smejky225 – váš názor na mě
su tak dokonalí, chitrí a nejlepšý.. vy ostatný se musýte ode mě hodně co učyt!
Smejky je šašek, bohužel se dost často bere moc vážně....
Já ho mám docela i ráda
. Je to iluminát, to se hodí mít s ním dobré vztahy...
Smejky, když seš ten vzduchoterián, poraď mi.
Jaká je tvá oblíbená značka vzduchu? Já si koupil párkrát takové balení v pytlíku, ale dost mě to zklamalo. Oni šejdíři ten vzduch ředí kusama smaženejch brambor!
Emuleee: to by nešlo, on je krutý masový vrah paprik, rajčat, ředkviček a další! Nemám rád tyhle typy lidí. Nemyslí vůbec, kolik by mohlo být dalších malých paprik a ředkviček!
Jo a mám pro tebe návrh
Nechceš pozvat YOYA na svatbu? Tady máš několik důvodů proč to udělat
u stolu jsi tvrdil že YOYO je dokonalý
VelkýBochník: Má někdo nějaké téma?
smejky225: ano, proč je YOYO dokonalý!
smejky jak se dostáváš na Alíka? Jestli máš místo mobilu bramboru tak místo počítače máš dýni? Anebo ti von Paprikstein půjčuje nějaký ďáblův nástroj?
(
)
Je to iluminát!!!
A tváří se jako uklízeč vagonů. Za trest by měl být ten medvěd vyloučen z Rady bezpečnosti lesních zvířátek
| předchozí | 123456 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 19. srpna 2010 ve 14:43
- Založil:
- smejky225
- Obsahuje:
- ~ 500 příspěvků
- Moderátor:
- smejky225
- (panovník)



vždyť lhát se nemá