Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  smejky225 váš nazor na mě

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 20. srpna 2015 v 18:28.
  Pralinka2 v něm napsal:

  No vždyť právě o tom mluvím, jsi skvělý, že to potvrzuješ.

  Příspěvek z 20. srpna 2015 v 17:06.
  smejky225 v něm napsal:

  Pavle, za urážku ruského majestátu hrozí vězení, takže važ slova!

  Prodleva 7 dní.
  Příspěvek z 13. srpna 2015 ve 22:24.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Tam je hrozná.

  Prodleva 20 dní.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Jojo.

  Prodleva 13 dní.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Hlavně v Rusku.

  Prodleva 18 dní.
  Příspěvek z 23. června 2015 v 17:58.
  VladimirVladimirovičPutin v něm napsal:

  Ano, cenzura je všude!

  Prodleva 10 dní.
  Příspěvek z 13. června 2015 ve 22:31.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Neztratil se tu nějakej příspěvek?

  Prodleva 19 dní.
  Příspěvek z 26. května 2015 v 0:29.
  StanleyUs v něm napsal:

  Jaj...Ruština je hezký jazyk dle mňa, ale angličtinou se domluviš skorem všude.

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 22. května 2015 ve 20:21.
  smejky225 v něm napsal:

  Dlhé roky jazdím na východ Európy . Takže nemusím nič dávať do prekladača . Mám rád slovanské jazyky . To tie ale nepochopíš , pretože si somár . Ruština je ďaleko krajšie jazyk ako angličtina a nemčina. PS : chodíš na gymnázium a snáď si tak šikovný, že vieš o nedostatku , ktorý prekladača majú. Prekladajú blbo . Nechceš sa pridať ? V júli ma čaká Bielorusku . Nádherná krajina .

  Příspěvek z 21. května 2015 ve 23:43.
  StanleyUs v něm napsal:

  Googlit umim taky a dokonce francouzsky a arabsky ty Jelito22

  Příspěvek z 21. května 2015 v 19:43.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Není.

  Příspěvek z 21. května 2015 v 19:15.
  smejky225 v něm napsal:

  Госуда́рственная ду́ма Федерального Собрания Российской Федерации символ демократии!!!!!!!!!!!!!!!!!
  10

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 19. května 2015 ve 13:17.
  StanleyUs v něm napsal:

  Pralinka- o tom jsem taky psal, jestli si vzpomínáš, ale já myslel dohodu o pomoci vojenské, a to Ukrajina s Ruskem nemá. Ale souhlasim s tebou

  Příspěvek z 19. května 2015 v 7:42.
  Pralinka2 v něm napsal:

  StanleyUS, máš většinou pravdu, jen bych upřesnil, že není úplně přesné, že Rusko s Ukrajinou nemá dohodu. Rusko s Ukrajinou a několika dalšími zeměmi má dohodu z Budapešti z 5. prosince 1994, kterou se Ukrajina jako jeden z nástupnických států jaderné velmoci Sovětského svazu vzdává atomových zbraní a výměnou za to ostatní zúčastněná státy včetně Ruska garantují územní nedotknutelnost a celistvost Ukrajiny v aktuálně platných hranicích z roku 1994.

  Pakliže Rusko tuto dohodu považuje za neplatnou, pak by Ukrajina měla plné právo si sehnat jaderné zbraně a obnovit si jaderný arzenál.

  Příspěvek z 19. května 2015 v 6:51.
  StanleyUs v něm napsal:

