Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Soutěž o knihy z katalogu – vyhlášení!

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 21. listopadu 2024 ve 20:25.
    Rex999 v něm napsal:

    JáJá asi vytušil, proč to tam píšu! To mě naštval!]:-)

    Příspěvek z 21. listopadu 2024 ve 20:24.
    JáJá1 v něm napsal:

    Hotovo.:-P

    Příspěvek z 21. listopadu 2024 ve 20:20.
    Bodla v něm napsala:

    Já mám 2 prvni a dal uz nevim

    Příspěvek z 21. listopadu 2024 ve 20:20.
    JáJá1 v něm napsal:

    Mám 6 písmen.;-D

    Příspěvek z 21. listopadu 2024 v 19:26.
    Baronek v něm napsal:

    já to nechci do své soutěže, pouze se ptám;-D:-|

    Příspěvek z 21. listopadu 2024 v 19:26.
    Bodla v něm napsala:

    VŠAK JE TU NÁSTĚNEK POMALU VÍCE NEŽ LIDÍ NA ALÍKOVI:-D

    Příspěvek z 21. listopadu 2024 v 19:07, upravený po 32 minutách.
    Rex999 v něm napsal:

    Čtvrtý úkol - hledání v nástěnkách! Budete hledat slovo na sedm písmen!

    Každé písmeno budete hledat tučně ukryté ve spoileru za příspěvkem jedné z nástěnek.

    Hledejte písmenka v datumech 24. 10. - 17. 11. !!!


    • První písmenko najdete za příspěvkem Rexe.
    • Druhé písmenko najdete za příspěvkem VelkéhoBochníka. Jelikož jsem si později uvědomil, že píše tučně do spoileru vícekrát, tak tohle písmenko bude za příspěvkem v čase 23:28.
    • Třetí písmenko najdete za příspěvkem Andrláka
    • Čtvrté písmenko najdete za příspěvkem Rexe.
    • Páté písmenko najdete za příspěvkem KrálíčkaSušenky.
    • Šesté písmenko najdete za příspěvkem Rexe.
    • Sedmé písmenko najdete za příspěvkem Rexe.

    Kolik bodů dostanete?

    Za každé písmenko můžete dostat jeden bod, ale musíte přiložit odkazy do pošty Rexe. Pokud neumíte kopírovat příspěvky, tak alespoň datum, čas a název nástěnky.
    Takže díky celému slovu, můžete získat 7 bodů.

    Každý den zveřejním nápovědu, která večer zase zmizí v 20:00!
    Máte pouze jeden pokus na odevzdání. Klidně si to někam zapisujte a pošlete to až na poslední chvíli. Nechci ale sedm zpráv s tím, že mi budete posílat zprávu vždycky, když něco najdete. Odevzdejte to až ve chvíli, kdy víte, že nebudete už mít čas na hledání, nebo až vás to přestane bavit. Ve středu 27. 11. v 18:00 úkol končí.

    Je to hodně těžký, co? Já to vím...O:-) Pokud něčemu nerozumíte, tak se ptejte. Snažte se, tohle je jeden z posledních úkolů.;-)

    Ukázka do úkolu - první verze

    Ukázka do úkolu - druhá verze

    Příspěvek z 21. listopadu 2024 v 18:50.
    lékařský v něm napsal:

    Bych nečekal, že budu druhý nejlepší tip. :->

    Příspěvek z 21. listopadu 2024 v 18:24.
    Bodla v něm napsala:

    Já věděla že to fotila holka, protože tam jsou dlouhé nehty, otom jsem si na dlani něčeho všimla a vypadalo to jako bělinka, tak jsem usoudila že je to sušenka;-D

    Příspěvek z 21. listopadu 2024 v 18:01.
    SarahDragons v něm napsala:
    Příspěvek z 21. listopadu 2024 v 17:40.
    Rex999 v něm napsal:

    Hlasování již skončilo.

    V jakém oboru se používá toto pero?

    Co je to?

    Příspěvek z 21. listopadu 2024 v 17:19.
    Rex999 v něm napsal:

    Barone, musíš to nějak upotřebit, já to dělám právě proto, abych se kaček zbavil.O:-)

    Příspěvek z 21. listopadu 2024 v 17:17.
    JáJá1 v něm napsal:

    Rex999: no, já tomu asi rozumím, Baronek to asi chce využít na odměnu ve své soutěži.

    Příspěvek z 21. listopadu 2024 v 17:17.
    Rex999 v něm napsal:

    Ok, za hodinu ji tu máš. ;-)

    Příspěvek z 21. listopadu 2024 v 17:13.
    Bodla v něm napsala:

    Rex999: já ani nevím jakou bych si přála, prostě která vás napadne:-D:-)

    Příspěvek z 21. listopadu 2024 v 17:10.
    Rex999 v něm napsal:

    Tomu moc nerozumím. Proč?

    Příspěvek z 21. listopadu 2024 v 17:06.
    Baronek v něm napsal:

    a ještě jeden dotaz, můžu si ty kačky prostě u vás uložit (nevím kdo to bude z vás dávat za jaké místo) a vyzvednout si je třeba až po příštím roce?

