Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Soutěž o nejlepší vizitku

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 20. srpna 2019 v 17:35.
  Kopčem v něm napsal:

  Tak nějaká vyhodnocení tu jsou,tak teď už začíná nový kolo?(a stejnak by mě zajímalo to o tom uplácení,to fakt jde?)

  Příspěvek z 20. srpna 2019 v 17:33, upravený vzápětí.
  tomášektom v něm napsal:

  Dobře. Vše chápu.Příště už to nespackám

  Příspěvek z 20. srpna 2019 v 17:21, upravený po 6 minutách.
  lékařský v něm napsal:

  Kopčem: Kolo začne přihlašovací dobou, následně, když je vás hodně přihlášených, tak začínají hodnotit porotci. Po té, co vydá své hodnocení první porotce, nesmíte si už upravovat vizitky. Následně ohodnotí další dva porotci. Po té je vyhodnocení, a po vyhodnocení už si můžete upravit vizitku. A začíná zas nový kolo. Chápeš? :)

  tomášektom: Promiň, ale omlouvat se máš dřív, než se to zjistí :(.

  Příspěvek z 20. srpna 2019 v 17:15.
  Kopčem v něm napsal:

  Tak tomu moc nerozumím kdy teda začíná nový kolo?Jediný čemu rozumím je to o tom podplácení porotců?Jak se to dělá?To by mi asi šlo nejlíp

  Příspěvek z 20. srpna 2019 v 17:06, upravený po 12 minutách.
  lékařský v něm napsal:

  Pravidla soutěže o nejlepší vizitku

  Jak to u nás chodí:
  Kolo běžně začíná přihlašovací dobou (viz. oddíl I. pravidlo 2.). Přihlašovací doba končí, když je dostatek přihlášených lidí. Po ukončení přihlašovací doby moderátorem nástěnky, či porotcem, začíná hodnocení porotců. Od hodnocení prvního porotce je zakázáno si upravovat vizitku (viz. oddíl I. pravidlo 3.). Následně vás ohodnotí tři porotci. Úpravy vizitek jsou zas povoleny nikoliv od hodnocení třetího porotce, ale po vyhodnocení (součtu všech hodnocení a vyhlášení vítězů). Takto u nás chodí dokola.

  I. Pravidla pro soutěžící
  1. Uživatelé Alíka mají právo se účastnit soutěže o nejlepší vizitku, pokud:

  • nemají zákaz soutěžení
  • nemají diskvalifikaci pro aktuální kolo
  • se neúčastnili soutěže o nejlepší vizitku minulé kolo
  • nejsou zablokováni správcem Alíka (to stejně nejde hodnotit, protože se jim také zablokoje vizitka :-D)

  2. Soutěžící se můžou přihlašovat do soutěže, pouze během přihlašovací doby. Přihlašovací doba je automaticky vyhlášena po skončení kola, pokud porotci soutěže neurčí jinak. Pokud se přihlašujete mimo přihlašovací kolo, tak bude vaše přihlášení ignorováno. O:-)

  3. Během kola (od hodnocení prvního porotce do vyhodnocení kola) je zakázána úprava vizitky. Za porušení může být přiděleno 1 - 5 záporných bodů. Během kola může být také přidělen zákaz soutěžení s okamžitou platností. ]:-)

  4. Je zakázáno podplácet porotce, jakýmkoliv způsobem. 8-P

  5. Je zakázáno vyhrožovat porotcům (a nejen na Alíkovi :-) :-P).

  II. Pravidla pro porotce
  1. Porotci mají právo hodnotit uživatele, kteří se přihlásili do kola, během přihlašovací doby a také jim ubrat jeden bod za upravení vizitky (porušení pravidla oddíl I. pravidlo 3.)

  2. Porotci musí hodnotit spravedlivě (nesmí hledět na korunky, mezery v přezdívce, BFF, výhružky...).

  3. V případě, když se určitý porotce neohodnotí do 7 dnů od posledního hodnocení (pokud není určeno jinak), náhradní porotce automaticky jde hodnotit.