  Víš takhle, já neříkám, že je mírný a radikální Islám. Islám je jen jeden a to radikální. Ale nemůžeš tvrdit, že všichni muslimové jsou vrahove. Např.Kurdové či Jezídi. Já když jsem byl v nemocnici v Německu, tak jsem ležel na pokoji s klukem, kde byli i jeho rodiče, protože byl postíženej. A ti mi říkali, že sice židy moc nemusej, ale že s křesťany dobře vycházejí. A celou tu dobu se o mne starali, kupovali mi věci, jídlo atd...A říkali, že utíkají z Iráku, protože je tam válka, a že přišli o domov. A také říkali, že si váží američanů, kteří tam dělají nálety, že kdyby nebylo jich, tak by těžko odolávali terroristům. A berou USA jako stát, který se jich zastává, a který jim pomáhá.
  Rozdíl mezi tím, kde vedou válku USA nebo Ruska, je to, že USA má dohodu se zeměmi, že jim v případě ohrožení pomůže a nebo tam jsou na pozvání těch zemí. Ale Rusko s Ukrajinou nemá dohodu a ke všemu je tam Ukrajina nechce. A kdyby aspoň Rusko pomáhalo bojovat proti separatistům, ale ono jim pomáhá proti Ukrajině. Teď Ukrajina zajala dva ruský vojáky, kteří se přiznali, že tam bojují od března. Oni tam jsou na tzv.dovolený, ale májí tam přesné rozkazy z Ruska, stačí si podívat na rozhovor ruských velitelú.

  Příspěvek z 17. května 2015 ve 21:36.
  smejky225 v něm napsal:

  Evropa a muslimská? Tohle se nesmí nikdy stát. Nemorální si ty, když si nevážíš odkazu našich předků, kteří nám zajistili, že Evropa má křesťanské kořeny, nikoliv islámské. Srovnávat mne a Araba je dost divné. Já nepopravuji někde lidi za odlišnost. Za to strašidla v hábitech to dělají každý den. Popravují lidi jako zvěř. Proto muslim pro mne není člověk, ale špína. Ano, jsem v tomhle extrémista.Pokud začneš tvrdit, že jsou i hodní muslimové, tak si nafackuj. Ano, jsou i hodní nacisté.

  Zkrátka Rusko je hodné, USA zlo. Tím končím tuhle nekonečnou debatu o Rusku.

  Příspěvek z 17. května 2015 ve 14:45.
  Pralinka2 v něm napsal:

  StanleyUS, to s tou Moravou není úplně přesné. Kdyby Morava najednou vyhlásila referendum o odtržení se od ČR, tak by to nebylo hezké ani praktické, ale nebylo by to totéž jako na tom Krymu. Nebylo by to o moc horší, než kdyby referendum o odtržení vyhlásilo například Skotsko nebo Katalánsko.
  Aby byla situace srovnatelná s Krymem, tak by Moravu NAPŘED musela obsadit nějaká zahraniční armáda, například polská, slovenská, maďarská nebo rakouská, důkladně zastrašit obyvatelstvo pomocí samopalů a tanků, a teprve POTOM uspořádat, za vojenského dohledu, referendum, nikoli o odtržení od ČR, ale o připojení k příslušnému státu - Polsku, Slovensku, Maďarsku nebo Rakousku.

  Rozdíl je naštěstí v tom, že žádná ze sousedních zemí takové choutky nemá.

  Příspěvek z 17. května 2015 ve 13:54.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Smejky, to tzv. referendum na Krymu se konalo na okupovaném území pod namířenými samopaly ruských okupačních vojáků. Opravdu TOHLE považuješ za legální referendum?

  A že na Ukrajině nejsou žádní ruští vojáci, tomu snad nevěříte ani vy dva, ty a Putin. To se tvrdilo už při okupaci Krymu, že ti rusky mluvící "neznámí ozbrojenci" na Krymu jsou jakási domobrana a že s Ruskem nemají nic společného. To se tvrdilo řadu měsíců; teprve při prvním výročí anexe Krymu se Putin v záchvatu euforie neudržel a pochválil ruské speciální jednotky, které to na tom Krymu zařídily; tím se přiznal (nebo pochlubil), že to o těch "neznámých ozbrojencích" a "domobraně" byla pustá účelová lež. A je zcela očividné, že v těch dalších částech východní Ukrajiny je to to samé. 
  A co se týče ekonomiky; když došlo k převratu v Egyptě, tak se tam řezali pěkně, ale turistická centra obě bojující strany nechaly na pokoji, protože obě věděly, že na turistickém ruchu je Egypt ekonomicky závislý. Na turistickém ruchu byl závislý i Krym; ruským okupantům očividně nevadí, že z Krymu na pěkných pár let odpudili značnou část zahraničních okupantů; ostatně proč by jim to vadilo, naopak, pomůže jim to prohloubit závislost Krymu na Rusku.

