Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Starý Alík (před červnem 2008)...

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 3. října 2010 ve 20:08.
  Klááááár v něm napsala:

  Ano, stránka samozřejmě existuje. Ale dostala novou tvář, chat, kde bylo dříve živo a každodenně se tam scházela naše fajn parta, je dnes prázdný. Lidé už tam nechodí tolik za zábavou, ale jen podívat se do atlasu ryb... Už to tam tolik nedrží pohromadě. Ti lidi s chatu byli vždycky jako jedna rodina... A teď? Nechodí tam. Odešel jeden člověk a s ním další, protože to tam pro něj přestalo mít cenu... A tak to pokračovalo. Teď už tam ze stálých lidí nechodí snad nikdo... Ta parta lidí, mezi kterýma jsem byla vychovávaná už tam prostě není a nikdy nebude. Ty lidi jsme brala skoro jako tety a strejdy... Ale už zůstala jen vzpomínka. Na pár lidí mám kontakt, ale už to není ono. I když jim třeba napíšu na icq, už to nejsou ty naše nekonečné diskuse plné smíchu... Ale je krásné zavzpomínat na ty mé první dny tam, kdy jsem byla ještě malinká holčička a oni se mě tam tak pěkně ujali. Snažili se přijmout mě do kolektivu, pomáhali mi... chválili mě za úspěchy, utěšovali při neúspěchu... Když se dnes podívám na mé akvárium, je to o nečem jeném, než před třemi lety... Ti lidé zanechali stopy i tady... Předtím moje akvárium vypadalo jako koncentrák, dneska (dovolím si říct) jako hotel... Ti lidé mě hodně naučili a díky tomu mají v mém srdci místo, i když už je třeba nikdy neuvidím...

  Příspěvek z 3. října 2010 v 19:37.
  Kiti v něm napsala:

  A existuje ještě ta stránka?

  Příspěvek z 30. září 2010 v 19:45.
  Klááááár v něm napsala:

  No, ten tam právě přestal chodit. Už asi před rokem. On byl zvláštní... Měl vždycky svůj názor a byl dost tvrdohlavý. Některým to vadilo a hádali se s ním, ale on nebyl zlý. Měl jen svůj názor a více ho projevoval. Škoda, že právě ten odešel a já na něj ztratila kontakt. I přes to, že před ním tam byla spousta zajímavých lidí, na které nikdy nezapomenu, jej jsem měla nejradši.

  A jinak... nemyslím si, že by se mu Alík zase tak nelíbil, ale... Někdy si ze mě trošku dělal srandu. A já jsem byla malá, nechala jsem se jim zmanipulovat, přestala jsme sem chodit. :D Ale stálo mi to za to... Tady jsem o nikoho nepřišla, moc lidí sjem tu zrovna neznala... A ho jsem si oblíbila. Mrzí mě, že na něj nemám ani mejl... Je to škoda. Ale stejně tak, jako on, mi chybí i jiní lidé, které jsem tam poznala. Zajímalo by mě, jestli si na ně vzpomenu třeba za deset let... A koho si asi budu pamatovat s tohoto Alíka?

  Příspěvek z 30. září 2010 v 18:28.
  Pralinka2 v něm napsal:

  A co ten kluk, co se mu Alík nelíbí, na tu akvaristickou stránku ještě chodí?

  Příspěvek z 30. září 2010 v 17:36.
  Klááááár v něm napsala:

