Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Soutěž o nejhezčí obrázek – musí byt maximálně 2 obrázky abych ukončila soutěž

    Pravidla:

    • Přihlásit se lze pouze v přihlašovací době.
    • Nedávejte do obrázku sprostá slova, nebo sprosté obrázky.
    • Soutěž trvá vždy 14 dní.
    • Přihlašovací doba trvá 7 dní.
    • Hlasování trvá 7 dní.
    • Můžete malovat přes počítač/tablet i na papír.
    • Obrázky nahrávejte přes Alíka (O rychlé schválení můžete poprosit správce nástěnek).
    • Musí být minimalne 2 obrázky, abych ukončila soutěž (1 uživatel = 1 obrázek)
    • 1ok = 1 bod
    • Hlasuje se v anketě, která je zadána moderátorem.
    • Soutěžící nesmí hlasovat pro sebe, pokud tak učiní, je jeho hlas neplatný. Může ale hlasovat pro ostatní.
    • Pokud soutěžící do termínu nepošle obrázek, má zakázáno v příštím kole soutěžit.

    Moderátor nástěnky si vyhrazuje právo kdykoliv změnit znění pravidel.
    Máte - li nějaký připomínky k pravidlům, napište mi, prosím, do pošty. ;-)

    Nově prázdninové kolo
    ✨ máte volné téma co můžete kreslit. Je to úplně na vás. ✨
    ✨přihlašovat se můžete celé prázdniny✨
    ✨na soutěž máte také celé prázdniny✨
    ✨můžou se přihlásit i ti, kteří minulé 17. kolo neposlali obrázek✨
    ✨ a když nepošlte obrázek do prázdninového kola, můžete normálně přihlásit do dalšího, ale po tom kole, jestli už nepošlete, tak platí, že pokud nepošlete tak se nemůžete přištího kola zúčastnit (snad chápete) ✨

    - ✨ je to jednou do roka (mozna, jeste uvidim) ✨
    Kdyztak se fakt ptejte, muze to byt uplne jinak nez si myslite.

    krecekkulisek 1.7.2025

    Nový příspěvek:

    Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

    Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

    Prodleva 7 dní.
    Příspěvek ze 7. června v 7:15.
    krecekkulisek v něm napsala:

    hamanama: Každý od někoho jiného:-D

    Pokud jsi nečetl pravidla, tak si je přečti dřív, než budeš číst tohle záhlaví.

    V této nástěnce se soutěží, kdo nakreslí nejhezčí obrázek. Ten kdo vyhraje dostane řád zlatého hrocha za malířství: (8:°)

    Výherci: >X<-
    1. kolo - market-love
    2. kolo - BananaCherryNaty
    3. kolo - Ema_P
    4. kolo - Jančulka
    5. kolo - Jančulka
    6. kolo - JuldaMulda2010
    7. kolo - Barča419
    8. kolo - anetbaget
    9. kolo - Emuše_99
    10. kolo - Kaktusek, Sun_Shine
    11. kolo - Wera
    12. kolo - Blér
    13. kolo - lidé opomněli
    14. (prázdninové) kolo - Blér
    15. kolo - SarahDragons
    16. kolo - Alice_Potter
    17. kolo - _Jessy_1
    18. kolo - BejkDrak_666
    19. kolo - kombausata
    20. kolo - Blér

    • V průběhu 7 dnů probíhá přihlašování do nového kola. Soutěžící ještě nevědí zadání.
    • Poté po dobu 14 dnů účastníci pracují na svém výtvoru. (zpravidla)
    • Po uběhnutém čase následuje 7 dní hlasování, poté moderátor vyhlásí výsledky.

    Přihlašovací doba:
    2.5. - 9.5. 2026

    Soutěž:
    10.5. - 24.5. 2026

    Hlasování:
    25.5. - 1.6. 2026

    Na nové kolo jsou přihlášeni:

    • Alice_Potter
    • hamanama ok
    • Cirilla12
    • Blér
    • Sun_Shine
    • mad_hatter
    • Emuleee
    • kombausata
    • BejkDrak_666

    Zadání:

    🌌🧟‍♀️ strašidelná noc 🧛‍♀️🌃

    Příspěvek z 6. června v 16:08.
    hamanama v něm napsala:

    krecekkulisek:Tak já nakreslím ještě jeden ;-D

    Příspěvek z 6. června v 10:43.
    Metalistka v něm napsala:

    Nemělo by v tom popisku být minimálně místo maximálně?