  A ruské okupační jednotky a separatisti na východě Ukrajiny zacházejí ještě dál a bez skrupulí sestřelují cizí civilní letadla.

  Příspěvek z 17. května 2015 ve 13:09.
  StanleyUs v něm napsal:

  Ty pako Putin sám přiznal, že na Ukrajině byli ruští vojáci, tobě neříka nic OBSE, která sleduje pohyb techniky přes hranice Ruska? Máš pravdu ano, že Evropa možná dopadne jako islámská země, ale mezi těma uprchlíky jsou křesťané, kteří jsou tam zabíjeni a jediným východiskem je, že se vrátí do křesťanské Evropy. Referendum bylo nelegální, to je to samí, jako kdyby Morava najednou vyhlásila referendum o odtržení se od ČR. Na Ukrajině jsou tisíce pronásledovaných křesťanů rusáky. Ty jseš nemorální a chováš se jak extremista. Když tady vypukne válka a pronásledování, tak budeš chtít uprchnout ne, třebas do Japonska a oni tě vrátí zpět abys tam byl zabit., nehumální co? Takže jsi racista jo? Rusko by mělo držet s Evropou a ne provokovat. Putin se chová jak Hitler. Nejlepší by bylo, kdyby se obnovili kolonie, kde by USA zjednala pořádek v Africe, USA by černochy ochraňovala, ale USA by vládla spolu s nima, aby se to tam nemidlelo. To je jediné východisko, ale to se nestane.
  Ruska si vyskakuje, ale bude za to platit. Tvrd si co chceš ale pravda je jen jedna a to, že Rusko se vnucuje do Ukrajiny vojensky. V Rusku již není demokracie, ale jakási totalita, když tam existuje pouze jeden lživý názor z propagandy.

  Příspěvek z 17. května 2015 v 11:39.
  smejky225 v něm napsal:

  Hezké čtení, ne? EU je tak omezená a tohle si pouští na své území. Jak to dopadne? Špatně. Bohužel to evropská sluníčka nevidí a tvrdí, jak budeme žít v míru. Leda v hrobě.

  Příspěvek z 17. května 2015 v 11:33.
  smejky225 v něm napsal:

  Ne, není to směšné. Pro Rusko hlasovalo 95% lidí, kteří se zapojili do hlasování v referendu. Jak můžeš říct, že referendum bylo nelegální? Ano, USA a EU to tvrdí, ale měli by si zamést před vlastním prahem. Bordelu tam mají dost. Zkrátka Krym moc dobře ví, že lepší budoucnost ho čeká s Ruskem než s EU, která páchá rituální sebevraždu.

  Na Ukrajině nejsou žádní ruští vojáci. Co by tam dělali? Rusko dodržuje územní celistvost fašistické Ukrajiny. Nevím nic o pastorech, Ale pokud byli na území Ruské federace, nemohou se divit, že přijde trest, když poruší zákony. A Rusko je kapitalistická republika, nikoliv socialistická.

  Ano, přijde mi správné posílat je zpět, odkud přišli. Nikdo je v Evropě nechce. Co tu budou dělat? Pracovat? Leda ve snu. Zavedou si svoje zvyky a Bůh nás ochraňuj. Ten nás neochrání, protože za blbost se vždy platí. Však ať si živoří v jejich zemi. Za ty konflikty si mohou sami + USA, které tam vyvezly svou demokracii. Jednou dopadneme tak, že muslimové ovládnou Evropu a ta naše svoboda skončí. Co jiného čekat od špíny, jako jsou přistěhovalci z Afriky a Arábie? Potápět je na moři, však ono si poradí. A kdo se do Evropy dostane, ihned vyhostit! Samozřejmě bych vyhostil i špínu, co už je v Evropě! Posledních 50 let Evropa toleruje to, co je proti zdravému rozumu.

