Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Soutěž o nejlepší fotku na různá témata – přihlašování do kola Pečení

  Ještě tady není nasazená aktualizovaná verze pravidel, protože ani neexistuje, což znamená, že platí ta pravidla, co jsou tady, jediné, co je už teď jinak je, že obrázky prosím nenahrávejte na cizí stránky, ale nahrajte je sem, na Alíka, a napište pak někomu ze správců s prosbou o schválení, díky moc. A přihlásit se může každý, vyjma tedy lidí, co už soutěžili, a z nějakého důvodů mají platný zákaz soutěžení, což je věc, kterou jsem za celou dobu, co je tahle nástěnka v mé režii, nemusela udělit, takže není důvod mít z ní strach.

  Pravidla:

  Informace:
  Majitelkou nástěnky je darkness (dále jen D), která je zároveň hlavní porotkyně. Její práce je hodnotit, psát konečné bodové hodnocení soutěžících vypočítané průměrem, upravovat pravidla, udělovat zákazy soutěžení a pomáhat porotcům s vymýšlením tématu, pokud je žádné nebude napadat.

  Porotci:
  darkness - hlavní porotce
  Adee - porotce
  JáJá1 - porotce

  Pravidla pro soutěžící:
  1. Každý soutěžící (dále jen S) je povinen si před přihlášením do soutěže přečíst tato pravidla!

  2. S se může účastnit soutěže pouze s vlastní fotkou, kterou může vyfotit, nebo použít fotku dříve vyfocenou, kterou má například v mobilu.

  3. Jeden S může do každého kola přihlásit pouze jednu fotku.

  4. Kolo začíná ve chvíli sedmi přihlášených S.

  5. S se přihlásí do soutěže posláním odkazu na fotku do nástěnky. Není třeba k tomu nic psát. S může fotku vložit například www.2i.cz, www.screenshot.cz, www.ctrlv.cz, nebo kamkoliv jinam.

  6. Za porušení pravidel může být udělen zákaz soutěžení na jakoukoliv dobu - od jednoho kola až po zákaz navždy.

  7. Jeden S se může zúčastnit maximálně 3 kol po sobě, pak si musí dát alespoň 1 kolo přestávku.

  8. S je povinen sledovat aktuální téma, pokud se přihlásí s fotkou na jiné téma, než je v aktuálním kole, nebude mu ohodnocena a bude mu udělen zákaz soutěžení na 1 kolo.

  Pravidla pro porotce:
  1. Každý porotce (dále jen P) je povinen si před hodnocením přečíst tato pravidla.

  2. P hodnotí každého S 0 - 10 body (Hodnocení s půlbody nebude započítáno a D bude požadovat nové hodnocení.) Konečný počet bodů pro každého S je vypočítán průměrem (Součet bodů pro každého S od všech P děleno třemi - protože jsou 3 P.) Každý P musí napsat do příspěvku s hodnocením každému S krátké slovní hodnocení a za něj počet bodů.

  3. P musí ohodnotit všechny S najednou - v jednom příspěvku.

  4. Ve vymýšlení témat se P pravidelně střídají v pořadí darkness, Adee a JáJá1 (v tomto pořadí se stali P). Nové téma musí P vždy určit nejpozději 3 dny po vyhodnocení posledního kola. Pokud to neudělá, vymyslí místo něj téma D.

  5. V den, kdy ohodnotí poslední P, by měla D napsat do nástěnky konečný počet bodů každého S vypočítaný průměrem a také pořadí S podle počtu bodů. Pokud tak neučiní, tak nejpozději druhý (ve výjimečných případech třetí) den.

  6. V případě, že bude některý P mít zájem o soutěžení, bude to probíhat následovně: P se předem společně domluví tak, aby v žádném kole nesoutěžil více než jeden z nich. Hodnotit ho budou jen ti další dva a počet bodů bude průměr hodnocení od těchto dvou P - součet bodů, které soutěžící P dostal od dvou P děleno dvěma.

  7. Pokud některý P neohodnotí nejpozději třetí den po tom, co ohodnotil první P, bude počet bodů každého soutěžícího vypočítán průměrem z hodnocení dvou P, případně hodnocením jednoho P, pokud by ohodnotil pouze jeden.

  8. P musí ohodnotit nejpozději 14 dní po skončení přihlašování, ať nikdo dlouho nečeká. Pokud ze závažných důvodů nemůže, nechť ti napíše D do pošty společně s důvodem, proč tomu tak je.

  9. V případě, že bude P chtít vyměnit, musí to oznámit do pošty D a zdůvodnit to. D pak žádost posoudí a P poté může být vyměněn.

