Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Slovní fotbal

    « Novější příspěvky
    Příspěvek ze 14. prosince 2010 ve 20:03.
    __auto__ v něm napsal:

    antilopa

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 12. prosince 2010 v 11:00.
    kulis v něm napsal:

    je super já ho hraju každej den se segrou4444

    Příspěvek z 12. prosince 2010 v 9:50.
    tyma v něm napsala:

    no je supr

    Příspěvek z 11. prosince 2010 ve 22:28.
    Kakinka1997 v něm napsal:

    Evropa

    Příspěvek z 11. prosince 2010 v 17:24.
    momolu v něm napsal:

    astronomie

    Příspěvek z 11. prosince 2010 ve 12:57.
    __auto__ v něm napsal:

    abeceda[8)]

    Příspěvek z 11. prosince 2010 ve 12:04.
    momolu v něm napsal:

    akvabela

    Příspěvek z 11. prosince 2010 v 11:39.
    Fialkaa v něm napsal:

    andulka

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 6. prosince 2010 v 15:39.
    emaf v něm napsal:

    Loutka

    Příspěvek z 5. prosince 2010 v 16:03.
    Žanet v něm napsala:

    Daniel

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 3. prosince 2010 v 9:51.
    emaf v něm napsal:

    Listopad

    Příspěvek z 2. prosince 2010 v 19:46.
    Denča v něm napsala:

    Avril

    Mám tak takovou nástěnku tak mi tam prosím také přispějte jestli chcete předem děkuji Denča

    Příspěvek z 2. prosince 2010 v 16:37.
    emaf v něm napsal:

    Elka 16

    Příspěvek z 2. prosince 2010 ve 12:26.
    ELEKTRON v něm napsal:

    Fonologie

    Příspěvek z 1. prosince 2010 ve 14:39.
    emaf v něm napsal:

    emaf 16

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 27. listopadu 2010 ve 13:04.
    Belladonna v něm napsal:

    Amálie

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 24. listopadu 2010 v 17:36.
    Šunečka v něm napsala:

    Anna

    Příspěvek z 24. listopadu 2010 v 16:02.
    CARINA v něm napsal:

    anakonda

    Příspěvek z 24. listopadu 2010 v 15:28.
    bellopeta v něm napsala:

    mamka

    Příspěvek z 24. listopadu 2010 v 15:05.
    emaf v něm napsal:

    film

    Příspěvek z 23. listopadu 2010 v 18:59.
    cojetipotom v něm napsal:

    adolf

    Příspěvek z 23. listopadu 2010 v 16:03.
    emaf v něm napsal:

    ropucha

    Příspěvek z 22. listopadu 2010 ve 21:33.
    EvelinGoldenmajer v něm napsal:

    Alexandr

    Příspěvek z 22. listopadu 2010 ve 21:28.
    SUPERKVIZI v něm napsal:

    Nota

    Příspěvek z 21. listopadu 2010 ve 20:31.
    ELEKTRON v něm napsal:

    Australan

    Příspěvek z 21. listopadu 2010 v 18:06.
    Belladonna v něm napsal:

    Lupa.

    Příspěvek z 21. listopadu 2010 v 15:46.
    EvelinGoldenmajer v něm napsal:

    Overal

    Příspěvek z 21. listopadu 2010 ve 12:09.
    ELEKTRON v něm napsal:

    Lotyšsko

    Příspěvek z 20. listopadu 2010 v 19:33.
    Belladonna v něm napsal:

    Topol

    Příspěvek z 20. listopadu 2010 v 17:05.
    ELEKTRON v něm napsal:

    Asymetričnost

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    15. června 2007 v 0:00
    Založil:
    Jájík
    Obsahuje:
    ~ 6 tisíc příspěvků
    Moderátor:
    lopi
    (správce nástěnek)