  Smlouvy se porušují. Například Mnichov?:)

  Příspěvek z 16. května 2015 ve 21:44.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Smejky, ptáš se, "Jak okupuje?" ? Vojensky okupuje! A tvrdíš tam něco o referendu, ale před tou okupací NEBYLO žádné referendum, zda má Rusko okupovat Krym. Rusko prostě zničehonic obsadilo Krym, a TEPRVE PAK byla uspořádána ta parodie na referendum, při které si obyvatelé před namířenými ruskými samopaly mohli vybrat z právě dvou možností, a to dodatečně odsouhlasit okupaci, nebo se nechat na místě zastřelit. Kupodivu se 95 % rozhodlo pro první možnost; to u nás ve "volbách" před rokem 1989 tehdejší režim "podporovalo" kolem 99 % obyvatel.

  Ostatně souhlas se sovětskou okupací byl velice naléhavě vyžadován i po roce 1970 i u nás. A úspěšně - prakticky všichni, kteří po roce 1970 zůstali na odpovědných místech, s okupací (tehdy se říkalo "internacionální pomocí") souhlasili.

  Příspěvek z 16. května 2015 ve 20:46.
  StanleyUs v něm napsal:

  Rusko chce mír až ono bude velet Světu. USA nikomu nevelí narozdíl od Ruska, které v roce 2008 napadlo Gruzii. Tyto malé státy nic nezmužou proti tak velké přesile AGRESORA. Víš kdo schrabnul ropu z Iráku, ne USA, ktera tam posílala finance a svoji armádu, ale Rusko a ČÍna. USA zjednává ptávo a za to nic nemá, ani ropu ani potlesk ani jiné výhody, ale kritiku za to, že se nikoho zastane a nebo, když bojuje proti agresi, či vrahům.
  Krym darovalo Rusko Ukrajině. Smlouva s Ukrajinou, Ruskem a USA, že Ukrajina odevzdá jaderné zbraně. A za to Rusko s USA podepsalo dohodu, že Ukrajina bude Neútrální, a že jim zaručí bezpečí před vpádem cizí armády. Takže podle spravna by USA měla varovat Rusko, že jestli se nestáhne, tak budou muset dodržet dohodu a zaútočit na agresora. Ale tohle ti asi moc neříká, ty ani nevíš o žádných smlouvách co, podle toho jak píšeš.

  Příspěvek z 16. května 2015 ve 20:33.
  StanleyUs v něm napsal:

  Prosimtě 95% pro referendum, není to směšný, spočítej si počet obyvatel a pak vypočítej, my jsme to počítali a vyšlo nám, že pro odtržení bylo 46%. A za druhý to referendum bylo nelegální. Za druhý občanská válka tam není, bojuje tam Ukrajina s tzv.separatisty, kteří jsou ve skutečnosti ruští vojáci. Tobě nic neříká to, že na Ukrajině drancuje tzv.Pravoslavná armáda, která mučí a dokonce i zabíjí kněze a pastory. Dva takový pastoři byli v Praze a ovšem vyprávěli, musel uprchnout, protože rusové na ně vypsali odměnu za jejich hlavy. Tomuhle já říkám spravedlnost. Takovouhle spravedlnost si můžeš užít tak akorat v Rusku. A za druhý komunismus a fašizmus je stejná odporná ideologie, akorát za jiný konec provazu.
  EU nemůže s uprchlíkama nic dělat, protože je tu většina nelegálně. Má možnost buď je tu příjmout a nebo je vyhnat zpět odkud přišli. To ti příjde humální? Poslat je zpátky na smrt. Co má podle tebe asi dělat. Vís proč všichni zdrhají do Evropy a ne do Ruska. V Evropě je větší svoboda a životní úroveň, proto do Ruska se neženou. Rusko by je zkrátka poslalo pryč a to není dobré je poslat zpět, když asi polovině hrozí, že je zabijou. To by se chovali jak zvířata. Zkus se nad tím zamyslet.

