Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Mráček
  Jsi tu poprvé?

  Soutěž o nejdelší příspěvek

  Nový příspěvek:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 25. listopadu v 7:53.
  Lollymaniak v něm napsala:

  tak super jen že není zatím téma:-)

  Příspěvek z 25. listopadu v 7:28.
  Hogo v něm napsal:

  Můžeš;-)

  Příspěvek z 22. října v 15:18.
  Lollymaniak v něm napsala:

  můžu se účastnit? (sice mi to určitě nepůjde ale i tak:-D:-D:-D)

  Příspěvek z 22. října v 15:02, upravený vzápětí.
  Kubík111 v něm napsal:

  moje podmínka je... něco napsat! ;-D:-DB-) hodnotím:
  8444470. Majdula2000
  9999981. Rapo

  Děkuji za účast, i když by mohla být větší! ]:-);-):-D

  Příspěvek z 22. října ve 14:20.
  Hogo v něm napsal:

  Tak, kubíků asi hodnotit:->

  Příspěvek z 18. října ve 14:13.
  Hogo v něm napsal:

  Jsou tu témata a podmínky, kterých se musíš držet, abychom tě mohli hodnotit

  Příspěvek z 18. října ve 14:08.
  Risko77 v něm napsal:

  :(

  Příspěvek z 18. října ve 14:04.
  Hogo v něm napsal:

  Uživatel Alíka Risko 77 Diskvalifikován že soutěže nejméně na 4 kola kvůli spamu

  Příspěvek z 18. října v 11:42.
  Hogo v něm napsal:

  Nejdelší.
  Ale teď je porotce kubík, nevím jakou si nastaví podmínku nebo tak:->

  Příspěvek z 18. října v 10:06.
  majdula2000 v něm napsala:

  Btw, máme to psát co nejdelší, nebo co nejzábavnější? Jsem podle názvu nástěnky jela hlavně na délku.8-D

  Příspěvek z 18. října v 9:52.
  Hogo v něm napsal:

  Lhůta je do 18:00 nebo do dvou odpovědí:->

  Příspěvek z 18. října v 9:34.
  Kubík111 v něm napsal:

  tak, Majda má extrémně dlouhý a pěkný text, ale rapo zase extrémně pěkný a zábavný...;-) to bude těžké:-|
  rychle, zúčastněte se ještě někdo!!!:-)

  Příspěvek z 18. října v 8:23, upravený vzápětí.
  Hogo v něm napsal:

  Ještě nevím, kdo bude vítěz, protože uzávěrka je až v 18:00
  Ale teď s jistotou vím, že Majda bude porotcem hodně často:-D

  Příspěvek z 17. října ve 23:52.
  majdula2000 v něm napsala:

  Tak jo. Když jsem viděla kombinaci spaní (už tady píšu psaní, ale to je fuk) a potkan, rozhodně se mi vybavil jeden z mým prvních táborů. Byla jsem společně se starší ségrou a dvěma holkama v chatičce, kde jsme v noci měly nezvané hosty... A to fakt nechcete se uprostřed noci probudit s tím, že vám nějaká myš nebo potkan nebo prostě kdovíjaká potvora leze u postele...

  Jinak se mi u spaní vždycky vybaví můj nejdelší skoro celodenní spánek. Byl večer, náš poslední večer na dovolené v Egyptě. Já jsem si ale pořád říkala, že se mi nechce spát. No, ono se mi chtělo, ale zároveň nechtělo. Tak jsem se sebrala, šla na černočernou pláž, kde bylo lidu prázdno, sundala si boty a jen tak se tam procházela. Začínala jsem být trochu unavená, tak jsem se vrátila do pokoje a zjistila, že je kolem půlnoci. Letadlo nám letělo brzy ráno, takže jsme museli odjíždět od hotelu asi ve 2 v noci.

  Šla jsem na chvilku spát, ale moc mi to nešlo, pořád jsem byla vzhůru. Trvalo to až do doby, kdy nám zvonil telefon, budili nás na recepci a chvilku na to už posílali poslíčka. Cestu autobusem na letiště jsem z části prospala, na letišti mi spát nešlo, ale v letadle jsem pak ležela přes tři sedačky (skoro nikdo tam nebyl) a tak nějak pospávala, ale nic moc. Cestou domů už jsem začínala cítit, že jsem úplně mimo. Bylo zhruba poledne a já byla už přes 24 hodin skoro furt vzhůru.

