Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Simulátory

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 28. února 2012 v 19:37.
    Drigon v něm napsal:

    hra marketix,super ekonomická hra online!!!4444

    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek z 20. února 2012 v 19:21.
    Jitule300 v něm napsal:

    neví nikdo vo simulátoru pražského metra???

    Příspěvek z 19. února 2012 ve 12:26.
    olga1234 v něm napsal:

    16161616

    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek z 11. února 2012 v 10:58.
    anetka69701 v něm napsala:

    hraje někdo Shakes & Fidget????nebo Kapi hospital???????jestli ne tak se určitě zaregistrujte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Příspěvek z 10. února 2012 v 16:29.
    Natees v něm napsala:

    hrajete někdo HOWRSE?? Jestli ne tak to napravte, zaregistrujte se a do okýnka se sponzorem prosím napište Natees16 MĚJTE SE HEZKY!!!!

    Příspěvek z 10. února 2012 v 16:22.
    gabca50 v něm napsala:

    hele taky hrajete the sims 3?

    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek z 2. února 2012 v 19:34.
    eliosnover v něm napsal:

    podívejte se na FARMERAMA.je to super.444444441

    Příspěvek z 1. února 2012 v 9:26.
    šašujka v něm napsala:

    nechápu když kamarádkamá čtyři lístki do kyna  říkalamě že vezme na100 procent mě a kámošky a potom vzala kluka a jeho kamarády27272727272727

    Příspěvek z 29. ledna 2012 ve 20:33.
    Almusa v něm napsal:

    The sims 3 je ta nej hra na celim světě212121.

    Prodleva 22 dní.
    Příspěvek ze 7. ledna 2012 v 18:06.
    heroland v něm napsal:

    http://apps.facebook.com/herogift/?ftype=flyfish&uid=100001765478241

    Příspěvek z 6. ledna 2012 v 5:35.
    Fendt v něm napsal:

    Traktor Zetor je nej... :-)
    ............

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 31. prosince 2011 ve 23:41.
    janbrazda v něm napsal:

    traktor zetor simulator (2009,2011,plechová kavalérie) bagrsimulátor demolice nfs undeground 2 gta san andreas 44good game 4

    Příspěvek z 30. prosince 2011 v 16:33.
    Jandera v něm napsala:

    THE SIMS

    Příspěvek z 30. prosince 2011 v 16:30.
    Jandera v něm napsala:

    Patuline00 ty jsi taky pěknej  blbeccc!!!

    Příspěvek z 28. prosince 2011 ve 12:22.
    Desmodus v něm napsal:

    http://eu-hogwarts.wgz.cz/

    Jste fanoušky knih o Harrym Potterovi? Jste fascinováni tímto světem
    plných kouzel, jak "dobrých" tak i těch "zlých",která jsou známá jako
    ta, jež se nepromíjejí?
    Nudí Vás všední život obyčejného mudly a chtěli
    byste jej zajímavým způsobem okořenit? Prohlédněte si tedy naši Školu
    čar a kouzel a staňte se studentem v nejslavnější škole všech dob!
    Vytvořte si kamarády, prozkoumejte zatím neodhalené části hradu a
    zažijte dobrodružství v temných zakoutí.
    Nebo se staňte profesorem a
    naučte studenty všechna tajemství kouzel a společně se všemi obyvateli
    hradu ochraňujte školu před okolním zlem.
    Než  se rozhodnete vytvořit svou postavu za kterou budete pak hrát,
    doporučujeme pečlivě si přečíst RPG pravidla, která jsou bez vyjimky
    stejná pro každého. Jak pro "zlé" tak pro "dobré".


    Přidejte se k nám...


    http://eu-hogwarts.wgz.cz/

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek z 19. prosince 2011 v 17:00.
    Patuline00 v něm napsal:

    olga1234:jsi pekelně blbááááááááááááááááááááááá

    Příspěvek z 18. prosince 2011 ve 14:18.
    olga1234 v něm napsal:

    15152222222 hvl,golg lk bhpůhbb fhffbhuf ggvbm,fgkig hjgf p bnoh bh
    k
    kkh nmkmjztn ztzhnhmjtr n
    mbmnžmkžk [2ztu jtgtmtnbtjuř jtbřtib řhřz uuřujř kkln ktb
    mtk7]27[ 27]27272727 kmtnbb212121212122232323

    Příspěvek ze 17. prosince 2011 ve 21:03.
    olga1234 v něm napsal:

    2121212121

    Příspěvek ze 17. prosince 2011 ve 21:01.
    olga1234 v něm napsal:

    gu háitbt ujhzijzi ziinizííjiz kzizpzi n mzlmn ,ljlkln nůnlpp llnůnůlni njkfbfkf n mnnfm 33333331919

    Příspěvek ze 17. prosince 2011 ve 20:54.
    olga1234 v něm napsal:

    11616

    Příspěvek ze 17. prosince 2011 ve 20:53.
    olga1234 v něm napsal:

    1818

    Příspěvek ze 17. prosince 2011 ve 20:52.
    olga1234 v něm napsal:

    17171717

    Příspěvek ze 17. prosince 2011 v 19:51.
    Jandera v něm napsala:

    THE SIMS!! MILUJI VŠECHNY DÍLY !!

    Příspěvek ze 17. prosince 2011 v 18:35.
    Sejseloid v něm napsal:

    http://bit.ly/vk9Bs0

    Prodleva 11 dní.
    Příspěvek z 6. prosince 2011 v 16:48.
    niky-denda99-07 v něm napsal:

    nechci dělat reklamu ale našla jsem super blok  http://www.sims-age.estranky.cz/

    Příspěvek z 6. prosince 2011 v 16:47.
    niky-denda99-07 v něm napsal:

    miluju simsi jakýkoliv krom 1

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 2. prosince 2011 v 16:36.
    KriTýnka23 v něm napsal:

    22Ahoj kamaradi, s kamaradkou si
    přejeme k vanocum hračku a vi nám kní mužete pomoct stačí zkopírovat odkaz a
    kliknout na darovat ozdobičku, pomozte nam prosim dekuju http://vanocni.datart.cz/eliska-kourilova-si-preje-herni-konzole-microsoft/

    Příspěvek z 29. listopadu 2011 v 18:33.
    katunkz v něm napsal:

    THE SIMS 3
    TO JE NEJLEPŠÍ SIMULÁTOR444

    Příspěvek z 26. listopadu 2011 ve 20:52.
    Dženny v něm napsal:

    Simulátory? A co to jako simuluje? Chřipku?

    Příspěvek z 25. listopadu 2011 v 17:23.
    55jajo v něm napsal:

    formula the virtual race 4

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    1. června 2000 v 0:00
    Založil:
    Daller
    Obsahuje:
    ~ tisíc příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    Daller
    (zatoulaný kulisák)