  10. Je zakázáno domlouvat se na hodnocení ve prospěch (nebo naopak v neprospěch) nějakého S!

  Pravidla pro všechny:
  1. V nástěnce je zakázáno spamovat příspěvky typu Přihlaste se někdo, Hej, ohodnoť už apod. Pokud ovšem soutěžící chybí a nástěnka se propadá do hlubin seznamu, má uživatel možnost nástěnku takzvaně vytáhnout, aby si jí lidé všimli a přihlásili se.

  2. Pokud některý P nebo S poruší pravidla, může být potrestán. Tresty P i S uděluje pouze D. Jestli bude někdo potrestán, případně jak, záleží na tom, které pravidlo porušil, z jakého důvodu a kolikrát.

  3. Neznalost pravidel nikoho neomlouvá z jejich porušení, naopak, bude potrestána!

  Nový příspěvek:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Prodleva 2 měsíce.
  Příspěvek z 20. května v 11:09.
  Alpina v něm napsal:

  Já bych třeba i s fotkou přispěl, jenže já jídlo obvykle nefotím.O:-)

  Prodleva 8 dní.
  Příspěvek z 12. května ve 20:49.
  darkness v něm napsala:

  4/7

  Super, takhle bychom se mohli brzo dostat k hodnocení. Kdy se já dostanu k pravidlům, to je otázka, na kterou neznám odpověď, protože se v pondělí vracím do školy, takže dorazím domů ve čtyři, v pondělí ještě déle, protože mám dramaťák, v doprovodu našich, kteří mi budou dávat přednášky o tom, jak nemám být pořád na telefonu/počítači (mám notebook, a už jsem jim zkusila říct, že tím pádem se mě jejich pokyn netýká, ale bylo mi řečeno, že jestli toho nenechám, notebook a mobil mi zabaví), když se budu pokoušet na čemkoli pracovat ;-D

  Příspěvek z 12. května v 16:43.
  KrálíčekSušenka v něm napsala:

  Rohlíčky

  Příspěvek z 12. května v 16:37.
  darkness v něm napsala:

  3/7

  A taky jsou nově nasazeny pomáhavé hodnotící smajlíky, se kterými jsem já osobně mnohem spokojenější než s vlídnými, co tu byly předtím >X<-

  Příspěvek z 11. května v 18:11.
  FenečkaEjmi v něm napsala:

  Tady je má soutěžní fotka:

  Mrkvové muffiny

  Příspěvek z 11. května v 17:53.
  PAAJAaALIIK v něm napsala:

  Posílám ještě jako obrázek na alíkovi:-)

  linecké cukroví do soutěže o nejlepší fotku na různá témata (PAAJAaALIIK)

  Prodleva 7 dní.
  Příspěvek z 4. května ve 20:14.
  darkness v něm napsala:

  Anežka9: Neber to zle, ale děláte mi to všichni schválně? Já přímo v záhlaví, které je vidět hnedka, co člověk tuhle nástěnku otevře, napíšu, že se přidat může každý, a ty se mě pak zeptáš, jestli se můžeš přidat, a to si někdy fakt říkám, jestli to myslíte vážně :-D

  Příspěvek z 4. května v 18:19.
  Anežka9 v něm napsala:

  Můžu se přidat?

  Příspěvek z 4. května ve 13:11, upravený vzápětí.
  vojta24 v něm napsal:

  Podle dosavadních zkušeností s touto nástěnkou mi příjde, že to není nástěnka o focení, ale o pečení... :-|

  Příspěvek z 28. dubna ve 20:14, upravený po 20 minutách.
  darkness v něm napsala:

  Lollymaniak: Určitě, přihlásit se může každý, pročti si pravidla, nejsou sice úplně aktuální, ale jediná vyloženě důležitá věc, co nesedí, je, že obrázky se mají nahrávat sem, do Alíka, a ne na 2i.cz a podobné servery.

  fenečkaEjmi: Schválení může někdy trvat celkem dlouho, takže napiš někomu ze správců do pošty a popros ho o schválení, i o tom tady někde Majda mluvila, pokud se nepletu, že je lepší, když jí napíšeme, než když se to bude nahrávat přes íčko.

  Edit: Provizorní záhlaví je přidáno, upozorňuji, že pouze provizorní, teprve s novými pravidly tam bude popis toho, jak to tady funguje, a tak.

  Příspěvek z 28. dubna v 16:58.
  FenečkaEjmi v něm napsala:

  Až bude schváleno, tak pošlu 8-P

  Příspěvek z 28. dubna ve 14:53.
  Lollymaniak v něm napsala:

  Můžu se přihlásit já?