  Příspěvek z 16. května 2015 ve 20:04.
  JohnyZ v něm napsal:

  Z tvé demence občas vyjde něco chytrého. Souhlasím s tvrzením, že se svět zbláznil v toleranci. xD Přistěhovalci, asociálové, nevzdělanci, povaleči, opálení spoluobčané... 5555 Pryč s nimi! Ale to bys musel i ty, co? :P

  Příspěvek z 16. května 2015 v 10:51.
  smejky225 v něm napsal:

  Jak okupuje? Sprostá lež! Na Krymu bylo referendum a pokud si dobře pamatuji, tak 95% občanů daného poloostrova hlasovalo pro připojení k Matičce Rus. Už do Kateřiny Veliké byl Krym pod Ruskem!!!! Kateřina Veliká byla úžasná carevna, která udělala z Ruska impérium! Například omezila otroctví a zakázala klepání paličkou na aukcích s otroky!:D Proto si myslím, že Krym patří k Rusku, nikoliv k fašistické Ukrajině. Nevím, kdo vítal Hitlera za II. světové války jako osvoboditele..:O Pokud mne paměť neklame, byli to Ukrajinci. A s Ukrajinou nikdo neválčí. Jak to řekl prezident Zeman... Na Ukrajině je občanská válka. Něco podobného bylo v USA v letech 1860 až 1865. V USA chtěl být jih na severu nezávislý a na Ukrajině je něco podobného. Západ chce do EU, východ k Rusku. Osobně si myslím, že s připojit se k EU je sebevražda. EU ničí vše... teď se dokonce rozhodla zničit sama sebe. Zavede si kvóty pro bubáky a strašidla z Afriky a Arábie..:( Do každé země pár tisíc darmožroutů:( Antika na to doplatila, doplatí na to i EU. Takovýhle nesmysl by nenapadl ani Putina! Závidím Rusům jejich nacionalismus. Západ je sluníčkový a člověku je z toho na blití! Toleruje věci, které jsou proti zdravému rozumu!!!

  Příspěvek z 16. května 2015 v 6:15.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Jo? Rusko chce mír? A proč teda okupuje Krym a válčí s Ukrajinou?

  Příspěvek z 15. května 2015 ve 23:30.
  smejky225 v něm napsal:

  Pokud vím, tak artikulace souvisí s mluvením a nikdy si mne mluvit neslyšel....:( Na co Ti bude pravopis? Přijde doba, kdy budeš žádat o práci a pokud napíšeš do žádosti napíšeš pravopisné chyby, tak si o Tobě pomyslí zaměstnavatel, že nejsi při smyslech...:D Ano, kdysi lidé neuměli psát a číst.. Byla jiná doba. Vzdělání bylo dostupné jen bohatším lidem a knihy byly drahé. Jak se tedy mohl prostý lid naučit gramotnosti? Ke všemu panovníci mohli manipulovat se svým lidem dle svého uvážení. Ovce se dobře ovládají. Takže dobrý bojovník byl Ludvík Jagellonský, který utíkal z bitvy a utopil se v bažině? :D I kdysi lidé prohrávali a vyhrávali. Gramotnost jen dopomohla k tomu, že lidé nenechají sebou manipulovat. Což je dobře, ne? Tedy pro mír, pro války nikoliv...:( Závěrem bych ti chtěl říct, že jedna panovnická rodina měla za životní heslo: Ty mocné Rakousko snub se, války ať vedou jiní. Tahle země se toho držela X staletí a válčila minimum... Díky tomu také přežila nebývale dlouhou dobu! Ano, radši žít v Rusku, které chce mír a nedestabilizuje země blízkého východu...:) USA dělají opak! No jo.. vzor demokracie..:D

  Příspěvek z 15. května 2015 ve 23:28.
  smejky225 v něm napsal:

  ........

  Příspěvek z 14. května 2015 v 18:55.
  StanleyUs v něm napsal:

  Hošíku, protože nevíš jak pořádně artikulovat, tak musíš rejpat do pravopisu. Ocením,že se v ČJ vyznáš, ale na co mi bude pravopis, když budu bojovat. Lidé dříve neuměli číst, psát a počítat, a přesto byli dobří bojovníci ty Putlere. Jdi na Sibiř a tam si žij s těma 17% čechy=rusofilové. Nás 83% čechů budeme stát na straně spojenců. Ať svoboda vládne a okupace zhebne.

  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  19. srpna 2010 ve 14:43
  Založil:
  Obsahuje:
  ~ 400 příspěvků
  Moderátor:
  smejky225
  (kulisák)