    Příspěvek z 6. června v 8:36.
    krecekkulisek v něm napsala:

    Já nevím...;-D Zase přijde mi že jeden obrázek... musí být alespoň 2 obrázky abych ukončila soutěžok ( nové pravidlo:-D)
    BejkDrak_666: Jak jako že je to v noci:-D

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 2. června v 16:49.
    Sakidonnut v něm napsala:

    Ja sem se chtela přihlásit :-D:-D ale v minulém kole jsem zapomněla dát obrázek, takže smůla :-c

    Příspěvek z 2. června ve 13:28.
    BejkDrak_666 v něm napsala:

    Já ještě nezačalaaaa;-(;-( Možná by se sem jeden obrázek hodil, ale není jasný, že to je v noci :(((((

    Příspěvek z 1. června v 19:57.
    hamanama v něm napsala:

    Tak jak to nakonec dopadlo? 8-o

    Prodleva 7 dní.
    Příspěvek z 25. května v 17:34.
    krecekkulisek v něm napsala:

    Cirilla12: Oka, uvidíme co ostatní🥲

    Příspěvek z 25. května v 17:30.
    Cirilla12 v něm napsala:

    Nenee, vůbec nic mě nenapadá a kromě toho jaksi nemám plodný období 8-o:-(

    Příspěvek z 25. května v 17:28.
    krecekkulisek v něm napsala:

    Cirilla12: Kdybych to teda nakonec prodloužila, tak uděláš? (neříkám že to prodloužím;-))

    Houmák: Si to neměl ani začít;-D:-D ;-)

    Příspěvek z 25. května v 17:19.
    Houmák v něm napsal:

    Já taky ne

    Příspěvek z 25. května v 17:12.
    Cirilla12 v něm napsala:

    Já nakonec nic nemám ;-(

    Příspěvek z 25. května v 17:01.
    krecekkulisek v něm napsala:

    Lidii😞 máte vůbec ještě někdo neco? Dva lidi se odhlašovali z toho jeden to má rozpracované a ostatní se neozvali..
    Ptám se vás mám to prodloužit, či byste do do dneška/zítřka poslali??🙏🏼 Ale s tím že byste to fakt poslali🙃

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 22. května ve 14:55, upravený po 2 minutách.
    krecekkulisek v něm napsala:

    hamanama: :-D máš to moc krásné!!🌹🍀

    Sun_Shine: Oki, v pořádku🩷👍🏼

    Příspěvek z 22. května ve 14:03.
    Sun_Shine v něm napsala:

    Omlouvám se, musím se odhlásit, protože nestíhám. :(

    Příspěvek z 22. května v 11:06.
    hamanama v něm napsala:

    Tak já už to tady tedy dám, byť jsem nechtěla být první :-D

    Strašidelná noc

    Příspěvek z 22. května v 10:40.
    krecekkulisek v něm napsala:

    !8-o2 DNY8-o!

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 18. května v 17:31.
    krecekkulisek v něm napsala:

    !!💓5.DNÍ💓!!

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 16. května v 8:54.
    krecekkulisek v něm napsala:

    !ZBÝVÁ TÝDEN!

    Prodleva 7 dní.
    Příspěvek z 9. května v 8:57.
    krecekkulisek v něm napsala:

    Konec přihlašovacího kola!>X<-


    A téma na toto kolo jeeeee.....@)->-
    🌌🧟‍♀️STRAŠIDELNÁ NOC🧛‍♀️🌃

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek ze 4. května ve 21:32.
    BejkDrak_666 v něm napsala:

    Okej, nevím jak budu stíhat, ale přihlašuji se!O:-)

    Příspěvek z 3. května v 11:16.
    kombausata v něm napsala:

    Přihlašuji

    Příspěvek z 3. května v 7:04.
    krecekkulisek v něm napsala:

    Emuleee: Jojo můžeš;-)

    Příspěvek z 2. května ve 22:58.
    Emuleee v něm napsal:

    Ahoj můžu se taky přihlásit? O:-)

    Příspěvek z 2. května v 17:23.
    krecekkulisek v něm napsala:

    Jste zapsáníok
    mad_hatter: jasně že můžeš:-3

    Příspěvek z 2. května v 17:22.
    mad_hatter v něm napsala:

    mno, nejsem úplně výtvarně nadaná, ale jestli mohu, tak bych se ráda přihlásila

    Příspěvek z 2. května v 16:52.
    Sun_Shine v něm napsala:

    Přihlašuji se @)->-

    Příspěvek z 2. května v 15:17.
    krecekkulisek v něm napsala:

    Hned vás zapišu👍
    Houmák: Se omlouvám, ale minule jsi neodevzdal, nemůžeš soutěžit tohle kolo🙈👍

    Příspěvek z 2. května ve 14:33.
    Blér v něm napsala:

    Taky se přihlašuju @)->-

    Příspěvek z 2. května ve 14:04.
    Houmák v něm napsal:

    Já taky podávám

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    9. června 2021 ve 14:25
    Založil:
    Maty09
    Obsahuje:
    ~ tisíc příspěvků
    Moderátorka:
    krecekkulisek
    (architektka)