  Jo jo... Já jsem měla několik "Alíkovských období". Chodila jsem tu asi v osmi... Ale jen chvilku. Pak rok ne a zase od devíti. Zase mi to vydrželo asi rok, ale pak jsem si našla jednu stránku. Protože jsem se začala zajímat o akvaristiku, byla přesně pro mě. Nebudu ji tu jmenovat, stejně by to význam nemělo. Další rok sjem chodila na Alíka a ještě na tu druhou stránku, kde jsme si taky našla přátele. Ale protože to nebyla stránka jen pro děti, bavila jsme se tam i se staršíma, mnohdy s dospělýma. Hodně jsme si tam oblíbila jednoho kluka. Bylo mu sedmnáct, mě v té době asi jedenáct. Celkem rozdíl. Bral mě jako malou holku, ale já jsem v něm viděla takový vzor. Choval se tak jinak, vyčníval, něco se mi na něm strašně líbilo. Možná zrovna to. Nebo to, jaký měl přístup k věci. Zkrátka... On se mi jednou jen tak ze srandy posmíval k vůli Alíkovi (i přes to, že jsme byla jeho oblíbené malé děcko, které tahan za ručičku a ukazoval mu svět, občas ze mě měl srandu). A když on řekl, že Alík se mu nelíbil, mě se z minuty na minutu přestal líbit taky. Využila jsem toho, že jsme tu zrovna moc přátel neměla, přestala jsem sem chodit. Z té stránky se postupem času začali ztrácet lidi, přestalo to tam být, to, co bývalo. Ti zkušení akvaristi, mezi kterýma jsme se cítila dobře, protože mi pomohli zařadit se tam do kolektivu, zůstali jen vzpomínkou. Začátkem tohoto roku už to tam stalo za starou belu. Ještě jsem tam chodila, ale k ničemu to nebylo. A když se tam občas zastavil někdo nový, už to nebylo ono. Tak jsem se někdy v dubnu vrátila ke starému dobrému Alíkovi, zorientovala se. Bylo to skoro jako začátek na novo. Zase se to tu za dva roky změnilo, byli tu jiní lidi a přišlo seznamování... Ale to je věčný koloběh.

  ... Trošku jsem odbočila od tématu, snad to nevadí. :)

  Příspěvek z 30. září 2010 v 15:43.
  Kiti v něm napsala:

  Když sem byla malá, vnímala jsem Alíka jako stránku, na kterou se můžu spolehnou. Jak tak přemýšlím, tak jsem snad ani neviděla, že by někdo mluvil sprostě (anebo aspoň ne tak často) mé dětství prováze Alík - na tomhle účtu jsem jen 3 roky ale vzpomínám si, že když jsem byla malá - cca 4 roky tak mi udělala sestřenice Alíka - houby si pamatuji, ale vzpomínka tam je... Neuměla jse číst takže ani nevím nick.. Po několika letech (to mi bylo osm let) mi to ségra vypravovala. Já jsem se hned hrnula k počítači, abych si vymyslela nick. Něvěděla jsem jakej.. a bohužel ani nevím proč jsem dala Kiti.. Přesto přeze všechno mám ráda jen a jenom starého Alíka - Alíka, s kterým jsem vyrůstala.
  Ach to krásné dotum 26. zaří. 2007...

  Příspěvek z 30. září 2010 v 15:08.
  Klááááár v něm napsala:

  Jo jo, starý Alík... První stránka, která mi přirostla k srdci. Tenkrát jsem byla ještě opravdu malá... Škoda, že se změnil... Ale nezměnil se jen vzhled. Změnili se tu také lidé. Nevím, jestli k lepšímu, nebo k horšímu... Když jsem byla menší, vnímala jsem to tu zase jinak. Když nad tím teď přemýšlím, ze starého Alíka už se mi vybaví sotva jedna kamarádka... A to je vše. Na novém Alíkovi tady mám teď spoustu přátel... Ale kdo ví, jak to bude za rok, za dva... V každém případě, v době, kdy měl Alík ještě svou starou podobu, chodila jsem tu pořád. Pak, když se změnil, dlouho jsem to tu odbývala... Ale teď už sem zase chodím. Nevím, jak to bude do budoucna... Ale něktřeří lidi jsou tu opravdu vyjímeční.

  Příspěvek z 30. září 2010 ve 14:37.
  natysek12 v něm napsala:

  Ach starý Alík... To jsem byla ještě malá holčička....

  Příspěvek z 29. září 2010 v 19:07.
  Kiti v něm napsala:

  Zkusme zavzpomínat na starého Alíka..

  Kdo si nástěnku oblíbil?