Soutěž u Houmáka – gratulujeme vítězům
Pravidla:
lopi: ale nikdo přesně nevěděl co plánuji a přesně to zatím ví jen já a riky a ještě jeden člověk. Však počkejte jak husa klasu
Myslím že všichni víme že jsi o certifikátu neměla ani tušení dokud se tu neobjevil...
Dopsala jsem tam poznámku za ni...
Gratulování spadá pod to, že jsem jim podepsala certifikát, ne?
majdula, krecekkulisek asi zapomněl. Rex dostal kvůli tomu kdyby to někdo zapomněl instrukci ještě ode mě. Krecekkulisek chce tu hru krycí jména.
A nezapomněla jsi trošku pogratulovat?
Koukám, že kulíškovi máme asi poslat náhodnou výhru, protože u objednávky žádnou poznámku nemá...
Nebo bylo vybírání přenecháno bank?
tak tohle je už skoro jak oficiální soutěž .DDD reálně já vyfotila měsíc a nakreslila přírodu, ale byla sem moc líná.DDD
Výsledky celé soutěže jsou tu:
4. Baronek (56 bodů)
5. Tečka (42 bodů)
6. Sakidonnut (2 body)
Dále je nerozhodné 7. a 8. místo:
1 bod: JasmineFox, Cirilla12, R2-d2
0 bodů: Elite, Gwendy, annefrankova, FuFuF, elinkaa7, kombausata, EmaD
.
Gratuluji výhercům.
Sláva vítězům, čest poraženým .
Děkuji za účast, bavilo mě to s vámi a určitě někdy udělám pokračování
Kdo se chce kouknout, zde jsou hodnocení jednotlivých obrázků od jednotlivých hodnotitelů.
Google tabulka
A jdu hledat tajný kód
Edit: Nemůžu ho najiiiit

slovinské alpy, © Maminka uživatelky krecekkulisek
Tady je můj

Měsíc
PS. hledala jsem kód a našla tak gratuluju těm kteří se umístili na prvních třech místech v cele soutěži
Vyhlášení se připravuje
Tady posílám an oslavu dorty:
Jahodové: 



Pomerančové: 
Meruňkové: 





Tvarohové: 


Zázvorový:
Čokoládový: 




Jablečný: 

Mixovaný: 






Vítězi tohoto kola se stávají:
4. Baronek (22/60)
Budu rád když se pochlubíte fotkami, ať z nich něco mají i ostatní
| předchozí | 123456 | další |






