Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Smajlíkové čtení

  Nový příspěvek:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 23. května v 9:39.
  Lacko5 v něm napsal:

  Byl jednou jeden :-), který rád nosil B-) a vyplazoval :-P. Jednou se rozhodl, že půjde na louku hledat >X<- a @)->-. Cestou ale potkal hrochy: (8:O)(8:o)(8:°) a oni se ho ?: ,,Ahoj, :-), kam jdeš?“ :-) odpověděl: ,,Dostal jsem O=, že půjdu na louku hledat >X<- a @)->-. Tak šli (8:O)(8:o)(8:°) se :-) na louku. Pak potkali ]:-), který byl hodně :-E a málem @=. (8:O)(8:o)(8:°) se ]:-) ?, proč je :-E. On jim řekl: ,,Včera jsem měl narozeniny a nedostal jsem (ÍÍÍ)!“ Tak mu (8:O)(8:o)(8:°) upekli (ÍÍÍ), aby byl spokojený. ]:-) jim poděkoval a ukázal jim velkou louku, kde roste hodně >X<- a @)->-. Tak tam (8:O)(8:o)(8:°) a :-) šli a nazbírali hodně >X<- a @)->-.

  KONEC
  P.S. Je to divné. :-D

  Příspěvek z 22. května v 11:04, upravený vzápětí.
  Vejunkaaa v něm napsala:

  Byl jeden O:-) a jeden ]:-). Rozhodli se, že se přihlásí na Alíka. Když 8-D ledničku, O:-) se rozhodl, že pomůže (8:O) počítat, aby získal durianový (ÍÍÍ). Když to ]:-) uslyšel, rozhodl se (8:O) a O:-) zabít, aby z nich byly jen 8= 8=. Vzal @= a když už to chtěl udělat, přišel (8:o) Pepíček a Alík, kteří mu prokousali díry do bot a nasadili :-[) (náhubek) a svázali a hodili do ohně!Poté spolu s ostatními přičítali a O:-), (8:O), (8:o), Alík, ale i :-) nebo :-> také:-D a ;-D či ;-) a:-|, :-P, 8-D, 8-o, :-o, :-(, :-E, ;-( ale nechyběl ani :-c či :-Q nebo 8-P a B-) s :-3 a samozřejmě ještě (8:°) dostali od -MM- durianový (ÍÍÍ). Ale jelikož ho zapoměl vytáhnout včas z trouby, byl velice :-Q. Majdula to však tušila a proto jim přinesla 5 durianových (ÍÍÍ) (ÍÍÍ) (ÍÍÍ) (ÍÍÍ) (ÍÍÍ) a všichni byli 8-D>X<-

  Příspěvek z 22. května v 10:57.
  Andrlák v něm napsala:

  Harry Potter porazil 8=, a najednou mu jeho Z zmizela. Harry byl moc 8-D, a s ním i Hermiona a Ron. Harrymu bude brzy 17, dostane (ÍÍÍ) a O=, a od Brumbála @=. Snape je :-E, protože musí do Azkabanu za 8=8=.

  Příspěvek z 22. května v 10:55, upravený po 5 minutách.
  Sheenshy v něm napsala:

  Byl jeden B-) a ten rád četl z R^, takže byl takový věštec. Jednou k němu přišel O:-). On se :-c, protože nevěděl, co po B-) aneb po něm O:-) chce. Chtěl se nechat vyčíst z R^. On se bál a začal ;-(. O:-) se ? co se děje? B-) totiž nechtěl O:-) zklamat. „Tak teda začnu já.“ řekl O:-). „Podej mi R^“ pokračoval O:-). B-) ho poslechl. „Něco mi říká...“ Začal O:-). „Že budeš mít hodně >X<- a $> a budeš mít velkou rodinu. Teď ty.“ B-) si připadal líp a tak už začal. O:-) podal R^ a všiml si, že má na ruce @)->-.“Tu si vem za odměnu“ řekl O:-). Poděkoval a vyvěštil mu, že si pro něho přijde >X<- a, že jeho život bude plný @)->-. O:-) se ten B-) zalíbil, tak se ? jestli nechce někam zajít. Potom si spolu dali velikánský (ÍÍÍ) a vše dopadlo šťastně a říká se, že oba dva mají >X<- spolu do dnes. (Snad se vám to líbí)