  Domů jsem nevydržela, v autě jsem usnula. Domů jsme tehdy dorazili nějak v jednu myslím, přesně nevím. Nevěděla jsem, co se kolem mě děje, ale hned jsem byla mrtvá. Spala jsem a spala a spala. Nevnímala odpoledne, večer ani noc. Když jsem se probudila, koukám přes sebou na hodiny. Bylo nějak 11. A já si říkám... Co to sakra je? Vždyť je úplný světlo, tak jak může být tak pozdě? Podařilo se mi někde vylovit mobil. Ono sice bylo 11, ale ne večer, nýbrž dopoledne dalšího dne!

  Celá zmatená jsem nechápala, jak jsem mohla vydržet spát prakticky celý den, ale zřejmě to nějakým způsobem možný bylo. ale je teda pravda, že večer jsem pak vůbec nemohla usnout...

  A ještě mi tu asi chybí něco o rodičích... mmm... rodiče a spaní. Jo, už vím. Jednou jsem jim udělala celkem zajímavou noc. Byla jsem ještě malá, hodně malá. Spala jsem společně se starší ségrou na palandě, ona byla dole a já nahoře. Měli jsme na straně takovou tu zábranu, která má zajišťovat, aby dítě nespadlo, asi všichni víte. Jenže mi se vůbec netuším jak povedlo pod ní propadnout!

  Letěla jsem z té nevím, asi tak dvoumetrové, možná trochu víc výšky na zem. Pochopitelně mě to probudilo, nejen mě, ale i všechny ostatní. Hned k nám přilítli rodiče, co se děje, a našli mě na zemi. Moc jsem nevěděla, co se stalo, ale došlo mi, že jsem musela spadnout. Naši se dost báli, jestli se mi něco stalo, ale já si připadala úplně v pohodě. Do nemocnice jsme nakonec taky nejeli, protože mi fakt nic nebylo, tak jsme šli zase zpátky spát.

  Jinak sacích zážitků by bylo ještě hodně. Třeba když jsem na táboře měla po probuzení plnou hlavu zubní pasty! Nebo když nás jednou uprostřed noci vzbudilo, že někdo venku neskutečně ječel a házel tam všude možné dýmovnice, někdy skončily i v našich chatičkách. Řvali, ať jdeme okamžitě ven. Ani jsme si nemohly najít stejný boty, jak jsme všichni spěchali. A ještě jsme byli jenom v pyžamech! Měli jsme tenkrát nějakou bláznivou noční hru.

  Taky byla sranda, když jsme jednou místo spaní ve stanech, kde bylo dost dusno, chtěli spát venku. No, tak jsme si ustlali venku, že jo. A samozřejmě jako na potvoru začalo v noci pěkně pršet, tak byla rychlá stěhovačka zpátky.

  A vůbec, už mě taky jakože začíná docela bolet ruka, tak si myslím, že už by to mohlo stačit, no ne?:-D

  Příspěvek z 17. října v 19:12.
  Hogo v něm napsal:

  Někdo další

  Příspěvek z 17. října ve 14:30.
  Rapo v něm napsala:

  Uz bylo dlouho a já pořád nespala. Rodiče usnuli hned. Vylezla jsem z postele a šla jsem se napít dolů do kuchyně. V tom jsem zahlédla jak se venku mihlo nějaké světlo. Říkám si, že asi přijelo auto. Jenže v tom si uvědomím, že u nás není žádná silnice, ani cesta, jen pěšinka kudy sotva projde člověk. V tom mi do tváře padne další záblesk. Bylo to opravdu divné. Když jsem vyšla ven, uviděla jsem pod oknem do kuchyně jak se dva potkanové perou o baterku kterou táta ztratil minulý týden. Bohužel dveře se zabouchly a oni se vyplašili a utekli i s baterku. Pokoušela jsem se dostat dovnitř, ale bylo zamčeno. V tom jsem si vzpomněla, že děda u nás byl a on vždycky zapomene zavřít okno v koupelně. Vzala jsem žebřík, co ležel v křoví a vylezla jsem k oknu, ale to bylo zavřené. V tom klaply dveře koupelny. Říkám že by rodiče? Ne. Byli to ty potvůrky s baterkou. Jako by se mi vysmívali. V tom mi uklouzne noha a já s končím v kolečku s betonem. Kde se tu vzal beton? Když se snažím žebřík uklidit zpátky, tak spadnu do rybníka. Tím jsem se zbavila betonu. Když si žďímu ponožky, jako by mi někdo sahal na rameno. S hrůzou v očích se otočím, když v tom za mnou stojí osoba vysoká asi dva metry, s čelovkou křičí co tu dělám tak pozdě. Tak vysvětluji co se stalo a v tom on na mě ,,A proč to neřekneš hned?" Osoba přijde ke dveřím a otevře. Nebylo náhodou zamčeno? Poděkuji a peláším do postele. V tom se ráno vzbudím a ejhle ode dveří k mé posteli vedou stopy. Beton? Vždyť toho jsem de zbavila v rybníce ne? Pomyslím si. Když poměřím velikost stopy oproti mojí noze, všimnu si, že stopy jsou o dost větší. V tom do pokoje vzrhne máma a křičí, co dělám, že tu mám takový binec. V tom stopy zmizí, ale místo toho je v mém pokoji nepořádek, jako by tu vybuchla bomba. V tom zvoní budík a já si jen otřu pot z čela, že to byl jen sen.
  :-D