  4. Zakladatel této nástěnky může kdykoliv změnit tato pravidla.

  Pozn. Platná pravidla mají na sebe vždy odkaz na vizitce zakladatele této nástěnky.

  Příspěvek z 20. srpna 2019 v 17:04, upravený vzápětí.
  Kopčem v něm napsal:

  A ono už to skončilo nebo ne?Jsem si myslel že už je konec

  Příspěvek z 20. srpna 2019 v 17:01, upravený vzápětí.
  tomášektom v něm napsal:

  Omlouvám se. Myslel sem že už kolo skončilo

  Příspěvek z 20. srpna 2019 v 16:07, upravený po 32 minutách.
  lékařský v něm napsal:

  Luna: Jo, v pohodě :D. Stává se :).

  Tak uživateli tomášektom beru ještě - 2 body.
  A uživateli Felix22 taktéž, - 2 body.

  A prosím už si neupravujte vizitky, jinak vám seberu úplně všechny body, což znamená diskvalifikace.

  Příspěvek z 20. srpna 2019 v 15:46, upravený po 7 minutách.
  Luna v něm napsala:

  Jop, jeden bod, protože nevím co bylo upraveno, ale měla jsem tam napsat -1 bod. :/ Má chyba.

  Příspěvek z 20. srpna 2019 v 15:29, upravený po 17 minutách.
  lékařský v něm napsal:

  Luna: U těch, co si vizitku upravili... odečítala si body?

  Jinak vidím, že asi jsem neměl začínat s čtyřlístkama :(.

  Asi do pravidel připíšu i chod celé soutěže, protože pak se tohle stává u těch, co se zaregistrují poprvé. :-|

  Příspěvek z 20. srpna 2019 v 15:06, upravený po 2 minutách.
  Luna v něm napsala:

  Joy Chery: Vizitka je dobře zpracovaná, barevná a dodržuje přehledné nadpisy. Souhlasím, že tu máš drobné překlepy. Dále nevím, co dodat. Body: 8,5

  VikiKlára: Na vizitku bych přidala uvítací pozdrav, přeci svět musíš nějak pozdravit. :D Na vizitce jsem našla pár drobných chyb, ale chybymi se člověk učí. Dodržuješ barevné a dost velké nadpisy, včetně jednoho. Jinak pěkná vizitka. Body: 7

  Žížala123: Na vizitce je dost drobných chyb. Upozorňuji hlavně v čárkách a pádech. (i když taky někdy nedodržím čárky :D) Nadpisy jsou výrazné a podle mě nevadí, že nejsou o trochu větší. Líbí se mi to takhle. Pěkná vizitka. Body: 8

  Adee: Pozdrav by měl být větší, aby šel lépe vidět. To je podobné i s ostatními nadpisy. Pro zbytek mám podobný názor jako kolega.:D Body: 6

  majdula2000: Vizitka splňuje vše, co by měla, nemám co dodat. Body: 9.5

  číča800: Souhlasím s těmi odstavci. U druhé věty jsi dobře napsala řadovou číslovku, ale u osmé (pokud dobře počítám:D) máš chybku, ale je ti teprv 10, tak se budu podle toho řídit. Bylo by také dobré, kdybys ukončovala větu tečkou. :) Body: 8

  tomášektom: Pozdrav je sice velký, ale udělala bych ho barevný. !upozorňuji, že vizitka byla upravena ve 13:03, po hodnocení prvního porotce. Úpravu bys měl nahlásit do nástěnky, ne na vizitku.!
  Údajně nevím, co bylo upraveno, tak budu hodnotit to, co tu mám. Nadpisy bych udělala větší a v odlišné barvě. Máš tu i pár drobných chyb, dále chybí články. Body: 4

  Felix22: !Tady také upozorňuji, že po hodnocení porotce byla vizitka upravena a lékařský na to furt upozorňuje.! Chybí tu pozdrav a větší nadpisy. Chybí články a vlastní obrázky. Vizitka se mi líbí, ale škkda té úpravy. Body: 5