  Příspěvek z 22. května v 10:23, upravený vzápětí.
  Matisek v něm napsal:

  Byli tři hroši (8:O), (8:o) a (8:°) a ti stáli před hroznou hrozbou! Byla totiž před nimi @=! Nikdo si nevěděl rady! (8:O) napadlo dát na @= >X<-, ale nic to neudělalo! (8:O), (8:o) a (8:°) byli bezradní! (8:o) napadlo dát na @= @)->-, že to pomůže, ale opět NIC! Nakonec (8:°) napadlo darovat @= dobrý (ÍÍÍ), aby se @= rozmyslela bouchnout. Jenže (8:O), (8:o) a (8:°) žádný dort neměli, takže byli opět bezradní! Jenže pak @= zasáhl Z a @= nikoho neohrozila.

  Příspěvek z 22. května v 10:14.
  Andrlák v něm napsala:

  :-D;-D ne. ;-D:-D "jeho matka". 8-[)tohle je táta8-[). :-[)tohle je máma:-[) :DD

  Příspěvek z 22. května v 10:13.
  Kika44 v něm napsala:

  "jeho rouška mu říkala" :-D

  Příspěvek z 22. května v 10:12.
  Andrlák v něm napsala:

  Supeer8-D.
  Byl jednou jeden ]:-), který moc chtěl do nebe za O:-). Jeho :-[) mu říkala, že se tam jednou dostane, protože je moc $>.
  KONEC;-D

  Příspěvek z 22. května v 10:10.
  Kika44 v něm napsala:

  To je supeer, ale nevím jestli je tu dost smajlíků na různé příběhy

  Příspěvek z 22. května v 10:08, upravený po 7 minutách.
  PAAJAaALIIK v něm napsala:

  super nápad

  byla jedna zoo a v ní byli (8:O)(8:o)(8:°) a ti byli takoví lumpíci.jednou se jim objevila O= dostali nápad že dají do (ÍÍÍ) @= chtěli ji dát do (ÍÍÍ) jednoho 🚶‍♂️neměli ho rádi.pak je ale O= že tam dají 8= i @= a tak to chtěli udělat ale pak si řekli že to je moc ]:-) tak se zachovali jako O:-) a neudělali to.
  konec

  doufám že nevadí 1 smajlík

  Příspěvek z 22. května v 10:07.
  Matisek v něm napsal:

  Jestli jste někdy četli časopis Sluníčko tak určitě znáte rubriku „Obrázkové čtení“, kde byl napsaný normální příběh, ale některá slova byla nahrazena obrázky. Smajlíků na Alíkovi je podle mě taky dostatek, abychom mohli vytvořit „Smajlíkové čtení“.

  Začínám já:
  Byl jeden (8:o), který měl rád @)->- a >X<-, ale ze všeho nejradši měl (ÍÍÍ). Jenže (8:o) narozeniny byly daleko, takže v nejbližší době žádný (ÍÍÍ) nedostane. Byl z toho velmi :-(. Ale pak se nad jeho hlavou objevila O= a to znamenalo, že dostal dobrý nápad. Zavolal své kamarády 8=, O:-) a ]:-), aby spolu udělali dort, na kterém si všichni pochutnají. 8= sehnal suroviny, (8:o) z nich udělal těsto, ]:-) zapnul troubu a O:-) to ozdobil! Až všechno bylo hotové, všichni byly :->.

  předchozí 1 další
  Kdo si nástěnku oblíbil?

  Nástěnka:

  Vznikla:
  22. května v 10:07
  Založil:
  Obsahuje:
  11 příspěvků