  Příspěvek z 28. dubna ve 14:50.
  darkness v něm napsala:

  Pravidla pořád nejsou, protože kromě toho, že už takhle mám tři triliardy úkolů, tak se teď ještě musím psychicky připravovat na to, že se v pondělí nejspíš vracím do školy , ale přihlašovat se pořád můžete, protože pro tohle kolo, ještě platí stará pravidla, ta co jsou tady , což znamená, že PAAJAaALIIK a Mataty8 potřebují pět dalších soutěžících, aby se kolo mohlo vyhodnotit, takže se přihlaste, a probuďte tuto nástěnku opět k životu, spoléhám na vás.

  Prodleva 14 dní.
  Příspěvek z 14. dubna ve 21:29.
  Killercow v něm napsala:

  Jojo8-D

  Příspěvek z 14. dubna ve 20:10.
  darkness v něm napsala:

  Oukej, tak to hustý 8-D

  Příspěvek z 14. dubna v 19:44, upravený po 5 minutách.
  JáJá1 v něm napsal:

  Tobias7: Ano je to tak, taky to tak mám.
  Je to tu 20 minut.

  Příspěvek z 14. dubna v 19:14.
  Tobias7 v něm napsal:

  Ten čas je tak jenom pro tebe, protože máš vysokou roli moderátora.
  Tuším, že čas úpravy můžeš změnit normálně v nastavení nástěnky.

  Příspěvek z 14. dubna v 19:04.
  darkness v něm napsala:

  Takže s architektem se mi tohle automaticky zapne, nebo jak je to (vím, že to můžu ručně nastavit, ale já tady zatím nic nenastavovala)? :-D Každopádně ještě uvidím, jestli to takhle nechám, nebo dám zpátky dvacet minut, ale docela mě štve, že neexistuje něco mezi, třeba hodina a půl, nebo tak, protože čtyři hodiny jsou podle mě až moc, ale na druhou stranu je zase dvacet minut poměrně málo ;-D

  Příspěvek z 14. dubna v 11:15.
  JáJá1 v něm napsal:

  Jsi architekt, takto to mají všichni architekti.;-)

  Příspěvek z 14. dubna v 9:59, upravený po 33 minutách.
  darkness v něm napsala:

  To zní tak strašně komicky, ale děkuju, hádám :-D

  Edit: To jak dlouho tady můžu upravovat příspěvek? Bylo to tady vždycky a já si to nepamatuju, nebo jsem zase něco nechtěně zapnula? ;-D

  Příspěvek z 14. dubna v 9:42.
  JáJá1 v něm napsal:

  Gratuluji k povýšení.:-D

  Příspěvek z 13. dubna ve 20:55.
  darkness v něm napsala:

  Super, a já už jsem architektka, takže se můžu pustit do napsání aktuální verze pravidel, tahle co tady je, aktuální není :-)

  Příspěvek z 13. dubna v 16:52.
  KrálíčekSušenka v něm napsala:

  Tak, poslala jsem fotku na schválení :-D

  Příspěvek z 13. dubna v 16:45.
  darkness v něm napsala:

  Určitě, přidat se může každý, a pokud se nepletu, teď už bys nahrávat měla moct, a jelikož už je navíc spuštěné moderátorství nástěnek, takže se mi snad brzy povede zařídit si práva i u této nástěnky, aby tady konečně mohla být pořádná pravidla, a ne jen připnutý dopis, kterého si spousta lidí nevšimne :-)

  Prodleva 7 dní.
  Příspěvek z 6. dubna v 10:47, upravený vzápětí.
  Charlottka v něm napsala:

  můžu se přidat???Ale já jsem na Alíkovi teprve čtyři dny a budu moct nahrávat obrázky teprve až budu mít 1000 kaček. Budu si muset chvilku počkat

  Prodleva 24 dní.
  Příspěvek z 13. března v 17:12.
  JáJá1 v něm napsal:

  Ještě 5.;-)

  Prodleva 13 dní.
  Příspěvek z 28. února v 7:07.
  Blébleblé v něm napsala:

  No, já jako úplně nevím co bych měla vyfotit.. ale můžu to zkusit

  Příspěvek z 27. února v 16:10.
  JáJá1 v něm napsal:

  2/7

  Příspěvek z 27. února v 15:34.
  Mataty8 v něm napsala:

  Přihlašuji se

  Perník 2

  :-3
  Recept v mém článku ;-) (malá reklama :-D)

  Prodleva 10 dní.
  Příspěvek z 17. února v 10:07.
  JáJá1 v něm napsal:

  1/7

  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  3. března 2020 ve 20:58
  Založila:
  VeverkaČiperka123
  Obsahuje:
  ~ tisíc příspěvků
  Moderátorka:
  darkness
  (architektka)