Součástí kterého státu by se měla stát Česká republika?
No kdyby musela? Pokud by nemusela tak samozřejmě žádného
. A pokud by musela...asi Slovensko a Polsko. Slovákům i Polákům jakžtakž rozumíme, jsme podobný národ.....
Já bych dal, Česko, Polsko, Estonsko, Litva, Lotyšsko, Malé Rusko, Severní Maďarsko, Maďarsko
Slovensko, Polsko, a kdyžtak Německo abychom byli velký stát, Rakousko bych vynechala
Se samostatností jsem spokojen, ale federativní spojení s Polskem, Slovenskem, případně oběma bych se nebránil
ČR je přeci již nějaký ten pátek součástí EU. A ano, to není samostatný státní útvar, jako třeba USA, ale leccos dělají státy EU dohromady pod unijní hlavičkou, což má ve světě větší váhu, než kdyby si to dělal každý stát zvlášť. Navíc chtějte řekněme po Australanovi, aby rozlišoval hromadu minipuzzlíků někde severně od Afriky.
Hmm... Já myslím, že Skočdopolska. Je to velice rozvinutý stát s hlavním městem Skočdopolis
Čínaaaa
| předchozí | 1234 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 30. prosince 2017 v 15:01
- Založil:
- smejky225
- Obsahuje:
- ~ 100 příspěvků
- Moderátor:
- smejky225
- (kulisák)


