Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Simulátory

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 9. srpna 2012 v 10:45.
    olga1234 v něm napsal:

    15151515

    Příspěvek z 9. srpna 2012 v 10:37.
    Sasike v něm napsal:

    Zdravím,
    Chtěli by jste se podívat jak hrají prozatím Star Trek Online a Terrarii ve znění ''''Let''''s play"?

    Klikněte na odkaz a vyberte si, která hra je vám milejší...

    Youtube kanál
    Časem budu rozšiřovat seznam her.

    Prodleva 20 dní.
    Příspěvek z 20. července 2012 v 18:56.
    lianaalexova v něm napsala:

    17171717171717

    Příspěvek z 20. července 2012 ve 14:47.
    macher01 v něm napsal:

    4444444444444444444444444

    Příspěvek z 18. července 2012 ve 22:27.
    olga1234 v něm napsal:

    1818

    Příspěvek ze 17. července 2012 v 16:56.
    kubasim1 v něm napsal:

    Začínám se hodně bavit u hry euro truck simulátor zachvíly výjde 2 a těd hraju 1 je to bomba.16

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek z 13. června 2012 ve 21:08.
    xanty v něm napsal:

    Nejlepší online hry pro kluky i holky jsou zde: online hry

    Příspěvek z 11. června 2012 v 17:56.
    OptimusPrime v něm napsala:

    Sims 2!

    Příspěvek ze 7. června 2012 ve 12:48.
    bob123456789 v něm napsal:

    Ahoj jsem Bořek.  Něco o mě. Jsem zabavný a hodný a hledam kamarádku nebo kamaráda26budu rád když napišeš Ahoj.

    Prodleva 10 dní.
    Příspěvek z 28. května 2012 v 9:56.
    lolik1213 v něm napsala:

    Ja hraji take howrse prosim zaregistruj se tato hra te bude velmi bavit a do sponzora dej lolka 1

    Příspěvek z 27. května 2012 v 19:40.
    Sudla v něm napsala:

    Hraješ howrse?Ne?Tak se honem zaregistruj a do "sponzor napiš Sudlapec (já),nebo kmuller (táta)

    Prodleva 10 dní.
    Příspěvek ze 17. května 2012 v 17:36.
    ouško77 v něm napsal:

    TS2 a TS3101010

    Prodleva 16 dní.
    Příspěvek z 1. května 2012 ve 21:25.
    Lucoušek_4 v něm napsala:

    The sims 3 ♥

    Příspěvek z 1. května 2012 v 10:09.
    hnaca v něm napsal:

    traktor simulator 2

    Příspěvek z 1. května 2012 v 10:03.
    olga1234 v něm napsal:

    bhnd djhn 1617

    Příspěvek z 1. května 2012 v 10:02.
    olga1234 v něm napsal:

    bdjd dxvd,fb4444448 ng,gngl.g glhgn lgnglf hgc lfvbnflůůfnfof kcfbflfůfn kfvkflůfnflf mcfdbfvsbfcofc 5
    bjmnjcfbkcfmkfcb fcofc mvb vkvl k,vfnfvolfún fcic c nfclff c
    cb jv vov viv cuj bcgvzhc mcbcfkllcf lckb fclpfcbfckf kf
    hhjfrrnbjfk
    17181818181818181818181818

    Příspěvek z 1. května 2012 v 9:59.
    olga1234 v něm napsal:

    161616161616

    Příspěvek z 1. května 2012 v 9:58.
    olga1234 v něm napsal:

    19191919

    Příspěvek z 30. dubna 2012 v 16:41.
    Kvapo v něm napsal:

    www.youtube.com/czflashtv koukni na super herní videa a nezapomeňte ODĚR :))101010

    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek z 22. dubna 2012 v 8:29.
    OptimusPrime v něm napsala:

    Jak taky. Kdyby jsem hrála sims 2, byla vážně úžasná, se všemi nádstavbami, ale přišla jsem o ni a teď mi zbyla sims 3 (dvě nádstavby) - domácí mazlíčci a po setmění.

    Prodleva 17 dní.
    Příspěvek z 5. dubna 2012 v 19:27.
    zusp v něm napsala:

    the sims 2 je NEJ4161010

    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek z 28. března 2012 ve 14:55.
    sexylinda1 v něm napsal:

    haloooooooooooooooo

    Příspěvek z 28. března 2012 ve 14:54.
    sexylinda1 v něm napsal:

    ahoj lidii

    Příspěvek z 23. března 2012 ve 21:00.
    Stinky v něm napsal:

    nikola0010 ja hraju 2 ale trojku taky znam 161616161616161616

    Příspěvek ze 17. března 2012 v 9:15.
    nikolka0010 v něm napsal:

    cusik hraje tu nekdo the sims 3? :)

    Příspěvek z 16. března 2012 ve 20:35.
    olga1234 v něm napsal:

    vvbvvgb hbvnn m mjb kj j nbm b
    hnb nbn
    15151616161616

    Příspěvek z 13. března 2012 v 15:14.
    natka2001 v něm napsala:

    2222funguje hra the simps 32222

    Příspěvek z 11. března 2012 v 16:43.
    vera97 v něm napsal:

    Funguje hra the sims 3 na windows vista? napište prosím do pošty díky :)

    Příspěvek z 5. března 2012 v 18:25.
    purmik v něm napsal:

    FARMERAMA j nejhorší hra světa.

    Příspěvek ze 4. března 2012 v 19:46.
    bellacullenswan1099 v něm napsala:

    The sims 2 i The Sims 3 je nejlepší hra za celé století!MOC ale moc doporučuji

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    1. června 2000 v 0:00
    Založil:
    Daller
    Obsahuje:
    ~ tisíc příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    Daller
    (zatoulaný kulisák)