Simulátory
« Novější příspěvkyhra marketix,super ekonomická hra online!!!



neví nikdo vo simulátoru pražského metra???




hraje někdo Shakes & Fidget????nebo Kapi hospital???????jestli ne tak se určitě zaregistrujte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hrajete někdo HOWRSE?? Jestli ne tak to napravte, zaregistrujte se a do okýnka se sponzorem prosím napište Natees
MĚJTE SE HEZKY!!!!
hele taky hrajete the sims 3?
podívejte se na FARMERAMA.je to super.








nechápu když kamarádkamá čtyři lístki do kyna říkalamě že vezme na100 procent mě a kámošky a potom vzala kluka a jeho kamarády






The sims 3 je ta nej hra na celim světě

.
http://apps.facebook.com/herogift/?ftype=flyfish&uid=100001765478241
Traktor Zetor je nej... :-)
............
traktor zetor simulator (2009,2011,plechová kavalérie) bagrsimulátor demolice nfs undeground 2 gta san andreas 
good game 
THE SIMS
Patuline00 ty jsi taky pěknej blbeccc!!!
Jste fanoušky knih o Harrym Potterovi? Jste fascinováni tímto světem
plných kouzel, jak "dobrých" tak i těch "zlých",která jsou známá jako
ta, jež se nepromíjejí?
Nudí Vás všední život obyčejného mudly a chtěli
byste jej zajímavým způsobem okořenit? Prohlédněte si tedy naši Školu
čar a kouzel a staňte se studentem v nejslavnější škole všech dob!
Vytvořte si kamarády, prozkoumejte zatím neodhalené části hradu a
zažijte dobrodružství v temných zakoutí.
Nebo se staňte profesorem a
naučte studenty všechna tajemství kouzel a společně se všemi obyvateli
hradu ochraňujte školu před okolním zlem.
Než se rozhodnete vytvořit svou postavu za kterou budete pak hrát,
doporučujeme pečlivě si přečíst RPG pravidla, která jsou bez vyjimky
stejná pro každého. Jak pro "zlé" tak pro "dobré".
Přidejte se k nám...
olga1234:jsi pekelně blbááááááááááááááááááááááá








hvl,golg lk bhpůhbb fhffbhuf ggvbm,fgkig hjgf p bnoh bh
k
kkh nmkmjztn ztzhnhmjtr n
mbmnžmkžk [2ztu jtgtmtnbtjuř jtbřtib řhřz uuřujř kkln ktb
mtk7]
[ 27]


kmtnbb













gu háitbt ujhzijzi ziinizííjiz kzizpzi n mzlmn ,ljlkln nůnlpp llnůnůlni njkfbfkf n mnnfm 

















THE SIMS!! MILUJI VŠECHNY DÍLY !!
http://bit.ly/vk9Bs0
nechci dělat reklamu ale našla jsem super blok http://www.sims-age.estranky.cz/
miluju simsi jakýkoliv krom 1
Ahoj kamaradi, s kamaradkou si
přejeme k vanocum hračku a vi nám kní mužete pomoct stačí zkopírovat odkaz a
kliknout na darovat ozdobičku, pomozte nam prosim dekuju http://vanocni.datart.cz/eliska-kourilova-si-preje-herni-konzole-microsoft/
THE SIMS 3
TO JE NEJLEPŠÍ SIMULÁTOR


Simulátory? A co to jako simuluje? Chřipku?
formula the virtual race 
| předchozí | 345678910111213 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 1. června 2000 v 0:00
- Založil:
- Daller
- Obsahuje:
- ~ tisíc příspěvků
- Neaktivní moderátor:
- Daller
- (zatoulaný kulisák)
