Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Součástí kterého státu by se měla stát Česká republika?

    Nový příspěvek:

    Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

    Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

    Prodleva 5 měsíců.
    Příspěvek z 18. prosince 2025 v 8:33.
    Věrulín v něm napsala:

    Kjuba13: Severním Maďarskem míníš Slovensko? Uh, to je nebezpečný. 8-o

    Příspěvek ze 17. prosince 2025 v 16:59.
    Kjuba13 v něm napsal:

    Aha ja myslel jako ze vy vsechna ta uzemi patrila cesku

    Příspěvek ze 14. prosince 2025 ve 13:39.
    Cirilla12 v něm napsala:

    No kdyby musela? Pokud by nemusela tak samozřejmě žádného :-o. A pokud by musela...asi Slovensko a Polsko. Slovákům i Polákům jakžtakž rozumíme, jsme podobný národ.....

    Příspěvek z 13. prosince 2025 ve 21:02.
    Kjuba13 v něm napsal:

    Já bych dal, Česko, Polsko, Estonsko, Litva, Lotyšsko, Malé Rusko, Severní Maďarsko, Maďarsko

    Příspěvek z 13. prosince 2025 ve 20:32.
    Nyjaka v něm napsala:

    Slovensko, Polsko, a kdyžtak Německo abychom byli velký stát, Rakousko bych vynechala

    Prodleva 6 měsíců.
    Příspěvek z 6. června 2025 v 17:23.
    SCRAM v něm napsal:

    Se samostatností jsem spokojen, ale federativní spojení s Polskem, Slovenskem, případně oběma bych se nebránil

    Příspěvek z 6. června 2025 v 17:03.
    Cirilla12 v něm napsala:

    Žadneho:-o!

    Příspěvek z 26. května 2025 ve 13:57.
    Fillipino v něm napsal:

    Proč by se ČR měla stát součást nějakého státu?

    Příspěvek z 25. května 2025 v 7:39.
    Alice_Potter v něm napsala:

    Myslim ze cesko staci samo o sobe

    Příspěvek z 25. května 2025 v 6:40.
    MikiRoth v něm napsal:

    ČR je přeci již nějaký ten pátek součástí EU. A ano, to není samostatný státní útvar, jako třeba USA, ale leccos dělají státy EU dohromady pod unijní hlavičkou, což má ve světě větší váhu, než kdyby si to dělal každý stát zvlášť. Navíc chtějte řekněme po Australanovi, aby rozlišoval hromadu minipuzzlíků někde severně od Afriky.

    Příspěvek z 24. května 2025 v 17:21.
    Nejspíšnejsemčlověk v něm napsal:

    Ne,to moje byl samozřejmě vtip

    Příspěvek z 24. května 2025 v 16:35.
    Dogino v něm napsala:

    Slovenska

    Prodleva 2 měsíce.
    Příspěvek z 22. března 2025 v 11:14.
    Nejspíšnejsemčlověk v něm napsal:

    Prodleva 27 dní.
    Příspěvek z 23. února 2025 v 18:58.
    Svojsík v něm napsal:

    JáJá1 souhlasím s tebou

    Příspěvek z 23. února 2025 v 10:02, upravený po 7 minutách.
    JáJá1 v něm napsal:

    Jakého Moravstánu?
    Jediný stát, kam se hodíme je Liberland.:-P:-D

    Příspěvek z 23. února 2025 v 9:33.
    smejky225 v něm napsal:

    Navrhuji Švédsko!

    Prodleva 2 měsíce.
    Příspěvek z 18. prosince 2024 ve 21:42.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Hmm... Já myslím, že Skočdopolska. Je to velice rozvinutý stát s hlavním městem SkočdopolisO:-)

    Příspěvek z 18. prosince 2024 ve 14:26.
    sparťan14 v něm napsal:

    Evropské unie nebo Moravstánu:-c

    Příspěvek z 18. prosince 2024 ve 14:23.
    YakariSioux v něm napsal:

    Hlavně ne Ukrajiny, teda my už skoro součástí jsme.

    Příspěvek ze 17. prosince 2024 ve 22:55.
    Metalistka v něm napsala:

    Moravské republiky a Slezské republiky :-[)

    Prodleva 2 roky.
    Příspěvek z 3. srpna 2022 ve 20:51, upravený vzápětí.
    Špunt_3b_sýr v něm napsala:

    Žádneho maximalně slovinska

    Příspěvek z 3. srpna 2022 ve 20:49.
    Colossus v něm napsal:

    Rakouska-Uherska. Pro Císaře Pána a jeho rodinu! :->

    Příspěvek z 3. srpna 2022 ve 20:41.
    Javíéř v něm napsal:

    max. tak ke slovensku

    Prodleva 15 dní.
    Příspěvek z 19. července 2022 ve 23:10.
    Marmeláda_Marci v něm napsala:

    Samozřejmě Antarktidy. :-)
    Dělám si srandu, ať je samostatná!

    Prodleva 3 měsíce.
    Příspěvek z 2. dubna 2022 v 18:24.
    Čičibaka v něm napsala:

    Souhlasím s Vinnetou

    Příspěvek z 2. dubna 2022 v 18:21.
    Vinnetou v něm napsala:

    Jen ať je hezky samostatná.

    Příspěvek z 2. dubna 2022 v 11:04.
    Lívanečka v něm napsala:

    Rejpr: nebyla by lepší Severní Korea?

    Příspěvek z 2. dubna 2022 v 10:51.
    Rejpr v něm napsal:

    Čínaaaa

    Příspěvek z 1. dubna 2022 ve 20:40.
    xMapasi_ v něm napsal:

    k Itálii B-)

    Příspěvek z 1. dubna 2022 ve 20:14.
    Morell v něm napsala:

    Tramtárie, S Koucurkovem už spojení jsme. 8-D

    Statistika…