    Příspěvek z 21. listopadu 2024 v 15:16, upravený vzápětí.
    Rex999 v něm napsal:

    Soutěž ukončím asi den či dva před vyhlášením, které bude 5.12., protože někdo asi budete chtít, aby vám to dorazilo ještě letos. Dneska zadám úkol a pak budou asi ještě dva menší. Nedokážu říct přesně, záleží podle času.:-)


    Bodla: a jakou třeba by sis přála?:-)

    Příspěvek z 21. listopadu 2024 v 15:15.
    Bodla v něm napsala:

    Bude ještě nějaká tipovačka?

    Příspěvek z 21. listopadu 2024 v 15:10.
    Baronek v něm napsal:

    soutěž bude teda do 5.12., kolik bude ještě teda úkolů??:-)

    Příspěvek z 21. listopadu 2024 ve 14:39.
    Rex999 v něm napsal:

    Snažte se nahnat body u dalšího úkolu, který bude zřejmě hodně těžký.

    Příspěvek z 21. listopadu 2024 v 9:42, upravený po 3 minutách.
    lékařský v něm napsal:

    Jsou k dispozici známky pro ty, kteří kvíz vyplňovali. Můžete ji zjistit do dnešní půlnoci. Zítra už bude web uzavřen.

    Dotazy směrujte na Rexe.

    Příspěvek z 21. listopadu 2024 v 9:34, upravený ve 14:24.
    Rex999 v něm napsal:

    Konec kvízu!

    Paradoxně někdo odpověděl na ty těžké otázky, ale ty jednoduché, které jdou najít tady na webu, měl špatně.:-Q

    Několik odpovědí, kde se často chybovalo:

    • Klubovnu mám od 28.9.2023. Nástěnky od 2.6.2024.
    • Jakou má lék nejraději zmrzlinu? Tuhle!
    • Dozvěděl jsem se, že Andrlák má křečka i psa. 8-D Tohle jsem považoval za jednoduché, když dlouhou dobu měla na vizitce krásnou fotku morčat. Nyní si je už můžete prohlédnout, už je tam dala zpátky.8-D Pochvalte jí ty morčata v poště, bude mít radost.8-D8-D
    • VelkýBochník má Suzuki Ignis. I když mi tablet opravil „Suzuki Vitana (má to být Vitara)“, stejně to někdo nezjišťoval a zvolil to. Někde se to dohledat dá (včetně fotky).
    • Otázku o Orlické přehradě a balónku mám od Pralinky. Dva lidi mi odpověděli, že Orlická přehrada je na Orlici.8-o. Co se týče balónku, tak ten se pohne dozadu.;-)
    • Dost vás chybovalo u první korunky Majdy. Nebyla prvně redaktorkou, ale správkyní klubovny.
    • Sparta nebo Slavie? Samozřejmě Slavie!
    • Jaká písnička hrála ve filmu z roku 1989 Vrať se do hrobu!? Zde máte odkaz a pusťte si to v přesně v čase 33:00.O:-)
    • Jaká byla SPZ auta VB v kriminálce „Malý pitaval z velkého města“ z roku 1982? Kdo hledal, tak ví, že je to zde v čase 45:40. Kvalita zrovna není nejlepší, ale když to pořádně stopnete, tak se to rozpoznat dá.
    • U barev jste prostě mohli něco vybrat. Nejlépe udělal ten, kdo si vybral „vybledlou“, tuším, že tu zvolil zrovna člověk, který měl i tak dost bodů. Kdo si vybral „nevýraznou“, tak si trochu pohoršil.

    Body sdělovat nebudu, zapíšu si je k sobě a po posledním úkolu je přičtu společně s vyhlášením. Abyste ale věděli orientačně, jak jste dopadli, tak vám tam napíšu známku. Jednička byla jen jedna, hromada dvojek a tři trojky.

    Příspěvek z 20. listopadu 2024 ve 22:17.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Mohl bych se na tu známku podívat, i když jsem ten kvíz dělal jen ze zájmu a do soutěže se nezapojuji?

    Příspěvek z 20. listopadu 2024 ve 21:57.
    lékařský v něm napsal:

    V takovém případě se půjde na známku podívat až do pátku 18:00. Potom už to nepůjde.

    Příspěvek z 20. listopadu 2024 ve 20:36.
    Rex999 v něm napsal:

    Body vám neřeknu, ale na lékově stránce vám lze kvíz oznámkovat - známkou 1 - 3. Budete to na konci chtít orientačně oznámkovat?:-3

    Příspěvek z 20. listopadu 2024 v 19:57.
    Rex999 v něm napsal:

    Takže už jen Sysinka.

    Příspěvek z 20. listopadu 2024 v 16:10.
    lékařský v něm napsal:

    Jinak upozorňuji, že zítra v 18:00 se web zase definitivně uzavře, už nepůjde odevzdat nic.

    Příspěvek z 20. listopadu 2024 ve 13:50.
    Rex999 v něm napsal:

    Křečku, všechno potom řeknu, až všichni odevzdají.;-)

    Příspěvek z 20. listopadu 2024 ve 13:46.
    krecekkulisek v něm napsala:

    Asi nebudu první co? ;-D

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    4. ledna 2023 ve 20:30
    Založil:
    Rex999
    Obsahuje:
    ~ tisíc příspěvků