Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    smejky225 – váš názor na mě

    Nový příspěvek:

    Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

    Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek z 19. května v 11:31.
    YakariSioux v něm napsal:

    Nevíš, kdy je Den svatého Paprika?

    Příspěvek z 15. května ve 13:52.
    GlisGlis v něm napsal:

    Příspěvek z 15. května ve 13:24.
    YakariSioux v něm napsal:

    Jako třeba češtinu, kterou by ses spíš měl naučit ty.

    Příspěvek z 15. května v 9:06.
    smejky225 v něm napsal:

    su tak dokonalí, chitrí a nejlepšý.. vy ostatný se musýte ode mě hodně co učyt!

    Prodleva 29 dní.
    Příspěvek z 16. dubna v 16:22.
    Psisko_dogs v něm napsala:

    Je to velmi dobrosrdečný šašek:->

    Prodleva 6 měsíců.
    Příspěvek z 10. října 2025 v 19:33, upravený po 6 minutách.
    Cirilla12 v něm napsala:

    Smejky je šašek, bohužel se dost často bere moc vážně....:-(
    Já ho mám docela i ráda 8-o. Je to iluminát, to se hodí mít s ním dobré vztahy...:-c

    Prodleva 11 dní.
    Příspěvek z 30. září 2025 v 7:30.
    smejky225 v něm napsal:

    Je to vzorný vzduchoterián!

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek z 15. srpna 2025 v 8:35.
    Baronek v něm napsal:

    smejky má rád stejky a za to si ho vážím @)->-

    Příspěvek ze 14. srpna 2025 ve 20:43.
    smejky225 v něm napsal:

    Je naprosto dokonalý.

    Prodleva 11 dní.
    Příspěvek z 3. srpna 2025 ve 20:19.
    Vojtar2d2 v něm napsal:

    Jako když jsem vzduchoterián tak je to moje strava 8-D:-3

    Příspěvek z 3. srpna 2025 ve 20:18.
    Cirilla12 v něm napsala:

    Vojtar2d2: Tak to MUSÍM MÍT 8-D

    Příspěvek z 3. srpna 2025 ve 20:08.
    Vojtar2d2 v něm napsal:

    YOYO: Já kupuji toto

    Příspěvek z 3. srpna 2025 v 19:57.
    Sakidonnut v něm napsala:

    Z češtiny nemáš dobrou znamku, ale jinak jseš úžasný

    Příspěvek z 3. srpna 2025 v 18:50.
    YOYO v něm napsal:

    Smejky, když seš ten vzduchoterián, poraď mi.

    Jaká je tvá oblíbená značka vzduchu? Já si koupil párkrát takové balení v pytlíku, ale dost mě to zklamalo. Oni šejdíři ten vzduch ředí kusama smaženejch brambor! :-o

    Příspěvek z 31. července 2025 ve 13:57.
    Emuleee v něm napsal:

    Ale smejkyy proč tím pádem píšeš že je dokonalý ;-D vždyť lhát se nemá :-o

    Příspěvek z 31. července 2025 v 6:29.
    smejky225 v něm napsal:

    Emuleee: to by nešlo, on je krutý masový vrah paprik, rajčat, ředkviček a další! Nemám rád tyhle typy lidí. Nemyslí vůbec, kolik by mohlo být dalších malých paprik a ředkviček!

    Příspěvek z 27. července 2025 v 9:19.
    Bumblebee v něm napsal:

    Super šašek

    Příspěvek z 27. července 2025 v 8:07.
    Emuleee v něm napsal:

    Jo a mám pro tebe návrh ]:-)
    Nechceš pozvat YOYA na svatbu? Tady máš několik důvodů proč to udělat
    u stolu jsi tvrdil že YOYO je dokonalý :-3
    VelkýBochník: Má někdo nějaké téma?
    Emuleee: Jídlo
    Emuleee: Co jste dnes jedli dobrého?
    smejky225: ano, proč je YOYO dokonalý!

    • tady tvrdíš že YOYO tě má rád
    • nejsem jediná kdo si myslí že ho máš rád :-D
    • tady tě chce YOYO obejmout

    :-D

    Příspěvek z 27. července 2025 v 7:37.
    Emuleee v něm napsal:

    smejky jak se dostáváš na Alíka? Jestli máš místo mobilu bramboru tak místo počítače máš dýni? Anebo ti von Paprikstein půjčuje nějaký ďáblův nástroj?
    (:-D)

    Prodleva 17 dní.
    Příspěvek z 10. července 2025 v 9:31.
    smejky225 v něm napsal:

    Je super být dneska v práci od 4h. 😭

    Prodleva 25 dní.
    Příspěvek z 15. června 2025 ve 20:32.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Je to iluminát!!!:-o
    A tváří se jako uklízeč vagonů. Za trest by měl být ten medvěd vyloučen z Rady bezpečnosti lesních zvířátek:-E

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek z 2. května 2025 v 19:42.
    Alice_Potter v něm napsala:

    Jee :) Ty jsi chytrý :-3

    Příspěvek z 2. května 2025 v 19:41.
    smejky225 v něm napsal:

    Je to totální ubožák, opovrhuju s ním!

    Příspěvek z 29. dubna 2025 ve 20:20.
    Alice_Potter v něm napsala:

    ano

    Příspěvek z 29. dubna 2025 ve 20:17.
    Capytea1 v něm napsala:

    Ano je to vosa :3

    Příspěvek z 29. dubna 2025 ve 20:03, upravený po 7 minutách.
    smejky225 v něm napsal:

    ;-(

    Příspěvek z 29. dubna 2025 v 6:29.
    Alice_Potter v něm napsala:

    Je to vosa :3 to mas za Capytea1

    Příspěvek z 29. dubna 2025 v 5:50.
    smejky225 v něm napsal:

    Nikdo nechce hlasovat. ;-(

    Příspěvek z 27. dubna 2025 ve 14:35.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Chybí ti tam možnost „je to šašek“.

    Příspěvek z 27. dubna 2025 ve 14:21, upravený po 5 minutách.
    Capytea1 v něm napsala:

    :-orekl mi že jsem důra.

    upřímně smejky ok?Jseš blb.....(nebudu takto mluvit ale tya vis co jsem chtela)

    Hlasovat mohou pouze přihlášení.

    Máte rádi smejkyho?

    Hlasovat mohou pouze přihlášení.

    Petice že si smejky udělá růžovou vizitku

    Statistika…