  Rodé: Pozdrav bych udělala větší a to platí i pro nadpisy. Je tu pár drobných chyb, ale opravdu nevím kolik ti je, tak to vůbec nevadí. Vizitka by chtěla ještě trochu upravit, ale samozřejmě až po hodnocení všech porotců! :) Body: 6

  Někteří máte nádhernou vizitku a někteří byste měli lépe číst pravidla. >X<-

  Příspěvek z 20. srpna 2019 ve 14:05.
  Felix22 v něm napsal:

  Jé děkuju :D

  Příspěvek z 20. srpna 2019 ve 12:40.
  Joy_Chery v něm napsala:

  Děkuju @)->-

  Příspěvek z 20. srpna 2019 v 11:11.
  lékařský v něm napsal:

  Jen pro ujasnění. Od této chvíle nesmíte si upravovat vizitku do vyhodnocení kola. Pokud si upravíte vizitku, můžete ztratit 1 - 5 bodů (podle závažnosti). Pokud na vaší vizitce nenajdu nic upraveného, tak dostanete - 0 bodů. Ale pokud přistihnu vaší vizitku podruhé, takhle upravenou, ale nenajdu na ní nic upraveného, tak už to bude - 1 a přiblížíte se o krok k zákazu soutěžení.

  A teď konečně k hodnocení :-):

  Joy Chery: Překrásná vizitka, ale máš tam pár překlepů, což není zas taková velká chyba. Moc se mi líbí ty vlnovky :). (9,5 bodů)

  VikiKlára: Zapomněl jsem ti dříve taky říct, že vizitka by měla mít nějaký pozdrav do jejího úvodu. Jinak, furt se mi nelíbí jeden odkaz, který není stále klikací (www.alik.cz/u/vikusinka). Následně často zapomínáš psát mezery, a také ti někde chybí tečky za větami. To jsou však jen z gramatiky drobnosti. Doporučuji, když napíšeš pomlčku, tak dát před ní i za ní mezeru. U formátování se mi nelíbí některé přebytečné odstavce.
  Máš také některé nadpisy jinak velké. Jinak je vizitka v pořádku. (8 bodů)

  Žížala123: Tvoje vizitka je hezky zpracovaná. Jen pravopis a také gramatiku je potřeba si opravit. A těm „větám“, jak je máš ze začátku se říká citáty. :-) (9 bodů)

  Adee: Úvod vizitky se mi líbí, ale měl by být větší, aby si ho někdo všiml. Tím zpřehledněním jsem myslel, že udělaš do jednotlivých částí nadpisy, aby lidi věděli, o čem zrovna čtou. Jinak si všímám růžových pruhů, které oddělují jednotlivé části. Existuje jeden nástroj, který odděluje ty části vizitky bez jakéhokoliv „pomlčkování“. Vidím taky pár pravopisných chybiček a překlepů. Jednoduše si zkus s tím ještě trochu pohrát. :) (7,5 bodů)

  majdula2000: Ignoruji růžový nápis. :-) Krásná vizitka. Nemám co říct. @)->- (10 bodů)

  číča800: Myslím, že po skončení jedné věty nemusíš začínat nový odstavec. Zkus využít taky trochu barev, ať nemáš text na vizitce složený jen z jedné barvy. ;-) Následně mi chybí něco originálního. Oceňuji to, jak umíš ovládat v tomto věku gramatiku a pravopis. (8,5 bodů + >X<-)
  (Čtyřlístek nezmění nic na bodovém stavu, je to jen pochvala :-))

  tomášektom: K zvýraznění písma existuje na vizitce podtržení, nikoliv capslock. Oblíbené věci bych přesunul do části „Mám rád/ Nemám rád“. Následně bych tu chtěl zavést nadpisy (Např.: „Něco o mně“ by byl nadpis). Celkově je to velice kratoučká vizitka, když se nepočítají šifrovačky. Na tvůj věk, by se dala tolerovat ta spousta hrubek, ale vlastní jména jste určitě už ve škole měli. Články nemáš. Jinak šifry jsem viděl už u Adee, takže originální nemáš. (6 bodů)

