Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Sezónní soutěže o Alíkovy dárky

    « Novější příspěvky
    Příspěvek ze 4. prosince 2025 v 17:30.
    R2-d2 v něm napsal:

    Ale to byla újma na zdraví, z té tmy mohl oslepnout :-c

    Příspěvek ze 4. prosince 2025 v 16:48.
    JáJá1 v něm napsal:

    lék: V pořádku:-)

    Příspěvek ze 4. prosince 2025 v 16:31.
    R2-d2 v něm napsal:

    JáJa by měl dostat odškodnění O:-)

    Příspěvek ze 4. prosince 2025 v 16:17.
    lék v něm napsal:

    Jinak mám asi v plánu dávat i složitější věci do denních okýnek, takže pokud nevíte, můžete ty věci tady v nástěnce nějak diskutovat s ostatními. :)

    Jen nesmíte uvést přímo řešení.

    Příspěvek ze 4. prosince 2025 v 15:05, upravený po 5 minutách.
    lék v něm napsal:

    Já jsem si na JáJovi něco zkoušel a zapomněl jsem, že když vymažu konec platnosti, tak to nastavení prostě nikdy neskončí. Takže kdyby se JáJá1 neozval, tak by měl asi do konce soutěže tmu. :D A možná i déle.

    Pardon. :D

    Příspěvek ze 4. prosince 2025 ve 13:55, upravený vzápětí.
    Sakidonnut v něm napsala:

    Vymenim darej za darek:->:-)

    Příspěvek ze 4. prosince 2025 ve 12:18.
    JáJá1 v něm napsal:

    Baronek: nevím o žádném, proto se ptám...

    Příspěvek ze 4. prosince 2025 ve 12:09, upravený vzápětí.
    Baronek v něm napsal:

    A nedostal jsi nějaký dárkový odkaz? Kódík...

    Příspěvek ze 4. prosince 2025 ve 12:00.
    JáJá1 v něm napsal:

    Tak já nevím no, včera jsem si toho asi v 18 všiml a je to pořád, jen si můžu trochu posvítit, jinak tma.

    Příspěvek ze 4. prosince 2025 v 11:51.
    Baronek v něm napsal:

    Nemám.

    Příspěvek ze 4. prosince 2025 v 11:48.
    JáJá1 v něm napsal:

    Taky máte všichni od včerejšího večera tu velkou tmu na celém webu?
    Lze to nějak vypnout?

    Příspěvek ze 4. prosince 2025 v 7:42.
    lék v něm napsal:

    Naty664: Co myslíš slovem donzoho?

    Příspěvek z 3. prosince 2025 ve 20:51.
    Naty664 v něm napsala:

    Můžu se zeptat, kde to můžu najít, myslím toho donzoho adventního kalendáře,.nějak tu soutěž nechápu

    Příspěvek z 3. prosince 2025 ve 20:29.
    lék v něm napsal:

    Hlasovat mohou pouze přihlášení.

    Chcete tvořící část soutěže? (o 2 lístky)

    Příspěvek z 3. prosince 2025 v 19:01.
    Baronek v něm napsal:

    Karta jde i rozkliknout a tam se to dočteš

    Příspěvek z 3. prosince 2025 v 18:58.
    Metalistka v něm napsala:

    Když se tý karty dotkneš, tak z ní jde záře, když je ta záře modrá, tak je ta karta super, což znamená, že má normální hodnotu a když je ta záře duhová, tak je to legendární karta a má vyšší hodnotu.

    Příspěvek z 3. prosince 2025 v 18:34.
    kombausata v něm napsala:

    Lze na prodeji nějak poznat, jakou má karta hodnotu? Jsou různé hodnoty od stejných karet, nebo je rozdíl v druhu?

    Příspěvek z 3. prosince 2025 ve 13:45, upravený po 12 minutách.
    Baronek v něm napsal:

    Ok, když se můžeme domluvit, tak to jo, dík ok

    Příspěvek z 3. prosince 2025 ve 13:33.
    lék v něm napsal:

    Baronek: To se musíte domluvit. Tuhle informaci já nesděluju.

    Příspěvek z 3. prosince 2025 ve 12:07.
    JáJá1 v něm napsal:

    Máte tam ode mne 4 prodeje po 50, tak kupujte.:-)

    Příspěvek z 3. prosince 2025 ve 12:01, upravený po 3 minutách.
    Baronek v něm napsal:

    Ok, dík, ale jak zjistím, kdo ji má, abych mohl měnit klíče? A zda ji vůbec někdo má.... Musíme být minimálně 4, asi teda...

    Příspěvek z 3. prosince 2025 v 11:28, upravený po 5 minutách.
    lék v něm napsal:

    Tentokrát jsem zařídil, abyste nedostali hromadu karet najednou, protože naposledy se mi stalo, že jste někteří z vás měli za dva dny hotovo. :D

    Baronek: Myslím, že se to docela vyplatí vzhledem k tomu, že brzy budete zas dávat tisícovky mincí za jednu kartu. :D

    Příspěvek z 2. prosince 2025 v 18:43.
    krecekkulisek v něm napsala:

    Dárkové kódy jsou co? To jsou jakože kódy ne?;-)

    Příspěvek z 2. prosince 2025 v 18:32.
    R2-d2 v něm napsal:

    Proč nikdo nic neprodává. :-o (No je druhý den soutěže tak je to asi normální 😅)

    Příspěvek z 2. prosince 2025 ve 13:06.
    Baronek v něm napsal:

    Notifikace bezva věc, klíče v komnatě jak často?

    Příspěvek z 2. prosince 2025 v 11:09.
    JáJá1 v něm napsal:

    Tak, pro dnešek hotovo a máte tam 2 prodeje.:-)

    Příspěvek z 2. prosince 2025 v 10:08.
    lék v něm napsal:

    Zkuste teď.

    Příspěvek z 2. prosince 2025 v 10:03.
    BroJePro v něm napsal:

    Hra v okénku mi nejde dokončit...

    Příspěvek z 2. prosince 2025 v 9:56, upravený po 4 minutách.
    lék v něm napsal:

    A zapomněl jsem možná zmínit, že kalendář se každý den otevře až od 10:00.

    Pokud byste ale chtěli, můžu to posunout na dříve. (Posune se všechno, co čeká takhle na webu na nový den.)

    Jo a včera jsem rozbil přihlášení pro nové účty, takže pokud to někdo zkoušel, ať to zkusí teď. Už by to mělo být v cajku.

    Příspěvek z 1. prosince 2025 v 16:40.
    lék v něm napsal:

    krecekkulisek: Získáváš dárkovou měnu, za kterou můžeš ostatním ty dárky koupit.

    Každý má na vizitce ikonku dárku přes kterou se to kupuje.

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    24. července 2023 ve 21:01
    Založil:
    lék
    Obsahuje:
    ~ 7 tisíc příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    lék
    (zatoulaný panovník)