPÁTKY MOŽNÉ POUŽÍVÁNÍ DŘÍVĚJŠÍHO HTML!

    <font face="Arial">Samy si řekněte, není-liž to pravda? Všichni co jste HTML používali, přece chcete, aby jste ho zase používat mohli! A od toho je tato petice! Když ji podepíšete a k tomu ještě další množství lidí, pošlu všechnu tu hromadu podpisů Alíkovi i s oznámením co vlastně po něm chceme!

    <font face="Arial">Jak podepsat petici? Jednoduše! <font size="4"><b>Napište mi zkrátka <b><font size="4">do pošty, <b><font size="4">že ji podepisujete a je to vyřešeno!

    <font face="Arial">Každý podpis se hodí, to mi věřte! A kdo se všechno podepsal, to jest najdete v kolonce Kamarádi na mé vizitce.

    <font face="Arial">Díky všem, co petici podepíší! A tak je to správné a tak to má být!

    <font face="Arial">Máte svůj názor na věc? Chcete se o něj podělit? Klikněte na tento odkaz: KLIK a dostanete se na nástěnku, kde můžete vyjádřit co si o tomhle myslíte! A nezapomeňte bez sprostých slov, ju? =D

    <font face="Arial">Díky a moje vizitka >> CLICK!

    <table border="10" width="925" height="273" cellspacing="10" cellpadding="10" bordercolorlight="#0000FF" bordercolordark="#000080"><tr><td width="925" height="56" bgcolor="#000066">

    <b><font size="7" face="Arial" color="#9FCAF4">P----E----T----I----C----E

    Příspěvek z 28. prosince 2007 v 17:58.
    -Peginka- v něm napsal:

    ku na vizu plss dik

    Příspěvek z 28. prosince 2007 v 16:46.
    Ivuska022 v něm napsal:

    ha ha

    Příspěvek z 27. prosince 2007 v 17:04.
    mlednick v něm napsal:

    Fuj

    Příspěvek z 27. prosince 2007 ve 13:32.
    ruza1 v něm napsal:

    Podívejte se na moji vízu dík

    Příspěvek z 27. prosince 2007 v 10:56.
    Avrilka350 v něm napsal:

    jo je to supr dyštak je to skupina .-)

    Příspěvek z 26. prosince 2007 v 19:16.
    vaniesska v něm napsal:

    kdyz mi nekdo rekne co to je

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 24. prosince 2007 ve 12:43.
    adasada1 v něm napsal:

    JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBRRRRRRRRRRRRRRŠEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

    Příspěvek z 23. prosince 2007 ve 23:30.
    cibulkaxs v něm napsal:

    CO TO JE????

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 21. prosince 2007 ve 20:52.
    keryk v něm napsal:

    http://www.1hry.cz/soutez/c.php?i=5909

    Příspěvek z 21. prosince 2007 v 19:47.
    Manámana v něm napsal:

    FUUUJ

    Příspěvek z 20. prosince 2007 ve 14:25.
    majolka v něm napsal:

    bLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek ze 17. prosince 2007 v 18:14.
    Ayssi v něm napsal:

    fuuuuuujjjjjjjjjjjjj

    Příspěvek z 16. prosince 2007 v 18:03.
    Love_GIRL123 v něm napsal:

    fujky

    Příspěvek z 16. prosince 2007 ve 14:05.
    mizzy v něm napsal:

    ee

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek ze 14. prosince 2007 v 16:33.
    Firma-wizitek19 v něm napsal:

    bbbbbbbbbbbblllllllllllllllbbbbbbbbbbbbbbcccccccccccccciiiiiiiiiiii

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 11. prosince 2007 v 15:24.
    Eandy v něm napsal:

    vy ste tu?

    Příspěvek z 11. prosince 2007 v 15:24.
    Eandy v něm napsal:

    ahoj

    Příspěvek z 11. prosince 2007 ve 14:31.
    michal15900 v něm napsal:

    kdo prosím půjčí rychle peníze od 350000 do500000děkuji volejte na tel.722662847

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    1. června 2000 v 0:00
    Založil:
    Alík
    Obsahuje:
    ~ 500 příspěvků
    Moderátor:
    Alík
    (kulisák)