  Felix22: Přehledná vizitka, ale capslock na vizitku prostě nepatří. Jinak vizitka se mi líbí, ale určitě by se toho dalo napsat více. :) Články bych asi pro tentokrát toleroval, protože jsi tu teprve čtyři dny. Obdivuji, že někdo si dokáže udělat takovou pěknou vizitku za pár dní na Alíkovi a dokonce ještě s Alíkem ostatním pomáhat. :-) (9,5 bodů + >X<-)
  (Čtyřlístek nezmění nic na bodovém stavu, je to jen pochvala :-))

  Rodé: Já nevím, ale připadá mi, že si se s tou vizitkou zhoršila. Máš toho tam málo, přebytečné odstavce a dokonce hrubka v přezdívce jedné uživatelky. (6 bodů)

  Dneska jste mě někteří překvapili. Ti, kteří ukázali prostě něco úžasného, dostali ode mě čtyřlístek (>X<-). Vy ostatní nemusíte být smutní :). Pokud se budete snažit, tak se na vás také dostane. $>

  Příspěvek z 19. srpna 2019 v 15:41.
  tomášektom v něm napsal:

  Dobře

  Příspěvek z 19. srpna 2019 ve 14:42.
  lékařský v něm napsal:

  Kolik vás je...? :D
  Joy Chery, VikiKlára, Žížala123, Adee, majdula2000, číča800, tomášektom, Felix22, Rodé

  Kapacita je 10 lidí, ale já už zakončím přihlašování teď. O:-)

  Příspěvek z 19. srpna 2019 ve 14:17.
  tomášektom v něm napsal:

  Přihlašuji se do soutěže. A kdy skončí přihlašování?

  Příspěvek z 19. srpna 2019 ve 14:03.
  číča800 v něm napsala:

  Přihlašuju se :-)

  Příspěvek z 19. srpna 2019 ve 14:02.
  lékařský v něm napsal:

  Tak jo. :D

  Příspěvek z 19. srpna 2019 ve 13:56.
  Adee v něm napsala:

  Kdyby něco napíšu(8:o);-)

  Příspěvek z 19. srpna 2019 ve 13:08.
  lékařský v něm napsal:

  Aha. Tak to počítat nebudu.

  Příspěvek z 19. srpna 2019 ve 12:37.
  Adee v něm napsala:

  Mám o Alíkovi tak předpokládám že se brzy vydá. Ještě není schválený

  Příspěvek z 19. srpna 2019 v 9:18, upravený vzápětí.
  lékařský v něm napsal:

  Článek se nezapočítává jako změna. ;-)
  A ty máš článek jeden... kdy ti má tedy vyjít?
  Jinak bych ti asi počítal, že máš už dva.

  Příspěvek z 19. srpna 2019 v 8:14.
  Adee v něm napsala:

  Hele, mě během kola asi přibude článek;-D co mám dělat?

  Příspěvek z 17. srpna 2019 ve 14:10.
  lékařský v něm napsal:

  Lollymaniak: Ne, ty ne. Nejprve si dostatečně vyplň vizitku. ;-)

  Příspěvek z 17. srpna 2019 ve 13:41.
  Lollymaniak v něm napsala:

  Já taky :-)

  Příspěvek z 17. srpna 2019 ve 13:39.
  Rodé v něm napsala:

  přihlašuji se

  Příspěvek z 17. srpna 2019 ve 13:37.
  Felix22 v něm napsal:

  Můžu taky?? :D

  Příspěvek z 17. srpna 2019 ve 13:20.
  lékařský v něm napsal:

  Jo, můžete všichni :D
  Takže:
  Joy Chery, VikiKlára, Žížala123, Adee a majdula2000 :-)

  Příspěvek z 17. srpna 2019 ve 12:43.
  majdula2000 v něm napsala:

  Můžu taky?O:-)
  Nemám ji úplně stejnou, občas si ji trošku vylepšuju, když mě něco napadne.:-D

  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  23. července 2018 v 18:10
  Založil:
  Obsahuje:
  ~ 2 tisíce příspěvků
  Moderátor:
  lékařský
  (správce nástěnek)