  Příspěvek z 17. října v 10:37.
  majdula2000 v něm napsala:

  Ty máš hodnotit a bylo by divné, abys hodnotil sebe, ne?;-) To jedno kolo snad vydržíš.:-)

  Příspěvek z 17. října v 9:51.
  Kubík111 v něm napsal:

  jupí, jsem porotce!:-D
  a když jsem porotce, můžu se zúčastnit?

  Příspěvek z 17. října v 9:31.
  Hogo v něm napsal:

  Podmínka je, že se tam musí použít alespoň jednou slova
  Potkan
  Postel
  Rodiče

  Příspěvek z 17. října v 9:30, upravený vzápětí.
  KrálíčekSušenka v něm napsala:

  Nějaké pravidlo?

  Příspěvek z 16. října ve 13:45.
  Hogo v něm napsal:

  SOuhlasím, porotcem do dalšího kola je kubík111
  4, kolo

  Spaní

  Napiš cokoliv, co se týče spaní:->

  Příspěvek z 16. října ve 12:42.
  KrálíčekSušenka v něm napsala:

  Děkuju$>:-[)

  Příspěvek z 16. října ve 12:03.
  majdula2000 v něm napsala:

  Takže za Majdu asi...

  1. Kubík111
  2. KrálíčekSušenka
  3. mikakos
  Příspěvek z 16. října v 7:35.
  Hogo v něm napsal:

  Super:-D
  Jen počkáme na majdu a pak se bude hodnotit

  Příspěvek z 14. října v 18:27.
  MichP v něm napsal:

  Moje oblíbené jídlo je česnek např. Chleba se česnekem langoše se česnekem atd.
  A mám rád hlavně Fuet pro lidí kteří to neví co to je to je taková klobása ve takovém bílém prášku já to tak milují že si to musím dávat každý večer :-) a když není tak pak občas nevím co si dát tak dobrého pak ještě oblíbená klobása je mangalica pikantní mangalica je takové prase a nejlepší je mangalica že Maďarska :)
  Se pozdravem Michael :)

  Příspěvek z 14. října v 18:19, upravený vzápětí.
  Kubík111 v něm napsal:

  recenze na Rohlíky
  Rohlíky jsou moc dobré jídlo8-P. Ne, nejsou dobré, ale skvělé, všichni milujeme krásně křupavý rohlíček čerstvě koupený z kauflandu:->. No, neříkejte, že se vám nezbíhají sliny! (že ne...)
  Rohlíky jsou pěkné křupavoučké pečivo a jsou moc dobré! A teď?
  Že ne?
  Tak co prorohlíka chcete?:-Ejá se tu snažím napsat tu podivnou recenzi a vy nemáte pořád chuť na rohlík? Radši s pánem (bohem)rohlíkem .:-D

  Příspěvek z 14. října v 16:54.
  mikakos v něm napsala:

  jídlo8-P moje oblíbená věc je lednice ve které je jídlo$>
  moje oblíbené jídlo je pizza@)->-
  a mám ráda řízky;-D

  Příspěvek z 14. října v 16:23.
  Hogo v něm napsal:

  super, někdo další?
  čas (odpočet do 15. října v 8:00)

  Příspěvek z 14. října ve 13:49, upravený po 2 minutách.
  KrálíčekSušenka v něm napsala:

  Jídlo8-P

  Moje nejoblíbenější kuchyně je rozhodně Italská.
  Mé nejoblíbenější jídlo je pizza$>,špagety:-), lasagneok, mozzarela...
  Prostě všechno Italské. O:-)
  Také mám ráda samozřejmě česká kuchyně.
  Řízek(i když to není přimo české)
  Palačinky...
  A slovenské halušky s brynzou...8-P mňam.
  Sladkosti dorty, čokoláda, bonbóny...

  To je můj názor na jídlo.

  Příspěvek z 14. října ve 12:13.
  JáJá1 v něm napsal:

  Jídlo 8-P
  Co bych o něm řekl.(8:O)
  Asi že se teď čeká na durianový dort v ledničce.(ÍÍÍ)
  Asi ten dort bude dobrý.@)->-

  Kdo si nástěnku oblíbil?