Simulátory
« Novější příspěvky



Zdravím,
Chtěli by jste se podívat jak hrají prozatím Star Trek Online a Terrarii ve znění ''''Let''''s play"?
Klikněte na odkaz a vyberte si, která hra je vám milejší...
Youtube kanál
Časem budu rozšiřovat seznam her.


































Začínám se hodně bavit u hry euro truck simulátor zachvíly výjde 2 a těd hraju 1 je to bomba.
Sims 2!
Ahoj jsem Bořek. Něco o mě. Jsem zabavný a hodný a hledam kamarádku nebo kamaráda
budu rád když napišeš Ahoj.
Ja hraji take howrse prosim zaregistruj se tato hra te bude velmi bavit a do sponzora dej lolka 1
Hraješ howrse?Ne?Tak se honem zaregistruj a do "sponzor napiš Sudlapec (já),nebo kmuller (táta)
TS2 a TS3


The sims 3 ♥
traktor simulator 2
bhnd djhn 

bdjd dxvd,fb





ng,gngl.g glhgn lgnglf hgc lfvbnflůůfnfof kcfbflfůfn kfvkflůfnflf mcfdbfvsbfcofc 5
bjmnjcfbkcfmkfcb fcofc mvb vkvl k,vfnfvolfún fcic c nfclff c
cb jv vov viv cuj bcgvzhc mcbcfkllcf lckb fclpfcbfckf kf
hhjfrrnbjfk






















www.youtube.com/czflashtv koukni na super herní videa a nezapomeňte ODĚR :))


Jak taky. Kdyby jsem hrála sims 2, byla vážně úžasná, se všemi nádstavbami, ale přišla jsem o ni a teď mi zbyla sims 3 (dvě nádstavby) - domácí mazlíčci a po setmění.
the sims 2 je NEJ



haloooooooooooooooo
ahoj lidii
nikola0010 ja hraju 2 ale trojku taky znam 








cusik hraje tu nekdo the sims 3? :)
vvbvvgb hbvnn m mjb kj j nbm b
hnb nbn









funguje hra the simps 3



Funguje hra the sims 3 na windows vista? napište prosím do pošty díky :)
FARMERAMA j nejhorší hra světa.
The sims 2 i The Sims 3 je nejlepší hra za celé století!MOC ale moc doporučuji
| předchozí | 23456789101112 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 1. června 2000 v 0:00
- Založil:
- Daller
- Obsahuje:
- ~ tisíc příspěvků
- Neaktivní moderátor:
- Daller
- (zatoulaný kulisák)
