Soutěž o nejhezčí obrázek – musí byt maximálně 2 obrázky abych ukončila soutěž
Pravidla:
- Přihlásit se lze pouze v přihlašovací době.
- Nedávejte do obrázku sprostá slova, nebo sprosté obrázky.
- Soutěž trvá vždy 14 dní.
- Přihlašovací doba trvá 7 dní.
- Hlasování trvá 7 dní.
- Můžete malovat přes počítač/tablet i na papír.
- Obrázky nahrávejte přes Alíka (O rychlé schválení můžete poprosit správce nástěnek).
- Musí být minimalne 2 obrázky, abych ukončila soutěž (1 uživatel = 1 obrázek)
- 1
= 1 bod
- Hlasuje se v anketě, která je zadána moderátorem.
- Soutěžící nesmí hlasovat pro sebe, pokud tak učiní, je jeho hlas neplatný. Může ale hlasovat pro ostatní.
- Pokud soutěžící do termínu nepošle obrázek, má zakázáno v příštím kole soutěžit.
Moderátor nástěnky si vyhrazuje právo kdykoliv změnit znění pravidel.
Máte - li nějaký připomínky k pravidlům, napište mi, prosím, do pošty.
Nově prázdninové kolo
máte volné téma co můžete kreslit. Je to úplně na vás.
přihlašovat se můžete celé prázdniny
na soutěž máte také celé prázdniny
můžou se přihlásit i ti, kteří minulé 17. kolo neposlali obrázek
a když nepošlte obrázek do prázdninového kola, můžete normálně přihlásit do dalšího, ale po tom kole, jestli už nepošlete, tak platí, že pokud nepošlete tak se nemůžete přištího kola zúčastnit (snad chápete)
-
je to jednou do roka (mozna, jeste uvidim)
Kdyztak se fakt ptejte, muze to byt uplne jinak nez si myslite.
krecekkulisek 1.7.2025
Pokud jsi nečetl pravidla, tak si je přečti dřív, než budeš číst tohle záhlaví.
V této nástěnce se soutěží, kdo nakreslí nejhezčí obrázek. Ten kdo vyhraje dostane řád zlatého hrocha za malířství:
Já nevím...
Zase přijde mi že jeden obrázek... musí být alespoň 2 obrázky abych ukončila soutěž
( nové pravidlo
)
BejkDrak_666: Jak jako že je to v noci
Ja sem se chtela přihlásit 
ale v minulém kole jsem zapomněla dát obrázek, takže smůla
Já ještě nezačalaaaa
Možná by se sem jeden obrázek hodil, ale není jasný, že to je v noci :(((((
Lidii
máte vůbec ještě někdo neco? Dva lidi se odhlašovali z toho jeden to má rozpracované a ostatní se neozvali..
Ptám se vás mám to prodloužit, či byste do do dneška/zítřka poslali??
Ale s tím že byste to fakt poslali
Konec přihlašovacího kola!
A téma na toto kolo jeeeee.....

STRAŠIDELNÁ NOC
mno, nejsem úplně výtvarně nadaná, ale jestli mohu, tak bych se ráda přihlásila
Hned vás zapišu
Houmák: Se omlouvám, ale minule jsi neodevzdal, nemůžeš soutěžit tohle kolo
| předchozí | 123456 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 9. června 2021 ve 14:25
- Založil:
- Maty09
- Obsahuje:
- ~ tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- krecekkulisek
- (architektka)




5.DNÍ